Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

"Wakacje z kontem": do 500 zł premii za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas

Publikacja:
"Wakacje z kontem": do 500 zł premii za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 200 zł na Wakacje.pl oraz do 300 zł w ramach moneyback.
Po drodze Należy założyć Konto Optymalne wraz z kartą debetową, zapewnić we wrześniu wpływ na rachunek w wysokości min. 1000 zł i wykonać transakcje kartą na min. 300 zł.
W nowej promocji Konta Optymalnego BGŻ BNP Paribas można zyskać bon o wartości 200 zł na Wakacje.pl oraz dodatkowo nawet 300 zł premii moneyback od banku. Łącząc obie akcje mamy szansę na otrzymanie nagród o wartości 500 zł. Pełna pula trafi do osób, które podpiszą wniosek o otwarcie bezpłatnego rachunku osobistego, a następnie przez kolejne 12 miesięcy będą aktywnie korzystały z darmowej w użytkowaniu karty debetowej.

Nagrody o wartości 500 zł

W kolejnej już akcji promocyjnej obejmującej Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas: "Wakacje z kontem" można zdobyć 4 bony o wartości 50 zł każdy do wykorzystania w serwisie Wakacje.pl. Organizatorem promocji jest Ad Astra Sp. z o.o., partnerami zaś – BGŻ BNP Paribas oraz portal Wakacje.pl.

Podobnie jak wszystkie poprzednie tego rodzaju akcje spółki Ad Astra i banku, również i ta oferta specjalna przewidziana jest dla 1000 pierwszych uczestników, którzy zarejestrują się na stronie promocji. Ostateczny termin zakończenia akcji przewidziany jest na 31 sierpnia 2017 r, choć prawdopodobnie pula nagród zostanie wyczerpana wcześniej.

Nadal obowiązuje również propozycja samego banku - „Konto z Money Back” - w ramach której klient za płatności kartą otrzymuje do 25 zł zwrotu miesięcznie – nawet 300 zł w ciągu roku. Ponieważ obie promocje ściśle się ze sobą wiążą, możesz zyskać w sumie profity o wartości 500 zł.

Kto może wziąć udział w promocji "Wakacje z kontem"?

W promocji udział mogą wziąć wszystkie pełnoletnie osoby, które w okresie 6 miesięcy przed złożeniem wniosku nie były posiadaczami ani współposiadaczami żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego prowadzonego przez Bank BGŻ BNP Paribas.

Jak otrzymać kupony o wartości 200 zł na Wakacje.pl?

Aby otrzymać 4 kupony rabatowe (o wartości 50 zł każdy) do wykorzystania podczas zakupów na stronie internetowej www.wakacje.pl, należy spełnić dosyć proste warunki.

Po pierwsze należy wypełnić formularz zgłoszeniowy do promocji i do 31 sierpnia 2017 roku złożyć wniosek o otwarcie darmowego Konta Optymalnego w ramach promocji „Konto z Money Back” oraz wydanie dołączonej do niego karty płatniczej. Uwaga: wniosek składamy po kliknięciu w link promocyjny, który znajdziemy w wiadomości e-mail otrzymanej od organizatora promocji. Po jego uzupełnieniu należy jeszcze do 17 września 2017 roku podpisać umowę ramową o prowadzenie konta oraz wydanie karty płatniczej. Za spełnienie wymienionych warunków uczestnik promocji otrzyma kupon promocyjny o wartości 50 zł.

Kolejne trzy kupony o łącznej wartości 150 zł otrzymają te osoby, które we wrześniu 2017 roku zapewnią wpływy zewnętrzne na Konto Optymalne prowadzone w Banku BGŻ BNP Paribas w wysokości min. 1000 zł oraz wykonają w transakcje bezgotówkowe kartą o wartości przynajmniej 300 zł. Wpływy na Konto Optymalne nie mogą pochodzić z innych rachunków uczestnika promocji, z wpłat gotówkowych ani z rachunków kredytowych.

Regulamin promocji "Wakacje z kontem" znajduje się tutaj.

Co warto wiedzieć o kuponach rabatowych?

Nagrody w postaci kuponu rabatowego o wartości 50 zł za otwarcie Konta Optymalnego w Banku BGŻ BNP Paribas zostaną przekazane uczestnikom promocji najpóźniej do dnia 3 października 2017 roku. Kolejne kupony (o wartości 150 zł) zostaną wysłane nie później niż do 18 października 2017 roku. Nagrody zostaną przekazane w formie wiadomości SMS wysłanej na numer telefonu podany przez uczestnika podczas rejestracji.

Warto pamiętać, że kupony rabatowe można wykorzystać nie tylko w serwisie internetowym, ale również podczas zakupów w stacjonarnych punktach sprzedaży oznaczonych logo Wakacje.pl. W trakcie jednej transakcji dozwolone jest użycie kilku kodów. Otrzymane kupony ważne są do 30 czerwca 2018 roku.

300 zł dodatkowej premii moneyback od banku

Dodatkowo, osoby, które otworzą Konto Optymalne w Banku BGŻ BNP Paribas w ramach promocji „Konto z Money Back”, mają także szansę na zyskanie dodatkowej premii, przyznawanej podczas zakupów dokonywanych kartą płatniczą. Maksymalna wysokość premii do zdobycia to 300 zł - aby jednak ją zdobyć, należy przez kolejne 12 miesięcy wykonywać płatności bezgotówkowe kartą w wysokości min. 1250 zł miesięcznie.

Osoby, które nie spełnią tego warunku nie zostaną jednak z niczym. W ich przypadku otrzymana nagroda będzie po prostu niższa i wyniesie 2% wartości transakcji zrealizowanych w danym miesiącu za pomocą karty płatniczej. Wydając nią np. 1000 zł, otrzymamy premię w wysokości 20 zł.

Dowiedz się więcej na temat promocji „Konto z Money Back”.

Opłaty za Konto Optymalne

Konto Optymalne pojawiło się w ofercie BGŻ BNP Paribas kilka miesięcy temu i jest obecnie sztandarowym rachunkiem osobistym w tym banku. Parametry rachunku prezentują się następująco:

  • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta;
  • 0 zł – obsługa karty debetowej;
  • 0 zł – za przelewy internetowe;
  • 0 zł – za wypłatę w bankomatach sieci BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash;
  • 5 zł – pozostałe bankomaty;
  • 0 zł – za wypłatę z bankomatów za granicą w ramach sieci bankomatów BNP Paribas oraz Global Alliance.

Jak widać, podstawowe opłaty związane z Kontem Optymalnym prezentują się bardzo konkurencyjnie na tle pozostałych, standardowych rachunków oferowanych w innych bankach. Wyrobienie i korzystanie z karty debetowej oraz otwarcie konta - warunki postawione w promocji - są zupełnie darmowe, tak więc uczestnicy akcji "Wakacje z kontem" nie muszą obawiać się ukrytych kosztów związanych z ofertą specjalną.

Konto Optymalne dokładnie przeanalizowaliśmy tutaj.

Komentarz redakcji

Aktualnie trwające promocje Banku BGŻ BNP Paribas to dobra okazja do otwarcia darmowego w użytkowaniu konta osobistego i jednoczesnego zgarnięcia atrakcyjnych nagród i premii. Już za samo podpisanie umowy o prowadzenie rachunku bankowego otrzymamy kupon rabatowy w wysokości 50 zł do wykorzystania w serwisie Wakacje.pl. Kolejne 150 zł dostaniemy po dokonaniu jednorazowej wpłaty na nasz rachunek w kwocie min. 1000 zł i zrealizowanie kilku transakcji za pomocą karty.

Ponadto, jeśli podczas robienia codziennych zakupów regularnie będziemy korzystać z karty płatniczej (jej wydanie i obsługa w Banku BGŻ BNP Paribas także są zupełnie darmowe), to po roku takiego użytkowania wzbogacimy się o następne 300 zł (25 zł miesięcznie). Łącza kwota, jaką można zyskać, wynosi więc aż 500 zł. Udział w promocji jest więc warty rozważenia.

Krystian

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos