Słuchawki Apple AirPods (929 zł) + 24 000 punktów (300 zł) + zwolnienie z opłat za kartę kredytową Citi Simplicity w Citibanku

Publikacja:
Słuchawki Apple AirPods (929 zł) + 24 000 punktów (300 zł) + zwolnienie z opłat za kartę kredytową Citi Simplicity w Citibanku
Czas trwania
Cel (zysk) Słuchawki Apple AirPods (o wartości 929 zł) + 24 000 punktów w Bezcennych Chwilach (300 zł) + zwolnienie z opłat za kartę przez 12 miesięcy.
Uczestnik Osoba, która nie posiadała głównej karty kredytowej w Citi Handlowym od 1 kwietnia 2023 r.
Po drodze Transakcje kartą.
Weź udział w promocji
Bank Citi Handlowy ponownie zachęca do podpisania umowy o kartę kredytową Citi Simplicity. Tym razem nagrodą są słuchawki marki Apple AirPods 3 generacji z etui ładującym Lightning. Ponadto bank oferuje 24 000 punktów w programie Bezcenne Chwile oraz zwolnienie z opłaty za korzystanie z "kredytówki" przez 12 miesięcy.

Promocja „Wszystko gra z kartą kredytową Citibank"

Organizatorem akcji jest bank Citi Handlowy.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 31 lipca 2024 r. lub do chwili wyczerpania puli 365 promocyjnych wniosków.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest zestaw nagród składający się z 3 elementów:

 • słuchawki marki Apple AirPods z etui ładującym Lightning (o wartości 929 zł);
 • 24 000 punktów (300 zł) w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile;
 • zwolnienie z opłaty za korzystanie z "kredytówki" przez 12 miesięcy.

Czy możesz skorzystać?

W akcji mogą wziąć udział osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które od 1 kwietnia 2023 r. nie posiadały (i obecnie nie posiadają) w Citibanku głównej karty kredytowej.

Jak to zwykle bywa w promocjach Citi Handlowego, z oferty nie skorzystają nierezydenci oraz obywatele Stanów Zjednoczonych (lub rezydenci podatkowi USA).

Podpisanie umowy o kartę kredytową Citi Simplicity uzależnione jest od pozytywnej decyzji kredytowej. Minimalne wymagania to:

 • osoby fizyczne - min. 3 miesiące zatrudnienia u danego pracodawcy i przynajmniej 1200 zł dochodu netto,
 • przedsiębiorcy - działalność gospodarcza prowadzona minimum 2 lata, min. 2500 zł dochodu netto.

Co musisz zrobić?

Droga do zdobycia słuchawek Apple AirPods i 24 000 punktów w Citibanku
 • Krok 1. Do 31 lipca 2024 r. złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity

  Do 31 lipca 2024 r. (przypominamy o ograniczonej liczbie nagród) wypełnij wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na stronie banku.

 • Krok 2. Dostarcz dokument potwierdzający Twoje dochody

  W ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku przekaż bankowi dokumenty potwierdzające Twoje dochody.

 • Krok 3. Zawrzyj umowę o kartę kredytową Citi Simplicity i aktywuj ją

  Zawrzyj z Citibankiem umowę o kartę kredytową Citi Simplicity i aktywuj "kredytówkę" w aplikacji mobilnej Citibank Mobile.

  Za spełnienie tego warunku otrzymasz zwolnienie z opłaty za kartę przez 12 miesięcy.

  Uwaga: przed podpisaniem umowy musisz wyrazić zgodę na ujawnienie przez bank tajemnicy bankowej firmie, która będzie się zajmowała dostawą słuchawek. Chodzi jedynie o podanie przez Citibank adresu, na który ma zostać dostarczona przesyłka.

 • Krok 4. Przystąp do programu Bezcenne Chwile

  Do końca 3. miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę przystąp do programu Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim otrzymaną "kredytówkę".

 • Krok 5. Aktywnie korzystaj z karty w 3 pierwszych miesiącach

  W każdym z trzech pierwszych miesięcy kalendarzowych po zawarciu umowy o kartę wykonaj nią przynajmniej 10 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 1000 zł. W ten sposób zasłużysz na słuchawki Apple AirPods.

  Nie mogą to być płatności anulowane i zwrócone oraz te spełniające definicję "szczególnych" w myśl regulaminu kart kredytowych Citibanku. Chodzi m.in. o przelewy z karty czy płatności w kasynach i innych miejscach związanych z grami hazardowymi.

 • Premia. Odbierz słuchawki

  O spełnieniu warunków przyznania słuchawek zostaniesz powiadomiony w wiadomości w bankowości internetowej Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zrealizowałeś wymagania regulaminu. Nagroda będzie wysłana na podany przez Ciebie adres korespondencyjny w terminie do 45 dni kalendarzowych od daty przesłania wiadomości o jej zdobyciu.

 • Krok 6. Płać kartą w 8 kolejnych miesiącach

  W każdym z miesięcy od 4. do 11. po zawarciu umowy o kartę Citi Simplicity wykonaj nią przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych.

  Za każdy z okresów, w którym spełnisz wymagania regulaminu, otrzymasz 2000 punktów w Bezcennych Chwilach. Niespełnienie wymogów promocji w jednym z miesięcy nie pozbawi Cię prawa do otrzymania bonusu w następnych.

 • Krok 7. Odbierz punkty za aktywność (8 x 2000 punktów)

  O zdobyciu tej nagrody bank powiadomi Cię w wiadomości w bankowości internetowej Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zrealizowałeś wymogi promocji. Punkty zostaną doliczone do Twojego konta w programie Bezcenne Chwile w ciągu 30 dni od daty przesłania informacji o ich zdobyciu.

  Punkty będą ważne przez 6 miesięcy od daty ich przekazania; po tym terminie bezpowrotnie przepadną.

 • Krok 8. Nie rezygnuj z karty

  W 12. miesiącu po podpisaniu umowy o kartę nie musisz już nic robić, by otrzymać dodatkowe 8000 punktów. Wystarczy, że Twoja karta kredytowa Citi Simplicity będzie nadal aktywna i nie złożysz wypowiedzenia łączącej Cię z bankiem umowy.

  Tę nagrodę otrzymasz niezależnie od tego, czy zrealizujesz wcześniej warunki otrzymania choćby jednej premii związanej z punktami w Bezcennych Chwilach. Wystarczy sam fakt, że przystąpiłeś do tego programu.

 • Premia. Odbierz kolejne punkty w Bezcennych Chwilach

  Dodatkowe 8000 punktów otrzymasz na takich samych zasadach i w identyczny sposób jak wcześniejsze. Te punkty także będą aktywne przez 6 miesięcy od daty ich zapisania na profilu w Bezcennych Chwilach.

Mission complete!

Posłużmy się przykładem: jeśli złożysz wniosek o kartę Simplicity w czerwcu, to do końca września musisz przystąpić do programu Bezcenne Chwile i zarejestrować w nim kartę kredytową Citi Simplicity. Ponadto w lipcu, sierpniu i wrześniu jesteś zobowiązany do wykonania kartą przynajmniej 10 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 1000 zł. Od października 2024. r do maja 2025 r. powinieneś wykonywać min. 5 transakcji kartą w każdym miesiącu, natomiast w czerwcu 2025 r. musisz jedynie posiadać aktywną swoją kartę kredytową Citi Simplicity, a umowa o nią nie może być w okresie wypowiedzenia.

Wszystkie nagrody zwolnione są z opodatkowania, nie musisz się z nich rozliczać z urzędem skarbowym.

Karta kredytowa objęta promocją

 • Karta
  0 zł / 12 zł

 • Bankomaty
  10%, min. 20 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni
Unikalne cechy: kartę można powiązać z usługą Blik.
Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.3
(12 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos