Wróć

23 czerwca 2022 r. mBank uruchomił nową edycję promocji dotyczącej wykonania pierwszej transakcji kartą. Tekst zawiera zaktualizowane informacje.

Nawet 17 000 punktów (ponad 200 zł) w programie Bezcenne Chwile za kartę kredytową z oferty mBanku

Publikacja:
Nawet 17 000 punktów (ponad 200 zł) w programie Bezcenne Chwile za kartę kredytową z oferty mBanku
Czas trwania
Cel (zysk) 17 000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile za kartę World Mastercard Intensive lub World Mastercard.
Uczestnik Nowy posiadacz karty kredytowej World Mastercard lub World Mastercard Intensive w mBanku.
Po drodze Warunkiem uzyskania bonusu jest wydanie otrzymaną "kredytówką" min. 50 zł.
Wystarczy, że w ciągu kilku tygodni wydasz kartą kredytową od mBanku, która jest objęta promocją, w sumie 50 zł, a otrzymasz 16 000 punktów w Bezcennych Chwilach. Ponadto możesz zgarnąć dodatkowo 1000 punktów w innej trwającej równolegle akcji. W efekcie zgromadzisz "majątek" stanowiący równowartość około 200 zł. Brzmi to bardzo zachęcająco, przyjrzyjmy się więc szczegółom propozycji mBanku.

Idea programu lojalnościowego Mastercard Bezcenne Chwile sprowadza się do zbierania punktów za transakcje wykonywane kartą z logo tej organizacji płatniczej. Zgromadzenie takiej ich liczby, która pozwoli na wybranie z katalogu atrakcyjnej nagrody, nie jest łatwe, gdyż wydanie 50 zł to zaledwie 1 punkt. Na szczęście u partnerów programu punkty można zbierać szybciej i na dodatek organizowane są akcje promocyjne dla nowych i obecnych uczestników Bezcennych Chwil, w których – po spełnieniu określonych każdorazowo wymagań – otrzymuje się pewną liczbę bonusowych punktów.

Propozycja dla nowych posiadaczy karty

Obecnie mamy do czynienia z dwoma promocjami dotyczącymi kart kredytowych World Mastercard oraz World Mastercard Intensive z oferty mBanku:

 1. Akcja „Więcej punktów na vouchery", związana z koniecznością sięgnięcia po wybraną kartę i wydania nią 50 zł, trwa do 27 lipca 2022 r. i może Ci przynieść 16 000 punktów w Bezcennych Chwilach. Będziesz też zwolniony z opłaty za wydanie kredytówki".
 2. Promocja, w której nagrodą jest 1000 punktów powitalnych za pierwszą transakcję kartą trwa do 18 stycznia 2023 r.

Regulamin zezwala na udział w tych akcjach osobom z pełną zdolnością do czynności prawnych, które nie posiadają karty kredytowej od mBanku.

Prosta droga po bonusowe punkty

Zdobycie 17 000 punktów w Bezcennych Chwilach jest naprawdę proste. Zresztą, spójrz sam:

Start
 • Krok 1

  Do 27 lipca 2022 r. zawnioskuj na stronie mBanku o kartę kredytową World Mastercard lub World Mastercard Intensive.

  Pamiętaj, by we wniosku zaznaczyć, że przystępujesz do promocji  „Więcej punktów na vouchery” oraz zgadzasz się na dostarczenie jej regulaminu przez stronę internetową Banku.

 • Krok 2

  W przypadku, gdy nie uczestniczysz jeszcze w programie Mastercard Bezcenne Chwile, przystąp do niego i zarejestruj w nim otrzymaną kartę.

  Będąc już uczestnikiem tego programu, podepnij do swojego profilu w nim swoją nową "kredytówkę".

 • Krok 3

  Do końca miesiąca następującego po tym, w którym podpisałeś umowę o wybraną kartę kredytową, wykonaj nią transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 50 zł.

 • Premia

  Za zrealizowanie tego wymogu w ciągu 5 dni roboczych od daty wykonania płatności otrzymasz w serwisie transakcyjnym mBanku i na podany bankowi adres e-mail bon podarunkowy na 16 000 punktów w Bezcennych Chwilach.

  Do 30 listopada 2022 r. musisz go wymienić na platformie programu Bezcenne Chwile na punkty. Będą ważne przez pół roku od dnia ich naliczenia.

 • Krok 4

  Jeśli chcesz zgarnąć premię za pierwszą transakcję kartą w programie Bezcenne Chwile, zarejestruj się w nim i wykonaj do 18 stycznia 2023 r. choć jedną płatność "plastikiem". Kwota płatności nie ma znaczenia.

 • Premia

  Za zrealizowanie tego warunku na Twoje konto w Bezcennych Chwilach wpłynie 1000 punktów; będą one ważne przez 6 miesięcy od daty ich przyznania.

Mission complete!

Jak widzisz, zrealizowanie warunku związanego z przyznaniem "głównej" premii będzie jednocześnie oznaczało zdobycie 1000 specjalnych punktów powitalnych. Jeśli go nie zrealizujesz do 27 lipca 2022 r., będziesz miał jeszcze wiele czasu, by zasłużyć choć na te specjalne punkty.

Z pewnością ucieszy Cię informacja, że zdobyty bonus nie podlega przepisom podatkowym, nie musisz się z niego rozliczać przed urzędem skarbowym.

Transakcje bezgotówkowe

Twoje zadanie sprowadza się do wykonania transakcji bezgotówkowych otrzymaną kartą kredytową. Ważne jest więc, byś zrealizował je dokładnie tak, jak życzy sobie tego mBank.

Powinna to być płatność za towary lub usługi. Niedozwolone są wypłaty gotówki, przelewy z rachunku karty, płatności w ramach usługi mTransfer, operacje typu quasi cash (transakcje sprzedaży towaru lub usługi, które są bezpośrednio wymienialne na gotówkę, np. gry losowe lub hazardowe), płatności w punktach oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory.

Karta kredytowa World Mastercard od mBanku

Nie da się ukryć, że to „kredytówka” dla osób, które realizują nią płatności na znaczne kwoty, co pozwala uniknąć opłaty rocznej. Płacąc nią za zakupy w sklepach internetowych, korzystasz z bezpłatnego ubezpieczenia w zakresie przedłużonej gwarancji, najniższej ceny oraz ochrony od utraty zakupów.

Karta World Mastercard

mBank
Karta
0 zł / 350 zł rocznie
Opłata za kartę

0 zł / 350 zł rocznie


opłata nie zostanie pobrana, jeśli w ciągu roku wydasz kartą 18 tys. zł

Bankomaty
5%, min. 10 zł
Bankomaty 5%, min. 10 zł

bankomaty krajowe i zagraniczne

Oprocentowanie
18,5%
Okres bezodsetkowy
54 dni
 • Szczegóły oferty

Informacje ogólne

 • Polecana dla

  aktywnego użytkownika

 • Operator karty

  Mastercard

 • Rodzaj karty

  zwykła

Opłaty

 • Wydanie karty

  30 zł

 • Opłata za kartę

  0 zł / 350 zł rocznie

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłata nie zostanie pobrana, jeśli w ciągu roku wydasz kartą 18 tys. zł

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  5%, min. 10 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  5%, min. 10 zł

 • Płatność kartą za granicą

  5,9% wartości transakcji

 • Wydanie karty dodatkowej

  0 zł

Zadłużenie

 • Oprocentowanie

  18,5%

 • Okres bezodsetkowy

  54 dni

 • Maks. limit kredytowy

  100 tys. zł

 • Wysokość spłaty minimalnej

  5%, min. 30 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.

Karta kredytowa World Mastercard Intensive

Z kolei tę kredytówkę możesz zamówić tylko wtedy, gdy jesteś posiadaczem mKonta Intensive. Prowizja pobierana po zakończeniu każdego roku jej użytkowania wynosi 400 zł, jednak bank zrezygnuje z pobierania opłaty, o ile roczna wartość lub liczba transakcji bezgotówkowych wyniesie minimum 30 000 zł.

Jeśli nie masz jeszcze mKonta Intensive, możesz w prosty sposób powiększyć swoją pulę nagród, otwierając rachunek w promocji i zgarniając punkty za kartę kredytową.

Punkty kuszą, ale…

Pokaźna liczba punktów, która ma konkretny wymiar finansowy (ok. 200 zł), z pewnością kusi, by sięgnąć po jedną z kart kredytowych objętych promocją. Zwracamy jednak uwagę na wysokie opłaty związane z obiema kredytówkami i wyśrubowane warunki ich uniknięcia. Nie jest to więc propozycja dla każdego. Dobrze ją przemyśl, zanim zdecydujesz się na udział w tej akcji.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(18)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
G
Gaizka Tequierro
Gość

Czy ktoś wie jak to jest z opłatą za tą kartę kredytową? Chciałbym ją zamknąć od razu po spełnieniu warunków i nie wiem czy wtedy również muszę zapłacić 350 zł za użytkowanie jej? Albo część tej kwoty? Jakiś konkretny odnośnik do regulaminu?

Odpowiedz

B
Barni
Gość
@Gaizka Tequierro

W dokumentach mBanku piszą, że opłata jest pobierana po roku, gdy zweryfikują sumę transakcji kartą. Skoro już wtedy nie będziesz jej miał, to nie pobiorą żadnej opłaty, bo i jak ?

Odpowiedz

G
Gaizka Tequierro
Gość
@Barni

To prawda, pytanie tylko czy mimo wszystko mogą się domagać zwrotu tej opłaty jakoś inaczej?

Odpowiedz

K
Katarzyna
Gość
@Gaizka Tequierro

Miałam 2 karty u nich, i nigdy nic nie chcieli po zamknięciu karty

Odpowiedz

R
Rafał
Gość

Jeśli mam bezcenne chwile z CITI - w innym banku z takich promocji skorzystać nie mogę ?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Rafał

Jeśli uczestniczysz w Bezcennych Chwilach z kartą innego banku, to nie obejmie Cię promocja "Wiosenne przyspieszenie" z nagrodą w postaci 8000 punktów, gdyż ona jest przeznaczona tylko dla nowych uczestników tego programu.

Odpowiedz

A
Adam
Gość

Czy tym razem zamknięcie karty przed upływem roku od podpisania umowy nie spowoduje naliczenia opłaty rocznej?

Odpowiedz

M
Mariusz
Gość
@Adam

No tak wynika z regulaminu i opłaty nie powinni pobierać wcześniej niż po roku. A czy w jakiejś poprzedniej edycji było inaczej i komuś naliczyli opłatę ?

Odpowiedz

A
Adam
Gość
@Mariusz

Ja zawsze zamykałem przed upływem 12 miesięcy i opłaty nie było ;)

Odpowiedz

K
Katarzyna
Gość

W promocji można wziąć udział, jesli we wniosku o kk pojawi się boks do zaznaczenia dotyczący akceptacji warunków promocji. Jak go nie ma, nie będzie też uczestnictwa w promocji mimo spełniania warunków. U nich widzę karty zamykają się bardzo długo. Karta zamknięta u mnie 20.02 ale nadal wisi w systemie. O ile pamiętam muszą być jeszcze 3 puste zestawienia miesięczne i dopiero kk się zamyka na dobre.

Odpowiedz

M
mal
Gość
@Katarzyna

Pytanie: Jak mogę wypowiedzieć umowę o kartę kredytową? na stronie banku https://www.mbank.pl/indywidualny/karty/pytania-i-odpowiedzi/karty-kredytowe/

odpowiedź: Rachunek karty kredytowej zamykamy dopiero po upływie dwóch cykli rozliczeniowych bez operacji księgowych, czyli po wygenerowaniu dwóch pustych wyciągów.

Odpowiedz

A
Adam
Gość
@Katarzyna

Tak jak napisałaś zamykają się po ponad 3 miesiącach (3 zerowe wyciągi po okresie wypowiedzenia)

Odpowiedz

K
Katarzyna
Gość
@mal

Ja już mam 2 puste wyciągi, jutro będzie kolejny, to zobaczymy czy karta zniknie... :-)

Odpowiedz

K
Katarzyna
Gość
@Katarzyna

Nie niestety, karta zniknęła z systemu, a ja nadal nie mam możliwości wzięcia nowej karty w tej promocji...eh, to właśnie mBank...

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Katarzyna

Rozumiem, że przy składaniu wniosku nie widzisz regulaminu?

Odpowiedz

K
Katarzyna
Gość
@Aldona Derdziak

Nie widzę pola do akceptacji Regulaminu. Brałam udział w poprzedniej promocji i wiem, że musi być na pierwszej stronie wniosku...

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Katarzyna

Czy dalej nie możesz złożyć wniosku? Może warto zapytać o to mBank..?

Odpowiedz

K
Katarzyna
Gość
@Aldona Derdziak

Chyba tak zrobię. Nie działa też stronka na stronie promocji kk w mBanku z licznikiem nadal dostępnych stron.

Odpowiedz