490 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Publikacja:
490 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 490 zł w formie przelewu na konto.
Uczestnik Nowy Klient, czyli osoba która w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku nie posiadała konta w BNP Paribas.
Po drodze Transakcje kartą, wpływy na konto, transakcje walutowe.
Weź udział w promocji
Atrakcyjna nagroda i na ogół proste warunki aktywności to cechy wyróżniające promocje Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas. Nie inaczej jest i w najnowszej akcji, w której można zdobyć nawet 490 zł. Wymagane są wpływy na rachunek, transakcje kartą oraz operacje walutowe. Z tymi ostatnimi wiąże się konieczność skorzystania z internetowej platformy walutowej FX Pl@net.

Promocja „Wymieniaj bez granic”

Organizatorem promocji jest spółka Hagen, Bank BNP Paribas ma status partnera.

Do kiedy możesz skorzystać?

Akcja trwa do 30 września 2024 r. Trzeba jednak mieć na uwadze, że organizator przyjmie tylko 5000 zgłoszeń do udziału w tej akcji.

Co możesz zyskać?

Nagrodą jest 490 zł w formie przelewu na konto wypłacane w trzech częściach: 90 zł + 2 x 200 zł.

Czy możesz skorzystać?

Prawo udziału w promocji przysługuje tylko nowym klientom banku. Zaliczają się do nich osoby, które w dniu składania wniosku o ROR nie mają zawartej umowy ramowej z BNP Paribas i jednocześnie w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w tym banku.

Dodatkowe wymagania to pełnoletniość, pełna zdolność do czynności prawnych i polskie obywatelstwo. Konieczne jest także dysponowanie ważnym dowodem osobistym (jest on niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku).

Co musisz zrobić?

Droga do 490 zł premii w BNP Paribas
 • Krok 1. Do 30 września 2024 r. zarejestruj się na stronie promocji

  Do 30 września 2024 r. (pamiętając o limicie uczestników) zarejestruj się na stronie promocji, podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu i PESEL oraz zaznaczając wszystkie "okienka" (akceptacja regulaminu, zgody i upoważnienie).

 • Krok 2. Do 30 września 2024 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie i kartę

  Również do 30 września 2024 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie oraz wybraną kartę i dostęp do bankowości elektronicznej.

  Potrzebny do tego link zobaczysz na ekranie swojego urządzenia natychmiast po wysłaniu formularza lub znajdziesz w automatycznie wygenerowanej wiadomości, którą otrzymasz na podany adres e-mail.

  Na tym etapie decydujesz także, w jaki sposób otworzysz konto. Do wyboru masz 2 opcje:

  • złożenie wniosku na stronie internetowej banku z weryfikacją tożsamości podczas spotkania z kurierem LUB
  • wnioskowanie o konto w aplikacji mobilnej GOmobile z potwierdzeniem tożsamości przez wideoweryfikację. Przy tej opcji aplikacja musi zostać pobrana poprzez link, który otrzymasz w wiadomości SMS.

  Uwaga: dane we wniosku o ROR muszą być identyczne z tymi podanymi w formularzu przystąpienia do promocji.

 • Krok 3. Do 14 października 2024 r. podpisz umowę z bankiem

  Do 14 października 2024 r. musisz zrealizować następujące działania

  • podpisać z bankiem umowę o wymienione wyżej produkty z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS w systemie Autenti,
  • aktywować kartę – najlepiej zrobić to jak najszybciej po otrzymaniu przesyłki z kartą, najpóźniej - w ciągu 7 dni od daty jej otrzymania.
 • Premia. Odbierz premię za otwarcie rachunku (90 zł)

  Wiadomość o zdobyciu premii za otwarcie rachunku otrzymasz do 22. dnia kolejnego miesiąca po tym, w którym zawarłeś z bankiem umowę i aktywowałeś kartę.

  Premię (90 zł) otrzymasz pod warunkiem, że do 26. dnia tego miesiąca skorzystasz z linka zawartego w e-mailu i podasz numer nowo otwartego konta, na które mają być przesłane pieniądze. Premia trafi na Twój ROR do końca tego samego miesiąca.

  Jeśli zapomnisz o tym obowiązku lub nie przekażesz numeru rachunku z innego powodu, to nie stracisz premii. W tej sytuacji musisz się skontaktować mailowo z organizatorem (adres znajdziesz w regulaminie) i podać potrzebne dane. Ostateczny termin na ich przesłanie upływa 26 września 2025 r; po tym terminie premia nie zostanie wydana.

 • Krok 4. Aktywuj dostęp do platformy walutowej FX Pl@net

  W miesiącu następującym po tym, w którym podpisałeś umowę o ROR i aktywowałeś kartę, zacznij korzystać z z platformy walutowej FX Pl@net.

  Aktywacja platformy walutowej FX Pl@net możliwa jest w bankowości internetowej GOonline po zalogowaniu się do niej. Konieczne działania sprowadzają się do wykonania dwóch kroków:

  • wybierz zakładkę: Usługi lub Moje Finanse, a następnie Wymiana walut –> Przejdź do FX Pl@net,
  • zaakceptuj Umowę Transakcji Walutowych i Elektronicznej Platformy Walutowej a także Regulamin transakcji walutowych i Elektronicznej Platformy Walutowej.
 • Krok 5. Aktywnie korzystaj z rachunku w dwóch kolejnych miesiącach.

  W każdym z dwóch kolejnych miesięcy następujących po tym, w którym zrealizowałeś warunki Kroku 3:

  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 250 zł,
  • zapewnij wpływ na nowo otwarte konto w łącznej kwocie min. 1000 zł;
  • zrealizuj transakcje walutowe na łączną kwotę min. 300 jednostek dowolnej waluty.

  W myśl regulaminu promocji transakcją bezgotówkową jest płatność za towary lub usługi w punktach handlowo-usługowych, a także transakcja dokonana bez fizycznego przedstawienia karty, w szczególności transakcje internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe, w tym także Apple Pay i Google Pay. Niedozwolone są operacje dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Autopay oraz transakcje w punktach o konkretnych kodach MCC wskazanych w regulaminie (głownie chodzi o hazard, przekazy pieniężne itp.).

  Wpływ nie może być przelewem z innych rachunków uczestnika promocji (w tym kont, których jest współposiadaczem) prowadzonych w Banku BNP Paribas, także tych prowadzonych w ramach systemu bankowości elektronicznej pod marką GOoptima, oraz z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez BNP Paribas. Ostatnie zastrzeżenie obejmuje również zobowiązania zaciągnięte w Raiffeisen Polbanku, który został przejęty przez BNP Paribas.

  Nie zostaną uznane również wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach. Najprostsze rozwiązanie to zrobienie przelewu z własnego rachunku w innym banku.

  Odnośnie transakcji walutowej regulamin mówi jedynie, że jest nią operacja, której przedmiotem jest kupno walut. Wynika z tego, że nie ma znaczenia, jaką walutę kupisz, ważne, by transakcja dotyczyła min. 300 jednostek danej waluty.

 • Premia. Odbierz premie za aktywność.

  Dwie premie, każda w wysokości 200 zł, otrzymasz na Konto Otwarte na Ciebie do końca miesiąca następującego po tym, w którym zrealizujesz wymagania regulaminu dotyczące aktywności.

Mission complete!

Dla uniknięcia wątpliwości przedstawiamy przykładowy rozkład czasowy koniecznych działań. Przyjmując, że założysz konto i aktywujesz kartę w kwietniu 2024 r., to aktywacji platformy walutowej musisz dokonać w maju, a wymagane aktywności zrealizować w maju i czerwcu. Premię za otwarcie konta otrzymasz w maju, a za aktywność w czerwcu i lipcu 2024 r. W regulaminie promocji znajduje się tabelka pokazująca precyzyjnie inne warianty.

Uzyskanie każdej nagrody za aktywność jest możliwe wyłącznie w przypadku spełnienia warunków otrzymania poprzedniej premii z tego tytułu. A zatem jeśli np. nie wywiążesz się ze wszystkich zadań w jednym miesiącu, nie masz już szans na bonus za aktywność w następnym.

Premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych i nie musisz jej zgłaszać fiskusowi.

Produkty, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł / 2,50 zł

 • Karta
  0 zł – 12 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 7 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z pięciu kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.

Platforma FX Pl@net

Platforma walutowa FX Pl@net może się przydać podczas wyjazdów zagranicznych, niezależnie od tego, czy będzie to praca, czy wypoczynek, ale także przy spłacie kredytu walutowego czy zakupów w zagranicznych sklepach internetowych.

Transakcje zawierane są natychmiast w ramach środków dostępnych na rachunkach walutowych i w PLN. Możliwe pary walutowe: EUR/PLN, USD/PLN, GBP/PLN, CHF/PLN, EUR/USD, GBP/USD, EUR/GBP, EUR/CHF, GBP/CHF, USD/CHF.

Więcej informacji o zaletach i możliwościach platformy walutowej FX Pl@net znajdziesz na stronie banku.

Weź udział w promocji

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.7
(6 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos