Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Aż 400 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole.

Samsung A40 (o wartości 869,80 zł) do wygrania w konkursie dla kredytobiorców banku Credit Agricole

Samsung A40 (o wartości 869,80 zł) do wygrania w konkursie dla kredytobiorców banku Credit Agricole
Czas trwania
Cel (zysk) Smartfon Samsung Galaxy A40 o wartości 869,80 zł
Uczestnik Osoba, która zaciągnie zobowiązanie w banku Credit Agricole.
Po drodze Należy zaciągnąć kredyt w Credit Agricole i przygotować pracę plastyczną, pokazującą na co przeznaczy się pożyczone pieniądze.
Bank Credit Agricole przygotował ciekawą propozycję dla osób zdecydowanych na wzięcie kredytu, które pokażą na wykonanej przez siebie pracy plastycznej, na co przeznaczą pożyczone pieniądze. Na autorów najciekawszych ilustracji czeka 100 nowoczesnych smartfonów Samsung A40, każdy o wartości 869,80 zł.

Banki chwytają się różnych sposobów, by zainteresować klientów swoją ofertą. Walka promocyjna dotyczy także kredytów i toczy się nie tylko w sferze wysokości prowizji czy oprocentowania, ale i bonusów, które można dostać za pożyczenie pieniędzy w danej instytucji. Kilka miesięcy temu Credit Agricole proponował kredyt zupełnie bez kosztów i na dodatek brał na siebie opłacenie jednej raty. Teraz ten sam bank oferuje atrakcyjne warunki kredytowania, o czym świadczy wysoka pozycja w naszym rankingu kredytów gotówkowych i możliwość wygrania Samsunga A40 w konkursie plastycznym. Nie musisz przy tym posiadać specjalnych uzdolnień artystycznych, bo możliwych sposobów prezentacji jest kilka.

Akcja „Weź kredyt i zgarnij smartfona” trwa do 9 grudnia 2020 r.

Rzut oka na nagrodę

Samsung Galaxy A40 posiada 5,9-calowy ekran z wyświetlaczem Infinity, 4GB pamięci RAM, 64 GB pamięci ROM oraz baterię o pojemności 3100 mAh. Producent zapewnia, że telefon doskonale układa się w dłoni, a dzięki nowoczesnym aparatom fotograficznym uchwycisz każdą scenę tak, jak widzi ją ludzkie oko i uwiecznisz każdą chwilę wartą wspomnień.

Samsung A40 w konkursie banku Credit Agricole

Komu bank przyzna kredyt?

Na pożyczenie pieniędzy mogą liczyć osoby, które wykażą się odpowiednią zdolnością kredytową, czyli osiągają dochody pozwalające im spłacić kwotę kredytu w określonym czasie. W ramach tej akcji specjalnej możesz zaciągnąć pożyczkę gotówkową na dowolny cel lub na spłatę innych zobowiązań.

Do tego, byś mógł wziąć udział w konkursie, musisz być osobą z pełną zdolnością do czynności prawnych, mieszkać na terenie Polski i podpisać umowę o kredyt w roli głównego kredytobiorcy.

Samsung A40 za kreatywność

Nadszedł czas, byś poznał szczegóły konkursy.

Start
 • Krok 1

  Do 9 grudnia 2020 r. złóż wniosek o kredyt w banku Credit Agricole i podpisz stosowną umowę. Przypominamy, że musisz być głównym kredytobiorcą.

 • Krok 2

  Także do 9 grudnia 2020 r. wykonaj zadanie konkursowe – pokaż, na co planujesz przeznaczyć pieniądze z kredytu. Może to być zdjęcie, kolaż, projekt graficzny, animacja albo rysunek – i wyślij je poprzez formularz. Pamiętaj, że musisz przy tym zaakceptować regulamin promocji i wskazać placówkę Credit Agricole, w której odbierzesz nagrodę, jeśli znajdziesz się w gronie laureatów.

  Formularz przystąpienia do konkursu "Weź kredyt i zgarnij smartfona" w Credit Agricole
 • Informacja

  Zwycięzcy otrzymają do 15 grudnia 2020 r. informację o przyznaniu smartfona na e-mail wskazany w formularzu rejestracyjnym.

 • Premia

  Odbiór nagrody będzie możliwy w wybranej przez Ciebie placówce banku od 21 grudnia 2020 r. do 31 stycznia 2021 r. Uwaga: Samsung A40 zostanie wydany tylko po okazaniu dowodu osobistego!

Mission complete!

Istotne szczegóły

Jeśli chcesz uczestniczyć w konkursie, nie możesz zaciągnąć zobowiązania w ramach „Oferty Powitalnej’ czy na warunkach akcji „Pierwszy kredyt 3x0”.

Czteroosobowa komisja konkursowa powołana przez Credit Agricole oceni nadesłane prace pod kątem kreatywności, estetyki i realizacji tematu. Każdy z jurorów ma do przyznania w poszczególnych kategoriach po 10 punktów. W przypadku uzyskania przez kilku uczestników równej liczby punktów, o kolejności miejsc zdecyduje termin nadesłania zadania konkursowego.

W trakcie odbioru nagrody zostaniesz poproszony o pisemne potwierdzenie otrzymania telefonu oraz podpisanie „Umowy o przeniesienie autorskich praw majątkowych”.

Do chwili ogłoszenia werdyktu jury nie możesz zrezygnować z zaciągniętego kredytu. Gdybyś to zrobił, smartfon zostanie przekazany kolejnemu uczestnikowi z najwyższą liczbą punktów.

Nie musisz się martwić rozliczeniami z fiskusem. Bank przewidział dodatkową nagrodę w postaci gotówki, którą przeznaczy na zapłacenie w Twoim imieniu należnego podatku.

Kredyt w Credit Agricole

Do otrzymania kredytu bank wymaga zaświadczeń o zatrudnieniu i osiąganych dochodach. Przykładowe warunki wyglądają następująco.

Kredyt gotówkowy Credit Agricole

Credit Agricole
Miesięczna rata
465,80 zł
Kwota do spłaty
11 179,20 zł
Oprocentowanie
10,94%
Prowizja
0%
Oferta dla klientów, którzy w dniu złożenia wniosku nie będą posiadać innego kredytu gotówkowego lub konsolidacyjnego w tym banku.
 • Szczegóły oferty

Koszt kredytu

 • Miesięczna rata
  465,80 zł
 • Całkowita kwota do spłaty
  11 179,20 zł
 • Oprocentowanie nominalne
  10,94%
 • Prowizja

  0%

 • RRSO
  11,52%
 • Przykład reprezentatywny

  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 11,52%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10 800 zł, całkowita kwota do zapłaty 12 937,24 zł, oprocentowanie stałe 10,94%, całkowity koszt kredytu 2 137,24 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki2 137,24 zł), 39 miesięcznych równych rat w wysokości 323,43 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 323,47 zł. Kalkulację przygotowaliśmy na 27.09.2023 r. na przykładzie reprezentatywnym przy założeniu, że koszt prowadzenia konta wynosi 0 zł.

Warunki kredytowania

 • Okres kredytowania

  do 60 miesięcy

 • Maksymalna kwota kredytu

  20 000 zł

 • Wymagane konto

  TAK

 • Wymagane ubezpieczenie

  NIE

 • Uwagi

  Oferta dla klientów, którzy:

  • w dniu złożenia wniosku nie będą posiadać innego kredytu gotówkowego lub konsolidacyjnego w tym banku,
  • mają konto w tym banku lub otworzą je najpóźniej w dniu podpisania umowy kredytowej.

  Promocja „Gotówka dla Ciebie" trwa od 01.10 do 31.01.2024 r. Możesz z niej skorzystać, jeśli złożysz wniosek w czasie jej obowiązywania i podpiszesz umowę do 07.02.2024 r.

Obsługa zadłużenia

 • Wcześniejsza spłata kredytu

  0 zł

 • Oprocentowanie zadłużenia przeterminowanego

  22,5%

 • Koszty monitoringu i windykacji

  0 zł

Nic nie ryzykujesz, a możesz zdobyć Samsunga A40

Jeśli planujesz większe wydatki, rozważ atrakcyjną ofertę kredytową banku Credit Agricole i weź udział w konkursie plastycznym. Być może uśmiechnie się do Ciebie szczęście i znajdziesz się w gronie 100 laureatów, którzy otrzymają Samsunga A40. Bank zapewnia, że z jego pomocą zarządzanie kredytem będziesz jeszcze łatwiejsze.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji