Bank wycofał kartę ze swojej oferty, promocja nie jest już dostępna. Sprawdź aktualne akcje specjalne w banku Citi Handlowy.

Nawet 1330 zł do wydania na AliExpress za aktywne korzystanie przez 3 lata z karty kredytowej Citibank-AliExpress od Citibanku

Publikacja:
Nawet 1330 zł do wydania na AliExpress za aktywne korzystanie przez 3 lata z karty kredytowej Citibank-AliExpress od Citibanku
Czas trwania
Cel (zysk) Do 1330 zł w voucherach do wykorzystania na AliExpress.
Uczestnik Osoba, która nie posiadała głównej karty kredytowej Citibanku po 1 stycznia 2020 r.
Po drodze Wymagane jest aktywne korzystanie z karty kredytowej i dokonywanie zakupów na AliExpress przez 36 miesięcy.
Bank Citi Handlowy wprowadził do swojej oferty kolejną kartę kredytową stworzoną wspólnie z partnerem zewnętrznym, tym razem z AliExpress. Premierze towarzyszy promocja, w której do zdobycia jest aż 1330 zł w ciągu 3 lat. Trzeba nie tylko płacić nową kredytówką, ale także często składać zamówienia na tej chińskiej platformie zakupowej. Sprawdźmy, czy zdobycie tak pokaźnej nagrody wymaga znacznego wysiłku.

Każda instytucja finansowa poszukuje sposobów na wyróżnienie swoich produktów na rynku, przyciągnięcie uwagi klientów. Jedną z metod jest oferowanie kart płatniczych z partnerami zewnętrznymi, np. z wybraną siecią handlową, grupą stacji paliw itp. Korzystanie z tego rodzaju „plastików” na ogół wiąże się z różnego rodzaju bonusami w placówkach partnera. Kłopot w tym, że oferują one ograniczony asortyment i nie każdemu jest do nich po drodze.

Współpraca banku Citi Handlowy z platformą zakupową AliExpress eliminuje ten mankament, gdyż zamówienia można składać w dowolnym miejscu i czasie, a dostępne towary są tak różnorodne, że zapewne każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Promocja „Zdobądź do 1330 zł z kartą kredytową Citibank-AliExpress” trwa do 25 kwietnia 2022 r., nie obowiązują w niej żadne limity uczestników.

Do zdobycia jest 590 zł od Citibanku (50 zł za pierwszą płatność i 36 premii po 15 zł za aktywne korzystanie z karty) oraz 740 zł od AliExpress (20 zł dla nowych klientów na start i 36 nagród po 20 zł za złożenie zamówienia). Wszystkie zdobycze można wykorzystać tylko podczas zakupów na AliExpress.

Kto może zyskać z zakupami na AliExpress?

Do udziału w promocji zaproszone są osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2020 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej. Z udziału w akcji wykluczeni są nierezydenci oraz obywatele USA.

Warunkiem wydania karty jest pozytywne zweryfikowanie klienta w procesie badania zdolności kredytowej, który obejmuje m.in. sprawdzenie osiąganych dochodów. Ogólne zasady obowiązujące w Citibanku określają, że pracujący muszą być zatrudnieni u danego pracodawcy od min. 3 miesięcy i zarabiać przynajmniej 1200 zł netto. Wobec przedsiębiorców wymagania są nieco wyższe – min. 2 lata istnienia firmy i dochód 2500 zł/miesiąc.

590 zł od banku i 740 zł od AliExpress

Zdobycie premii wymaga spełnienia kilku warunków:

Start
 • Krok 1

  Do 25 kwietnia 2022 r. złóż na specjalnej stronie internetowej wniosek o kartę kredytową Citibank-AliExpress i podpisz z bankiem umowę o „kredytówkę”.

 • Krok 2

  Po jej odebraniu wykonaj kartą transakcję bezgotówkową.

 • Premia

  Za zrealizowanie powyższego działania otrzymasz nagrodę jednorazową w postaci 50 punktów lojalnościowych. Bank przekaże Ci ją w serwisie bankowości internetowej Citibank online w ciągu 5 dni roboczych (po 30 czerwca 2021 r. w ciągu 3 dni roboczych) po zakończeniu okresu rozliczeniowego.

 • Krok 3

  Stwórz swoje konto na stronie AliExpress.com lub w aplikacji mobilnej AliExpress i podczas finalizowania zakupów wpisz numer swojej karty kredytowej Citibank-AliExpress.

  Jeśli już korzystasz z tej platformy zakupowej, to pomijasz ten krok i niestety nie otrzymasz nagrody „na start”.

 • Premia

  Za założenie konta i zrealizowaniu pierwszego zakupu otrzymasz od AliExpress prezent powitalny o wartości 20 zł, który automatycznie pomniejszy kwotę do zapłaty.

 • Krok 4

  W ciągu każdego z 36 pełnych okresów rozliczeniowych po zawarciu umowy o kartę kredytową zrealizuj nią transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł.

 • Premia

  Spełnienie powyższych wymagań pozwoli Ci

  • zdobyć 15 punktów lojalnościowych,
  • uzyskać zwolnienie z opłaty za wydanie i obsługę głównej karty kredytowej.

  Nagrody otrzymasz za każdy z 36 okresów rozliczeniowych, w którym spełnisz te warunki, będą Ci one udostępnione w sposób opisany przy nagrodzie za wykonanie Kroku nr 2.

 • Krok 5

  8. dnia miesiąca złóż zamówienie o wartości min. 100 zł na stronie AliExpress.com lub w aplikacji mobilnej AliExpress i zapłać za nie tego samego dnia kartą kredytową Citibank-AliExpress.

 • Premia

  Tego rodzaju aktywność zostanie nagrodzona 20 punktami lojalnościowymi i możesz je zdobywać w każdym z 36 miesięcy od podpisania umowy o kartę. Bonus będziesz otrzymywał do końca miesiąca, w którym wywiązałeś się z zadania.

Mission complete!

Ważne informacje

Uczestnicząc w tej akcji, powinieneś znać nie tylko jej zasady, ale także sposób wykorzystania zdobytych nagród.

Korzystanie z voucherów

Zdobyte punkty możesz wymienić w ciągu 6 miesięcy od daty ich przyznania w bankowości internetowej Citibank online na voucher o odpowiednim nominale zgodnie z zasadą:

 • premia za pierwszą płatność, czyli 50 pkt = bon o wartości 50 zł,
 • bonus za transakcje bezgotówkowe, czyli 15 pkt = voucher 15 zł. Od 1 lipca 2021 r. będzie istniała możliwość sumowania punktów z tego tytułu i wymieniania ich na bony o nominałach 15, 30, 45, 60, 75 lub 90 zł,
 • nagroda za zamówienie na AliExpress = 20 zł, punktów z tego tytułu nie można sumować.

Voucher będzie ważny tylko przez 30 dni od chwili przesłania go w wiadomości sms na podany numer telefonu lub w serwisie internetowym Citibank Online.

Jako że AliExpress rozlicza nagrody w dolarach, wartość vouchera ustalona została jako kwota minimalna. Z powodu różnic kursowych możliwe jest więc, że rzeczywista kwota do wykorzystania będzie wyższa. W regulaminie podano przykład, że voucher o wartości 15 zł może być w rzeczywistości odpowiednikiem kwoty 15,07 zł.

Bon musi być wykorzystany podczas jednej transakcji, nie można go realizować w częściach. Nie ma tej możliwości zapłacenia podczas jednej transakcji kilkoma voucherami. Warto jest więc najpierw poznać cenę towaru, a dopiero potem dokonać wymiany kodu na bon.

Istotne szczegóły

Wszelkie płatności bezgotówkowe, które będziesz wykonywał, uczestnicząc w promocji, nie mogą być transakcjami szczególnymi w myśl regulaminu kart kredytowych Citibanku, czyli np. związanymi z grami hazardowymi.

Gdybyś chciał zrezygnować z karty wcześniej niż po upływie 3 lat od podpisania umowy, musisz wiedzieć, że zgromadzone punkty będziesz mógł wymienić na vouchery tylko do momentu zakończenia okresu wypowiedzenia.

Karta kredytowa Citibank-AliExpress

Nagrody zdobywane w każdej promocji bankowej cieszą, ale warto się też zawsze zastanowić nad opłatami związanymi z promowanym produktem. Oto jak wyglądają one w przypadku karty kredytowej Citibank-AliExpress.

Citibank-AliExpress

Oferta nieaktywna
Citi Handlowy
 • Karta
  0 zł / 12 zł

 • Bankomaty
  10%, min. 20 zł

 • Oprocentowanie
  14%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni

Plusy i minusy promocji

Maksymalna kwota nagrody – 1330 zł – robi wrażenie, ale trzeba zwrócić uwagę na kilka szczegółów.

Po pierwsze, już na starcie tracisz 20 zł, jeśli masz konto na AliExpress. Po drugie, ponad połowa premii uzależniona jest od dokonywania co miesiąc zakupów o wartości 100 zł na tej platformie i to na dodatek dokładnie 8. dnia miesiąca. Po trzecie, wymiana punktów na voucher/y musi być dobrze zaplanowana, bo pobrany kod ważny będzie tylko przez 30 dni. Po czwarte – nagrody można wykorzystać tylko na AliExpress.

Po stronie plusów można zapisać warunki aktywności kartą, które nie są zbyt wygórowane, można je zrealizować bez nadzwyczajnego wysiłku. Pozytywny z pewnością jest także fakt, że nie ma obowiązku spełniania warunków regulaminu w każdym okresie rozliczeniowym, obowiązuje zasada – im więcej „aktywnych” miesięcy, tym wyższa nagroda. Plusem jest też brak konieczności rozliczeń z fiskusem oraz wypłata nagród po każdym miesiącu aktywności.

Wyszły nam 4 „+” i 4 „-”. Sam musisz zdecydować, patrząc na swoje przyzwyczajenia zakupowe, czy ta akcja jest dla Ciebie odpowiednia, czy bonus, który ostatecznie zgarniesz, będzie adekwatny do włożonego trudu.

Przed podjęciem ostatecznej decyzji możesz też spojrzeć na nasz ranking kart kredytowych, w którym znajdziesz informacje o innych promocjach „kredytówek”. Ruch należy do Ciebie.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos