Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

300 zł za płatności kartą Visa Gold do konta e-direct w Volkswagen Banku

Publikacja:
300 zł za płatności kartą Visa Gold do konta e-direct w Volkswagen Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 300 zł w gotówce.
Uczestnik Nowy klient indywidualny Volkswagen Banku.
Po drodze W każdym z 3 miesięcy trwania promocji trzeba wykonać kartą Visa Gold przynajmniej 10 transakcji na łączną kwotę min. 100 zł.
Volkswagen Bank przywrócił do swojej oferty konta dla klientów indywidualnych i przypomina o nich promocją Pakietu Złotego. Płacąc w trzech kolejnych miesiącach wydaną w jego ramach kartą debetową Visa Gold po min. 100 zł, możesz zyskać 3 x 100 zł, czyli łącznie 300 zł. Spójrzmy na szczegółowe warunki prowadzenia produktów Volkswagen Banku i dotyczącej ich promocji.

Uważamy, że im więcej podmiotów oferujących ciekawe produkty finansowe i promujących je atrakcyjnymi akcjami specjalnymi, tym lepiej dla klientów. Konkurencja zawsze wymusza podnoszenie jakości obsługi, ulepszanie oferty i poszukiwanie wciąż nowych sposobów zachęcania do skorzystania z niej. Dlatego z zadowoleniem powitaliśmy przywrócenie do oferty Volkswagen Banku rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych dla klientów indywidualnych. Zwłaszcza, że towarzyszy temu ciekawa promocja, w której w bardzo prosty sposób można zdobyć 300 zł.

Kto i do kiedy może zdobyć premię?

Promocja „Wakacyjny apetyt rośnie w miarę płacenia!” trwa do 30 września 2022 r. Mogą w niej wziąć udział osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej, które w jej trakcie otworzą rachunek osobisty konto e-direct w Pakiecie Złotym, w tym kartę debetową Visa Gold.

Regulamin nie wspomina o okresie karencji i dodatkowych obostrzeniach.

Proste warunki sięgnięcia po 300 zł

Zdobycie 300 zł premii nie wymaga wielkiego wysiłku, wystarczy po prostu korzystać z otrzymanej karty Visa Gold przez 3 miesiące:

Start
 • Krok 1

  Do 30 września 2022 r. złóż wniosek o konto e-direct w Pakiecie Złotym wraz z kartą Visa Gold i podpisz z Volkswagen Bankiem umowę o wspomniane produkty.

 • Krok 2

  W dowolnym miesiącu trwania promocji wykonaj otrzymaną kartą debetową Visa Gold przynajmniej 10 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 100 zł.

  Uwaga: osoby, które otworzą konto e-direct między 1 a 30 września 2022 r. otrzymają nagrodę, o ile wymagane transakcje zostaną rozliczone na ich rachunku do 31 października 2022 r.

 • Informacja

  Za każdy miesiąc w czasie trwania promocji (czyli maksymalnie za 3), w którym wykonasz wymagane transakcje kartą, otrzymasz na konto e-direct 100 zł. Tak więc Twój bonus może wynieść nawet 300 zł.

 • Premia

  Premia wpłynie na konto e-direct otwarte w promocji do 20. dnia kolejnego miesiąca po tym, w którym wywiązałeś się z wymagań regulaminu. Gdyby był to dzień wolny od pracy, bank przekaże Twoją nagrodę w najbliższym dniu roboczym.

Mission complete!

Transakcje możesz wykonywać w punktach stacjonarnych w kraju i za granicą oraz w sklepach internetowych, także zagranicznych.

Płatności wykonane i rozliczone w całym okresie promocji nie sumują się. Wymagane przynajmniej 10 transakcji na łączną kwotę min. 100 zł musi zostać rozliczonych na Twoim rachunku w konkretnym miesiącu.

Do chwili otrzymania ostatniej premii nie możesz wypowiedzieć ani rozwiązać umowy o konto e-direct i kartę Visa Gold, a także zmienić Pakietu Złotego na inny.

Premie zdobyte w tej promocji są zwolnione z podatku dochodowego, nie musisz się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

Konto e-direct w ofercie Volkswagen Banku

Spójrzmy na warunki prowadzenia konta e-direct, zwłaszcza Pakietu Złotego i wydanej do niego karty Visa Gold.

 • Konto
  0 zł lub 9 zł

 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł / 1 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł / 0,30 zł

300 zł wydajesz - 300 zł dostajesz

Zapewne zauważyłeś, że uczestnicząc w tej promocji, musisz zapłacić kartą Visa Gold minimum tyle, ile zyskasz od banku. Inaczej mówiąc, bank sfinansuje Twoje wydatki w kwocie 300 zł. W czasie wysokiej inflacji taki prezent z pewnością jest mile widziany.

Liczymy, że Volkswagen Bank wkrótce uruchomi kolejne promocje i będzie częstym gościem na naszym portalu.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Mariusz
Gość

Dziwny ten regulamin. Promocja trwa do końca września, więc teoretycznie można zdobyć tylko jeden zwrot 100 zł za transakcje we wrześniu.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Mariusz

Jeśli założysz konto we wrześniu, to tak, masz szansę tylko na 100 zł.

Odpowiedz

M
Mariusz
Gość
@Aldona Derdziak

Ok, rozumiem. Po prostu promocja trwa od 01.07, a nie od teraz :) Jakoś nie zauważyłem tego wpisu na stronie.

Odpowiedz

B
Bartek
Gość
@Mariusz

Może odpalą kolejną edycję w październiku. Dla 100 zł nie warto moim zdaniem otwierać konta. Konto za 9 zł miesięcznie, czyli realnie wychodzi mniej, ok. 80 zł wliczając miesięczny okres na zamknięcie rachunku.

Odpowiedz