Wróć

16 000 punktów (ok. 200 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla posiadaczy kart płatniczych banku Citi Handlowy

Publikacja:
16 000 punktów (ok. 200 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla posiadaczy kart płatniczych banku Citi Handlowy
Czas trwania
Cel (zysk) 16 000 punktów (wymiennych na nagrody o wartości ok. 200 zł).
Uczestnik Posiadacz karty płatniczej Mastercard (z wyjątkiem karty kredytowej BP Motokarta) wydanej przez bank Citi Handlowy.
Po drodze Należy zarejestrować kartę płatniczą banku Citi Handlowy w programie Bezcenne Chwile.
Citibank zaskakuje naprawdę prostą akcją. Wystarczy, że zarejestrujesz swoją kartę Mastercard od Citibanku w programie Bezcenne Chwile, a otrzymasz 16 000 punktów, czyli równowartość ok. 200 zł! Ale uwaga: wykluczone są karty kredytowe BP Motokarta, a do tego bank przygotował tylko 1500 nagród.

Jeśli posiadasz kartę płatniczą wydaną przez Citibank, to masz okazję, by zgarnąć 16 000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Co prawda nie otrzymasz gotówki, lecz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrodę z katalogu programu, np. na voucher do jednego ze sklepów, ale i tak jest to atrakcyjna nagroda. Warunki aktywności możesz spełnić po prostu przy okazji kolejnych zakupów.

Promocja "Zdobądź 16 000 punktów w Programie Bezcenne Chwile" ma trwać do 31 marca 2021 r., ale przygotowano w niej tylko 1500 nagród.

Kto skorzysta?

W promocji mogą wziąć udział posiadacze kart płatniczych z logo Mastercard wydanych przez bank Citi Handlowy, o ile od 1 stycznia do 12 marca 2021 r. ich "plastik" nie był zarejestrowany w programie Bezcenne Chwile.

Uwaga: z promocji wykluczone są karty kredytowe BP Motokarta.

Oznacza to, że jeśli nie współpracowałeś dotąd z Citibankiem, to możesz nadrobić tę zaległość, uczestnicząc w wybranej przez siebie promocji dla nowych klientów i tym samym zgarnąć dodatkową nagrodę. Spójrz, co Citi ma Ci aktualnie do zaoferowania.

200 zł za samą rejestrację karty

Droga do zgarnięcia 16 000 punktów powitalnych, które możesz wymienić np. na vouchery do RTV EURO AGD, W.KRUK czy perfumerii Douglas lub na inne nagrody z katalogu, jest krótka i prosta:

Start
 • Krok 1

  Jak najszybciej zawnioskuj o CitiKonto (z premią 150 zł) lub kartę kredytową Citi Simplicity (z 400 zł na Allegro), by zdobyć premie powitalne.

  Jeśli jesteś już klientem Citi Handlowego, pomijasz ten krok.

 • Krok 2

  Do 31 marca 2021 r. (pamiętając o limicie nagród) zarejestruj otrzymany "plastik" w programie Bezcenne Chwile.

  W tym celu zaloguj się do bankowości internetowej Citibank Online, klikając "Zarejestruj się" na stronie banku i postępuj zgodnie z podanymi informacjami.

 • Premia

  16 000 punktów powitalnych otrzymasz na swoje konto w Bezcennych Chwilach do 10 dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu rejestracji w programie.

Mission complete!

Pamiętaj, że w dniu przekazania nagrody Twoja karta musi być aktywna, a umowa nie może znajdować się w okresie wypowiedzenia. Punkty będą ważne przez 4 miesiące od dnia ich przekazania.

Wartość bonusu jest rzecz jasna zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym.

16 000 punktów w zasięgu ręki

Powrót promocji dla posiadaczy kart Citi Handlowego mile nas zaskoczył. W obecnej, dość krótkiej, edycji można zdobyć równowartość 200 zł za samą rejestrację karty w Bezcennych Chwilach.

Jeśli w tym roku nie byłeś uczestnikiem programu, a posiadasz "plastik" w Citibanku, nie czekaj zbyt długo i od razu zarejestruj swoją kartę. Niestety, jeśli będzie to "kredytówka" BP Motokarta, bonusowe punkty Cię ominą, ale np. dla karty do CitiKonta lub Citi Simplicity punkty powinny się naliczyć bez problemu 🙂

Aldona Derdziak

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(20)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
B
Bart
Gość

Jak nie widzicie zgód na Chrome to spróbujcie w Edge lub Opera

Odpowiedz

P
Piotr
Gość
@Bart

To nie ma nic do rzeczy. Na wszystkich przeglądarkach jest tak samo...

Odpowiedz

M
Michał
Gość

Mam KK z Citi zarejestrowaną w programie, ale mam też debetówkę, której nigdy nie rejestrowałem. Próbowałem ją zarejestrować przez bank i mam takie komunikaty jak przedmówcy (brak PDFów do pobrania i nie da się nic zrobić). Zalogowałem się więc na konto w programie wybrałem opcję dodaj nową kartę i rejestracja debetówki przeszła bez problemu. Tera tylko poczekamy i zobaczymy czy będą z tego punkty, czy fakt posiadania już KK w programie mnie wykluczy z promocji.

Odpowiedz

R
Robert
Gość

Po rejestracji poprzez Citi, trzeba jeszcze dodać kartę na swoim koncie Mastercard (w przypadku posiadania innych kart w programie), czy zrobi się to automatycznie?

Odpowiedz

R
Remiq
Gość
@Robert

Spróbuj się zalogować w BCh danymi karty i datą urodzenia. Jak przejdzie to ok, jak nie to trzeba się zarejestrować. Nie ryzykowałbym dodania karty do istniejącego konta BCh, lepiej się zarejestrować z nowym mailem.

Odpowiedz

R
Robert
Gość
@Remiq

Danymi karty nie przeszło - zarejestrowałem zgodnie z Twoją sugestią na inny adres mail. Aczkolwiek mam pewne obawy - czy przypadkiem nie jest to podwójna rejestracja i jak do tego bank podejdzie. Mianowicie, skoro zarejestrowałem się w BCh poprzez stronę, to jaki był cel rejestracji przez Citi kilka dni temu?

Odpowiedz

B
bankowicz
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Robert

No właśnie... Ja zalogowałem się danymi karty do BCh (po wcześniejszej rejestracji w Citibank Online) i musiałem ustawić login i hasło. Jako że mam w BCh karty innych banków, to musiałem podać inny mail niż mam w Citi i teraz też nie wiem, czy dostanę punkty...

Odpowiedz

O
oblivion
Gość
@Robert

Błąd robicie, że się rejestrujecie w bezcennych po rejestracji w citi - jest nawet informacja po rejestracji, że trzeba czekać do 4 dni. W praktyce dostałem na drugi dzień wiadomość mejl, a w nim jest przekierowanie do bezcennych chwil z przycisku zarejestruj i tam mamy rejestrację - wpisujemy 8 pierwszych cyfr karty i mamy możliwość kliknięcia zarejestruj (przekierowuje na stronę logowania citi, więc mniemam, że nie należy tej opcji wybierać ) lub zaloguj (podajemy numer karty + datę urodzenia, a potem podajemy mejla jako login oraz hasło, które sami wymyślamy ). Po chwili przychodzą 2 mejle z informacją o potwierdzeniu rejestracji i można się zalogować. Jak ktoś się jeszcze nie rejestrował, a robi to teraz, to proponuję zrobić tak: jeśli posiadasz już konto bezcennych chwilach na tym samym mejlu co ustawiony w banku to zmień adres email w banku i dopiero rejestruj się w bezcennych na stronie citibanku (po zalogowaniu chyba w zakładce korzyści i produkty czy jakoś tak ).

Odpowiedz

L
Leszek
Gość
@oblivion

U mnie punkty już są. Rejestrowałem się w banku, login i hasło podałem przy próbie logowania w Bezcenne.

Odpowiedz

T
Tomek
Gość

Niestety nie mogę się zarejestrować z poziomu bankowości Citi - mam poniższy komunikat, ale ma opcji pobrania dokumentów (ani linka do zakładki). Ktoś wie, jak sobie z tym poradzić?

"Ważne! Aby zarejestrować się w programie, musisz wykonać następujące kroki: KROK 1 – pobierz oba dokumenty PDF w formularzu, KROK 2 – Zaznacz pierwsze 4 oświadczenia w formularzu.Jeżeli nie widzisz formularza kliknij w zakładkę „Priceless Specials Rejestracja”.

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Tomek

Ja się rejestrowałem w zeszłym roku i formularz wyglądał, jak poniżej:

Citibank - rejestracja w programie Bezcenne Chwile
​​​​​​​

Odpowiedz

T
Tomek
Gość
@Krystian

... no właśnie nie ma tej czwartej zakładki. No trudno, może spróbuję zarejestrować się bezpośrednio ze strony Bezcenne Chwile - może uznają...

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Tomek

A rejestrowałeś wcześniej w Bezcennych (lub Priceless) kartę Citi lub plastik innego banku?

Odpowiedz

T
Tomek
Gość
@Krystian

Najpierw miałem kartę kredytową w Citi i była ona zarejestrowana w Bezcennych. Zamknąłem ją już kilka miesięcy temu, ale niedawno założyłem konto w Citi. Dostęp do bankowości elektronicznej jest na ten sam mail jak poprzednio - być może to jest tym spowodowane. Karty innych banków też mam zarejestrowane w Bezcennych.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Gość
@Tomek

Spróbuj też zapytać w banku, może pracownicy będą potrafili rozwiązać ten problem...

Odpowiedz

J
Jaceklive
Gość
@Tomek

Miałem ten sam problem.Infolinia nic nie pomogła.Bezpośrednia rejestracja też nie mogła dojść do skutku,gdyż odsyłało mnie do banku.Pomogła dopiero wymiana karty debetowej.Kosztowało mnie to 30 zeta,ale przy tej promocji to się opłaciło.

Odpowiedz

K
Kamilos
Gość
@Tomek

Potwierdzam, u mnie jest tak samo. Rada od pracownicy na czacie – złożyć reklamację z poziomu Citi Online, następnie spróbować dodać kartę z już istniejącego profilu Bezcenne Chwile (mam tam dodaną kartę innego banku).

Odpowiedz

M
Marek
Gość

Czy wykluczenie dotyczy osób zarejestrowanych w programie dowolną kartą dowolnego banku, czy obejmuje wyłącznie posiadaczy karty Citka?

Odpowiedz

R
Remiq
Gość
@Marek

Podpinam się pod pytanie. Do tej pory można było rejestrować w BCh karty różnych banków i premie powitalne wpadały. Zapisy regulaminu były jednak nieco inne.

Odpowiedz

J
JJJ
Gość
@Remiq

Zmieniły się? Chyba nie. Citi zawsze stosował nieco inne zapisy od pozostałych banków ale ich brzmienie było podobnie niejednoznaczne jak w tej promocji.

Odpowiedz