Wróć

Canal+ online na 3 miesiące z Kontem Otwartym na Ciebie i Kartą Visa Filmowa w BNP Paribas + cenne nagrody w konkursie

Publikacja:
Canal+ online na 3 miesiące z Kontem Otwartym na Ciebie i Kartą Visa Filmowa w BNP Paribas + cenne nagrody w konkursie
Czas trwania
Cel (zysk) Dostęp do Canal+ online na 3 miesiące (o wartości 267 zł) + nagrody w konkursie.
Uczestnik Nowy klient Banku BNP Paribas.
Po drodze Transakcje kartą, wpływy na konto, realizacja zadania konkursowego.
BNP Paribas kontynuuje promocję Karty Filmowej. Tym razem za założenie Konta Otwartego na Ciebie właśnie z taką kartą można zdobyć dostęp na 3 miesiące do Canal+ online z Netflixem (wartość 267 zł). Ponadto czekają atrakcyjne nagrody w konkursie, m.in. telewizory czy tablety.

Promocja "Wygrywaj z Kartą Filmową"

Współorganizatorami akcji są spółka Hagen i Bank BNP Paribas.

Równolegle trwa konkurs "Magia kina", który zorganizowała wspomniana spółka. W tym przypadku bank ma status partnera.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja z Canal+ online potrwa do 30 czerwca 2024 r., przy czym w promocji obowiązuje limit 10 tys. zgłoszeń do udziału w niej. Z kolei konkurs zakończy się 31 marca 2024 r.

Możliwe jest wzięcie udziału w promocji i w konkursie, albo tylko w jednej z tych akcji.

Co możesz zyskać?

W promocji do zdobycia jest kod umożliwiający bezpłatny, trzymiesięczny dostęp do Pakietu Canal+ z Netflix (Plan Standard) o wartości 267 zł.

Nagrody w konkursie podzielono na pierwszoplanowe i drugoplanowe. Wśród tych pierwszych jest jeden z 3 telewizorów QLED Samsung 55 cali o wartości 5199 zł lub 5 tabletów APPLE iPad Air (4199 zł). W puli nagród drugoplanowych jest 20 odtwarzaczy multimedialnych Google Chromecast 4.0 K4 (289,99 zł) oraz 10 zestawów LEGO Kamera Walta Disneya (369,16 zł).

Wyboru nagrody, o którą chce się walczyć, trzeba dokonać na etapie przystępowania do konkursu i od tej decyzji zależy zadanie konkursowe, które trzeba będzie zrealizować. Organizator informuje ponadto, że jeśli przy rejestracji wybrałeś tylko nagrodę pierwszoplanową, możesz zarejestrować się ponownie i powalczyć również o nagrodę drugoplanową (i na odwrót).

Czy możesz skorzystać?

Uczestnikiem promocji może być osoba fizyczna, posiadająca PESEL i dokument tożsamości konieczny do złożenia wniosku o konto osobiste, która ukończyła 18 lat i ma pełną zdolność do czynności prawnych. Przystępując do udziału w tej akcji, nie możesz być stroną umowy ramowej z BNP Paribas ani (współ)posiadaczem ROR w tym banku od 1 stycznia 2023 r.

Regulamin konkursu wymaga, by jego uczestnik posiadał konto osobiste w BNP Paribas wraz z Kartą Visa Filmowa oraz dostępem do aplikacji mobilnej.

Co musisz zrobić?

Możliwe jest wzięcie udziału w obu akcjach lub tylko w jednej z nich.

Droga do zdobycia dostępu do Canal+ online od BNP Paribas

 • Krok 1. Złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Visa Filmowa

  Do 30 czerwca 2024 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Visa Filmowa w promocji i usługami bankowości elektronicznej, po czym zawrzyj z bankiem umowę o wspomniane produkty.

  Pamiętaj, że jeśli chcesz wziąć też udział w konkursie, masz czas tylko do 31 marca 2024 r.

  Złożenia wniosku i zawarcia umowy możesz dokonać za pośrednictwem aplikacji mobilnej GOmobile (po jej pobraniu z poziomu linka ze strony promocji) lub w oddziale. Niezależnie od metody bank wymaga akceptacji wymaganych oświadczeń.

 • Krok 2. Aktywuj kartę debetową

  Aktywuj kartę debetową Visa Filmowa w ciągu 7 dni od jej otrzymania.

 • Krok 3. Spełnij warunki aktywności

  Do końca pierwszego miesiąca następującego po tym, w którym zawarłeś umowę ramową z BNP Paribas:

  • wykonaj otrzymaną kartą min. 4 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę ORAZ
  • zapewnij wpływ lub wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł.

  Uznane zostaną płatności (w tym Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, SwatchPay, Xiaomi Pay) w sklepach stacjonarnych i internetowych. Wykluczone są transakcje Blik, inne płatności wykorzystujące systemy podmiotów trzecich, np. PayU czy Przelewy24 oraz transakcje w miejscach oznaczonych kodami MCC wymienionymi w regulaminie (np. hazard, przekazy pieniężne).

  Niedozwolone są wpływy z innych rachunków uczestnika promocji (także tych, których jest współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas (w tym prowadzonych w ramach systemu bankowości elektronicznej pod marką GOoptima), rachunków służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez bank (również tych zaciągniętych w Raiffeisen Polbanku przejętym przez BNP Paribas) i wpłat gotówkowych, w tym wpłat we wpłatomacie.

 • Premia. Odbierz kod do Canal+ online

  Po spełnieniu powyższych wymagań, do 10. dnia kolejnego miesiąca po ich zrealizowaniu otrzymasz wiadomość e-mail o przyznaniu Ci nagrody.

  Nagrody będą wysłane przez spółkę Hagen w wiadomości SMS na numer telefonu podany przez Ciebie w formularzu przystąpienia do promocji w ciągu 5 dni roboczych od daty wysłania informacji o przyznaniu bonusu.

  W obu przypadkach obowiązuje zasada, że gdyby termin spełnienia obowiązków przez organizatora przypadał w sobotę lub dzień wolny, to będą one zrealizowane w pierwszym dniu roboczym po tym terminie.

  Kod można wykorzystać wyłącznie w serwisie Canal+ online w terminie do 31 grudnia 2024 roku. Warunkiem niezbędnym do skorzystania z niego jest zarejestrowanie nowego konta w serwisie Canal+ online wraz z podaniem swoich danych (które dotychczas nie były wykorzystane w Serwisie CANAL+ online) oraz numeru karty.

Mission complete!

Przykładowo: podpisanie umowy ramowej w styczniu oznacza, że 4 transakcje kartą musisz zrealizować do końca lutego. W tym przypadku informację o przyznaniu Ci kodu do Canal+ online otrzymasz do 11 marca 2024 r.

Nagroda zwolniona jest z opodatkowania, nie trzeba się z niej rozliczać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Reguły udziału w konkursie są następujące:

Droga do wygrania nagród w konkursie

 • Krok 1. Do 31 marca 2024 r. zgłoś chęć udziału w konkursie

  Do 31 marca 2024 r. wyraź chęć udziału w konkursie i wypełnij formularz zgłoszeniowy.

  Wskazówka Bankonautów: W konkursie można wziąć udział dwa razy, przy czym za każdym razem trzeba się zarejestrować w opisany wyżej sposób. W przypadku ponownej rejestracji uczestnik może ubiegać się o nagrodę innej kategorii niż ta wskazana podczas pierwszego zgłoszenia. Przykładowo: jeśli podczas pierwszej rejestracji zaznaczyłeś chęć ubiegania się o nagrodę pierwszoplanową, to podczas drugiego zgłoszenia masz prawo ubiegać się o wybraną przez siebie nagrodę drugoplanową.

  Po dokonaniu zgłoszenia otrzymasz potwierdzenie jego wysłania na ekranie komputera oraz w postaci e-maila.

 • Krok 2. Zrealizuj zadanie konkursowe

  Zadanie konkursowe, które musisz wykonać, uzależnione jest od wybranej przez Ciebie nagrody:

  • W przypadku ubiegania się o telewizor należy odpowiedzieć na pytanie Kto jest Twoim ulubionym reżyserem i jaki jego film lubisz najbardziej?
  • Jeśli chcesz wygrać tablet, odpowiedz na pytanie Jakie seriale lub filmy najchętniej oglądasz w podróży i dlaczego?
  • Jeśli Twoim celem jest "drugoplanowa" nagroda w postaci odtwarzacza Google Chromecast 4.0 K4, musisz odpowiedzieć na pytanie Co według Ciebie jest lepsze: telewizja czy streaming – dlaczego?
  • Z kolei na ubiegających się o zestaw LEGO Kamera Walta Disneya czeka pytanie Jaka animacja jest Twoją ulubioną i dlaczego?

  Nagrody będą przyznawane przez Komisję Konkursową, która oceni nadesłane wypowiedzi według kryterium najciekawszej i najbardziej kreatywnej odpowiedzi.

  Realizacja zadania konkursowego musi stanowić przejaw osobistej twórczości uczestnika, nie może godzić w dobra osobiste organizatora, banku ani naruszać praw osób trzecich, w tym w szczególności praw autorskich lub prawa do znaków towarowych, logo, wzorów przemysłowych i innych oznaczeń stanowiących własność intelektualną, dóbr osobistych osób trzecich, a także ogólnie przyjętych norm obyczajowych.

 • Premia. Odbierz nagrodę

  Możliwe jest zdobycie dwóch nagród – pierwszoplanowej i drugoplanowej.

  Laureaci zostaną poinformowani przez organizatora o przyznaniu im nagrody w wiadomości przesłanej na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym. Stanie się to do 10 kwietnia 2024 r.

  Nagrody zostaną przesłane przesyłką kurierską, o ile ich zdobywca przekaże organizatorowi do 15 kwietnia 2024 r. adres, na który mają być przekazane. Posłuży do tego link do specjalnego formularza, który znajdzie się w mailu z wiadomością o wygranej.

  Zdobywcy nagród nie muszą się martwić rozliczeniami z urzędem skarbowym – organizator dopełni niezbędnych formalności.

Mission complete!

Konto osobiste objęte promocją

Konto
0 zł
Karta
0 zł – 12 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł – 12 zł

opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard lub Kartę Visa Filmowa (7 zł) unikniesz, jeżeli:

 • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
 • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay ORAZ min. 1 raz zalogujesz się w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile ORAZ  oferty specjalnej do marca 2024 r. włącznie – wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie. Jeśli spełnisz jedynie dwa pierwsze z podanych warunków, to opłata zostanie obniżona do 2 zł.

W ramach oferty specjalnej (do marca 2024 r. włącznie – regulamin) opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard (8 zł) oraz Kartę Otwartą na Świat Mastercard (12 zł) możesz obniżyć o 2 zł (odpowiednio 6 zł za kartę eŚwiat i 10 zł za kartę Świat), jeżeli:

 • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości elektronicznej ORAZ
 • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

Bankomaty
0 zł / 7 zł
Bankomaty 0 zł / 7 zł

Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa:

 • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
 • 7 zł - pozostałe bankomaty(opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

Przelew internetowy
0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z czterech kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja
  3.7

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 18. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych
  • Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard
  • Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • Karta Otwarta na Świat Mastercard
  • Karta Visa Filmowa (mobilna lub fizyczna)
 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback (niedostępny dla Karty Visa Filmowa)
  • 3D Secure
  • bezpłatne ubezpieczenie „CYBER Pomoc” oferowane do Karty Otwartej na eŚwiat Mastercard
  • bezpłatne ubezpieczenie „Rezygnacja z Podróży” oferowane do Karty Otwartej na Świat Mastercard
  • program rabatowy Mastercard Bezcenne chwile
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę
  • 0 zł / 2 zł / 7 zł - Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa
  • 6 zł / 8 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • 10 zł / 12 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard lub Kartę Visa Filmowa (7 zł) unikniesz, jeżeli:

  • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
  • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay ORAZ min. 1 raz zalogujesz się w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile ORAZ  oferty specjalnej do marca 2024 r. włącznie – wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie. Jeśli spełnisz jedynie dwa pierwsze z podanych warunków, to opłata zostanie obniżona do 2 zł.

  W ramach oferty specjalnej (do marca 2024 r. włącznie – regulamin) opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard (8 zł) oraz Kartę Otwartą na Świat Mastercard (12 zł) możesz obniżyć o 2 zł (odpowiednio 6 zł za kartę eŚwiat i 10 zł za kartę Świat), jeżeli:

  • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości elektronicznej ORAZ
  • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

 • Płatność kartą za granicą
  • 0 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
  • 5% za przewalutowanie transakcji - pozostałe karty

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa:

  • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
  • 7 zł - pozostałe bankomaty(opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

  0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem
  • 0 zł - bankomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 5 zł - pozostałe bankomaty
 • Wypłata z bankomatów za granicą

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 7 zł - wypłaty EUR w strefie EOG (opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na Świat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 7 zł - pozostałe bankomaty
 • Wpłata gotówki we wpłatomacie
  • 0 zł - wpłatomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 0,5%, min. 10 zł - wpłatomaty Euronet i Planet Cash
  • 5 zł - wpłatomaty Planet Cash i pozostałe wpłatomaty znakiem systemu Blik, gdy transakcja realizowana jest Blikiem
 • Cashback

  1 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  12 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  12 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  5 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  12 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,2%, min. 30 zł maks. 200 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.
 • Pozostałe

  Płatne SMS-y informujące o wybranych zdarzeniach na rachunku (0,20 zł / szt., opcjonalnie)

Zalety

 • wysokie premie dla nowych klientów za założenie konta
 • konto atrakcyjne dla poszukiwacza nowinek ze względu na płatności mobilne oraz ciekawą aplikację GOmobile
 • konto założysz za pośrednictwem kuriera lub metodą wideoweryfikacji w aplikacji

Wady

 • niewielka różnorodność usług dodatkowych
 • brak możliwości uniknięcia miesięcznej opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat i Kartę Otwartą na Świat
 • drogie wypłaty z bankomatów dla posiadaczy Karty Otwartej na Dzisiaj
 • Atrakcyjność opłat
  3.6/ 5
 • Użyteczność rachunku
  3.1/ 5
 • Jakość obsługi klienta
  3.5/ 5
 • Promocje i bonusy
  4.7/ 5

Rozważając udział w tej promocji, warto wiedzieć, że posiadacze karty debetowej Visa Filmowa korzystają z 20% rabatu na bilety do kin Cinema City oraz Helios oraz zakupy w kinowym barze.

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Kris
Gość

Przy tworzeniu tego konta na canal+, by skorzystać z kodu, trzeba podawać dane karty. Co zrobic, by po tym promocyjnym okresie nie płacić, można jakoś zrezygnować?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Kris

Tak, przy tworzeniu profilu w serwisie Canal+ konieczne jest wpisanie danych karty płatniczej. W regulaminie promocji jest wskazówka, co należy zrobić, by po bezpłatnym okresie nie ponosić opłat. Sprowadza się ona do podpowiedzi, by w dowolnym momencie przed upływem darmowego okresu dostępu anulować/dezaktywować usługę.

Jeśli tego nie zrobisz, to zostanie automatycznie pobrana płatność za każdy kolejny, rozpoczęty cykl rozliczeniowy w standardowej wysokości.

Odpowiedz