100 zł kieszonkowego + rodzinna gra planszowa z Kontem Karty Samodzielniaka w BNP Paribas

Publikacja:
100 zł kieszonkowego + rodzinna gra planszowa z Kontem Karty Samodzielniaka w BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł w formie przelewu na konto + rodzinna gra planszowa.
Uczestnik Osoba dorosła posiadająca dziecko w wieku 7-13 lat.
Po drodze Transakcje kartą.
BNP Paribas zachęca do korzystania ze swojej oferty nie tylko dorosłych, ale i dzieci. Po spełnieniu przez pociechę prostych warunków aktywności otrzyma ona w sumie 100 zł kieszonkowego. Do zdobycia są też rodzinne gry planszowe.

Promocja "Wiosna z Samodzielniakiem"

Organizatorem akcji jest Bank BNP Paribas.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 31 maja 2024 r. lub do momentu odnotowania 1100 zgłoszeń do udziału w promocji. Informacja o wyczerpaniu liczby przystąpień do tej akcji specjalnej będzie dostępna u doradcy w oddziale Banku BNP Paribas.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest 5 premii po 20 zł każda, a więc w sumie 100 zł oraz gra planszowa Monopoly Hasbro w wersji „Monopoly Super Electronic Banking” (o wartości 179,90 zł) albo „Monopoly edycja „Mega GOLD” (169,90 zł). Gry przydzielane są losowo.

Czy możesz skorzystać?

Promocja dotyczy Konta Karty Samodzielniaka, które można założyć dziecku, które skończyło 7 lat, ale nie świętowało jeszcze 13 urodzin.

Małoletni może wziąć udział w promocji, o ile nie posiada w banku konta, a jego rodzic / opiekun prawny jest posiadaczem rachunku osobistego w BNP Paribas. W promocji nie mogą uczestniczyć dzieci i nastolatkowie, którzy otrzymali premię w jednej z poprzednich akcji promocyjnych.

Wskazówka Bankonautów: jeśli dotąd nie jesteś klientem tego banku, to zakładając teraz ROR, możesz zgarnąć premię powitalną. Sprawdź, jakie akcje specjalne dla dorosłych przygotował BNP.

Co musisz zrobić?

Droga do zdobycia 100 zł i gry w BNP Paribas
 • Krok 1. Przystąp do wybranej promocji dla dorosłych

  Jak najszybciej przystąp do wybranej promocji dla dorosłych i załóż Konto Otwarte na Ciebie.

  Jeśli posiadasz już rachunek osobisty w BNP Paribas, to od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

 • Krok 2. Do 31 maja 2024 r. załóż konto dla dziecka

  Do 31 maja 2024 r. (pamiętaj o ograniczonej liczbie zgłoszeń) załóż w BNP Paribas Konto Karty Samodzielniaka dla dziecka w wieku 7-13 lat. Pamiętaj, by uruchomić niepełnoletniemu dostęp do bankowości elektronicznej.

  Jako rodzic dziecka w wieku 7-13 lat możesz samodzielnie dopełnić wszelkich formalności w oddziale i otworzyć dziecku Konto Karty Samodzielniaka z Kartą Samodzielniaka lub Mikrokartą Samodzielniaka (nie można nimi płacić w Internecie). Właścicielem konta formalnie jest rodzic, ale do otwarcia rachunku dla dziecka konieczne jest przedstawienie jego legitymacji szkolnej, dowodu osobistego lub paszportu oraz podanie numeru PESEL. Jeśli małoletni nie posiada żadnego ze wspomnianych dokumentów ze względu na swój wiek (nie rozpoczął jeszcze nauki), to należy okazać odpis aktu urodzenia.

  Podczas wizyty w placówce BNP Paribas związanej z otwieraniem produktów dla dziecka zgłoś chęć udziału w promocji i podpisz oświadczenie, że akceptujesz jej warunki.

  Wykaz placówek banku, w których możesz założyć wspomniane produkty, znajdziesz tutaj.

  Jeśli nie jesteś przekonany do otwierania rachunku bankowego dla swojej pociechy, to zachęcamy Cię do lektury tekstu 5 powodów, by założyć dziecku konto w banku.

 • Krok 3. Dopilnuj wykonania przez dziecko transakcji bezgotówkowych

  Dopilnuj, by Twoja pociecha w 5 kolejnych miesiącach po podpisaniu umowy o Konto Karty Samodzielniaka w każdym z nich wykonała min. 5 transakcji bezgotówkowych przy użyciu Karty Samodzielniaka.

  Za każdy miesiąc, w którym dziecko wykona wymaganą liczbę transakcji, otrzyma 20 zł premii (maksymalnie 100 zł w ciągu 5 miesięcy). Realizacja zadania w pierwszym miesiącu po założeniu rachunku oznacza zdobycie także gry planszowej.

  Pod uwagę nie są brane transakcje zwrócone.

 • Premia. Upewnij się, że dziecko otrzymało premię

  Gra planszowa zostanie wysłana na adres korespondencyjny dorosłego w ciągu miesiąca następującego po tym, w którym spełnione zostały wymogi regulaminu.

  Kieszonkowe za dany miesiąc bank wypłaci na rachunek dziecka do 10. dnia kolejnego miesiąca (lub w najbliższym dniu roboczym po tej dacie).

  Premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Mission complete!

Produkty, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł / 2,50 zł

 • Karta
  0 zł – 12 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 7 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z pięciu kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.
 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.1
(7 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(3)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
I
Ireneusz
Gość

Czy rodzić musi mieć konto? Czy można założyć tylko dziecku?

Odpowiedz

A
Alice
Gość
@Ireneusz

Musisz mieć najpierw swoje konto.

Odpowiedz

T
Tata
Gość

Miła akcja, ale przydałoby się coś dla nastolatków. Wdrażanie ich w bankowanie jest pilniejsze niż młodszych dzieci.

Odpowiedz