600 zł premii za VeloKonto w VeloBanku + 50 zł w programie poleceń + 7% dla oszczędności

Publikacja:
600 zł premii za VeloKonto w VeloBanku + 50 zł w programie poleceń + 7% dla oszczędności
Czas trwania
Cel (zysk) 650 zł. Premia podstawowa: 600 zł moneyback. Dodatkowe bonusy: 50 zł w programie poleceń + 7% dla oszczędności.
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która nie posiadała konta osobistego w VeloBanku od 31 grudnia 2022 r.
Po drodze Transakcje kartą i/lub Blikiem.
VeloBank uruchomił kolejną promocję dla nowych klientów. Za otwarcie VeloKonta i aktywne korzystanie z karty lub Blika można w niej zyskać nawet 600 zł premii w postaci moneybacku. Premię możesz powiększyć o 50 zł, uczestnicząc w programie poleceń. Do tego otrzymasz wysoko oprocentowane Elastyczne Konto Oszczędnościowe oraz VeloSkarbonkę.

Promocja „Witaj w VeloBanku – edycja 3/2023"

Organizatorem akcji jest VeloBank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja „Witaj w VeloBanku – edycja 3/2023” trwa do 31 stycznia 2024 r.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest w sumie 650 zł:

 • 600 zł moneyback (zwrot części wydatków). Bank odda Ci 10% z transakcji bezgotówkowych w ciągu 6 kolejnych cykli rozliczeniowych (maksymalnie 100 zł za cykl, razem nawet 600 zł);
 • 50 zł w programie poleceń.

Jednocześnie bank oferuje promocyjne oprocentowanie 7% w skali roku na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym oraz 6,5% na koncie VeloSkarbonka.

Czy możesz skorzystać?

Akcja skierowana jest do nowych klientów, tj. osób, które od 31 grudnia 2022 r. do dnia przystąpienia do promocji nie posiadały w VeloBanku żadnego konta osobistego. Oznacza to, że jeśli jesteś posiadaczem Konta Proste Zasady otwartego w Getin Banku, którego następcą jest VeloBank, i chciałbyś teraz przekształcić je na nowy rachunek, nie będziesz mógł skorzystać z oferty.

Oprócz tego uczestnicy akcji muszą być pełnoletni, posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz posiadać status rezydenta.

Co musisz zrobić?

Droga do 650 zł w VeloBanku
 • Krok 1. Do 31 stycznia 2024 r. zawnioskuj o VeloKonto

  Najpóźniej do 31 stycznia 2024 r. zawnioskuj o VeloKonto. Najlepiej to zrobić w pakiecie z Elastycznym Kontem Oszczędnościowym i VeloSkarbonką – tym celu zaznacz odpowiednią pozycję we wniosku:

  Zakładanie Elastycznego Konta Oszczędnościowego i VeloSkarbonki w VeloBanku

  VeloKonto i VeloSkarbonka muszą być otwarte w tej samej relacji właścicielskiej. Oznacza to, że jeśli zdecydujesz się na indywidualne VeloKonto, musisz też założyć indywidualną VeloSkarbonkę. Natomiast jeśli otworzysz wspólny rachunek osobisty, również VeloSkarbonka musi być wspólna.

  Nie zapomnij o wyrażeniu zgód marketingowych oraz tej na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

 • Dodatkowy bonus. Zyskaj dodatkowe 50 zł w programie poleceń

  Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowy bonus w programie poleceń – 50 zł – pamiętaj o wpisaniu we wniosku o rachunek kodu polecenia otrzymanego od klienta banku i spełnieniu warunków aktywności po otwarciu konta!

  Gdybyś nie posiadał takiego kodu, możesz skorzystać z naszego: ZG8MA6

 • Krok 2. Aktywnie korzystaj z karty i/lub Blika podczas codziennych zakupów

  Aktywnie korzystaj z karty i/lub Blika podczas codziennych zakupów, a bank zwróci Ci 10% wartości Twoich transakcji bezgotówkowych kartą oraz Blikiem w punktach handlowo-usługowych (stacjonarnych i internetowych).

  Maksymalnie możesz zyskać 100 zł w ciągu jednego cyklu rozliczeniowego obejmującego okres 30 kolejnych dni kalendarzowych.

  Warto w tym miejscu wyjaśnić, co bank rozumie przez okres trwania promocji. W praktyce jest to 180 dni liczonych od momentu otwarcia albo otwarcia i aktywacji VeloKonta (np. w sytuacji, gdy konieczne było spotkanie z kurierem). Okres ten dzieli się na sześć 30-dniowych cykli rozliczeniowych, w których naliczany jest moneyback.

  Transakcje Blikiem można wykonywać przez Internet oraz jako płatności bezgotówkowe w terminalach, które umożliwiają taką operację; niedozwolone są przelewy na telefon. Natomiast transakcją bezgotówkową jest każda operacja wykonana kartą lub Blikiem – tak więc mogą być to również płatności telefonem, a także transakcje w sklepach internetowych.

  Jeśli w trakcie promocji zamkniesz VeloKonto lub VeloSkarbonkę bądź też wypowiesz zgody marketingowe, nie otrzymasz nagrody.

 • Premia. Odbierz należny Ci moneyback

  Bank wypłaci Ci nagrodę na VeloSkarbonkę w ciągu dwóch dni roboczych od daty zaksięgowania na VeloKoncie transakcji, które wykonałeś/aś w okresie trwania promocji.

  Maksymalnie możesz otrzymać 600 zł, po 100 zł w ciągu kolejnych 6 cykli rozliczeniowych.

 • Dodatkowy bonus. Zyskaj promocyjne oprocentowanie oszczędności

  Bank przyznaje aktualnie 7% w skali roku na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym. Z kolei oprocentowanie VeloSkarbonki wynosi 6,5%.

Mission complete!

Konta, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 7 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Ważne: Można zamówić 4 karty do konta za darmo.

Konto oszczędnościowe VeloSkarbonka

VeloBank
 • Oprocentowanie
  6,5%

 • Opłata za konto
  0 zł
 • Konto osobiste
  TAK

 • Konto oszczędnościowe
  NIE
 • Oprocentowanie
  7% / 6,3%

 • Okres obowiązywania
  3 miesiące
 • Zakres kwot
  do 100 tys. zł / do 400 tys. zł
 • Konto osobiste
  NIE
Oferta na nowe środki. Oprocentowanie 7% dotyczy nowych klientów zakładających EKO online.

Przydatne dokumenty

 • Regulamin promocji „Witaj w VeloBanku – edycja 3/2023"

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos