50 zł do Allegro za ustawienie ePIN-u do płatności kartą w Internecie dla zaproszonych klientów Citibanku

Publikacja:
50 zł do Allegro za ustawienie ePIN-u do płatności kartą w Internecie dla zaproszonych klientów Citibanku
Czas trwania
Cel (zysk) 50 zł do Allegro.
Uczestnik Zaproszony przez Citibank posiadacz konto osobistego lub głównej karty kredytowej w tym banku.
Po drodze Należy utworzyć w bankowości elektronicznej Citibank Online lub w aplikacji mobilnej Citi Mobile ePIN.
Wystarczy, że w bankowości elektronicznej Citibanku ustawisz ePIN do płatności kartą w Internecie, a otrzymasz bon o wartości 50 zł do wykorzystania na Allegro. Kłopot w tym, że musisz być zaproszony przez bank do udziału w akcji. Sprawdź, może jesteś w gronie wybranych.

Wiele razy pokazywaliśmy, że niekiedy aktywność zajmująca dosłownie kilka chwil pozwala zdobyć ciekawą nagrodę. Oto kolejny przykład, tym razem związany z produktami Citibanku.

Akcja tylko dla zaproszonych

Promocja „Ustaw ePIN do płatności kartą w Internecie i otrzymaj voucher 50 PLN do Allegro” trwa jedynie do 4 lipca 2023 r. do godz. 11:00. Mogą w niej wziąć udział osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają w banku Citi Handlowy konto osobiste lub główną kartę kredytową i skorzystały z tych produktów przed 1 czerwca 2022 r.

Jak wspomnieliśmy, konieczne jest też otrzymanie od banku zaproszenia do udziału w tej akcji. Bank rozsyłał je przed jej rozpoczęciem poprzez SMS-y i e-maile. Zachęty do wzięcia udziału mogą poszukiwać osoby, które w okresie 90 dni poprzedzających start promocji (29 czerwca 2023 r.) zalogowały się do serwisu bankowości elektronicznej Citibank Online.

Zakładamy, że bank nie wysyłał zaproszeń do swoich klientów będących obywatelami lub rezydentami podatkowymi USA, gdyż regulamin wyklucza ich z grona uczestników tej promocji.

Spełniasz powyższe warunki? Sprawdź SMS-y i wiadomości elektroniczne, może jesteś w gronie zaproszonych. Nie zwlekaj z tym, gdyż bank rozda tylko 580 nagród. Otrzymają je Ci, którzy spełnią wymagania regulaminu jako pierwsi.

Kilka ruchów do nagrody

Zasady zdobycia 50 zł do Allegro są niezwykle proste:

Start
 • Krok 1

  Sprawdź, czy otrzymałeś od Citibanku zaproszenie do udziału w tej akcji. Bank przesyłał je w SMS-ach i wiadomościach e-mail.

  Pamiętaj o ograniczonej puli nagród i krótkim czasie trwania promocji.

 • Krok 2

  Do 4 lipca 2023 r. do godz. 11:00 utwórz ePIN w bankowości elektronicznej Citibank Online lub w aplikacji mobilnej Citi Mobile.

 • Premia

  O spełnieniu warunków przyznania nagrody uczestnicy zostaną powiadomieni przez bank poprzez wiadomość w serwisie Citibank Online nie później niż 18 lipca 2023 r. Voucher do Allegro będzie przekazany we wspomnianym kanale kontaktu do 31 lipca 2023 r. w zakładce „Kontakt”.

Mission complete!

Vouchery do Allegro będą ważne do 2 maja 2024 r. O zasadach wykorzystania tego typu nagród pisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

Nagrody w tej promocji zwolnione są z podatku dochodowego, nie musisz się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

ePIN - co to jest?

ePIN to jedna z form potwierdzania transakcji kartą wydaną przez Citibank podczas zakupów w sklepie internetowym. Autoryzując operację w sieci, trzeba podać nie tylko SMS otrzymany od banku, ale i ustanowiony wcześniej ePIN. Możesz to zrobić, logując się do bankowości internetowej Citibank Online. Następnie wejdź do zakładki Mój profil i kliknij w Ustaw/Zmień ePIN i tam ustaw swój ePIN.

Czas na działanie

Przyznasz, że bonus można zdobyć szybko i bez wysiłku. Jeśli więc otrzymałeś od Citibanku zaproszenie do udziału w tej akcji, to ruszaj do działania, by inni nie byli szybsi. Nie zatrzymujemy Cię dłużej.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos