Wróć

MEGA HIT od Santander Bank Polska: nawet 780 zł za konto osobiste

10 komentarzy / opinii
MEGA HIT od Santander Bank Polska: nawet 780 zł za konto osobiste
Popularność promocji
Czas trwania Zakończona (31.07.2022)
Cel (zysk) Do 780 zł: 100 zł do Biedronki + 300 zł premii gotówkowej + karta podarunkowa o wartości 80 zł (lub 4 bilety do kina) za otwarcie konta z polecenia + do 300 zł zwrotu za rachunki.
Uczestnik Osoba, która nie posiadała konta osobistego w Santander Bank Polska od 1 lipca 2021 r. i od 1 kwietnia 2019 r. nie otworzyła rachunku w promocji tego banku.
Po drodze Po otwarciu Konta Jakie Chcę przez kilka pierwszych miesięcy należy zrealizować różne aktywności, m.in. zapewnić wpływy, wykonać transakcje bezgotówkowe i zalogować się do aplikacji mobilnej.
Santander Bank Polska bez wątpienia zasługuje na mistrza kumulacji premii. Oto kolejny przykład związany z Kontem Jakie Chcę. Do podstawowej premii w wysokości 300 zł, bonusu 80 zł za założenie rachunku z polecenia, 300 zł zwrotu za domowe rachunki bank dorzuca teraz jeszcze 100 zł na zakupy w Biedronce. Łatwo policzyć, że maksymalna premia może wynieść aż 780 zł!

Już nie raz przekonaliśmy się, że Santander Bank Polska pozwala łączyć udział w kilku promocjach i tym samym zgarnąć bardzo atrakcyjne premie. W dostępnym obecnie pakiecie promocyjnym łączna premia może wynieść aż 880 zł. Trzeba się spieszyć, bo jeden z jego elementów jest dostępny tylko do 15 lipca, a drugi otrzyma tylko 2000 osób, które jako pierwsze przystąpią do akcji.

 1. W akcji "300 zł premii z kontem" do zgarnięcia jest 300 zł w gotówce.
 2. Dodatkiem do niej jest 100 zł do Biedronki w promocji "Zakupy z kontem". To w tej akcji bank rozda maksymalnie 2000 kart podarunkowych.
 3. W programie poleceń nowy i obecny klient ma szansę na jedną z nagród do wyboru: 80 zł w formie karty podarunkowej (do Biedronki, Decathlonu, RTV EURO AGD lub Zalando) albo 4 bilety do kina Helios / Cinema City.
 4. Ponadto jako posiadacz Konta Jakie Chcę będziesz mógł odzyskać nawet 300 zł w ciągu roku, regulując domowe rachunki ze swojego nowego konta.

Łączna kwota nagród wynosi więc 780 zł!

Uczestnicy promocji?

Do udziału w promocjach zaproszone są osoby pełnoletnie posiadające ważny dowód osobisty, polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania na terytorium Polski.

O nagrody nie mogą się starać osoby, które od 1 lipca 2021 r. posiadały w Santanderze konto osobiste (również jako współwłaściciele) oraz te, które po 1 kwietnia 2019 r. założyły w dowolnej promocji Konto Jakie Chcę (także w wersji dla Młodych) albo Konto Select.

Posiadanie innych produktów Santander Bank Polska (przykładowo konta firmowego czy karty kredytowej) nie stanowi przeszkody, by wziąć udział w promocji.

Co zrobić, by zdobyć bonusy?

Zadania nie są trudne. Oto co konkretnie trzeba zrobić:

 • Krok 1.

  Do 31 lipca 2022 r. zawnioskuj o wybrany rachunek:

  • Konto Jakie Chcę
  • Konto Jakie Chcę dla Młodych

  wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej. Nie zapomnij o podaniu adresu e-mail oraz numeru telefonu.

  Konieczne jest też, byś wyraził zgodę na kontakty marketingowe ze strony banku drogą telefoniczną i elektroniczną a także na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej (EKK, czyli elektroniczny kanał kontaktu).

 • Krok 2.

  W tym samym terminie wypełnij na powyższej stronie akcji formularz przystąpienia do promocji "Zakupy z kontem".

  Santander, Konto Jakie Chcę, formularz promocji

 • Krok 3.

  Program poleceń: Aby otrzymać premię w ramach programu poleceń, to po założeniu rachunku zaloguj się do bankowości elektronicznej i wpisz otrzymany od znajomego kod polecenia w rubryce związanej z programem poleceń. Jeśli nie posiadasz takiego kodu, możesz skorzystać z naszego: S2C9T9

 • Krok 4.

  Do 10 sierpnia 2022 r. podpisz z Santanderem umowę o rachunek i wymagane produkty podczas spotkania z kurierem.

 • Premia.

  Premię gotówkową w wysokości 50 zł za otwarcie ROR-u otrzymasz na nowo otwarte Konto Jakie Chcę do 31 sierpnia 2022 r.

 • Krok 5.

  W każdym z 3 miesięcy – w sierpniu, wrześniu i październiku 2022 r. – zrealizuj wymagania, które dadzą Ci prawo otrzymania drugiej części premii gotówkowej (250 zł):

  • zapewnij wpływy na nowo otwarty rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł;
  • wykonaj przynajmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą na kwotę min. 10 zł;
  • zaloguj się choć raz do aplikacji Santander Mobile.
 • Krok 6.

  Program poleceń: Zdecydowałeś o przystąpieniu do programu poleceń? Jeśli tak, to pamiętaj o zrealizowaniu warunków aktywności dotyczących tej oferty!

 • Premia.

  Drugą część premii gotówkowej, czyli 250 zł, Santander przeleje na Twoje konto osobiste do 30 listopada.

 • Krok 7.

  W każdym z 5 miesięcy od sierpnia do grudnia 2022 r. wykonaj min. 3 przelewy w aplikacji Santander mobile. Spełniając ten warunek, zasłużysz na e-bon do Biedronki o wartości 100 zł.

 • Premia.

  E-kod do Biedronki otrzymasz przez SMS lub w wiadomości w bankowości elektronicznej do 31 stycznia 2023 r.

Mission complete!

+ dodatkowa nagroda w programie poleceń

Premię za otwarcie rachunku w tej promocji możesz powiększyć, zakładając konto z kodem polecenia. Nagrodą w programie poleceń może być karta podarunkowa o wartości 80 zł lub 4 bilety do kina.

Warunki programu poleceń też są łatwe do zrealizowania – wystarczy do końca miesiąca następującego po tym, w którym doszło do podpisania umowy, wykonać transakcje kartą na min. 300 zł.

Nie ma przeszkód, by po nawiązaniu współpracy z Santanderem polecać jego produkty innym i zyskiwać za to kolejne premie.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Szczegóły mogą decydować o tym, czy zdobędziesz premię. Zwróć uwagę na poniższe kwestie.

Zgody do zaznaczenia we wniosku o konto

Miejsce, w którym musisz zaznaczyć wymagane zgody marketingowe, wygląda tak:

Promocja Santander, wniosek o konto, zgody marketingowe.

Jesteś studentem? Zaznacz to we wniosku o Konto Jakie Chcę dla Młodych, a bank będzie Ci wysyłał informacje o aktualnych naborach na stypendia. Dzięki nim będziesz mógł rozwinąć swoje kompetencje cyfrowe i umiejętności miękkie, poprawić znajomość języków obcych. Więcej informacji o ofercie edukacyjnej Santandera znajdziesz na stronie santander-grants.com.

Wniosek o Konto Jakie Chcę dla Młodych - miejsce na odnotowanie bycia studentem

Transakcje bezgotówkowe

Wymagane transakcje bezgotówkowe możesz zrealizować w sklepach stacjonarnych, jak i w Internecie. Ważne, by nie zostały one anulowane w terminie 7 dni od daty ich wykonania. Zwracamy uwagę, że pod uwagę brana jest data rozliczenia (zaksięgowania) transakcji na rachunku. Może się więc zdarzyć, że jeśli wykonasz je w ostatnich dniach miesiąca, bank zaksięguje je na rachunku dopiero na początku kolejnego miesiąca.

Warunków promocji nie spełnią wypłaty gotówki z bankomatów, wpłaty gotówki do wpłatomatów oraz transakcje Blikiem!

Przelewy w aplikacji Santander mobile

W promocji "Zakupy z kontem" bank uzna jedynie przelewy zlecone w aplikacji mobilnej. Mogą to być przelewy w złotych na rachunek obcy, przelewy na telefon Blik, do ZUS lub podatkowe.

To też jest ważne

Bonus gotówkowy otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu jego przekazania Twoje konto będzie aktywne i nie odwołałeś wcześniej udzielonych zgód marketingowych.

Premia zwolniona jest z opodatkowania, nie musisz się więc przejmować rozliczeniami z fiskusem.

Konto osobiste w Santander Bank Polska

Spójrzmy na parametry Konta Jakie Chcę, oceńmy jego atrakcyjność na co dzień:

Oferta nieaktywna
Santander Bank Polska
Konto
0 zł / 6 zł
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

0 zł / 6 zł


opłaty unikniesz, jeśli masz mniej niż 26 lat lub zapewnisz wpływ na konto min. 500 zł/mies. i wykonasz 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

od 1 lipca 2023 r. opłaty unikniesz, jeśli wykonasz transakcje kartą lub Blikiem na min. 300 zł/mies.

Karta
0 zł / 8 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł / 8 zł

jeżeli masz mniej niż 26 lat, opłaty unikniesz, jeśli wykonasz 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

jeżeli masz powyżej 26 lat, opłaty unikniesz, jeśli spełnisz ten sam warunek co przy zwolnieniu z opłaty za konto, czyli zapewnisz wpływ na konto min. 500 zł i wykonasz 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

od 1 lipca 2023 r. opłata będzie wynosić 9 zł, a unikniesz jej, jeśli wykonasz transakcje kartą lub Blikiem na min. 300 zł/mies.

Bankomaty
0 zł / 5 zł
Bankomaty 0 zł / 5 zł

 • 0 zł - za wszystkie bankomaty dla klientów do 26. roku życia
 • 0 zł - bankomaty Santander Bank Polska
 • 5 zł za pozostałe maszyny dla klientów powyżej 26 lat

możesz także wykupić miesięczny pakiet bezpłatnych wypłat ze wszystkich bankomatów za 7 zł/mies.

od 1 lipca 2023 r. wypłata z bankomatów obcych będzie kosztować 3 zł (koszt pakietu bezpłatnych wypłat będzie wynosić 5 zł/mies.)

Przelew internetowy
0 zł
Zwykły przelew internetowy

0 zł


+ darmowe przelewy natychmiastowe bez ograniczeń

 • Szczegóły oferty

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 13. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł / 6 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku

  opłaty unikniesz, jeśli masz mniej niż 26 lat lub zapewnisz wpływ na konto min. 500 zł/mies. i wykonasz 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

  od 1 lipca 2023 r. opłaty unikniesz, jeśli wykonasz transakcje kartą lub Blikiem na min. 300 zł/mies.

Karta

 • Typy kart płatniczych

  Karta Dopasowana (Mastercard / Visa)

 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback
  • 3D Secure
  • wielowalutowość
  • program rabatowy Mastercard Bezcenne chwile
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  15 zł dla osób powyżej 26. roku życia

 • Miesięczna opłata za kartę

  0 zł / 8 zł

  od 1 lipca 2023 r. opłata za kartę wyniesie 9 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  jeżeli masz mniej niż 26 lat, opłaty unikniesz, jeśli wykonasz 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

  jeżeli masz powyżej 26 lat, opłaty unikniesz, jeśli spełnisz ten sam warunek co przy zwolnieniu z opłaty za konto, czyli zapewnisz wpływ na konto min. 500 zł i wykonasz 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

  od 1 lipca 2023 r. opłaty unikniesz, jeśli wykonasz transakcje kartą lub Blikiem na min. 300 zł/mies.

 • Płatność kartą za granicą

  2,8% za przewalutowanie transakcji

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce
  • 0 zł - za wszystkie bankomaty dla klientów do 26. roku życia
  • 0 zł - bankomaty Santander Bank Polska
  • 5 zł za pozostałe maszyny dla klientów powyżej 26 lat

  możesz także wykupić miesięczny pakiet bezpłatnych wypłat ze wszystkich bankomatów za 7 zł/mies.

  od 1 lipca 2023 r. wypłata z bankomatów obcych będzie kosztować 3 zł (koszt pakietu bezpłatnych wypłat będzie wynosić 5 zł/mies.)

 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem

  0 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  dla klientów do 26. roku życia:

  • 0 zł

  dla klientów powyżej 26. roku życia:

  • 5 zł - wypłata EUR
  • 10 zł - pozostałe waluty
 • Wpłata gotówki we wpłatomacie

  0 zł - wpłatomaty własne banku

 • Cashback
  • 0 zł dla osób do 26 lat
  • 1,50 zł dla osób powyżej 26 lat
 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  0 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku
  • 5 zł dla osób do 26 lat
  • 10 zł dla osób powyżej 26 lat
 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,2%, min. 20 zł maks. 200 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne

Co prawda istnieją opłaty za obsługę obsługę konta i karty, ale bardzo łatwo ich uniknąć. Zapewnienie wpływu w danym miesiącu w wysokości min. 500 zł oraz wykonanie co najmniej 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem nie powinno Ci sprawić żadnych kłopotów.

Warto zwrócić uwagę, że Santander oferuje bezpłatne przelewy natychmiastowe, bez limitów.

Młodzi klienci (do 26 lat) mogą liczyć na preferencyjne warunki: prowadzenie konta jest dla nich zupełnie bezpłatne (bez konieczności zapewniania regularnego wpływu), mogą także za darmo korzystać ze wszystkich bankomatów. Do uniknięcia opłaty za kartę wystarczy jedna transakcja bezgotówkowa na dowolną kwotę.

Konto Jakie Chcę dla młodych

Oferta nieaktywna
Santander Bank Polska
Konto
0 zł
Karta
0 zł / 8 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł / 8 zł

opłaty unikniesz, wykonując przynajmniej jedną transakcję kartą (w tym Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem w miesiącu

Bankomaty
0 zł
Bankomaty 0 zł

0 zł

Przelew internetowy
0 zł
 • Szczegóły oferty

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób w wieku 13-26 lat

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych

  Karta Dopasowana (Mastercard / Visa)

 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback
  • 3D Secure
  • wielowalutowość
  • program rabatowy Mastercard Bezcenne chwile
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę

  0 zł / 8 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty unikniesz, wykonując przynajmniej jedną transakcję kartą (w tym Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem w miesiącu

 • Płatność kartą za granicą

  2,8% za przewalutowanie transakcji

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  0 zł

 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem

  0 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  0 zł + prowizja 2,8% wartości transakcji za przewalutowanie

 • Wpłata gotówki we wpłatomacie

  0 zł - wpłatomaty własne banku

 • Cashback

  0 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  0 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  5 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,2%, min. 20 zł maks. 200 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne

300 zł za domowe rachunki

Jako posiadacz Konta Jakie Chcę możesz też zdobyć nawet 300 zł w ciągu roku. Bank zwraca bowiem 1% rachunków za prąd, gaz, telefon i telewizję opłaconych z tego typu ROR.

Dodatkowe bonusy

Na dowód, że Santander Bank Polska bardzo lubi nagradzać swoich klientów, przytaczamy jeszcze informacje o kolejnych bonusach. Na początek premia za skorzystanie z karty kredytowej:

Atrakcyjna kumulacja nagród

Jak widać, Santander cały czas trzyma rękę na pulsie i raz po raz przygotowuje kolejne akcje promocyjne. Przy niewielkim wysiłku możesz zgarnąć bardzo atrakcyjną nagrodę. Wystarczy przez kilka miesięcy aktywnie korzystać z rachunku, by zyskać 300 zł premii gotówkowej i100 zł do Biedronki.

Do tego jeszcze bonus o wartości 80 zł za założenie konta z polecenia. Nie ma również przeszkód, byś później sam wystąpił w roli polecającego.

Konto Jakie Chcę to jeden z najciekawszych rachunków na rynku. Głównie ze względu na łatwe warunki uniknięcia podstawowych opłat. Dodając do tego premię za opłacanie rachunków i darmowe przelewy natychmiastowe, otrzymujemy świetny pakiet, który będzie cieszył nie tylko w okresie realizowania warunków udziału w promocji, ale i później.

Zdecydowanie warto rozważyć tę propozycję. Powodzenia!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(10)
Sortuj od najnowszych
J
Jarek
Gość
25.07.2022 10:38:46

KIedy mozna zrezygnowac z karty debetowej i czy sa jakies oplaty za jej uzytkowanie?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Redaktor Moneteo.com
25.07.2022 19:59:15
@Jarek

Klikając w Rozwiń na "kafelku" konta w powyższym opisie, zobaczysz więcej jego parametrów. Informacje dotyczące karty i związanych z nią opłat znajdują się w zakładce Karta.

Uczestnicząc w promocji nie możesz zrezygnować z rachunku ani wydanej do niego karty do chwili otrzymania nagrody. Gdyś to zrobił, nie otrzymasz premii.


Odpowiedz

M
Mikolaj
Gość
20.07.2022 19:27:21

Czy właścicielami konta mogą być dwie osoby?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Redaktor Moneteo.com
21.07.2022 19:39:04
@Mikolaj

Tak, konto może posiadać współwłaścicieli. Z regulaminu promocji wynika, że otwarcie konta wspólnego nie jest przeszkodą w otrzymaniu nagrody, ale będzie ona tylko jedna za założenie danego konta.

Odpowiedz

A
Agnieszka
Gość
24.07.2022 17:50:37
@Krzysztof Duliński

A czy jeśli jeden ze współwłaścicieli posiada własny ROR w banku to drugi otrzyma tę premię?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Redaktor Moneteo.com
25.07.2022 10:08:34
@Agnieszka

Przy kontach wspólnych zwykle jest zasada, że warunki uczestnictwa powinny być spełnione przez oboje współwłaścicieli.

Odpowiedz

M
Mariusz
Gość
08.07.2022 13:35:06

W jaki sposób otworzyć konto, żeby wziąć udział w promocjach? Na głównej stronie oferty Konto Jakie Chcę (https://www.santander.pl/klient-indywidualny/konta/konto-jakie-chce) są dostępne 4 opcje założenia konta (zdjęcie, rozmowa wideo, kurier i przelew z innego konta), Państwa linki prowadzą stronę głębiej do szczegółów promocji (https://www.santander.pl/konto-osobiste-kjc-2022-2/), można tam przejść ze strony głównej oferty, ale tam jedyną opcją jest kurier. Czy zakładając konto na stronie głównej oferty Konto jakie chcę i wybierając inną opcję założenia konta niż kurier również wezmę udział w promocjach?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Redaktor Moneteo.com
08.07.2022 17:03:07
@Mariusz

Regulamin pozwala na otwarcie konta w promocji na różne sposoby. Będzie nam miło, gdy skorzystasz z linka w naszym serwisie. Spotkanie z kurierem można umówić w dogodnym miejscu i czasie, nie jest to kłopotliwe.

Odpowiedz

T
Tomek
Gość
08.07.2022 11:35:13

Konta zakładane w aplikacji mobilnej również biorą udział w promocjach czy konieczne jest zakładanie konta przez stronę banku?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Redaktor Moneteo.com
08.07.2022 17:00:45
@Tomek

Regulamin dopuszcza założenie rachunku przez aplikację mobilną. Nie zawsze przebiega to bezproblemowo, stąd sugerujemy skorzystanie z kanału internetowego.

Odpowiedz