Wróć

8000 punktów (100 zł) dla nowych uczestników programu Mastercard Bezcenne Chwile

26 komentarzy / opinii
8000 punktów (100 zł) dla nowych uczestników programu Mastercard Bezcenne Chwile
Czas trwania
Cel (zysk) 8000 punktów (100 zł)
Uczestnik Osoba, która nie uczestniczy jeszcze w programie Mastercard Bezcenne Chwile.
Po drodze Wystarczy przystąpić do programu Bezcenne Chwile, zarejestrować w nim kartę dowolnego banku oraz wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 50 zł.
Wystarczy, że przystąpisz do programu Mastercard Bezcenne Chwile, zarejestrujesz w nim kartę płatniczą dowolnego banku współpracującego z Mastercard i spełnisz proste warunki aktywności, a otrzymasz 8000 punktów powitalnych, które będziesz mógł wymienić na nagrody z katalogu.

Zgromadzenie w programie Mastercard Bezcenne Chwile odpowiedniej liczby punktów według "standardowych" zasad, by móc je wymienić na atrakcyjną nagrodę z katalogu, jest dość pracochłonne. Na szczęście często są dostępne oferty specjalne, pozwalające zdobyć punkty w znacznie prostszy sposób. Na ogół propozycje dotyczą klientów konkretnego banku, ale zdarzają się też sytuacje, gdy Mastercard rozdaje punkty klientom wszystkich instytucji finansowych, które z nim współpracują. Właśnie z taką akcją mamy do czynienia w tej chwili.

Oferta specjalna "Wiosenne przyspieszenie" trwa do 15 lipca 2022 r. lub do chwili rozdania 67 500 zestawów promocyjnych, każdy z nich zawiera 8000 punktów. Mastercard zobowiązał się w regulaminie promocji, że na 7 dni przed szacowanym wyczerpaniem bonusów zamieści informację na ten temat na stronie internetowej programu.

Kto może zdobyć punkty?

Szansę na zdobycie bonusowych punktów mają osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają kartę płatniczą lub też przedpłaconą z logo Mastercard i nie były uczestnikami programu Bezcenne Chwile przed 28 marca 2022 r.

Transakcje o wartości min. 50 zł przepustką do nagrody

Wymagania postawione przez Mastercard nie są trudne do zrealizowania:

Start
 • Krok 1

  Do 15 lipca 2022 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) przystąp do programu Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim swoją kartę Mastercard.

 • Krok 2

  W ciągu 30 dni od daty przystąpienia do programu wykonaj kartą, którą w nim zarejestrowałeś, transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 50 zł.

 • Premia

  Bonusowe 8000 punktów otrzymasz na swoje konto w Bezcennych Chwilach w ciągu 60 dni roboczych od daty spełnienia wszystkich warunków regulaminu.

  Punkty będą ważne przez 3 miesiące od dnia ich przyznania. Po tym terminie bezpowrotnie przepadną.

Mission complete!

Transakcje możesz wykonać w punktach stacjonarnych oraz w sklepach internetowych, przy czym płatność musi nastąpić w złotych polskich. Ważne, by zakup nie został zwrócony, nie był związany z grami losowymi, opłaceniem polisy ubezpieczeniowej czy wszelkiego rodzaju podatków i odsetek. Niedozwolone są również doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych.

Zabronione są też płatności w miejscach posiadających kody MCC wymienione w regulaminie:

 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne,
 • 5122 - kod określający m.in. właścicieli aptek,
 • 5715 – hurtownie napojów alkoholowych,
 • 5813 – pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki,
 • 5912 – drogerie i apteki,
 • 5921 - sklepy z piwem, winem, alkoholem,
 • 6010 – instytucje finansowe (wypłata gotówki z kas banków),
 • 6011 – instytucje finansowe (wypłata gotówki z bankomatów),
 • 6012 – instytucje finansowe (towary i usługi),
 • 6050 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne),
 • 6540 – instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty),
 • 8999 – kod określający wolne zawody

Warto skorzystać

Przystąpienie do Bezcennych Chwil do niczego Cię nie zobowiązuje. Po zgarnięciu powitalnych punktów i wymienieniu ich na nagrodę z katalogu programu, możesz zapomnieć o tym, że w nim uczestniczysz lub śledzić oferty specjalne przedstawiane przez Mastercard i zbierać w łatwy sposób kolejne bonusy. Decyzja należy do Ciebie.

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(26)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Kamil
Gość

Trochę smutne jest to że oni z tym rozdaniem punktów zwlekają do ostatniej chwili. U mnie minęły już dwa miesiące od spełnienia warunków i nadal nic. A na złożoną reklamację dostałem odpowiedź że ta mają być dni robocze więc mam jeszcze czekać do połowy października. Jak po tym terminie nie dostanę to dopiero w tedy przyjmą moje zgłoszenia xD.

Odpowiedz

K
Kamil
Gość
@Kamil

Minął maksymalny termin i punktów dalej nie ma. Tak jak na poprzednie zgłoszenie odpowiadali już na drugi dzień to teraz juz po ponownym napisaniu do nich cisza. Coś mi się to nie podoba

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Kamil

Obsługą programu zajmuje się na zlecenie Mastercard firma zewnętrzna. Z własnego doświadczenia wiem, że z "jakością" kontaktów bywa różnie. Brak reakcji może wynikać z faktu, że na odpowiedź na złożoną oficjalnie reklamację mają 30 dni. Trudno mi powiedzieć, czemu Mastercard rezerwuje sobie tak długi czas w niektórych promocjach na przyznanie punktów a potem na rozpatrzenie reklamacji.

Odpowiedz

K
Kamil
Gość
@Krzysztof Duliński

Znaczny wiem ze reklamacja ma swój czas na rozpatrzenie. Ale mi chodziło o to że nawet mi tej reklamacji jeszcze nawet nie przyjęli. Wczoraj miałem otrzymać punkty, więc za ich radą po południu im już odrazu zgłosiłem że ich dalej nie ma. A do dzisiaj żadnej odpowiedzi jeszcze nie otrzymałem że moja reklamacją została zarejestrowana.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Kamil

Niestety firma obsługująca program (a w zasadzie to są dwie do różnych akcji) mają tak ustawione systemy pocztowe, że nie są generowane automatyczne wiadomości o przyjęciu zgłoszenia. Pewnym sposobem na oszukanie systemu jak "zapomnienie" o podaniu jakiejś potrzebnej informacji, np. numeru karty, której reklamacja dotyczy. Wówczas na ogół dość szybko odpisują, że OK, widzą reklamację, ale nie mogą jej rozpatrzyć, bo czegoś brakuje, że trzeba to dosłać ?

Odpowiedz

K
Kamil
Gość
@Krzysztof Duliński

Najwyżej jak do jutra nie odpowiedzą to napiszę do nich to jako osobną wiadomość. Bo teraz ciągnę wszystko pod jednym tematem który zacząłem we wrześniu.

Odpowiedz

M
Mariusz
Gość

Dostał już ktoś punkty?

Odpowiedz

D
Damian
Gość

Dzień dobry wchodzę na ten link który podaliscie, że niby MasterCard 7 dni przed końcem poinformuję o wyczerpaniu limitu. Ale tam są tylko pytania klientów i odpowiedzi MasterCard.... czyli być może nadal promocja aktualna....? Bo jeśli pula by już była wyczerpana to co powinno pisać? Pozdrawiam serdecznie.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Damian

Na podanej stronie znajdują się różne dokumenty związane z programem Bezcenne Chwile. Wśród nich jest regulamin akcji "Wiosenne przyspieszenie". W momencie, gdy pula nagród będzie się zbliżała do wyczerpania, to pod nim pojawi się stosowny komentarz. Po rozdaniu wszystkich bonusów Mastercard zamieni go na wiadomość o wyczerpaniu puli nagród. Będzie to wyglądało tak, jak przy znajdującej się niżej promocji "Paliwo na zimę".

Odpowiedz

A
Asia
Gość

Czy posiadajac kilka kont i kart mastercard można zarejestrować np. dwie swoje karty i dla każdej dostać nagrodę ?


Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Asia

Trudno powiedzieć, ponieważ w niektórych bankach taka rejestracja odbywa się przez bankowość elektroniczną. Jeśli spróbujesz czegoś takiego dla tego samego adresu e-mail, może się niestety nie udać.

Odpowiedz

N
Natalia
Gość

Proszę o informację w jakim banku się zarejestrować, aby otrzymać 8000 punktów jeśli jest się osobą prywatną

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Natalia

Listę banków-uczestników programu zawarliśmy w tym tekście: https://www.najlepszekonto.pl/mastercard-bezcenne-chwile

Odpowiedz

N
Natalia
Gość
@Aldona Derdziak

To nie jest dobra odpowiedź ponieważ w większości banków karty uczestniczące w promocji mogą uzyskac tylko użytkownicy vip itd. Jakie konta są dla przeciętnego Kowalskiego

Odpowiedz

B
bankowicz
Gość
@Natalia

Wcale tak nie jest, mam w BCh kilka kart i wcale nie są VIP. Przykłady? CitiKonto w Citi, Konto Jakie Chcę w Santanderze, Konto Jakże Osobiste w Aliorze.

Odpowiedz

N
Natalia
Gość
@bankowicz

ale w Millenium niestety tylko dla korporacyjnych, ale dziękuję za konkrety i podanie banków dla takiego szaraczka jak ja :)

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Natalia

Lista banków zawarta w tekście, o którym wspomniała Aldona jest jak najbardziej aktualna. Rzecz w tym, że nie każda karta z logo Mastercard wydana przez dany bank może uczestniczyć w Bezcennych Chwilach. W przypadku Banku Millennium obecnie punkty można zbierać tylko na jedną jedyną kartę kredytową VIP.

Odpowiedz

J
Juan Dos Santos Pedros Gonzále
Gość

Wychodzi na to, że mogę się zarejestrować i w ostateczności nie ma tutaj szans na stratę, dobrze rozumiem?

Nawet jeśli nie wykonam tych zakupów za 50 zł to nic się nie dzieje, po prostu się nie udało, mam rację?


Czy jest jakiś haczyk?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Juan Dos Santos Pedros Gonzále

Tak, nic nie tracisz, ale wtedy blokujesz sobie drogę do innych podobnych akcji dla nowych użytkowników Bezcennych Chwil. Warto tutaj dopilnować wszystkich warunków, bo nowym użytkownikiem jesteś tylko raz dla danej karty.

Odpowiedz

J
Juan Dos Santos Pedros Gonzále
Gość
@Aldona Derdziak

Ok, dzięki! ?

A czy wiesz może gdzie znajdę dostępne nagrody za udział? Nie mogłem tego znaleźć

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Juan Dos Santos Pedros Gonzále

To możesz zobaczyć po zalogowaniu na swoje konto w Bezcennych Chwilach :)

Odpowiedz

J
Juan Dos Santos Pedros Gonzále
Gość
@Aldona Derdziak

Bezsens. Powinno być to widoczne dla wszystkich bez zalogowania, przynajmniej moim zdaniem, ale tak czy siak, jest jak jest, więc to w sumie bez znaczenia ;)

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Juan Dos Santos Pedros Gonzále

Przyznam, że sam mam nieco zastrzeżeń do programu Mastercard, kilka rzeczy mi się nie podoba.

Ogólnie można przyjąć, że 3400 pkt (albo 4000 pkt, zależnie od banku) zgromadzone w Bezcennych Chwilach to równowartość ok. 50 zł. Taką liczbę punktów możesz wymienić na voucher o wspomnianej wartości do wybranego sklepu lub zakup konkretnej usługi. Katalog zawiera bardzo różnorodne rzeczy i - moim zdaniem - każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Jak dla mnie, jedną z ciekawych opcji jest możliwość wymiany punktów z Bezcennych Chwil na Monety Allegro i wykorzystanie ich na zakupy w tym serwisie.

Odpowiedz

M
Mariusz
Gość

Mam już konto w Bezcennych Chwilach, ale w poprzednich promocjach ktoś pisał w komentarzu, że w takiej sytuacji można zarejestrować niezarejestrowaną kartę na nowego maila i otrzymać premię. Ktoś potwierdzi, że ten sposób działa?

Odpowiedz

M
Mariusz
Gość
@Mariusz

Powinno zadziałać, aczkolwiek jest to w pewnym sensie obejście zasad, które możliwe, że zaczęli/zaczną uszczelniać. Jeżeli ma się wolną kartę warto spróbować.

Odpowiedz

M
Marek
Gość
@Mariusz

W przypadku Citi Handlowego niestety to nie przejdzie, bo tam trzeba się zarejestrować przez Bank. Nie warto próbować nawet.

Odpowiedz