Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 50 zł za wykupienie ubezpieczenia OC w porównywarce Punkta.

100 zł za wykupienie ubezpieczenia komunikacyjnego w porównywarce Punkta (dawniej mfind)

Publikacja:
100 zł za wykupienie ubezpieczenia komunikacyjnego w porównywarce Punkta (dawniej mfind)
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł w gotówce
Uczestnik Nowy klient porównywarki Punkta.
Po drodze Należy skorzystać z promocyjnego linka i zawrzeć umowę ubezpieczenia komunikacyjnego.
W dobie drogich paliw taka informacja może się przydać każdemu – wykupując ubezpieczenie komunikacyjne w porównywarce Punkta (dawny mfind) możesz otrzymać 100 zł premii. Propozycja dostępna jest także dla osób, którym polisa ubezpieczeniowa wygaśnie dopiero za pewien czas.

Korzystając z dotychczas posiadanych produktów finansowych, ubezpieczeniowych i innych, często nie zauważamy, że zmiana ich dostawcy pozwoli otrzymać nie tylko równie dobrą ofertę, ale i przy okazji zdobyć jeszcze bonus powitalny. Dlatego na naszym portalu nieustannie zachęcamy do rozglądania się za ofertami promocyjnymi związanymi z mniejszymi i większymi nagrodami. Każda ma swoją wartość i jak tylko jest możliwość, warto po nią sięgnąć.

Oto obowiązująca bezterminowo propozycja, która pozwoli Ci zaoszczędzić 100 zł na ubezpieczeniu Twojego pojazdu. Opiera się ona na regulaminie promocji „50 plus”, ale korzystając z linka z naszego portalu, podwoisz bonus, o którym jest mowa we wspomnianym dokumencie.

Punkta.pl kod
​​​​Kto może zgarnąć premię?

Uczestnik promocji musi być osobą pełnoletnią, która nie ubezpieczała dotąd pojazdu za pośrednictwem porównywarki Punkta.pl. Bycie pracownikiem (lub członkiem jego najbliższej rodziny) organizatora, czyli spółki mFind IT, wyklucza z udziału w akcji.

Porównujesz, wybierasz, zyskujesz podwójnie

Zadanie uczestnika promocji sprowadza się do wyboru najlepszej oferty ubezpieczenia posiadanego pojazdu:

Start
 • Krok 1

  Wejdź na stronę punkta.pl i określ, co chcesz ubezpieczyć, podaj swoje dane i po otrzymaniu ofert wybierz tę, którą uznasz za najkorzystniejszą.

 • Informacja

  Po chwili na podany adres e-mail otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem, że Twoja rejestracja w systemie została zaakceptowana i masz prawo otrzymania 100 zł premii.

 • Krok 2

  Zawrzyj umowę ubezpieczenia z wybranym towarzystwem ubezpieczeniowym i nie odstępuj od niej przez min. 30 dni.

 • Informacja

  W ciągu 60 dni od otrzymania przez organizatora promocji potwierdzenia zawarcia polisy od ubezpieczyciela, zostanie do Ciebie wysłany e-mail z prośbą o podanie danych niezbędnych do dokonania przelewu 100 zł.

 • Krok 3

  Udziel poprawnej odpowiedzi na pytanie, które znajdziesz w e-mailu: Czy w Polsce ubezpieczenie OC na samochód osobowy jest obowiązkowe?

 • Premia

  Niezwłocznie otrzymasz informację o przyznaniu Ci nagrody, która zostanie wypłacona na wskazane przez Ciebie konto bankowe w ciągu 30 dni od przesłania wiadomości o spełnieniu warunków akcji.

Mission complete!

Dodatkowe informacje

Umowę ubezpieczenia możesz zawrzeć do końca miesiąca następującego po tym, w którym akcja została zakończona (kod promocyjny widoczny na zamieszczonym powyżej obrazku stracił ważność).

Możliwe jest, że wystąpisz w roli ubezpieczającego, ale jednocześnie nie będziesz ubezpieczonym. Wówczas musisz wskazać osobę, która będzie stroną umowy ubezpieczenia i to ona otrzyma premię.

Co prawda zdobyta przez Ciebie nagroda podlega opodatkowaniu, ale organizator akcji zapłaci go ze swoich środków i zajmie się niezbędnymi formalnościami. Tak więc Tobie pozostanie cieszenie się z bonusu.

100 zł z pewnością się przyda

Uczestnicząc w tej akcji, musisz tylko wybrać najkorzystniejszą ofertę ubezpieczenia dla swojego pojazdu. Naprawdę tak niewiele potrzeba, by otrzymać 100 zł. Zauważ, że zyskasz podwójnie – zgarniesz wspomnianą premię, ale i dzięki porównywarce ofert zapłacisz mniej za ubezpieczenie.

Tak więc, sprawdź propozycje, które wygeneruje dla Ciebie Punkta i zdecyduj, z której z nich skorzystasz.

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(6)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
S
Stanislaw
Gość

Nie wiem dlaczego nie mogę skorzystać ze 100 zł tylko dlatego że macie nieaktualna baze

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Stanislaw

Nasz serwis nie jest w żaden sposób związany z porównywarką czy inną instytucją finansową. My tylko opisujemy promocje różnych firm, piszemy o kwestiach dotyczących szeroko rozumianego rynku finansowego.

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Stanislaw

A konkretnie na jakim etapie wniosku pojawia się problem?

Odpowiedz

S
Stanislaw
Gość
@Krystian

W wtorek dzwoniłem i rozmawiałem o ubezpieczeniu auta.zachecony promocja.

Niestety nie mogłem skorzystać z bonusu bo moje Chery nie jest tak normalnie ubezpieczane.

Odpowiedz

P
Paweł
Gość

Gdzie trzeba wpisać kod promocyjny?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Paweł

W tym przypadku nie trzeba wpisywać kodu promocyjnego. Jest on "zaszyty" w linku, którym przechodzisz z opisu do promocji na stronę Punkta, gdzie podajesz dane ubezpieczanego pojazdu oraz swoje, a także generujesz propozycje ofert ubezpieczeniowych.

Na stronie Punkta będziesz widział tylko przygotowane dla Ciebie oferty, ale na adres email po chwili otrzymasz wiadomość pt.: Kod "najlepszekonto100" został zaakceptowany - dokończ zakup i odbierz 100 zł! Znajdziesz w niej zachętę do sfinalizowania umowy, podpowiedzi jakie działania powinieneś wykonać.

Odpowiedz