Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 50 zł za płatności zbliżeniowe Blikiem dla klientów PKO BP.

Zgarnij 50 zł od PKO BP i zabierz dziecko na zakupy

Zgarnij 50 zł od PKO BP i zabierz dziecko na zakupy
Czas trwania
Cel (zysk) 50 zł w postaci e-karty na zakupy w sklepie H&M.
Po drodze Należy przekształcić SKO Konto Ucznia w PKO Konto Pierwsze z kartą debetową i wykonać nią minimum jedną transakcję bezgotówkową w okresie promocji.
Najpierw zabierz dziecko do najbliższej placówki PKO BP i przekształć SKO Konto dla Ucznia w PKO Konto Pierwsze (lub zróbcie to wspólnie w domu), a potem wykorzystajcie otrzymane 50 zł w formie e-karty na zakupy w H&M.

Promocja zorganizowana przez PKO BP potrwa do 31 stycznia 2019 r. lub do wyczerpania puli 3 750 nagród.

Jej uczestnikiem może być rodzic dziecka w wieku 13–18 lat, które nie było dotąd posiadaczem rachunku PKO Konto Pierwsze, ale było uczestnikiem Szkolnej Kasy Oszczędności w swojej szkole i nadal ma przypisane do siebie SKO Konto dla Ucznia.

Warunek konieczny do spełnienia przez rodzica

Do udziału w promocji konieczne jest, by rodzic posiadał adres zamieszkania na terenie Polski i w dniu wydania nagrody był posiadaczem przynajmniej jednego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego dla osób fizycznych z aktywnym dostępem do serwisu internetowego iPKO, wraz z wyrażonymi zgodami na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych serwisów wywołujących.

Kroki po nagrodę

Zdobycie e-karty na zakupy w H&M wymaga wykonania następujących czynności:

  1. Zamień SKO Konto dla Ucznia swojego dziecka na PKO Konto Pierwsze wraz z kartą debetową Visa. Aby tego dokonać, musisz złożyć wniosek w najbliższym oddziale PKO BP lub na stronie promocji. W tym drugim przypadku umowa o PKO Konto Pierwsze zostanie dostarczona do Waszego domu przez kuriera.
    Pamiętaj, że niezależnie jaki wariant wybierzesz, umowa musi być podpisana przez Ciebie i Twoje dziecko. Musicie więc razem iść do oddziału lub być oboje w domu, gdy przyjedzie kurier.
  2. Dopilnuj, by Twoje dziecko dokonało otrzymaną kartą choćby jednej transakcji bezgotówkowej w okresie promocji, czyli do 31 stycznia 2019 r.
  3. Zgłoś chęć udziału w promocji, rejestrując się na jej stronie i podając swoje dane.

Nie zapomnij wyrazić zgody przynajmniej na otrzymywanie informacji marketingowych (w tym informacji handlowych) drogą elektroniczną. Możesz to zrobić przy zawieraniu umowy lub składaniu elektronicznie wniosku o otwarcie i prowadzenie konta wraz z kartą, lub elektronicznie w serwisie iPKO.

Pamiętaj, że nie możesz odwołać tej zgody do dnia wydania nagrody.

Można ruszać na zakupy

Nagrodą za spełnienie powyższych warunków jest e-karta o wartości 50 zł uprawniająca do zakupów w sklepie internetowym i stacjonarnym sieci H&M.

Nagrody zostaną przesłane uczestnikom promocji w dwóch turach: do 25 stycznia 2019 r. otrzymają je ci, którzy spełnią wszystkie wymagania wynikające z regulaminu promocji „Zabierz dziecko na zakupy” do 31 grudnia 2018 r. Do 22 lutego 2019 r. premie zostaną przekazane tym, którzy wywiążą się ze swoich „promocyjnych obowiązków” do 31 stycznia 2019 r.

Premia będzie miała postać kodu elektronicznego do odczytania w serwisie internetowym iPKO uczestnika promocji.

Karty będą ważne do 30 czerwca 2019 r. Możesz z nich korzystać wielokrotnie, do chwili wyczerpania posiadanych środków. Gdyby wartość zakupów była wyższa od kwoty na karcie, będziesz musiał dopłacić różnicę.

Szczegółowe zasady korzystania z e-kart znajdują się w regulaminie sklepu H&M.

Niestety możesz odebrać tylko jedną nagrodę, niezależnie od tego, ile kont SKO Konta dla Ucznia posiadało Twoje dziecko. Nie musisz się za to martwić podatkiem dochodowym od otrzymanej nagrody, gdyż wygrane nie są nim objęte.

Pamiętaj, że do chwili otrzymania nagrody nie możesz zamknąć konta w PKO BP ani odwołać zgody na kontakt banku z Tobą w celach marketingowych.

PKO Konto Pierwsze

Prowadzenie tego rachunku oraz korzystanie w jego ramach z bankowości elektronicznej (internetowej i mobilnej) jest bezwarunkowo bezpłatne. Bank nie pobiera także opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą.

Jedyny koszt, jaki może się pojawić, to 3,90 zł miesięcznie za kartę debetową. Opłaty tej możesz uniknąć, a w zasadzie Twoje dziecko, dokonując kartą w miesiącu minimum dwóch transakcji bezgotówkowych. Nie ma znaczenia, czy będzie to „tradycyjna” płatność kartą, czy z użyciem Blika.

Twoja pociecha może wybrać wizerunek karty z galerii, ale taka przyjemność kosztuje 14,90 zł.

Wspólne działanie – wspólne zakupy

Od Ciebie zależy, czy przekazaną nagrodę wydasz samodzielnie, czy wspólnie z dzieckiem. Sugerujemy raczej to drugie rozwiązanie. Raz, że będzie to wychowawcze, bo pieniądze trafiły do Was w związku z jego kontem. Dwa, że podczas wspólnych zakupów będziesz mógł przećwiczyć z dzieckiem płatności kartą i uczulić je na zagrożenia związane z posługiwaniem się „plastikiem”.

Radość ze wspólnie spędzonego czasu – bezcenna!

Krystian

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos