400 zł moneyback z kartą kredytową Visa Platinum banku BNP Paribas

Publikacja:
400 zł moneyback z kartą kredytową Visa Platinum banku BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 400 zł zwrotu na rachunek karty kredytowej.
Uczestnik Nowy posiadacz karty kredytowej BNP Paribas, czyli osoba, która między 1 września 2022 r. a 1 marca 2024 r. nie posiadała w tym banku karty kredytowej.
Po drodze Transakcje kartą.
Bank BNP Paribas zachęca do udziału w prostej promocji karty kredytowej Visa Platinum z jego oferty. Za każdy z 4 okresów rozliczeniowych po zawarciu umowy o kartę możesz otrzymać nawet 100 zł, bo bank zwróci Ci 10% wydatków. Od Ciebie zależy więc, jak wysoką nagrodę zgarniesz.

Promocja "Wiosenne korzyści z kartą kredytową Visa Platinum"

Organizatorem akcji jest BNP Paribas.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 31 maja 2024 r.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest 400 zł w postaci moneyback; bank będzie zwracał 10% wydatków kartą kredytową Visa Platinum w 4 kolejnych okresach rozliczeniowych.

Czy możesz skorzystać?

O kartę kredytową Visa Platinum mogą się ubiegać osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które nie posiadały w BNP Paribas "kredytówki" między 1 września 2022 r. a 1 marca 2024 r. Warunkiem przyznania karty jest pozytywny wynik procesu badania zdolności kredytowej.

Co musisz zrobić?

Droga do 400 zł moneyback w BNP Paribas
 • Do 31 maja 2024 r. złóż wniosek o kartę kredytową Visa Platinum i po pozytywnym przejściu procesu badania zdolności kredytowej podpisz z BNP Paribas umowę o "kredytówkę".

 • Krok 2. Aktywuj kartę kredytową Visa Platinum

  Do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po zawarciu umowy zaloguj się do bankowości elektronicznej BNP Paribas, nadaj kod PIN do otrzymanej karty i aktywuj ją.

 • Krok 3. Aktywnie korzystaj z karty przez 4 okresy rozliczeniowe

  W każdym z czterech okresów rozliczeniowych po podpisaniu umowy o kartę kredytową Visa Platinum płać nią jak najwięcej. Bank zwróci Ci 10% wydatków (chodzi o transakcje rozliczone w danym okresie), maksymalnie 100 zł/okres rozliczeniowy.

  Okres rozliczeniowy trwa miesiąc i jest liczony od dnia zawarcia umowy o kartę do dnia rozliczenia, czyli momentu, gdy jest sporządzane zestawienie transakcji. Każdy kolejny okres rozliczeniowy rozpoczyna się natychmiast po zakończeniu poprzedniego.

  Kartą możesz płacić w placówkach stacjonarnych i sklepach internetowych, z wyłączeniem punktów identyfikowanych kodami MCC:

  • 4111 – usługi transportowe,
  • 5300 – handel hurtowy.

  W regulaminie promocji jest zastrzeżenie, że nie może to być płatność związana z działalnością gospodarczą prowadzoną przez posiadacza karty.

  Warunków regulaminu nie spełnią transakcje zwrócone, będące zasileniem karty lub innego instrumentu/rachunku płatniczego, czy portfela elektronicznego, a także przekazy pieniężne i zakłady (w tym kupony loteryjne, żetony do gier w kasynach) oraz wszelkie operacje gotówkowe.

 • Premia. Odbierz nagrodę

  Należny Ci zwrot w postaci 10% wartości rozliczonych transakcji otrzymasz na rachunek swojej karty kredytowej. Z regulaminu promocji wynika, że stanie się to zaraz po zakończeniu okresu rozliczeniowego.

  Do chwili otrzymania ostatniej nagrody nie możesz wypowiedzieć umowy karty kredytowej ani wyrazić sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych w celach marketingowych.

  Zdobyta premia nie podlega opodatkowaniu.

Mission complete!

Przedstawmy regułę realizacji płatności i przekazywania nagród na konkretnym przykładzie. Jeśli umowę o kartę kredytową podpiszesz 11 marca, to aktywacji karty musisz dokonać najpóźniej w kwietniu, a Twój pierwszy okres rozliczeniowy zakończy się 10 kwietnia. 11. dnia tego miesiąca rozpocznie się drugi okres rozliczeniowy, który potrwa do 10 maja; kolejne będą następowały w tym samym cyklu.

Karta kredytowa objęta promocją

Karta kredytowa Visa Platinum

BNP Paribas Bank Polska SA
 • Karta
  0 zł / 400 zł

 • Bankomaty
  6%, min. 10 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.1
(12 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos