Nawet 720 zł zwrotu za zakupy z kartą kredytową Credit Agricole

Publikacja:
Nawet 720 zł zwrotu za zakupy z kartą kredytową Credit Agricole
Czas trwania
Cel (zysk) 720 zł (dla nowych klientów Credit Agricole) lub 360 zł (dla tych, którzy już współpracują z bankiem) w postaci zwrotu na rachunek karty kredytowej.
Uczestnik Nowy lub obecny klient banku Credit Agricole.
Po drodze Warunkiem otrzymania nagrody jest podpisanie umowy o kartę kredytową i aktywne korzystanie z niej. Bank zwraca 10 zł od każdej transakcji na kwotę min. 200 zł (max 30 zł/miesiąc).
Bank Credit Agricole nieoczekiwanie uruchomił kolejną promocję swoich kart kredytowych. Wysokość premii zależy od tego, czy współpracujesz już z tym bankiem (wówczas możesz zgarnąć max 360 zł), czy też nigdy nie miałeś w nim żadnego produktu (w tym przypadku maksymalny bonus to 720 zł + nawet 555 zł za konto osobiste).

Tak naprawdę mamy do czynienia z dwoma akcjami, które różnią się między sobą 2 szczegółami, czyli adresatami i kwotą maksymalnego moneybacku. Zanim przejdziemy do omówienia działań dających prawo do bonusu, zacznijmy od precyzyjnego przedstawienia, kto może wziąć udział w tych promocjach i jaką nagrodę może zdobyć. Obie akcje trwają do 30 kwietnia 2022 r.

720 dla absolutnie nowych klientów

Akcja „Weź kartę i zyskaj nawet 720 zł” adresowana jest do osób, które nie są i nigdy wcześniej nie były klientami Credit Agricole. Im bank oferuje możliwość odzyskania przez 2 lata aż 720 zł z wydatków poczynionych wybraną „kredytówką”. Oznacza to, że w ich przypadku maksymalna premia miesięczna wynosi 30 zł.

+555 zł za konto osobiste

Po nawiązaniu współpracy z Credit Agricole możesz pójść za ciosem i dodatkowo zdobyć premię za otwarcie rachunku osobistego. Akurat trwa akcja, w której do zgarnięcia jest… aż 555 zł! Tym samym łączny zysk może wynieść nawet 1275 zł!

360 zł dla obecnych klientów

Równolegle trwa promocja „Weź kartę i zyskaj nawet 360 zł” skierowana do obecnych klientów banku Credit Agricole, którzy w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie mieli wymienionych niżej kart kredytowych:

 • Visa Standard
 • Visa / Mastercard Silver
 • Visa / Mastercard Gold

Okres karencji liczony jest od daty zakończenia wypowiedzenia ostatniej posiadanej w Credit Agricole karty kredytowej.

Maksymalny bonus, jaki jest do zdobycia w ciągu 12 miesięcy, to 360 zł, czyli 30 zł/miesiąc.

Jak otrzymać zwrot?

Najwyższa pora przejść do przedstawienia warunków otrzymania moneybacku:

Start
 • Krok 1

  Do 30 kwietnia 2022 r. wypełnij formularz kontaktowy na stronie promocji i poczekaj na kontakt ze strony Credit Agricole.

 • Informacja

  Oczekując na telefon, zastanów się, która z promowanych kart Cię interesuje. Do wyboru masz:

  • Visa / Mastercard Silver z minimalnym limitem 2000 zł;
  • Visa / Mastercard Gold, których minimalny limit musi wynosić 5000 zł.
 • Krok 2

  Podczas rozmowy z doradcą określ, jaką kartą kredytową jesteś zainteresowany i przekaż dane niezbędne do zbadania Twojej zdolności kredytowej, a po uzyskaniu pozytywnej decyzji podpisz umowę o wybraną „kredytówkę”.

 • Krok 3

  Aktywnie korzystaj z wybranego „plastiku” przez kolejne 24 miesiące (w przypadku, gdy dotąd nie współpracowałeś z tym bankiem) lub przez 12 kolejnych miesięcy (jeśli jesteś już klientem Credit Agricole). Po zrealizowaniu transakcji na kwotę min. 200 zł bank zwróci Ci 10 zł, jednak nie więcej niż 30 zł/miesiąc. Tak więc premia może wynieść maksymalnie 720 lub 360 zł.

 • Premia

  Należny Ci zwrot bank wypłaci na rachunek Twojej karty kredytowej w dniu zaksięgowania transakcji. Tym samym zmniejszy się Twoje zadłużenie lub zwiększy nadpłata.

Mission complete!

Transakcja bezgotówkowa – co to znaczy?

Dla wyjaśnienia pojęcia transakcja bezgotówkowa najlepiej będzie przytoczyć jej definicję zawartą w regulaminie:

płatność za towary lub usługi dokonana przy użyciu karty lub transakcja na odległość, która nie wymaga fizycznego przedstawienia karty, zasilenie konta telefonu pre-paid, a także przelew z rachunku karty dokonywany w ramach opcji „Twoje rachunki”. Do transakcji bezgotówkowych zaliczamy również transakcje dokonane za pomocą usług Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay oraz Fitbit Pay.

Warunków promocji nie spełnią płatności:

 • w kasynach oraz zakładach bukmacherskich (kod MCC 7995),
 • w instytucjach finansowych (6012),
 • u brokerów ubezpieczeniowych (6211),
 • w formie przekazów pieniężnych w instytucjach finansowych (6051) i internetowych przekazów pieniężnych (4829),
 • w miejscach, które świadczą profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska).

Niedozwolone są także przelewy lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal.

Warto wiedzieć

Jeśli nie wykonasz transakcji na minimum 200 zł w danym miesiącu, to możesz korzystać z promocji w pozostałym okresie jej obowiązywania. Niewykorzystana kwota zwrotu nie przechodzi na następne miesiące.

Otrzymana przez Ciebie premia nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Pamiętaj, że powinieneś terminowo spłacać zadłużenie na karcie kredytowej. Jeśli dotychczas nie korzystałeś z takich produktów, zapoznaj się z naszym poradnikiem Jak mądrze wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać?

Karty kredytowe z oferty Credit Agricole

Rozważając udział w tej promocji, powinieneś spojrzeć nie tylko na warunki uzyskania moneybacku, ale także, a może przede wszystkim, na opłaty związane z wybraną kartą. Za wydanie „kredytówki” w wariancie Silver nie poniesiesz opłat.

Karta kredytowa Silver

Credit Agricole
 • Karta
  0 zł / 10 zł

 • Bankomaty
  5%, min. 12,90 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  54 dni

Karta w wariancie Gold wydawana jest za opłatą 200 zł. Można jej uniknąć, wykonując 3 transakcje w ciągu 90 dni od daty wydania „kredytówki”. Opłaty roczne w kolejnych latach zależą od kwoty wydatków w roku poprzednim. Przy transakcjach na min. 18 000 zł opłata wynosi 0 zł, przy płatnościach od 12 do 18 000 – 75 zł, zaś przy wydatkach poniżej 12 000 zł – 200 zł.

Atrakcyjny moneyback

Możliwość odzyskania części wydatków to zawsze propozycja warta rozważenia. Kwota maksymalnego miesięcznego zwrotu z pewnością nie robi wielkiego wrażenia, ale w skali roku – 360 zł – jest już znacząca. Szkoda tylko, że Credit Agricole konsekwentnie uniemożliwia sięgnięcie w promocji po kartę Visa Standard oraz wymaga realizacji transakcji na określoną kwotę. Naszym zdaniem łatwiej byłoby uzyskać wysoki zwrot, gdyby premiowane były, choćby niewielkim moneybackiem, wszelkie transakcje.

Nie ma co jednak narzekać. Czas, byś przeanalizował tę propozycję i podjął decyzję, czy zechcesz z niej skorzystać.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
Andrzej
Gość

Czy mam rozumieć że jednostkowa transakcja ma być na min 200 zł a więc aby uzyskac 30 zł to trzeba wykonac trzy takie tansakcje? Czy wystarczy skumulowana wartośc 600 zł z wielu transakcji?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Andrzej

Niestety każda płatność musi być na min. 200 zł, by bank wypłacił premię. Zapis w regulaminie brzmi dokładnie tak:

Przez 24 miesiące od dnia zawarcia umowy o kartę kredytową otrzymasz zwrot w wysokości 10 zł za każdą transakcję bezgotówkową wykonaną na kwotę minimum 200 zł.

Odpowiedz