Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

400 zł w formie bonu Sodexo za terminal płatniczy w BNP Paribas + nawet 17 miesięcy bez opłat za dzierżawę POS

Publikacja:
400 zł w formie bonu Sodexo za terminal płatniczy w BNP Paribas + nawet 17 miesięcy bez opłat za dzierżawę POS
Czas trwania
Cel (zysk) 400 zł w formie Wirtualnej Karty Sodexo.
Uczestnik Przedsiębiorca posiadający konto firmowe w BNP Paribas.
Po drodze Po podpisaniu umowy na dzierżawę terminala należy wykazać obrót z transakcji na min. 5 tys. zł.
Prowadzisz sprzedaż detaliczną i zastanawiasz się nad zainstalowaniem POS-u? Jeśli za pośrednictwem banku BNP Paribas podpiszesz z firmą Elavon umowę o terminal i wykażesz się wymaganym obrotem, otrzymasz bon Sodexo o wartości 400 zł.

Organizatorem promocji „Wygodny biznes z terminalem” jest spółka Hagen z siedzibą w Michałowicach, natomiast bank BNP Paribas jest partnerem akcji. Z oferty możesz skorzystać do 19 czerwca 2022 r lub do wyczerpania puli 350 nagród.

Kto może wziąć udział?

Oferta skierowana jest do przedsiębiorców, będących osobą fizyczną, osobą prawną lub jednostką organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej, prowadzących we własnym imieniu działalność gospodarczą lub zawodową, którzy na dzień przystąpienia do promocji posiadają rachunek firmowy w BNP Paribas.

Prosta recepta na 400 zł

Co należy zrobić, aby otrzymać 400 zł premii w formie bonu Sodexo? Odpowiedź jest krótka – naprawdę niewiele, musisz wykonać następujące czynności:

Start
 • Krok 1

  Do 19 czerwca 2022 r. otwórz Konto Otwarte na Biznes i podpisz z bankiem umowę ramową.

  Jeśli posiadasz już rachunek firmowy w BNP Paribas, przejdź od razu do kroku drugiego.

 • Krok 2

  Również do 19 czerwca 2022 r. zawrzyj w oddziale banku lub poprzez Virtual Branch umowę dzierżawy terminala POS dostarczanego i obsługiwanego przez firmę Elavon.

  Pamiętaj, że okres dzierżawy musi wynosić co najmniej 24 miesiące.

 • Krok 3

  Także do 19 czerwca 2022 r. zarejestruj się w promocji, wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie banku (pamiętaj o ograniczonej puli nagród).

  Podaj w nim swoje imię i nazwisko, NIP, e-mail oraz numer telefonu, zaakceptuj regulamin i koniecznie zaznacz wszystkie wymagane zgody. Wskaż również do rozliczeń płatności z terminala swój firmowy rachunek w BNP Paribas.

 • Krok 4

  Najpóźniej do 19 lipca 2022 r. podepnij swoje konto firmowe do terminala i przeprowadź pierwszą transakcję płatniczą.

 • Krok 5

  W ciągu kolejnego pełnego miesiąca po przeprowadzeniu pierwszej transakcji na terminalu wykonaj na nim obrót na łączną kwotę min. 5000 zł.

 • Premia

  Do 24. dnia miesiąca następującego po tym, w którym zrealizowałeś powyższe warunki, na wskazany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail otrzymasz informację o przyznaniu Ci nagrody.

  Wirtualny bon Sodexo o wartości 400 zł trafi do Ciebie w ten sam sposób do końca miesiąca, w którym otrzymałeś gratulacje.

Mission complete!

Załóżmy, że umowę o terminal podpisałeś w maju i w tym samym miesiącu wykonałeś pierwszą transakcję. W takim przypadku musisz wykazać obrót z transakcji w czerwcu. Wówczas bon Sodexo otrzymasz do końca lipca.

Gdybyś pierwszą transakcję zrealizował w czerwcu, to odpowiedni obrót musisz wykazać w lipcu, a premię otrzymasz w sierpniu.

Możliwy jest też scenariusz, że pierwsza transakcja zostanie odnotowana na POS w lipcu (najpóźniej 19. dnia tego miesiąca). Wtedy wymagany obrót musi zostać zarejestrowany na terminalu w sierpniu, a nagroda zostanie Ci przekazana we wrześniu.

Wirtualna Karta Sodexo

E-bon Sodexo uprawnia do zakupu towarów i usług w ponad 50 tys. punktów sprzedaży na terenie całego kraju. Bony możesz zrealizować m.in. w hiper- i supermarketach, sklepach RTV i AGD, perfumeriach, na stacjach benzynowych, itp. Pełna lista punktów akceptujących kupony Sodexo dostępna jest tutaj.

Kilka dodatkowych informacji

Pamiętaj, że bonus będzie związany z Twoją działalnością gospodarczą i musisz go wykazać po stronie przychodów, po czym dokonać stosownych rozliczeń z fiskusem.

Jeśli podpisałeś umowę dzierżawy na kilka terminali, organizator zsumuje obroty na wszystkich urządzeniach, pomniejszając je o transakcje odrzucone i zwrócone.

Konto Otwarte na Biznes

Konto Otwarte na Biznes to oferta dla firm o rocznych przychodach ze sprzedaży poniżej 4 mln zł. Związane z nim opłaty wyglądają następująco:

 • Konto
  0 zł / 15 zł

 • Karta
  0 zł / 9 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 1,50%, min. 10 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł / 0,90 zł / 1,50 zł

Terminale płatnicze w ofercie BNP Paribas

Decydując się na terminal płatniczy firmy Elavon, zyskasz dostęp do wielu przydatnych usług i funkcjonalności, takich jak cashback, DCC, logo na wydrukach czy doładowania komórek. Będziesz mógł również skorzystać z całodobowej pomocy serwisowej i bezpłatnego raportowania online w systemie iMerchantConnect.

Terminale w ofercie BNP Paribas

BNP Paribas Bank Polska SA
 • Operator
  Elavon
 • Abonament
  0 zł / opłata zależy od długości umowy

 • Program Polska Bezgotówkowa
  TAK
 • Konto firmowe
  TAK

Proste warunki i całkiem niezła premia

Niewątpliwie dużym plusem promocji BNP Paribas dla sprzedawców detalicznych jest całkiem pokaźna premia. Po spełnieniu niezbyt trudnych wymogów możesz zyskać 400 zł w formie bonu Sodexo i atrakcyjne warunki korzystania z terminala.

Jeśli więc właśnie przymierzasz się do akceptacji kart płatniczych bez ponoszenia przy tym dużych kosztów, to oferta BNP Paribas może stać się dobrym pretekstem, abyś wcielił swój plan w życie.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos