Czytnik e-booków Kindle + 8000 punktów w Bezcennych Chwilach + roczne zwolnienie z opłat z kartą kredytową Citi Simplicity Citibanku

Publikacja:
Czytnik e-booków Kindle + 8000 punktów w Bezcennych Chwilach + roczne zwolnienie z opłat z kartą kredytową Citi Simplicity Citibanku
Czas trwania
Cel (zysk) Czytnik e-booków Kindle (600 zł) + 8000 punktów (100 zł) w Bezcennych Chwilach + roczne zwolnienie z opłat.
Uczestnik Nowy posiadacz karty kredytowej Citibanku, który od 1 kwietnia 2023 r. nie posiadał w tym banku takiej karty.
Po drodze Transakcje kartą.
Karta kredytowa Citi Simplicity jest nieustannie promowana przez bank Citi Handlowy i to różnorodnymi nagrodami. Najnowsza akcja specjalna przynosi bardzo interesujący zestaw bonusów - czytnik e-booków Kindle (o wartości 600 zł), 8000 punktów (równowartość 100 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile, a ponadto roczne zwolnienie z opłat za kartę.

Promocja „Zaczytaj się z Kindle i Kartą Kredytową Citibank”

Organizatorem akcji jest bank Citi Handlowy, przy czym jest ona związana z programem lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 22 marca 2024 r. lub do chwili złożenia w jej ramach 250 wniosków o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity.

Co możesz zyskać?

Zestaw nagród składa się z kilku elementów:

 • czytnik e-booków Kindle 11 Black o wartości 600 zł;
 • 2 x 4000 punktów w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile, stanowiących równowartość 2 x 50 zł;
 • bezwarunkowe zwolnienie z opłaty za kartę przez 12 miesięcy.

Czy możesz skorzystać?

Z promocji mogą skorzystać osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, o ile od 1 kwietnia 2023 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej.

Tradycyjnie z udziału w akcji wykluczeni są nierezydenci oraz obywatele i rezydenci podatkowi USA.

Co musisz zrobić?

Droga do zdobycia nagród w promocji karty Citi Simplicity
 • Krok 1. Do 22 marca 2024 r. złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity

  Do 22 marca 2024 r. (pamiętaj o niewielkiej puli nagród!) na stronie internetowej promocji złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity.

 • Krok 2. Dostarcz do banku dokumenty potwierdzające Twoje dochody

  W ciągu 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku dostarcz bankowi dokumenty potwierdzające Twoje dochody.

 • Krok 3. Zawrzyj z bankiem umowę i aktywuj kartę

  Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej:

  • wyraź zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej  firmie dostarczającej nagrodę; chodzi jedynie o przekazanie informacji, że spełniłeś wymagania regulaminu i podanie adresu do dostarczenia przesyłki;
  • podpisz z bankiem umowę o kartę kredytową Citi Simplicity;
  • aktywuj "kredytówkę" w aplikacji mobilnej Citi Mobile.

  Tyle wystarczy, by bank zwolnił Cię z opłaty miesięcznej za kartę przez 12 miesięcy.

 • Krok 4. Przystąp do programu Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim otrzymaną kartę

  Do końca miesiąca następującego po tym, w którym podpisałeś umowę o kartę kredytową Citi Simplicity, przystąp do programu Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim swoją "kredytówkę".

  Możesz tego dokonać na stronie programu, podążając za wskazówkami pojawiającymi się na monitorze urządzenia.

 • Krok 5. Przynajmniej w 2 miesiącach wydaj kartą min. 1000 zł

  Do końca 3 miesiąca, licząc od tego, w którym podpisałeś umowę o kartę, w dwóch pełnych miesiącach kalendarzowych po zawarciu umowy o kartę, wydaj "kredytówką" min. 1000 zł.

  Muszą to być transakcje bezgotówkowe, które nie zostały anulowane bądź zwrócone. Nie zostaną zaliczone płatności szczególne, np. związane z hazardem.

 • Premia. Odbierz czytnik e-booków Kindle

  Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz czytnik e-booków Kindle 11 Black. Wiadomość o przyznaniu Ci nagrody otrzymasz w bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełnisz wszystkie powyższe wymagania. Wysyłka nagrody na adres korespondencyjny podany bankowi nastąpi w ciągu 45 dni od daty przekazania informacji o jej przyznaniu.

 • Krok 6. Aktywnie korzystaj z karty w 4. miesiącu po wydaniu karty

  W czwartym miesiącu, licząc od dnia zawarciu umowy o kartę, wykonaj nią min. 5 transakcji bezgotówkowych o łącznej wartości min. 100 zł.

 • Premia. Odbierz 4000 punktów w Bezcennych Chwilach

  Za spełnienie powyższych warunków będzie Ci przyznanych 4000 punktów w Bezcennych Chwilach. Informację o ich zdobyciu otrzymasz do końca kolejnego miesiąca, a bonus trafi na Twoje konto w programie w ciągu 30 dni od daty przekazania informacji.

 • Krok 7. Aktywnie korzystaj z karty w kolejnych miesiącach

  Od 5. do 12. miesiąca, licząc od dnia zawarciu umowy o kartę, wykonuj nią w każdym z nich po 5 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 100 zł.

 • Premia. Odbierz drugi zestaw 4000 punktów w Bezcennych Chwilach

  Kolejne 4000 punktów w Bezcennych Chwilach otrzymasz po zakończeniu wymaganego okresu aktywności na identycznych zasadach jak pierwszą nagrodę tego typu.

Mission complete!

Dość zawiłe reguły aktywności w ramach tej promocji przedstawmy na konkretnym przykładzie. Jeśli umowę o kartę podpiszesz w styczniu, to do programu Bezcenne Chwile musisz przystąpić do końca lutego 2024 r. Aby zasłużyć na czytnik Kindle, najpóźniej do końca marca bank musi odnotować, że przynajmniej w dwóch pełnych miesiącach kalendarzowych po zawarciu umowy wykonałeś transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł. Informację o przyznaniu Ci nagrody bank prześle do końca kwietnia.

Pierwsze 4000 punktów w Bezcennych Chwilach dostaniesz, o ile w kwietniu zrealizujesz min. 5 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 100 zł. Informację o ich przyznaniu powinieneś otrzymać w maju 2024 r. Na drugi zestaw 4000 punktów zasłużysz, jeśli od maja do końca 2024 r. w każdym miesiącu będziesz realizował min. 5 płatności bezgotówkowych na łączną kwotę 100 zł. Wiadomość o zdobyciu tego bonusu bank wyśle do Ciebie w styczniu 2025 r.

Punkty w Bezcennych Chwilach będą ważne przez 9 miesięcy od daty ich przyznania.

Wszystkie nagrody nie podlegają opodatkowaniu i będą przekazane pod warunkiem, że w dniu ich wysyłki Twoja karta kredytowa Citi Simplicity będzie aktywna. Punkty w Bezcennych Chwilach otrzymasz tylko wtedy, gdy nie zrezygnujesz z uczestnictwa w programie.

Karta objęta promocją

 • Karta
  0 zł / 12 zł

 • Bankomaty
  10%, min. 20 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni
Unikalne cechy: kartę można powiązać z usługą Blik.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos