Wróć

480 zł moneyback za płatności kartą kredytową + zwolnienie z opłat dla klientów Credit Agricole

Publikacja:
480 zł moneyback za płatności kartą kredytową + zwolnienie z opłat dla klientów Credit Agricole
Czas trwania
Cel (zysk) 10 zł za każdą transakcję bezgotówkową kartą wynoszącą minimum 200 zł, maksymalnie 40 zł/miesiąc, czyli 480 zł w ciągu roku.
Uczestnik Osoba, która w okresie 2 lat poprzedzających dzień przystąpienia do promocji nie posiadała karty kredytowej Credit Agricole.
Po drodze Należy podpisać umowę o kartę kredytową z oferty Credit Agricole i aktywnie z niej korzystać, wykonując jak najwięcej transakcji o wartości min. 200 zł.
Zastanawiasz się nad kartą kredytową? Jeśli tak, to może zainteresuje Cię najnowsza promocja Credit Agricole. Złóż wniosek o "kredytówkę" Silver lub Gold i aktywnie z niej korzystaj. Przez rok bank będzie Ci zwracał 10 zł za każdą płatność bezgotówkową na kwotę minimum 200 zł wykonaną Twoją nową kartą. Maksymalnie możesz odzyskać 480 zł i dodatkowo zostaniesz zwolniony z opłat za korzystanie/wydanie karty.

W tej akcji nie musisz pamiętać o skomplikowanych warunkach. Podpisz umowę o jedną z kart kredytowych objętych promocją, czyli Visa Silver/Gold lub Mastercard Silver/Gold, po czym aktywnie korzystaj z niej przez 12 miesięcy, a część wydatków będzie wracała na Twoje konto. Moneyback wynosi 10 zł za każdą płatność bezgotówkową na kwotę minimum 200 zł, przy czym bank zastrzegł, że w jednym cyklu rozliczeniowym zwróci maksymalnie 40 zł. Tym samym łączna nagroda może wynieść nawet 480 zł.

Ponadto przez 12 miesięcy Credit Agricole nie będzie pobierał opłaty miesięcznej za obsługę kart Silver, a posiadaczy kart Gold zwolni z prowizji za jej wydanie.

Karencja, czyli dla kogo jest ta promocja?

Jak to w promocjach bywa, także i tym razem są określone warunki uczestnictwa. O premię mogą starać się osoby, które w ciągu 2 lat poprzedzających dzień złożenia wniosku o wybraną kartę kredytową nie były posiadaczami "kredytówki" w Credit Agricole – dotyczy to kart Mastercard Silver i Gold oraz kart Visa Standard, Silver i Gold.

Bank wymaga również, by uczestnik promocji był posiadaczem jego konta osobistego (do wyboru masz Konto dla Ciebie w wersji podstawowej, jak i VIP oraz MOVE!). To generalnie dobra informacja, bo jeśli dotąd nie współpracujesz z Credit Agricole, to możesz zgarnąć za otwarcie rachunku osobistego nawet 555 zł premii.

Kilka kroków do premii

Lubimy promocje o przejrzystych, prostych zasadach, a akcja przygotowana przez Credit Agricole z pewnością do nich należy.

Start
 • Krok 1

  Jak najszybciej otwórz w Credit Agricole wybrany rachunek osobisty, np. Konto dla Ciebie; najlepiej w jednej z aktualnych promocji, by zgarnąć premię powitalną.

  Jeśli posiadasz już ROR w tym banku, od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

 • Krok 2

  Do 31 maja 2023 r. złóż wniosek o kartę kredytową Credit Agricole Silver (z limitem min. 4000 zł) bądź też Gold (min. limit 5000 zł). Najwygodniej zrobisz to za pośrednictwem strony banku.

  W formularzu zaznacz zgody na kontakt telefoniczny i mailowy.

 • Krok 3

  Po podpisaniu umowy aktywnie korzystaj z otrzymanej "kredytówki", płać nią jak najczęściej w punktach stacjonarnych i sklepach internetowych. Przez 12 cykli rozliczeniowych, liczonych od dnia, w którym podpisałeś umowę o kartę, bank będzie Ci zwracał 10 zł za każdą transakcję bezgotówkową kartą wynoszącą minimum 200 zł, maksymalnie 40 zł w danym cyklu.

 • Premia

  Premię za daną płatność otrzymasz na rachunek karty kredytowej w dniu zaksięgowania transakcji. Przekazany przez bank moneyback zmniejszy Twoje zadłużenie lub zwiększy kwotę nadpłaty.

Mission complete!

Pamiętaj, że w tej promocji poszczególne cykle liczone są od dnia, w którym podpisałeś umowę o kartę i nie pokrywają się z długością miesięcy kalendarzowych. Przykładowo: jeżeli umowę o kartę zawrzesz 15 marca 2023 r., to pierwszy 30-dniowy cykl obejmie okres od 15 marca do 13 kwietnia 2023 r., natomiast drugi - od 14 kwietnia do 13 maja 2023 r. Analogicznie musisz wyliczyć daty pozostałych 10 cykli.

To musisz wiedzieć

Oprócz tradycyjnych płatności kartą bank honoruje również transakcje Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Xiaomi Pay i SwatchPAY. Nie uwzględnia jednak operacji przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal oraz płatności w punktach o następujących kodach MCC:

 • 7995 - kasyna oraz zakłady bukmacherskie i tym podobne,
 • 6012 - instytucje finansowe,
 • 6211 - brokerzy ubezpieczeniowi,
 • 6051 - przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 - internetowe przekazy pieniężne,
 • 8999 - usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska).

Gdybyś w którymś z cykli promocyjnych nie wykonał transakcji uprawniających do otrzymania moneybacku, to nic się nie stanie, po prostu za ten okres nie otrzymasz zwrotu.

Wartość nagrody jest w całości zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Pamiętaj, że powinieneś terminowo spłacać zadłużenie na karcie kredytowej. Jeśli dotychczas nie korzystałeś z takich produktów, zapoznaj się z naszym poradnikiem Jak mądrze wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać?

Karty kredytowe Silver i Gold w Credit Agricole

Karty kredytowe z oferty Credit Agricole pochodzą od Visa i Mastercard. Choć w ramach promocji bank zwolni Cię w początkowym okresie posiadania karty ze związanych z nią opłat, to zanim przystąpisz do akcji, zapoznaj się z kosztami dotyczącymi "kredytówki". Dzięki temu będziesz miał świadomość, z jakiego rzędu opłatami musisz się liczyć po zakończeniu okresu promocyjnego.

Karta kredytowa Mastercard Silver jest dostępna już przy dochodzie min. 1400 zł, za jej wydanie nie poniesiesz opłaty.

Karta kredytowa Silver

Credit Agricole
Karta
0 zł / 10 zł
Opłata za kartę 0 zł / 10 zł

0 zł w ramach promocji przez 12 okresów rozliczeniowych

poza promocją lub opłaty unikniesz, jeżeli w danym okresie rozliczeniowym wykonasz transakcje na min. 700 zł i terminowo spłacisz zadłużenie

Bankomaty
5%, min. 12,90 zł
Bankomaty 5%, min. 12,90 zł

bankomaty krajowe i zagraniczne

Oprocentowanie
18,5%
Okres bezodsetkowy
54 dni
 • Szczegóły oferty

Informacje ogólne

 • Polecana dla

  aktywnego użytkownika

 • Operator karty

  Visa, Mastercard

 • Rodzaj karty

  zwykła

 • Okres ważności

  3 lata

 • Minimalny dochód

  1400 zł

Opłaty

 • Wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za kartę

  0 zł / 10 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  0 zł w ramach promocji przez 12 okresów rozliczeniowych

  poza promocją lub opłaty unikniesz, jeżeli w danym okresie rozliczeniowym wykonasz transakcje na min. 700 zł i terminowo spłacisz zadłużenie

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  5% min. 12,90 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  5% min. 12,90 zł

 • Płatność kartą za granicą

  3%

 • Wydanie karty dodatkowej

  0 zł

Zadłużenie

 • Oprocentowanie

  18,5%

 • Okres bezodsetkowy

  54 dni

 • Maks. limit kredytowy

  20 000 zł

 • Wysokość spłaty minimalnej

  4%, min. 30 zł

 • Przekroczenie limitu karty

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.

Karta kredytowa Gold to już znacznie wyższe opłaty. Jej wydanie kosztuje aż 190 zł, ale można uniknąć tego kosztu, wykonując 3 transakcje w ciągu 90 dni od podpisania umowy. Opłaty roczne w kolejnych latach są uzależnione od tego, ile zapłacisz kartą w roku poprzednim, czyli 0 zł przy transakcjach na min. 18000 zł, 75 zł przy płatnościach od 12 do 18 tys. zł i 190 zł przy transakcjach niższych niż 12 tys. zł.

Przypominamy, że biorąc udział w opisywanej promocji, w pierwszym roku unikniesz opłaty za wydanie karty.

Sposób na obniżenie wydatków

Cieszy nas, że Credit Agricole zdecydował się zaproponować kolejną promocję dotyczącą kart kredytowych. Podobają nam się przejrzyste warunki uzyskania bonusu i zwolnienie z opłat za kartę na długie miesiące.

Jednocześnie mamy jednak kilka uwag. Pierwsza: ograniczenie promocji do kart Silver i Gold, które niestety nie należą do tanich (mimo możliwości uniknięcia opłat). Druga: określenie minimalnego limitu karty, który uprawnia do otrzymania premii. Trzecia - wprowadzenie limitu kwotowego dla transakcji uprawniających do otrzymania moneybacku.

Jeśli oferta Credit Agricole Cię nie przekonuje, spójrz na nasz ranking kart kredytowych i zastanów się nad inną promocją "kredytówek" – jest w czym wybierać!

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos