Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Nawet 600 zł moneyback z Kartą Kredytową z Żubrem z oferty banku Pekao.

Voucher na Canal Plus o wartości 504 zł od Banku Pekao za Konto Przekorzystne + 8% na Koncie Oszczędnościowym

Publikacja:
Voucher na Canal Plus o wartości 504 zł od Banku Pekao za Konto Przekorzystne + 8% na Koncie Oszczędnościowym
Czas trwania
Cel (zysk) 504 zł w formie vouchera na Canal+.
Uczestnik Nowy klient Banku Pekao, czyli osoba, która nie miała w tym banku konta osobistego ani lokaty terminowej od 1 stycznia 2020 r. do 11 października 2022 r.
Po drodze Warunkiem otrzymania nagrody jest założenie rachunku wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej oraz wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych kartą w kolejnym miesiącu.
Jeśli należysz do miłośników dobrych filmów, Bank Pekao ma dla Ciebie ciekawą propozycję. Wystarczy, że założysz Konto Przekorzystne i wykonasz zaledwie 5 transakcji kartą, a otrzymasz bezpłatny półroczny voucher o wartości 504 zł na CANAL+ z pakietem Netflix Plan Standard. Uwaga: pula nagród jest ograniczona!

W najnowszej promocji bank przygotował zaledwie 2500 voucherów o wartości 504 zł gwarantujących bezpłatny dostęp do serwisu CANAL+ (a dokładniej - do Pakietu CANAL+ z Netflix Plan Standard) na 6 miesięcy. Nagroda trafi do tych uczestników, którzy najszybciej spełnią wszystkie warunki akcji. Natomiast formalnie oferta „Otwórz Konto Przekorzystne na selfie z kartą Visa Debit FX i odbierz voucher do najlepszych filmów i seriali - edycja II” ma potrwać do 30 listopada 2022 r.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja skierowana jest do osób pełnoletnich, z polskim obywatelstwem, zamieszkałych w Polsce, które w okresie od 1 stycznia 2020 r. do 11 października 2022 r. nie były właścicielami ani współwłaścicielami konta osobistego ani lokaty terminowej w Banku Pekao SA.

Jak zdobyć voucher o wartości 504 zł?

Przed Tobą zaledwie parę zadań. Oto one:

Start
 • Krok 1

  Najdalej do 30 listopada 2022 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) złóż wniosek o Konto Przekorzystne wraz z:

  • kartą debetową Visa Debit FX,
  • dostępem do bankowości internetowej i aplikacji mobilnej PeoPay,
  • wnioskiem o otwarcie Konta Oszczędnościowego (jeśli chcesz otrzymać na nim promocyjne oprocentowanie).

  Pamiętaj o wyrażeniu zgody na przystąpienie do promocji, zaakceptuj też regulamin oraz Informację Administratora Danych.

 • Krok 2

  Również do 30 listopada zawrzyj umowę za pośrednictwem podstrony banku lub w aplikacji PeoPay z wykorzystaniem weryfikacji tożsamości przy pomocy selfie.

  W trakcie zawierania umowy podaj adres e-mail oraz wpisz słowo CANAL w polu "KOD REKOMENDACJI".

 • Krok 3

  W miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu otwarcia Konta Przekorzystnego wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą Visa Debit FX na dowolną kwotę.

 • Premia

  Voucher o wartości 504 zł na Canal+ otrzymasz za pośrednictwem bankowości elektronicznej oraz w wiadomości e-mail wysłanej na adres podany przez Ciebie w zgłoszeniu w terminie 60 dni liczonych od zakończenia danego etapu promocji, czyli do 29 stycznia 2023 r. (jeśli założysz konto w październiku) lub do 1 marca 2023 r. (jeśli otworzysz rachunek w listopadzie).

Mission complete!

Ważne: w okresie promocji nie możesz odstąpić od umowy o prowadzenie ROR, wypowiedzieć umowy o kartę ani wycofać zgody na przetwarzanie danych osobowych, ponieważ automatycznie stracisz prawo do nagrody.

Voucher możesz aktywować do 31 marca 2023 r. (czyli najpóźniej do końca tego dnia musisz rozpocząć korzystanie z 6-miesięcznego dostępu). Nagroda zwolniona jest z opodatkowania.

O czym warto wiedzieć?

Wyjaśnijmy jeszcze kilka kwestii związanych z promocją. Wymagane transakcje bezgotówkowe możesz zrealizować kartą lub z wykorzystaniem aplikacji PeoPay zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w Internecie, z wyjątkiem punktów o następujących kodach MCC: 4829, 6050, 6051, czyli związanych z przekazami pieniężnymi.

Do transakcji kartą nie są wliczane: płatności Blikiem oraz Quasi cash, zasilenia kart Revolut i konta SkyCash, a także transakcje, w których dokonano zwrotu towaru lub usługi, odrzucone bądź nieautoryzowane.

Jeśli nie uda Ci się z powodu kłopotów technicznych zawrzeć umowy o Konto Przekorzystne zdalnie, możesz dopełnić formalności w oddziale i nie pozbawi Cię to prawa do otrzymania premii.

Kod Promocji (o treści CANAL) może zostać wprowadzony tylko raz w procesie zawierania umowy i nie może zostać później zmieniony. Jeżeli zapomnisz o jego wpisaniu, stracisz prawo do nagrody, dlatego nie przeocz tej czynności:

Do realizacji vouchera niezbędne jest podanie danych karty płatniczej (lub zarejestrowanie innej metody płatności honorowanej przez CANAL+ Polska S.A.). Voucher należy aktywować w następujący sposób:

Promocja łączy się z promocjami dotyczącymi Konta Oszczędnościowego, promocją "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom XXIII edycja" i kolejnymi edycjami tej promocji oraz programem poleceń „Polecam Przekorzystnie”. Wyjątek stanowią klienci, którzy w związku z otrzymaniem kodu polecenia zawarli z bankiem umowę o prowadzenie rachunku płatniczego Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium w ramach X Edycji Programu „Polecam Przekorzystnie” i kolejnych edycji tej promocji.

Niestety... gdybyś chciał jednocześnie skorzystać z równoległej akcji, w której za założenie Konta Przekorzystnego można otrzymać 200 zł premii, nie będzie to możliwe. Nie ma za to przeszkód, byś wziął udział w innych promocjach przygotowanych przez Pekao i zgarnął w nich nagrody.

Konto Przekorzystne w Banku Pekao

Konto Przekorzystne z pewnością wyróżnia się na rynku bezwarunkowym brakiem opłat za prowadzenie rachunku. Za wydawaną do niego kartę bank co prawda standardowo pobiera prowizję, ale możesz jej uniknąć:

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 4 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,3% min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: korzystne przewalutowania i brak prowizji za transakcje walutowe kartą.

Konto Świat Premium

Dodajmy, że promocja dotyczy również Konta Świat Premium i wydanej do niego karty Visa Debit Gold, choć jest to znacznie droższy rachunek dla bardziej wymagających klientów:

Konto Świat Premium

Bank Pekao
 • Konto
  0 zł / 50 zł

 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: korzystne przewalutowania i brak prowizji za zagraniczne transakcje kartą.

Konto Oszczędnościowe

Otwarcie Konta Przekorzystnego pozwoli Ci uzyskać atrakcyjne warunki na Koncie Oszczędnościowym. Promocyjne oprocentowanie będzie naliczane dla kwot do 200 tys. zł przez pół roku (dokładnie przez 183 dni).

Pamiętaj, że Konto Oszczędnościowe powinieneś uruchomić w trakcie otwierania rachunku osobistego.

 • Oprocentowanie
  7%

 • Okres obowiązywania
  152 dni
 • Zakres kwot
  do 100 tys. zł
 • Konto osobiste
  TAK

Oferta dla nowych klientów lub obecnych (spełniających warunek niskiego salda).

Canal+ w Internecie przez pół roku za darmo

Na plus najnowszej akcji Banku Pekao trzeba zaliczyć wyjątkowo proste warunki związane z otrzymaniem premii. Także nagroda, choć nie jest „żywą gotówką”, prezentuje się całkiem nieźle – wartość darmowego pakietu (umożliwiającego oglądanie filmów na Netfixie) wynosi aż 504 zł.

Jeśli natomiast oferowany voucher niezbyt odpowiada Twoim gustom, zawsze możesz skorzystać z równoległej promocji Konta Przekorzystnego i otrzymać 200 zł gotówkowej premii. Wybór – jak zawsze – należy do Ciebie.

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos