Wróć

420 zł w gotówce za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

18 komentarzy / opinii
420 zł w gotówce za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 420 zł w gotówce.
Uczestnik Nowy klient BNP Paribas, czyli osoba, która nie posiadała rachunku osobistego w tym banku w ostatnich 12 miesiącach przed datą złożenia wniosku o ROR.
Po drodze Po założeniu rachunku należy wykonywać różne operacje na rachunku opisane w regulaminie.
Podpisanie z bankiem BNP Paribas umowy o Konto Otwarte na Ciebie daje szansę na zdobycie trzech premii o łącznej wartości 420 zł. Regulamin wymaga aktywnego korzystania z rachunku przez dwa miesiące. Choć mowa jest o kilku różnych operacjach, to nie masz się czego obawiać - chodzi o proste aktywności, które nie wykraczają poza codzienne bankowanie.

Organizatorem akcji „Wspinaj się po okazje” jest spółka Hagen, natomiast BNP Paribas jest jej współorganizatorem. Do zdobycia jest w sumie 420 zł. Nagroda zostanie wypłacona w 3 częściach: 40 + 190 + 190 zł.

Promocja ma trwać do 16 czerwca 2023 r., ale biorąc pod uwagę jej atrakcyjność, limit 10 000 rejestracji może wyczerpać się szybciej.

Czy masz szansę na premię?

O premię mogą się starać osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych, o ile posiadają polskie obywatelstwo i dowód osobisty, który jest niezbędny do zawarcia umowy rachunku oraz w okresie 12 miesięcy poprzedzających datę złożenia wniosku o ROR nie posiadały (także jako współposiadacz) konta osobistego w BNP Paribas.

Z udziału w akcji wykluczone są osoby, które w dniu wnioskowania o Konto Otwarte na Ciebie są stroną umowy ramowej dotyczącej rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych.

Jak zdobyć premię?

Jeśli przygotowana przez organizatora nagroda przyciągnęła Twoją uwagę i chciałbyś skorzystać z promocyjnej oferty, wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

Start
 • Krok 1

  Do 16 czerwca 2023 r. zarejestruj swój udział w promocji na stronie internetowej (pamiętaj o ograniczonej puli wniosków), wypełniając formularz. Na tym etapie musisz zaakceptować regulamin akcji i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia.

 • Krok 2

  Także do 16 czerwca 2023 r. skorzystaj z linka (a dokładniej z przycisku „Otwórz konto”), który wyświetli się na ekranie po dokonaniu rejestracji (otrzymasz go także na podany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną z kartą i usługami bankowości elektronicznej.

  Koniecznie podaj te same dane osobowe i kontaktowe co w formularzu!

 • Krok 3

  Do 30 czerwca 2023 r.:

  • Podpisz z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty (odbywa się to w systemie Autenti z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS). Do wyboru masz dwie ścieżki – wypełnienie wniosku internetowego i weryfikację tożsamości w obecności kuriera lub przejście całego procesu w aplikacji GOmobile, gdzie potwierdzenie tożsamości następuje w drodze wideoweryfikacji.
  • Nadaj PIN do karty (najlepiej jest to zrobić w ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki z kartą).
 • Krok 4

  Do 22. dnia miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś powyższe wymagania, organizator prześle Ci na adres e-mail podany podczas rejestracji w promocji informację o przyznaniu nagrody za aktywność. W wiadomości znajdziesz link do bezpiecznej strony internetowej. Skorzystaj z niego i do 26. dnia miesiąca, w którym otrzymałeś wiadomość, podaj numer Konta Otwartego na Ciebie, na które ma być przekazana premia.

 • Premia

  Należną Ci nagrodę, czyli 40 zł, otrzymasz na Konto Otwarte na Ciebie do końca miesiąca, w którym zostałeś poinformowany o przyznaniu Ci bonusu.

 • Krok 5

  W miesiącu następującym po tym, w którym dokonałeś aktywacji karty oraz w kolejnym:

  • wykonaj płatności Blikiem na łączną kwotę min. 200 zł;
  • zrealizuj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą,
  • zapewnij wpływy na ROR w łącznej wysokości min. 200 zł;
  • wykonaj z rachunku przelewy na łączną kwotę min. 500 zł.
 • Informacja

  Zwracamy uwagę, że choć wymagany jest niewielki wpływ (wystarczy 200 zł), to powinieneś zasilić rachunek znacznie wyższą kwotą, by pieniędzy wystarczyło Ci na zrealizowanie płatności Blikiem oraz kartą a także na przelewy w łącznej wysokości min. 500 zł.

 • Premia

  Kolejne dwie premie, każda w wysokości 190 zł, otrzymasz na nowo założony rachunek do końca miesiąca następującego po tym, w którym zrealizujesz wymagania regulaminu.

Mission complete!

Brak konkretnych dat zawsze budzi wątpliwości, więc przedstawmy przykładowy rozkład czasowy koniecznych działań. Zakładając, że założysz konto i aktywujesz kartę w kwietniu, to wymagane aktywności musisz zrealizować w maju i czerwcu. W tej sytuacji do 22 maja otrzymasz wiadomość o zdobyciu nagrody za uruchomienie konta i karty, do 26 maja będziesz musiał podać numer swojego konta, a pierwsza nagroda - 40 zł - wpłynie na Twój ROR do końca maja. Kolejne wiadomości o nagrodzie (każda po 190 zł) dostaniesz w czerwcu i w lipcu i do końca tych miesięcy na Twoim Koncie Otwartym na Ciebie pojawią się bonusy.

W regulaminie zamieszczone są harmonogramy działań dla innych wariantów.

Szczegóły, o których musisz wiedzieć

Warunki akcji są proste, ale i tak warto zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów. Najbardziej ucieszy Cię chyba fakt, że z otrzymanej premii nie będziesz się musiał rozliczać przed urzędem skarbowym.

Płatności Blikiem

Regulamin dopuszcza płatności przy użyciu kodu Blik w punktach handlowo-usługowych oraz w Internecie.

Uwaga: nie są brane pod uwagę przelewy na telefon Blik, a także operacje o konkretnych kodach MCC wskazanych w regulaminie (hazard, przekazy pieniężne itp.).

Transakcje bezgotówkowe

Wymagania regulaminu spełni każda płatność kartą za towary w punktach handlowo-usługowych, w tym przez Internet, w drodze zamówień pocztowych i telefonicznych; transakcji możesz także dokonywać przez Google Pay i Apple Pay.

Wykluczone są operacje dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności takich jak Blik, PayU, Przelewy24, Blue Media itd. W regulaminie zapisano, że transakcje nie mogą być wykonane w miejscach o kodach MCC wymienionych w załączniku. Chodzi m.in. o gry hazardowe, przekazy pieniężne i brokerów ubezpieczeniowych.

Przelewy elektroniczne

W ramach promocji zostaną uznane polecenia przelewu złożone w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są jedynie przelewy natychmiastowe oraz operacje wykonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik.

Wpływy na rachunek

Dozwolone są wpływy, które nie będą pochodziły z Twojego konta prowadzonego w BNP Paribas (także tego, którego jesteś współposiadaczem) lub pod marką GOoptima oraz z rachunków kredytowych służących do obsługi udzielonych Ci przez BNP Paribas kredytów lub pożyczek. Ostatnie ograniczenie dotyczy kredytów zaciągniętych w Raiffeisen Polbanku, który został przejęty przez BNP.

Wykluczone są także wpłaty gotówkowe.

Nasza podpowiedź - najprostszym rozwiązaniem jest przekazywanie pieniędzy ze swojego rachunku w innym banku, np. w formie zlecenia stałego, by nie zapomnieć o tym obowiązku. Po ich zaksięgowaniu na rachunku środki nie muszą leżeć przez określony czas na koncie. Śmiało możesz ich użyć do wykonania wymaganych przelewów; nie ma znaczenia, czy zrealizujesz je na swój rachunek w innym banku (np. ten, z którego przysłałeś pieniądze), czy do kogoś innego.

To też jest ważne

Pamiętaj, że do otrzymania każdej kolejnej części premii konieczne jest spełnienie warunków uprawniających do uzyskania poprzedniej. Inaczej mówiąc, jeśli po otwarciu konta nie nadasz kodu PIN do karty w wymaganym terminie, pozbawisz się szansy na bonus za aktywność w kolejnych miesiącach.

I jeszcze jedno - gdybyś nie podał numeru rachunku do przelewu nagrody w wymaganym terminie, to możesz to zrobić później. Ostateczny termin na dopełnienie tego wymogu upływa 10 czerwca 2024 r.

Konto Otwarte na Ciebie

W ramach promocji masz za zadanie otworzyć Konto Otwarte na Ciebie. Jego cechą charakterystyczną jest możliwość wyboru jednej z trzech kart. Osobom, które nie chcą płacić za jej posiadanie, sugerujemy skorzystanie z Karty Otwartej na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 7 zł miesięcznie, ale opłaty można uniknąć, wykonując min. 3 transakcje bezgotówkowe w miesiącu, logując się do aplikacji mobilnej i wyrażając zgody marketingowe.

Konto
0 zł
Karta
0 zł – 12 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł – 12 zł

opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard lub Kartę Visa Filmowa (7 zł) unikniesz, jeżeli:

 • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
 • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay ORAZ min. 1 raz zalogujesz się w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile ORAZ wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie. Jeśli spełnisz jedynie pierwszy z podanych warunków, to opłata zostanie obniżona do 2 zł.

W ramach oferty specjalnej (do grudnia 2023 r. włącznie – regulamin) opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard (8 zł) oraz Kartę Otwartą na Świat Mastercard (12 zł) możesz obniżyć o 2 zł (odpowiednio 6 zł za kartę eŚwiat i 10 zł za kartę Świat), jeżeli:

 • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości elektronicznej ORAZ
 • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

Bankomaty
0 zł / 7 zł
Bankomaty 0 zł / 7 zł

Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa:

 • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
 • 7 zł - pozostałe bankomaty(opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

Przelew internetowy
0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z czterech kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja 4/ 5

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 18. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych
  • Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard
  • Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • Karta Otwarta na Świat Mastercard
  • Karta Visa Filmowa (mobilna lub fizyczna)
 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback (niedostępny dla Karty Visa Filmowa)
  • 3D Secure
  • bezpłatne ubezpieczenie „CYBER Pomoc” oferowane do Karty Otwartej na eŚwiat Mastercard
  • bezpłatne ubezpieczenie „Rezygnacja z Podróży” oferowane do Karty Otwartej na Świat Mastercard
  • program rabatowy Mastercard Bezcenne chwile
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę
  • 0 zł / 2 zł / 7 zł - Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa
  • 6 zł / 8 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • 10 zł / 12 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard lub Kartę Visa Filmowa (7 zł) unikniesz, jeżeli:

  • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
  • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay ORAZ min. 1 raz zalogujesz się w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile ORAZ wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie. Jeśli spełnisz jedynie pierwszy z podanych warunków, to opłata zostanie obniżona do 2 zł.

  W ramach oferty specjalnej (do grudnia 2023 r. włącznie – regulamin) opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard (8 zł) oraz Kartę Otwartą na Świat Mastercard (12 zł) możesz obniżyć o 2 zł (odpowiednio 6 zł za kartę eŚwiat i 10 zł za kartę Świat), jeżeli:

  • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości elektronicznej ORAZ
  • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

 • Płatność kartą za granicą
  • 0 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
  • 5% za przewalutowanie transakcji - pozostałe karty

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa:

  • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
  • 7 zł - pozostałe bankomaty(opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

  0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem
  • 0 zł - bankomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 5 zł - pozostałe bankomaty
 • Wypłata z bankomatów za granicą

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 7 zł - wypłaty EUR w strefie EOG (opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na Świat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 7 zł - pozostałe bankomaty
 • Wpłata gotówki we wpłatomacie
  • 0 zł - wpłatomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 0,5%, min. 10 zł - wpłatomaty Euronet i Planet Cash
  • 5 zł - wpłatomaty Planet Cash i pozostałe wpłatomaty znakiem systemu Blik, gdy transakcja realizowana jest Blikiem
 • Cashback

  1 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  12 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  12 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  5 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  12 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,2%, min. 30 zł maks. 200 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.
 • Pozostałe

  Płatne SMS-y informujące o wybranych zdarzeniach na rachunku (0,20 zł / szt., opcjonalnie)

Zalety

 • wysokie premie dla nowych klientów za założenie konta
 • konto atrakcyjne dla poszukiwacza nowinek ze względu na płatności mobilne oraz ciekawą aplikację GOmobile
 • konto założysz za pośrednictwem kuriera lub metodą wideoweryfikacji w aplikacji

Wady

 • niewielka różnorodność usług dodatkowych
 • brak możliwości uniknięcia miesięcznej opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat i Kartę Otwartą na Świat
 • drogie wypłaty z bankomatów dla posiadaczy Karty Otwartej na Dzisiaj
 • Atrakcyjność opłat
  3.5/ 5
 • Użyteczność rachunku
  3.5/ 5
 • Jakość obsługi klienta
  4/ 5
 • Promocje i bonusy
  4.5/ 5

Dodatkowe informacje znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Inne bonusy od banku

Jako, że BNP Paribas często promuje także inne swoje produkty, np. kartę kredytową, rachunki dla dzieci, warto sprawdzić, czy w danej chwili nie można zdobyć kolejnych bonusów.

420 zł na dowolny cel

Warto podkreślić, że do zdobycia maksymalnej premii nie jest wymagana jakaś nadzwyczajna aktywność, wykonywanie niecodziennych operacji. Operacje konieczne do zrealizowania - naszym zdaniem - mieszczą się regułach codziennego bankowania, wykonujemy je, korzystając na co dzień z rachunku.

Przypominamy, że w tej promocji jest ograniczona pula nagród. Możliwe, że atrakcyjna nagroda, krótki okres aktywności i proste wymagania skuszą wiele osób. Dlatego wykaż się refleksem i łap okazję, dopóki jest dostępna.

Powodzenia!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(18)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
Antoni
Gość

Witam wszystkich mnie to wydaje się że to wielka bzdura dlatego,że od samego początku przy zakładaniu zgłoszenia do promocji zamienioną celową pocztę zgłoszoną we wniosku do promocji a po interwencji że nie mam linku do założenia konta podano ponownie pisze ponownie bo celowe zamienianie konta mail oraz braku poprawienia przy ponownym przesłaniu nie wróży uczciwości po stronie banku i podawanie konta do otrzymania gratyfikacji jako promocję organizuję kto inny to ciekawe uważajcie na każdy szczegół Pozdrawiam

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Antoni

Nie bardzo rozumiem co masz na myśli pisząc o "zamianie poczty zgłoszonej we wniosku"? Twoją rolą jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, a system automatycznie generuje link, który trafia do Ciebie mailowo (może się zdarzyć, że wpadnie do skrzynki ze spamem) i jest wyświetlany na ekranie komputera zaraz po wysłaniu formularza.

Fakt, że organizatorem akcji jest firma zewnętrzna nie ma znaczenia dla uczestników promocji. Organizator działa we współpracy z bankiem, łączy ich umowa precyzująca prawa i obowiązki każdej ze strony. Jednym z jej aspektów jest z pewnością wymóg dochowania przez organizatora surowych zasad bezpieczeństwa.

Odpowiedz

A
antek
Gość
@Krzysztof Duliński

Taki z ciebie obrońca bankowy uciśnionych i prostych rzeczy nie rozumiesz a to że nawęd nie aktywujesz albo dostaniesz kartę w połowie miesiąca i płacisz opłatę to nie rozumiesz że to złodziejski bank Nie polecam tego banku i ostrzegam trwale oszukują albo poczta nie taka albo linku zapomnieli wysłać , i firma zewnętrzna obsługę a ile ludzi natną to dla nich zostanie powód zawsze jakiś się znajdzie ,Jesteś laureatem bez nagrody tak jak byś założył konto bankowe normalnie a nie w promocji UWAŻAJCIE I PISZCIE CO WAS SPOTKAŁO POZDRAWIAM WSZYSTKICH LAUREATÓW I TYCH BEZ NAGRODY I TYCH CO MIELI SZCZĘŚCIE a propozycji korzystnych nie ma

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@antek

Moim zdaniem nie można formułować kategorycznych wniosków na podstawie jednego przypadku. Zawsze bowiem może się zdarzyć błąd techniczny i po to jest proces reklamacyjny, by nieprawidłowość zgłosić i poprosić organizatora / bank o wyjaśnienie.

Organizator promocji nie może działać uznaniowo, musi się trzymać zapisów w regulaminie, który przewiduje możliwość odwołania się także do instytucji zewnętrznych. Poza tym, manipulowanie zasadami bardzo szybko zostałoby wychwycone przez uczestników promocji i przełożyłoby się na utratę zaufania.

Odpowiedz

D
Dawid
Gość

Czy płatność blikiem przez przelewy24 za ubezpieczenie w warcie będzie spełniać wymogi? Była to jednorazowa płatność na ponad 200zl

Odpowiedz

B
bankowicz
Gość
@Dawid

Nie wiem, czy to nie będzie zakazane MCC...

Odpowiedz

D
Dawid
Gość
@bankowicz

Czyli lepiej zapłacić za zakupy w sklepie spożywczym przy użyciu kodu blik...?

Odpowiedz

B
bankowicz
Gość
@Dawid

Ja bym tak zrobił.

Odpowiedz

D
Dawid
Gość
@bankowicz

Kontaktowałem się z bankiem wylałem im potwierdzenie transakcji i wysłali mi odpowiedź, że transkacja kwalifikuje się do promocji :)

Odpowiedz

B
bankowicz
Gość
@Dawid

No to fajnie :)

Odpowiedz

S
Sebastian
Gość

Czy promocja łączy się z promocją, w której można dostać kody do Żabki?

Odpowiedz

P
paladinek
Gość
@Sebastian

Ich promocje nigdy się nie łączą.

Odpowiedz

M
Michał
Gość

już 3 linki przestały działać z tego rankingu w trwających promocjach. O co chodzi porszę dać znać.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Michał

Napisz do nas wiadomość mailową ze szczegółami problemu, postaramy się pomóc.

Odpowiedz

P
Patryk
Gość

Pytanie. Przelew 200zl, z mojego banku w santander przejdzie? 500zl jak zrobię jednorazowo przelew spowrotem zwykły na santander przejdzie? Przez kod blik mogę zapłacić w payu itd...? Ale już kartą przez payu nie mogę zapłacić? Czyli bezpieczniej zapłacić blikiem w sklepie spożywczym i kartą też? Dzięki za informację :)

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Patryk

Wpływ może pochodzić z Twojego konta w innym banku, a przelew w ramach promocji także możesz wykonać na taki rachunek.

Co do samych transakcji, to płatność Blikiem w Internecie jest dozwolona. Płatność kartą przez PayU może być problemem, bezpieczniej będzie zapłacić nią w sklepie.

Odpowiedz

M
Magda
Gość

Czy do przelewów elektronicznych zaliczą się przelewy na moje konto w innym banku, czy muszą to być przelewy za jakieś zakupy w sklepach internetowych?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Magda

Przelew może być na Twoje konto w innym banku. Nie liczą się tu operacje przez pośredników, np. Przelewy24 czy PayU.

Odpowiedz