Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 4% zwrotu za rezerwację na Booking.com w Twoim banku, ale nie tylko....

Wielka Loteria Bezgotówkowa. Płać kartą i wygrywaj: BMW i3, Samsung Galaxy S7, bilety do kina

2 komentarze / opinie
Wielka Loteria Bezgotówkowa. Płać kartą i wygrywaj: BMW i3, Samsung Galaxy S7, bilety do kina
Czas trwania
Cel (zysk) Samochód elektryczny BMW i3 BEV 1Z21, smartfony Samsung Galaxy S7, podwójne bilety do sieci kin Multikino na seans 2D.
Uczestnik Posiadacz karty płatniczej Visa lub Mastercard.
Po drodze Każda transakcja kartą Visa lub Mastercard jest przeliczana na odpowiednią liczbę losów.
W ogólnopolskiej loterii promującej płatności bezgotówkowe łączna wysokość nagród wynosi 887 750 zł, a zasady uczestnictwa są więcej niż proste. Akcja trwa od 18 października do 24 listopada 2016 r. i jest przeznaczona dla osób pełnoletnich, zamieszkałych w Polsce, o pełnej zdolności do czynności prawnych.

Organizatorem loterii jest Albedo Marketing Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, natomiast patronat nad akcją objęło Ministerstwo Rozwoju oraz Ministerstwo Finansów.

Aby mieć szansę na wygraną, należy wykonać transakcję z użyciem dowolnej karty Visa lub MasterdCard (w tym karty płatniczej Maestro) w dowolnym punkcie handlowym lub usługowym na terenie Polski wyposażonym w urządzenie do akceptacji płatności bezgotówkowych. Regulamin dopuszcza także płatności w sklepach internetowych.

Atrakcyjne nagrody

Na uczestników loterii czeka w sumie 390 nagród, w tym:

 • 5 nagród głównych – czyli elektrycznych samochodów BMW i3 BEV 1Z21 w wersji podstawowej (wraz z dodatkową nagrodą pieniężną w wysokości 15 900 zł, przeznaczoną na poczet zryczałtowanego podatku dochodowego);
 • 35 nagród II stopnia - w postaci smartfonów Samsung Galaxy S7 o wartości 2 250 zł każdy;
 • 350 nagród III stopnia – w postaci podwójnych biletów do sieci kin Multikino na dowolnie wybrany film w 2D. Nagrodę należy zrealizować najpóźniej do 31 marca 2017 r.

Nagrody II i III stopnia są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych. Warunkiem uzyskania prawa do nagrody jest posiadanie i przekazanie organizatorowi dowodu płatności kartą.

Jak wziąć udział w loterii?

W loterii akceptowane są wszelkie transakcje dokonywane za pośrednictwem kart płatniczych wydanych przez MasterCard lub VISA, bez względu na rodzaj karty.

Loteria obejmuje zarówno operacje bezgotówkowe przeprowadzone w sklepach stacjonarnych, jak i zakupy dokonane on-line. Warto jednak w tym miejscu podkreślić, że transakcje stanowiące podstawę udziału w loterii nie mogą dotyczyć kupna takich produktów, jak: napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, e-papierosy, broń palna, substancje psychotropowe, środki odurzające, a także podlegające refundacji ze środków publicznych (leki, środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego lub wyroby medyczne). Jeżeli więc zgłaszamy potwierdzenie płatności kartą obejmujące – między innymi – te właśnie wyroby, musimy pomniejszyć kwotę transakcji o ich wartość i dopiero wtedy wpisać ją do formularza!

Aby wziąć udział w losowaniu nagród, należy:

 • zachować oryginał wydruku z urządzenia obsługującego płatność kartą potwierdzający dokonanie transakcji;
 • w przypadku płatności on-line samodzielnie uzyskać i zachować oryginał wydrukowanego potwierdzenia płatności z banku, który wydał uczestnikowi loterii kartę użytą do transakcji (w tym celu należy poprosić bank o potwierdzenie, wygenerowane elektronicznie z internetowego systemu transakcyjnego);
 • wejść na stronę www.zakupybezgotowki.pl i wypełnić formularz loteryjny, podając w nim następujące dane:
  • imię i nazwisko;
  • dane kontaktowe: adres e-mail, numer telefonu komórkowego;
  • markę karty płatniczej (Visa, MasterCard, Maestro);
  • datę i kwotę przeprowadzonej transakcji;
  • nazwę banku, który wystawił kartę;
  • numer MID/AID (czyli numer terminala płatniczego);
  • numer rachunku z wydruku urządzenia potwierdzającego płatność kartą.

Dane te są zlokalizowane na wydruku w następujących miejscach:

Podczas rejestracji należy również:

 • zaakceptować regulamin loterii;
 • złożyć oświadczenie, że zgłaszana transakcja została dokonana samodzielnie i nie została w jakikolwiek sposób anulowana (np. w wyniku dokonania zwrotu towaru, odstąpienia od umowy czy zwrotu pieniędzy);
 • potwierdzić, że jest się osobą pełnoletnią.

Uczestnik powinien złożyć wszystkie powyższe oświadczenia, zaznaczając każde z nich z osobna.

Regulamin loterii "Płać kartą i wygrywaj" znajduje się tutaj.

Jak wziąć udział w losowaniu nagród?

Po zarejestrowaniu się na stronie można zgłosić dowolną liczbę dowodów płatności kartą. Widniejące na nich kwoty są następnie przeliczane na losy zgodnie z następującą zasadą:

 • 0,01 – 10 zł – 1 los;
 • 10,01 - 20,00 zł – 2 losy;
 • 20,01 - 30,00 zł – 3 losy. Kolejne losy przyznawane są analogicznie.

Reasumując - im więcej wydamy w sklepie na zakupy, tym większą liczbę losów otrzymamy. Ponadto możemy w ten sposób zgłaszać wszystkie transakcje dokonane kartą w dniach od 18 października do 24 listopada 2016 r. i zwiększyć tym samym swoją szansę na wygraną (organizator zastrzega jedynie, że jeden dowód płatności kartą można zgłosić tylko raz – system będzie odrzucał powtarzające się dane).

Na jakie wymogi regulaminu warto zwrócić uwagę?

 1. Wydruk będący potwierdzeniem dokonanej transakcji kartą nie może być uszkodzony w sposób budzący wątpliwości co do zawartych w nim treści czy jego autentyczności, np. naddarty, rozmazany, ucięty.
 2. Nie jest akceptowane dokonanie płatności kartą ukradzioną lub przywłaszczoną, a także jakakolwiek inna płatność dokonana bez wiedzy lub zgody właściciela karty płatniczej oraz płatność dokonana przez osobę inną niż uczestnik konkursu.

Losowanie nagród i weryfikacja uczestników

W okresie od dnia 28 października 2016 r. do dnia 25 listopada 2016 r. organizator przeprowadzi:

 • 5 losowań nagrody głównej - w każdy piątek o godz. 12:30;
 • 35 losowań nagród II stopnia - codziennie o godz. 13:30;
 • 350 losowań nagród III stopnia - o każdej pełnej godzinie w godzinach 10:00-19:00 w każdy dzień trwania loterii.

Laureaci zostaną telefonicznie powiadomieni o wynikach losowania. Następnie muszą potwierdzić swoje prawo do nagrody, przesyłając dokumenty wymagane przez organizatora. Po weryfikacji danych i sprawdzeniu, czy nie doszło do uchybień na etapie rejestracji i zgłaszania dowodów płatności kartą (np. zawyżania kwot zakupów, generowania zgłoszeń w sposób automatyczny) – organizator przekaże nagrody zwycięzcom. Publikacja wyników loterii nastąpi nie później niż do 3 lutego 2017 roku na stronie internetowej organizatora.

Komentarz redakcji

Zasady loterii „Płać kartą i wygrywaj” są wyjątkowo proste – wystarczy zapłacić min. 10 zł za zakupy kartą VISA, MasterCard lub Maestro w dowolnym punkcie handlowo-usługowym w Polsce lub w dowolnym sklepie internetowym, odebrać wydruk będący potwierdzeniem dokonanej transakcji, poprawnie wypełnić formularz zgłoszeniowy i… czekać, aż los się do nas uśmiechnie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, w tym 5 samochodów BMW i 35 smartfonów.

Wszystkie osoby, które zdecydują się na udział w loterii, powinny jednak pamiętać, że paragon, rachunek i faktura nie stanowią dowodu dokonania transakcji kartą. Aby wziąć udział w losowaniu nagród, należy posiadać potwierdzenie płatności kartą i w formularzu zgłoszeniowym podać poprawne dane pojawiające się na tym wydruku (np. numer rachunku i numer terminala).

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
aspakowski
Gość

Dlaczego żąda się kserokopii dowodu osobistego (por. Regulamin)? To wygląda na wielkie wyłudzanie danych osobowych.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@aspakowski

Niestety rzadko mamy wpływ na warunki promocji. Jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości co do zasad tego typu akcji, nie musimy do nich przystępować.

Odpowiedz