Wróć

Zbliż się do 200 zł premii w gotówce za Konto 360° w Banku Millennium

28 komentarzy / opinii
Zbliż się do 200 zł premii w gotówce za Konto 360° w Banku Millennium
Czas trwania
Cel (zysk) 200 zł w formie przelewu na konto.
Po drodze Wystarczy otworzyć konto w promocji i w ciągu dwóch kolejnych miesięcy wykazać się aktywnością na rachunku m.in. płatność HCE lub Blikiem, wpływ na konto oraz transakcje kartą.
Dziś mamy dla Was kolejną ofertę specjalną, tym razem przygotowaną przez Bank Millennium. Za założenie Konta 360° (także w wersji Student) możesz zdobyć w niej dwie premie o łącznej wartości 200 zł. Nagroda trafi tylko do 2 tys. osób, które najszybciej złożą wniosek i otworzą rachunek. Warto zatem sprawnie podejmować działania, ponieważ poprzednia tego typu promocja cieszyła się bardzo dużą popularnością.

Bank zaprasza nowych klientów

Promocja "Zbliż się do 200 zł" jest skierowana do osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które na dzień 13 sierpnia 2018 r. nie posiadały żadnych produktów banku ani nie były w trakcie składania wniosku o jakikolwiek produkt. To zastrzeżenie dotyczy także współposiadaczy, pełnomocników, przedstawicieli ustawowych, opiekunów lub kuratorów posiadaczy rachunków.

Z udziału w akcji wyłączone są też osoby, które wcześniej skorzystały już z innej oferty promocyjnej związanej z Kontem 360°. Jeśli jednak miałeś wcześniej ten rachunek, ale nie zakładałeś go w ramach promocji - możesz przystąpić do opisywanej akcji.

Nagrodą za otwarcie konta i spełnienie mało skomplikowanych warunków są dwie premie w formie przelewu na rachunek, obie o wartości 100 zł. Oferta obowiązuje do 24 września 2018 r. - chyba że promocyjna pula wyczerpie się wcześniej. A jest to bardzo prawdopodobne.

Prosta recepta na zdobycie 200 zł premii

Co musisz zrobić, by 200 zł wpłynęło na Twoje konto? Przepis na zdobycie premii jest naprawdę prosty:

  1. Do 24 września 2018 r. złóż wniosek o otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student wraz z kartą za pośrednictwem strony promocji. Przy składaniu wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych (przekazywanie przez bank i jego partnerów informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną) oraz nie odwołaj jej do 12 grudnia 2018 r.
  2. Najpóźniej 30 września 2018 r. podpisz z bankiem umowę o konto.
  3. Do 14 października 2018 r. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium i wykonaj min. jedną płatność telefonem przy użyciu HCE lub BLIK. Za spełnienie tego warunku otrzymasz pierwsze 100 zł.
  4. Kolejne 100 zł zasili Twój rachunek po spełnieniu dwóch prostych warunków aktywności. Zwróć jednak uwagę, że w zależności od tego, którą wersję ROR-u otworzysz: Konto 360° czy Konto 360° Student, wymagania banku będą nieco inne:
    • jeśli zdecydujesz się na Konto 360°, w październiku i listopadzie 2018 r. zasil rachunek kwotą co najmniej 1000 zł oraz w każdym z tych dwóch miesięcy dokonaj co najmniej jednej płatności kartą lub Blikiem w sklepie stacjonarnym lub internetowym;
    • w przypadku zawarcia umowy o Konto 360° Student w październiku i listopadzie 2018 r., zapewnij wpływy na konto na łączną sumę min. 360 złotych oraz w każdym z obu miesięcy wykonaj co najmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem w punkcie handlowo-usługowym lub przez Internet.

O czym powinieneś pamiętać?

Zacznijmy od informacji, która zapewne Cię ucieszy – nawet jeśli nie spełnisz warunku uzyskania pierwszej premii (tzn. nie wykonasz płatności telefonem przy użyciu HCE lub BLIK-a), wciąż będziesz mógł otrzymać drugą nagrodę za wpływy na konto i transakcje kartą.

Pamiętaj jednak, że bank nie będzie uwzględniał w kontekście promocji takich operacji, jak wypłaty gotówki, przelewy między własnymi rachunkami prowadzonymi w Millennium oraz, rzecz jasna, transakcje zwrócone.

Uczulamy Cię też na to, że aby zyskać szansę na otrzymanie premii, musisz koniecznie założyć konto za pośrednictwem strony promocji. Gdy to zrobisz, w kolejnym kroku powinieneś podpisać umowę, a możesz to zrobić na jeden z dwóch sposobów: umawiając się na bezpłatną wizytę kuriera lub udając się do oddziału banku, gdzie będzie na Ciebie czekać umowa do podpisania.

Jeśli zaś chodzi o same zgody, na etapie składania wniosku dla pewności zaznacz je wszystkie:

Zgody w promocji Zbliż się do 200 zł

Po otrzymaniu premii już bez ryzyka będziesz mógł je zmienić wg własnych preferencji.

Kiedy otrzymasz 200 zł?

Obie bonusy - zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych – trafią na Twoje konto w dwóch oddzielnych transzach:

  • w terminie do 18 października 2018 r. otrzymasz nagrodę w wysokości 100 zł za płatność telefonem przy użyciu HCE lub BLIK-a;
  • w terminie do 12 grudnia 2018 r. bank wypłaci Ci kolejne 100 zł za spełnienie dwóch pozostałych warunków (wpływ na konto oraz płatność kartą).

Regulamin promocji znajdziesz w regulaminie.

Konto 360° w Banku Millennium w pigułce

Obecnie Konto 360° to jedna z najlepszych ofert na rynku. Pozwala w dość prosty sposób uniknąć najważniejszych opłat, a jednocześnie łączy się z atrakcyjnymi usługami dodatkowymi. Na szczególną uwagę zasługują produkty oszczędnościowe oraz program poleceń, w którym za skuteczną rekomendację rachunku będziesz mógł zgarnąć kolejne bonusy.

Prowadzenie konta jest warunkowo bezpłatne, podobnie jak korzystanie z karty debetowej i wypłaty ze wszystkich bankomatów zarówno w Polsce, jak i za granicą, o ile zapewnisz comiesięczny wpływ na rachunek w wysokości min. 1000 zł oraz wykonasz przynajmniej jedną transakcję kartą lub Blikiem (w przeciwnym wypadku prowadzenie konta kosztuje 8 zł, zaś obsługa karty – 7 zł miesięcznie).

Co istotne, wspomniany wpływ nie musi pochodzić z tytułu wynagrodzenia - wystarczy, że zasilisz konto w Banku Millennium przelewem ze swojego rachunku w innym banku. Najprościej to ograć ustawiając zlecenie stałe na kwotę min. 1000 zł. W ten sposób warunek ten spełniasz nijako automatycznie.

Zwróć też uwagę, że warunki, dzięki którym unikniesz bankowych prowizji, są identyczne z warunkami otrzymania premii. Słowem, za tę samą aktywność jednocześnie otrzymasz aż dwie nagrody: bonus pieniężny i zwolnienie z opłat.

Dla młodszych osób (18 - 26 lat) mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość. Konto 360° Student jest bezwarunkowo bezpłatne, a opłaty za kartę (4 zł) i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce możesz łatwo uniknąć, wykonując przynajmniej jedną transakcję kartą lub Blikiem.

Więcej o rachunku przeczytasz w naszej analizie.

2,7% na koncie oszczędnościowym i 2,5% na lokacie

Jako posiadacz Konta 360° będziesz mógł też skorzystać z bardzo dobrych produktów oszczędnościowych, np. Lokaty Mobilnej i Konta Oszczędnościowego Profit.

Na Koncie Oszczędnościowym Profit możesz liczyć na oprocentowanie 2,7%. Obowiązuje ono przez 92 dni dla nowych środków i dotyczy salda do 100 000 zł. Więcej o tym rachunku przeczytasz tutaj.

Z kolei oprocentowanie lokaty wynosi 2,25%, ale można je dodatkowo podwyższyć do 2,5% dzięki tzw. "Rozszerzonej rzeczywistości". Wystarczy, że uruchomisz aplikację mobilną oraz zeskanujesz specjalny baner znajdujący się na stronie Banku Millennium. Z ofertą lokat Banku Millenium możesz zapoznać się tutaj.

Cztery różne nagrody w programie poleceń

Po otworzeniu konta możesz też przystąpić do programu poleceń i zdobyć dodatkową nagrodę za skuteczną rekomendację rachunku. Do wyboru masz aż 4 różne bonusy: 80 zł w bonach do Empiku lub Zalando, 4 bilety do kina, 3-miesieczną lokatę 4% lub 10% moneybacku. Co więcej - dzięki temu, że możesz polecić Konto 360° dowolnej liczbie osób, będziesz mógł zgarnąć nie jedną, a nawet kilka premii.

Oferta „Lubię to polecam” trwa do 1 października 2018 r., a z jej szczegółami zapoznasz się tutaj.

Łatwe 200 zł do zdobycia

200 zł za założenie konta i spełnienie prostych warunków jest niewątpliwie okazją wartą rozpatrzenia. Zdobycie pełnej premii (2 x100 zł) sprowadza się do wykonania zaledwie 5 operacji: jednorazowej płatności telefonem przy użyciu HCE lub BLIK-a, dwóch transakcji kartą debetową na dowolną kwotę oraz dwukrotnym zasileniu konta kwotą co najmniej 1000 zł. Sam przyznasz, że nie są to szczególnie wygórowane żądania i zdobycie premii nie powinno Ci sprawić większych trudności.

W zamian otrzymasz nowoczesne i funkcjonalne konto, ciekawą ofertę oszczędnościową oraz szansę na zdobycie dodatkowych bonusów za skuteczną rekomendację rachunku.

Naszym zdaniem, najnowsza letnia promocja Banku Millennium ma spory potencjał, aby zainteresować nowych klientów. Jeśli także i Tobie ta oferta przypadła do gustu – pamiętaj o ograniczonej puli nagród i nie zwlekaj zbytnio z podejmowaniem decyzji.

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(28)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
G
Gabriel
Gość

Cześć. W październiku wykonałem 1 transakcję blik (do spełnienia warunku nr 1). Teraz tak się zastanowiłem czy ta jedna październikowa transakcja blik zaliczy się również do spełnienia warunku nr 2. Czy nie powinny być 2 transakcje :D? 1000zł w październiku wpłaciłem.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Gabriel

Bank ujmuje te warunki w ten sposób - 1) aktywacja aplikacji mobilnej + jedna transakcja HCE/Blik, 2) wpływ na konto + jedna transakcja kartą/Blikiem. Teoretycznie ta jedna transakcja Blikiem powinna wliczać się zarówno do warunku 1) jak i 2).

Odpowiedz

P
Paweł R.
Gość

Czy dostaliście już pierwszą transzę 100 zł za transakcję BLIK i aktywację aplikacji?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Paweł R.

Termin mija dzisiaj, zatem przelew może dopiero wpłynąć :)

Odpowiedz

K
Ka Mil
Gość
@Paweł R.

ja jeszcze nie dostałem

Odpowiedz

P
Paweł Budynek
Gość
@najlepszekonto.pl

Dalej nic nie wpłyneło. Czy ktoś otrzymał przelew?

Odpowiedz

J
Jan Jan
Gość
@Paweł Budynek

Przelew pojawił się dziś na koncie

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Jan Jan

Super, dzięki za pozytywną informację. Udanego weekendu.

Odpowiedz

G
Grzesiek
Gość

Czy na pewno nie wprowadzacie w błąd pisząc, że do spełnienia warunku otrzymania drugiej części premii wystarczy co najmniej 1 transakcja BLIK?
W regulaminie jest zapis:
"5) do uzyskania drugiej części Premii w kwocie 100 zł (słownie: sto złotych):
a) w przypadku zawarcia umowy o Konto 360° wraz z kartą debetową w każdym z dwóch następujących po sobie miesięcy kalendarzowych, tj. w październiku i listopadzie 2018 r., Uczestnik dokona zasilenia tego rachunku kwotą co najmniej 1000 PLN (słownie: jednego tysiąca złotych) oraz w każdym z ww. miesięcy dokona co najmniej jednej płatności kartą do tego rachunku"

Nie ma mowy o transakcji BLIK, a jest tylko o dokonaniu co najmniej 1 płatności kartą do rachunku. Zatem ktoś kto dokona płatności blikiem spełni jeden z warunków zwalniających z opłaty za rachunek, ale nie spełni warunku do otrzymania kolejnych 100 zł w ramach promocji.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Grzesiek

Zgodnie z regulaminem - tak, liczone są transakcje kartą debetową. Jednak ten zapis budził nasze zainteresowanie i zapytaliśmy o niego konsultanta, który stwierdził, że transakcje Blikiem również będą uznawane. Informacje na stronie promocji potwierdzają tę interpretację.

Z naszej strony, aby mieć 100% pewność, że otrzymamy premię, najlepiej wykonać tę jedną transakcję właśnie kartą debetową.

Odpowiedz

P
Patrycja
Gość

Jeśli założę konto we wrześniu, to kiedy mam spełnić warunki bezpłatności? Już w wrześniu? Trochę mało czasu na to będę miała :(

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Patrycja

Na szczęście we wrześniu nie trzeba od razu spełniać warunków bezpłatności konta i karty. Należy zacząć to robić w listopadzie, jednak regulamin promocji wymaga, aby zapewnić wpływ w kwocie min. 1000 zł i jedną płatność kartą/Blikiem już w październiku.

Odpowiedz

S
Seto
Gość

Z tego co piszecie to transakcje można wykonać Blikiem. Czy wnioskowanie o karte jest w ogóle konieczne? Mam 23 lata i chodzi mi o konto studenckie.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Seto

Nie, nie musisz wnioskować o kartę. Możesz zapłacić Blikiem przez Internet lub w sklepie, a bank zaliczy Ci tę transakcję

Odpowiedz

O
Ola
Gość

Witam,
Czy w umowie, którą podpisuje musi być informacja, że konto zostało założone z tej promocji aby móc otrzymać premię? Czy nie ma takiego zapisu i po prostu po spełnieniu warunków otrzymuje się 200zł?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Ola

Nie, w umowie nie musi być takiego zapisu. Dla banku i Pani wiążący jest regulamin - po spełnieniu wymaganych warunków otrzyma Pani premię.

Odpowiedz

B
Beata
Gość

We wniosku zaznaczyłam tylko jedną zgodę na przetwarzanie i akceptację regulaminu czy przy podpisywaniu umowy mogę wyrazić resztę zgód aby otrzymać premie,czy muszę złożyć nowy wniosek (.Przy składaniu wniosku nie wiadomo co trzeba zaznaczyć)

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Beata

Niestety, bank umożliwił wysyłanie wniosku bez konieczności zaznaczenia wymaganych regulaminem promocji zgód. W takiej sytuacji należy niezwłocznie skontaktować się z bankiem i poprosić o ich uzupełnienie. Warto przy tym zanotować sobie dane konsultanta oraz godzinę rozmowy (na wypadek konieczności składania reklamacji).

Odpowiedz

D
Darek
Gość

Kiedyś z żoną mieliśmy w tym banku rachunki osobiste, ale przenieśliśmy się ING. Tak sobie teraz kombinujemy aby otrzymać 400 zł ale nie wiemy czy się da. Mamy wspólność majątkową, która pewnie jest przeszkodą do otrzymania 2 premii. Zgadza się? Mamy też syna, ale on ma 13 lat, więc pewnie z nim to pewnie nie przejdzie.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Darek

Wspólnota majątkowa w przypadku zakładania konta nie ma dla banku znaczenia. Może Pan z żoną założyć dwa osobne konta w promocji i po spełnieniu warunków otrzymać 2x200 zł premii. Niestety minimalny wiek uczestnika to 18 lat, zatem Pana syn nie będzie mógł skorzystać z promocji.

Odpowiedz

A
Agata S.
Gość

Próbowałam dziś złożyć wniosek i utknęłam na zgodach i oświadczeniach. Jest tam 6 pól do oznaczenia. Które znich trzeba wybrać?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Agata S.

Do zyskania premii wymagana jest akceptacja regulaminu oraz zaznaczenie zgód na marketing elektroniczny, telefoniczny i od podmiotów współpracujących z bankiem.

[Edycja 23.08] Dla 100% pewności zaznacz wszystkie zgody, a po otrzymaniu premii (do 12 grudnia 2018 r.) odwołaj te, które Ci nie pasują.

Odpowiedz

K
Kolarz
Gość

Piszecie o programie poleceń. Czy mogę założyć konto z polecenia i otrzymać np. 80 zł do Empiku i premię 200 zł?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Kolarz

Niestety nie. Bank wyklucza takie połączenie, zatem można założyć Konto 360 tylko w jednej z tych promocji.

Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby założyć konto w opisywanej tu promocji, a następnie przystąpić do programu poleceń jako polecający (osoba, która rekomenduje rachunek innym).

Odpowiedz

K
krzysztof
Gość

Witam, czy "Nagroda trafi tylko do 2 tys. osób, które najszybciej złożą wniosek o rachunek." faktycznie, nagroda przysluguje do pierwszy 2 tys osob KTORE ZLOZA WNIOSEK, czy do pierwszych 2tys ktore zloza I podpisza? Pytam, poniewaz zlozylem wniosek, a najszybciej bede mogl go podpisac za 2 tygodnie. Pozdrawiam

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@krzysztof

Dobre pytanie, bo rzeczywiście zapis w regulaminie mógł budzić pewne wątpliwości. Sięgnęliśmy więc do źródła i zadaliśmy pytanie organizatorowi:

Czy jest ryzyko, że ktoś złoży wniosek, a premii nie otrzyma? (bo np. kurier się spóźnił z umową)

na co otrzymaliśmy taką odpowiedź:

Nie ma takiego ryzyka, w przypadku przekroczenia limitu podamy taką informację na stronie promocji i zablokujemy możliwość składania wniosku.

Odpowiedz

P
Patryk
Gość

Posiadam rachunek firmowy Mój Biznes w tym banku, ale nie mam konta osobistego. Czy mogę założyć je w tej promocji?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Patryk

Niestety nie. Zgodnie z regulaminem:

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji (13.08.2018 r. - przyp. red.) posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku...

Odpowiedz