280 zł na kartach podarunkowych za Konto 360° Junior w Banku Millennium

Publikacja:
280 zł na kartach podarunkowych za Konto 360° Junior w Banku Millennium
Czas trwania
Cel (zysk) 280 zł: 200 zł na eKarcie goodie + 80 zł do Empiku.
Uczestnik Rodzic – posiadacz konta osobistego w Banku Millennium.
Po drodze Aktywowanie aplikacji mobilnej banku, transakcje kartą, wpływy.
Weź udział w promocji
Bank Millennium ponownie zachęca rodziców do założenia pociechom Konta 360° Junior. Warunki zdobycia nagrody są mało wymagające, a nagrodą tym razem jest 200 zł na eKarcie goodie. 900 najszybszych osób otrzyma ponadto 80 zł na zakupy w Empiku. Zakres niezbędnych działań uzależniony jest od wieku dziecka.

Promocja „Wprowadź dziecko w świat finansów z Kontem 360° Junior”

Organizatorem akcji jest Bank Millennium.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 30 października 2024 r., chyba że wcześniej zostanie otwartych 30 tys. Kont 360° Junior.

Co możesz zyskać?

Maksymalna premia może wynieść 280 zł:

 • 80 zł do Empiku dla 900 osób, które jako pierwsze założą konto dla dziecka;
 • 200 zł na eKarcie goodie: 150 zł za założenie Konta 360° Junior + 50 zł za złożenie wniosku w programie "Dobry start" (tzw. 300+).

Czy możesz skorzystać?

Uczestnikiem akcji może być osoba pełnoletnia z pełną zdolnością do czynności prawnych, która posiada w Banku Millennium konto osobiste wraz z dostępem do Millenetu lub aplikacji mobilnej. Dodatkowe wymagania to zdefiniowany polski numer telefonu do otrzymywania haseł SMS-owych oraz wyrażone zgody na informacje handlowe lub marketingowe przekazywane elektronicznie i telefonicznie.

Nagrody nie można zdobyć dla dziecka, które w przeszłości posiadało już Konto 360° Junior.

Dla każdego swojego dziecka masz prawo otworzyć jedno Konto 360° Junior. Oczywiście w takim przypadku konieczne będzie spełnienie warunków aktywności dla wszystkich otwieranych rachunków z osobna.

Co musisz zrobić?

Podpowiedź Bankonautów: Jeśli nie współpracujesz z Bankiem Millennium, musisz rozpocząć swoje działania od założenia konta dla siebie. Spójrz, czy nie trwa akurat promocja z nagrodą powitalną.

Droga po 280 zł premii w Banku Millennium
 • Krok 1. Otwórz swojemu dziecku Konto 360° Junior

  Do 30 października 2024 r. otwórz swojemu dziecku Konto 360° Junior przez bankowość internetową Millenet lub w aplikacji mobilnej. Jeśli pociecha ma już ukończone 7 lat, to musisz także zawnioskować o kartę debetową.

  Składając wniosek o rachunek, zaakceptuj regulamin akcji. Sprawdź przy okazji, czy masz wyrażone zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku Millennium przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

  Przypominamy, że kartę podarunkową Empik o wartości 80 zł otrzyma tylko 900 osób, które jako pierwsze założą Konto 360° Junior

  Być może zastanawiasz się, czy warto założyć konto dziecku, czy jest ono już dostatecznie dojrzałe. Naszym zdaniem poznawanie świata finansów najlepiej jest rozpocząć jak najwcześniej. Argumenty na rzecz tego twierdzenia przytoczyliśmy w tekście "5 powodów, by założyć dziecku konto w banku".

  Jeśli jesteś nastolatkiem, a Twoi rodzice nie są przekonani do pomysłu korzystania przez Ciebie z rachunku bankowego, przeczytaj tekst "Kochani Rodzice, załóżcie mi konto w banku". Znajdziesz w nim argumenty, które pomogą Ci w dyskusji z dorosłymi.

 • Krok 2. Zasil nowo otwarte konto dziecka kwotą min. 200 zł

  Do końca miesiąca następującego po tym, w którym otworzyłeś konto dla dziecka, zasil je kwotą min. 200 zł, może to być kilka przelewów.

  Dodatkowo, jeśli Twoja pociecha ukończyła już 7 lat, dopilnuj, by w tym terminie:

  • aktywowała aplikację mobilną i choć raz zalogowała się do niej;
  • wykonała minimum 3 transakcje bezgotówkowe kartą debetową wydaną do Konta 360° Junior / za pomocą usługi Blik / zbliżeniowo telefonem.

  Musisz też w imieniu swojego dziecka wyrazić zgody na kontakty marketingowe ze strony banku.

 • Krok 3. Złóż wniosek w ramach programu Dobry Start (tzw. 300+)

  Między 1 lipca a 30 października 2024 roku wyślij za pomocą bankowości internetowej albo aplikacji mobilnej Banku Millennium wniosek o świadczenie w ramach rządowego programu „Dobry start”, tzw. „300+".

  Jeśli zdecydujesz się na ten krok, bank podwyższy kwotę na eKarcie goodie do 200 zł.

 • Premia. Odbierz należną Ci premię

  Jeśli znajdziesz się w gronie 900 osób, które jako pierwsze otworzyły Konto 360° Junior, eKartę podarunkową do Empiku otrzymasz do końca miesiąca następującego po tym, w którym otworzyłeś rachunek dla dziecka. Wyjątkiem od tej reguły jest dopełnienie formalności w czerwcu - wówczas nagroda zostanie przekazana do końca sierpnia 2024 r.

  Wraz z unikalnym numerem eKarty prezentowej Empik bank prześle Ci czterocyfrowy numer PIN. Voucher będzie ważny do 30 października 2024 roku. Nagrodę możesz wykorzystać na zakupy w salonach stacjonarnych oraz sklepie internetowym Empik.com.

  Kod do aktywacji eKarty goodie otrzymasz do 31 grudnia 2024 r. Nagroda zostanie przesłana w wiadomości SMS na numer telefonu, na który bank wysyła Ci kody autoryzacyjne.

  W ciągu 60 dni od daty otrzymania kodu:

  • pobierz aplikację Goodie na swój telefon;
  • zaloguj lub zarejestruj się w tej aplikacji. Jeśli rejestrujesz się po raz pierwszy – zapoznaj się i zaakceptuj „Regulamin Kart podarunkowych dla Klientów goodie” oraz „Regulamin wydawania i użytkowania kart podarunkowych goodie – bankowość przedsiębiorstw w Banku Millennium S.A.”;
  • wejdź w zakładkę Profil, wybierz Użyj kodu i wprowadź kod do aktywacji eKarty oraz numer telefonu;
  • potwierdź numer telefonu, wpisując kod weryfikacyjny, który otrzymasz od Goodie w treści SMS.

  eKarta (zasilona kwotą 150 lub 200 zł) będzie ważna przez 12 miesięcy od momentu, kiedy aktywujesz kod. Możesz z niej skorzystać w sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub Apple Pay) i internetowych na terenie Polski.

  Kod do aktywacji eKarty goodie oraz eKarta podarunkowa Empiku zostaną przesłane w wiadomości SMS na numer telefonu, który wskazałeś do wysyłania kodów autoryzacyjnych.

  Do chwili wypłaty nagrody nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć lub odstąpić od umowy o Konto 360° Junior ani odwołać udzielonych zgód. Gdybyś to zrobił, stracisz prawo do otrzymania bonusu.

  Zdobyta premia jest zwolniona z opodatkowania, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Mission complete!

Konta, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 5 zł / 11 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: brak prowizji za przewalutowanie transakcji w walucie obcej do równowartości 5000 zł/mies.
 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 4 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 1 zł / 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł (od 7 lat)
Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.4
(8 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos