10 monet za zapisanie karty płatniczej do konta w serwisie Allegro

Publikacja:
10 monet za zapisanie karty płatniczej do konta w serwisie Allegro
Czas trwania
Cel (zysk) 10 monet Allegro
Uczestnik Osoba, która nie miał dotąd zapisanej karty płatniczej w serwisie Allegro.
Po drodze Nagroda zostanie przyznana po zapisaniu karty płatniczej podczas dokonywania transakcji w serwisie Allegro pod warunkiem dokonania nią płatności za choć jeszcze jeden zakup.
Allegro ma do rozdania 1 000 000 monet, ale niestety nie dla jednej osoby. Maksymalna premia może wynieść jedynie 10 monet, ale za to warunki ich uzyskania są banalnie proste - wystarczy zapisać swoją kartę na Allegro i płacić nią za zakupy. Im większa liczba transakcji, tym wyższa nagroda.

Akcja „Zapisz kartę, zapłać i zgarniaj monety” trwa do 31 sierpnia 2020 r., przy czym Allegro przeznaczyło na premie 1 milion monet. Pula jest duża, więc chyba starczy dla każdego. Mimo wszystkiego radzimy nie zwlekać z decyzją, by potem nie żałować opieszałości. Aktualną liczbę monet do wydania znajdziesz na stronie promocji.

Kto może zdobyć monety?

Monety promocyjne mogą zdobyć osoby fizyczne posiadające swoje indywidualne konto w serwisie Allegro - nie ma znaczenia, czy jako sprzedający, czy kupujący. Ważne, by dana osoba do 30 lipca 2020 r. nie posiadała zapisanej na koncie Allegro żadnej karty płatniczej, zarówno za zakupy towarów, jak i Pakietu Smart. Musi to być nowa, unikalna karta, która nie była nigdy dotąd przypisana w serwisie Allegro do żadnego konta.

Zapisz kartę, zrób zakupy, zgarnij premię

Tak w skrócie przedstawia się sekwencja działań niezbędnych do zdobycia bonusu. Czas, byś poznał szczegóły.

Start
 • Krok 1

  Do 31 sierpnia 2020 r. zapisz kartę płatniczą w koncie Allegro podczas dokonywania transakcji w tym serwisie. Zrobisz to w formularzu Dostawa i płatność w sekcji Metody płatności, gdzie po poprawnym wpisaniu danych powinieneś wybrać Użyj i zapisz kartę.

 • Krok 2

  W trakcie kolejnej płatności, która musi być także wykonana do 31 sierpnia 2020 r. i opiewać na kwotę min. 40 zł (bez kosztów dostawy), użyj tej samej karty.

 • Informacja

  To, ile monet Allegro otrzymasz, zależy od liczby wykonanych przez Ciebie kolejnych transakcji. I tak:

  • 1 dodatkowa płatność = 6 monet;
  • 2 dodatkowe transakcje = 7 monet;
  • 3 dodatkowe płatności (lub więcej) = 10 monet.
 • Premia

  Nagrodę, czyli odpowiednią liczbę monet, Allegro przekaże w ciągu 72 godzin od chwili zakończenia promocji.

Mission complete!

O tym musisz wiedzieć

Transakcje, które musisz zrealizować, nie mogą być płatnością za Pakiet Smart. Regulamin wymaga, by były to płatności za zakupy lub usługi, przy czym nie mogą one dotyczyć kategorii wymienionych w regulaminie Programu Monetowego, np. Motoryzacja, Elektronika, Kultura i rozrywka.

Samo zapisanie karty podczas pierwszej operacji (tzw. transakcji zapisującej) nie uprawnia do otrzymania jakiejkolwiek nagrody, konieczne jest zrealizowanie przynajmniej jeszcze jednej płatności.

Ważność każdej Monety wynosi 365 dni od daty jej przyznania.

Regulamin dopuszcza, by uczestnicy opisywanej promocji brali udział w innych akcjach w ramach Programu Monetowego i zgarniali dodatkowe bonusy.

Dycha też się przyda

Każdy prezent ma znaczenie i cieszy, nawet jeśli jest to tylko 10 monet, czyli 10 zł. Jeśli więc dotąd nie miałeś przypisanej do swojego konta Allegro żadnej karty płatniczej, to zrób to teraz i ciesz się premią. To tylko nasza sugestia. Decyzja – jak zwykle – należy do Ciebie.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(8)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
N
norbi
Gość

Wielkie rozczarowanie z tymi monetami. Po zapisaniu karty i zrobieniu wymaganych zakupów minęło już dużo więcej niż 72 godziny a monet dalej nie ma. Reklamacje można niby napisać poprzez formularz kontaktowy podany w regulaminie tylko że w tym formularzu trzeba podać coś takiego jak "numer oferty" a tego numeru nigdzie nie ma. Wpisywanie czegokolwiek innego nie pozwala na wysłanie reklamacji. To nie wszystko. W paragrafie 2 a punkcie 9 regulaminu "Zapisz kartę, zapłać i zgarniaj Monety" jest podany link do regulaminu Programu Monetowego... tyle że link wyrzuca nie do regulaminu a do strony głównej allegro. Szukanie jakiegokolwiek kontaktu z allegro jest bezcelowe a napisanie reklamacji do organizatora na podany adres korespondencyjny i wysłanie jej listem poleconym to dopiero jest prawdziwy zysk.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@norbi

Przykro mi, że spotkały Cię kłopoty z udziałem w tej akcji.

Niewłaściwe działanie linku w regulaminie Allegro może spowodowane jest jakąś usterką po stronie Allegro. Nasz link do regulaminu Programu Monetowego działa - możesz z niego skorzystać.

Co do złożenia reklamacji, to proponuję wykorzystać opcję dostępną w ogólnej zakładce Kontakt. Wybierając kolejne możliwości doszedłem do miejsca, które dotyczy przekazywania informacji/problemów związanych z Monetami i kuponami: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb

Życzę pomyślnego załatwienia sprawy.

Odpowiedz

N
norbi
Gość
@Krzysztof Duliński

Dziękuję za chęć pomocy jest jednak ten sam problem przy próbie skorzystania z tego formularza kontaktowego, mianowicie trzeba podać "numer oferty". Bez tego nie można wysłać wiadomości. To jest ten sam formularz kontaktowy, tylko że w Regulaminie promocji "Zapisz kartę, zapłać i zgarniaj Monety" jest podany w formie pomijającej kroki wykonane przez Ciebie. Po prostu, w każdym podanym przez allegro przypadku jest ten sam formularz. Proszę, sprawdź to.

Szczerze powiem, nie wiem jak tę reklamacje wysłać do nich nie korzystając z tradycyjnej formy, czyli listu.

Odpowiedz

N
norbi
Gość
@Krzysztof Duliński

Jeszcze raz... bo tym razem udało mi się wysłać wiadomość bez podawania tego numeru. Zobaczymy co z tego będzie.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@norbi

Trzymamy kciuki!

Odpowiedz

M
maciek
Gość

Promocja dotyczy wyłącznie kart Mastercarda?

Odpowiedz

P
Paweł
Gość
@maciek

Nie musi, nawet baner promocji mówi o tym że karty obu wydawców biorą udział w promocji

https://a.allegroimg.com/original/12914d/43bbd990454499c96d45e6807098

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Paweł

Potwierdzam. ? Zapis w regulaminie jest ogólny, nie wskazuje na konkretną organizację płatniczą. Ważne, by karta pozwalała na płatności w internecie.

Zapisana karta płatnicza - karta płatnicza przypisana do Konta Użytkownika, dopuszczona przez bank, będący wydawca tej karty, do realizacji transakcji płatniczych w środowisku internetowym, 

Odpowiedz