Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Nawet 600 zł moneyback z Kartą Kredytową z Żubrem z oferty banku Pekao.

300 zł premii za Konto Przekorzystne i kartę z wizerunkiem gamingowym z oferty Pekao SA

Publikacja:
300 zł premii za Konto Przekorzystne i kartę z wizerunkiem gamingowym z oferty Pekao SA
Czas trwania
Cel (zysk) 300 zł: 200 zł w gotówce + 8000 punktów w programie Bezcenne Chwile (równowartość 100 zł).
Uczestnik Osoby, które w okresie od 1 stycznia 2021 r. do 15 maja 2023 r. nie posiadały w Banku Pekao konta osobistego ani lokaty terminowej oraz nie uczestniczą w programie Bezcenne Chwile.
Po drodze Chcąc zdobyć premię gotówkową, należy otworzyć ROR i wykonać po 5 transakcji kartą w każdym z 3 kolejnych miesięcy. Warunkiem otrzymania punktów w Bezcennych Chwilach jest wybór karty z wizerunkiem gamingowym i zarejestrowanie jej w programie.
Miłośnicy gier komputerowych mają kolejną okazję do zdobycia atrakcyjnych bonusów. Bank Pekao proponuje im 200 zł premii gotówkowej za otwarcie Konta Przekorzystnego, a Mastercard dorzuca do tego 8000 punktów (100 zł) za zarejestrowanie karty z wizerunkiem gamingowym w programie Bezcenne Chwile.

Coraz więcej banków zwraca uwagę na miłośników gier komputerowych i przygotowuje dla nich specjalne wizerunki kart płatniczych, oferuje im drobne bonusy czy organizuje adresowane właśnie do nich promocje. Do tego grona niedawno dołączył bank Pekao, który połączył tradycyjną już akcję promującą Konto Przekorzystne, w której do zdobycia jest 200 zł w gotówce, z akcją popularyzującą program lojalnościowy Mastercard Bezcenne Chwile. W tej ostatniej za sięgnięcie po kartę z wizerunkiem gamingowym, zarejestrowanie jej w Bezcennych Chwilach i korzystanie z niej przez miesiąc można otrzymać 8000 punktów powitalnych, czyli równowartość 100 zł.

Dodajmy, że rozpoczęcie współpracy z Pekao otwiera też dostęp do innych ofert specjalnych dla jego klientów, a także możliwość skorzystania z Konta Oszczędnościowego.

Dwie promocje i ich uczestnicy

„Wakacyjna promocja z Bankiem Pekao S.A.” trwa do 16 sierpnia 2023 r. i nie ma w niej limitu uczestników. Mogą w niej wziąć udział osoby, które od 1 stycznia 2021 r. do 15 maja 2023 r. nie posiadały w Banku Pekao (również jako współposiadacz) rachunku osobistego w polskich złotych ani lokaty terminowej. Z udziału wyklucza też posiadanie produktu kredytowego w dniu przystąpienia do akcji.

Akcja "Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja XII" trwa do 7 lipca 2023 r., ale najważniejszy warunek – założenie konta – trzeba zrealizować do 2 lipca 2023 r. W niej także nie obowiązują ograniczenia dotyczące liczby nagród.

Swoje zyski możesz zwiększyć, sięgając po inne produkty Pekao dla siebie lub swojego niepełnoletniego dziecka, a także polecając rachunki z oferty banku znajomym.

Jak zdobyć 300 zł premii?

Warunki jakie musisz spełnić, by zgarnąć pełną pulę, nie są skomplikowane, z pewnością poradzisz sobie z ich realizacją. Zresztą, spójrz sam:

Start
 • Krok 1

  Do 16 sierpnia 2023 r. złóż wniosek o Konto Przekorzystne wraz z:

  • kartą debetową Mastercard z wizerunkiem gamingowym,
  • dostępem do bankowości internetowej i aplikacji mobilnej PeoPay

  oraz podpisz z bankiem umowę o wspomniane produkty za pośrednictwem strony internetowej lub w aplikacji PeoPay (metodą na selfie).

  Uwaga! Jeśli chcesz zgarnąć punkty w Bezcennych Chwilach, czas na otwarcie konta upływa już 2 lipca 2023 r.

 • Premia

  Za spełnienie powyższych wymagań do połowy drugiego miesiąca następującego po tym, w którym doszło do zawarcia umowy, otrzymasz na nowo założone Konto Przekorzystne 50 zł premii.

 • Krok 2

  Do 7 lipca 2023 r. zarejestruj w programie Bezcenne Chwile kartę płatniczą wydaną przez Pekao. Możesz to zrobić w bankowości internetowej Pekao24 lub w aplikacji mobilnej PeoPay albo na stronie Bezcennych Chwil.

  Pamiętaj o wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych o ofertach w ramach programu Bezcenne Chwile na adres e-mail i/lub telefonicznie.

 • Krok 3

  W każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia Konta Przekorzystnego wykonaj min. 5 płatności bezgotówkowych kartą lub aplikacją PeoPay. Za każdy miesiąc aktywności bank przyzna 50 zł premii.

  Uwaga: jeśli chcesz otrzymać punkty w Bezcennych Chwilach, w PeoPay musisz mieć podpiętą kartę zarejestrowaną w tym programie i wymagane 5 transakcji bezgotówkowych wykonać po raz pierwszy w ciągu 30 dni od rejestracji karty we wspomnianym programie.

 • Premia

  Do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś wymagania związane z punktami powitalnymi w programie Bezcenne Chwile, w bankowości internetowej Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay otrzymasz kod, który musisz w ciągu kolejnych 30 dni wymienić na punkty na stronie Bezcennych Chwil. Bonusowe punkty znajdziesz na swoim profilu najpóźniej po upływie 2 dni roboczych.

  Z kolei premię (max. 150 zł) za zrealizowanie warunków aktywności w kolejnych miesiącach otrzymasz na rachunek w Pekao do połowy drugiego miesiąca po zakończeniu 3-miesięcznego okresu aktywności.

Mission complete!

Brak konkretnych dat sprzyja nieporozumieniom, więc przedstawmy powyższe zadania na konkretnym przykładzie. 50 zł za założenie Konta Przekorzystnego w maju 2023 r. otrzymasz do 15 lipca 2023 r. W tym przypadku warunki aktywności musisz spełniać od czerwca do sierpnia 2023 r. Bonus w wysokości 50, 100 lub 150 zł otrzymasz na ROR do 15 października 2023 r.

Zwracamy uwagę, że:

 • termin realizacji zadań z promocji dotyczącej punktów w Bezcennych Chwilach liczony jest od daty przystąpienia do programu, a nie na zasadzie pełnych miesięcy kalendarzowych;
 • gdyby nie udało Ci się z powodu kłopotów technicznych zawrzeć umowy o Konto Przekorzystne zdalnie, masz prawo podpisać ją w oddziale i nie pozbawi Cię to prawa do otrzymania premii.

Dodatkowe informacje

Masz dużą swobodę w realizacji płatności, możesz je wykonywać w placówkach stacjonarnych, jak i w sklepach internetowych. Jako spełniające warunki promocji nie zostaną zaliczone te wykonane w miejscach o kodach MCC wymienionych w regulaminie. Chodzi o internetowe przekazy pieniężne (MCC 4829), przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (MCC 6050), przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych, czyli walutę obcą, zlecenia pieniężne i czeki podróżne (MCC 6051).

Przypominamy, jeśli transakcje kartą wykonasz tylko w dwóch miesiącach, Twoja nagroda wyniesie 100 zł, jeśli zaś tylko w jednym miesiącu – otrzymasz jedynie 50 zł.

Do chwili otrzymania ostatniej z nagród Twoje konto i karta muszą być aktywne.

Z pewnością przyda Ci się informacja, że klienci Pekao zbierają punkty w Bezcennych Chwilach dużo szybciej, według specjalnego przelicznika wynikającego z rodzaju posiadanej karty.

I na koniec jeszcze jedna dobra wiadomość: zarówno premia gotówkowa, jak i ta w postaci punktów w programie Bezcenne Chwile nie podlegają opodatkowaniu, nie musisz ich wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Produkty Banku Pekao

Czas najwyższy przedstawić Konto Przekorzystne, którego otwarcie da Ci prawo ubiegania się o nagrody.

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 4 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,3% min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: korzystne przewalutowania i brak prowizji za transakcje walutowe kartą.

Warto też wspomnieć o Koncie Oszczędnościowym:

 • Oprocentowanie
  7%

 • Okres obowiązywania
  152 dni
 • Zakres kwot
  do 100 tys. zł
 • Konto osobiste
  TAK

Oferta dla nowych klientów lub obecnych (spełniających warunek niskiego salda).

Atrakcyjne nagrody + wyjątkowa karta

Proste warunki aktywności i atrakcyjna premia to z pewnością atuty opisywanego pakietu promocji. Miłośnicy gier komputerowych docenią też zapewne możliwość wyboru unikalnej karty z wizerunkiem gamingowym oraz ciekawe nagrody związane z ich zainteresowaniami z katalogu Bezcennych Chwil, np. voucher do platformy Steam, doładowanie do PlayStation Store czy 12-miesięczną subskrypcję Xbox Game Pass.

Może jest to wyjątkowa okazja na sprawienie sobie ciekawego prezentu 😀

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
kkk
Gość

Jak przy rejestracji podajemy kod polecający to wyklucza nas to z powyższej szansy na bonus + 300zł, czy może promocje łączą się?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@kkk

W Pekao SA nie ma możliwości połączenia programu poleceń z promocją powitalną. Co więcej, wpisanie we wniosku kodu polecającego sprawi, że zostaniesz zakwalikowana/y do udziału właśnie w programie poleceń i to jego wymagania trzeba wówczas spełnić, by otrzymać nagrodę w jego ramach.

Odpowiedz