Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 300 zł moneyback za konto osobiste z oferty PKO BP.

Bluza z kolekcji Mastercard Music za Konto dla Młodych lub Konto Pierwsze w PKO BP

Publikacja:
Bluza z kolekcji Mastercard Music za Konto dla Młodych lub Konto Pierwsze w PKO BP
Czas trwania
Cel (zysk) Bluza z limitowanej kolekcji Mastercard Music o wartości 400 zł.
Uczestnik Osoba w wieku 13-25 lat, która między 1 stycznia 2021 r. a 2 października 2022 r. nie posiadała konta w PKO BP.
Po drodze Wystarczy otworzyć PKO Konto Pierwsze lub PKO Konto dla Młodych, zarejestrować się w promocji i w każdym z 2 miesięcy po otwarciu ROR wykonać min. 5 transakcji Blikiem.
Osoby, które skończyły 13 lat, ale nie świętowały jeszcze 26 urodzin, mogą teraz otrzymać od PKO BP bluzę z limitowanej kolekcji Mastercard Music z tekstem utworu "Jeden świat" Pezeta i Natalii Szroeder. Wystarczy założyć PKO Konto Pierwsze lub PKO Konto dla Młodych i wykonać w dwóch miesiącach po 5 transakcji Blikiem. Do rozdania jest tylko 2500 bluz.

Tym razem na warsztat bierzemy bardzo prostą promocję dla nowych klientów, w której do zdobycia jest bluza z limitowanej kolekcji Mastercard Music. W regulaminie akcji jej wartość określono na 400 zł, ale dla miłośników Pezeta czy Natalii Szroeder może być bezcenna. Chcąc ją zdobyć, nie trzeba się wiele natrudzić. Można więc przypuszczać, że będzie wielu chętnych na jej zgarnięcie, a tymczasem organizator promocji, czyli bank PKO BP, przygotował tylko 2500 nagród..

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymaniem bluzy, to powinieneś działać szybko, a także... skrupulatnie wypełnić warunki aktywności. Poniżej znajdziesz wyjaśnienie, dlaczego jest to tak ważne.

Kto może wziąć udział w promocji?

Uczestnikami promocji mogą być osoby fizyczne, posiadające pełną lub ograniczoną zdolność do czynności prawnych, które ukończyły 13 lat, ale nie obchodziły jeszcze 26 urodzin. Ważne jest, by uczestnik akcji posiadał adres zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i od 1 stycznia 2021 r. do 2 października 2022 r. włącznie nie był posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP. Karencja nie dotyczy rachunku Inteligo, jego posiadacze mogą przystąpić do promocji.

Dodajmy, że PKO Konto Pierwsze dedykowane jest dla osób w wieku 13-17 lat, a PKO Konto dla Młodych przeznaczone jest dla klientów, którzy osiągnęli pełnoletniość i nie ukończyli 26 roku życia.

Promocja "Zgarnij bluzę" trwa do 30 listopada 2022 r. Sugerujemy jednak, by nie zwlekać do ostatniej chwili, bo do rozdania jest tylko 2500 bluz.

Krótka instrukcja, jak zdobyć wyjątkową bluzę

Warunki postawione przez bank są naprawdę bardzo proste. Aby otrzymać nagrodę, musisz wykonać następujące czynności:

Start
 • Krok 1

  Do 30 listopada 2022 r. zawrzyj z bankiem PKO BP umowę o Konto Pierwsze (dla osób w wieku 13-17 lat) lub Konto dla Młodych (dla osób w wieku 18-25 lat) wraz z kartą Mastercard.

  We wniosku wyraź zgodę na otrzymywanie z PKO BP informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

  PRZYPOMINAMY, że przyjętych zostanie tylko 2500 zgłoszeń!

 • Krok 2

  Również do 30 listopada 2022 r. wypełnij formularz rejestracyjny, który znajdziesz na dole strony promocji, pamiętając o rozważnym wyborze rozmiaru bluzy, bo później nie będzie już możliwości jego zmiany.

  W przypadku nastolatka zgłoszenia dokonuje przedstawiciel ustawowy (rodzic lub opiekun prawny), wyrażając tym samym zgodę na udział dziecka w promocji. W takim przypadku w formularzu rejestracyjnym należy podać PESEL nastolatka.

 • Krok 3

  W każdym z 2 kolejnych miesięcy, następujących po miesiącu, w którym otworzyłeś konto, wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem.

 • Premia

  Elektroniczny kod do odbioru bluzy na stronie www.kokafeat.com/jedenswiat otrzymasz w aplikacji IKO i serwisie iPKO.

  • do 31 stycznia 2022 r. – w przypadku kont otwartych w październiku,
  • do 28 lutego 2023 r. – dla posiadaczy rachunków otwartych w listopadzie.

  Kod można zrealizować do 31 marca 2023 r.

Mission complete!

Uczulamy, że w tej akcji ważna jest systematyczność. Jeśli w którymś z dwóch miesięcy nie spełnisz warunków promocji, nie będziesz mógł otrzymać nagrody.

Kilka ważnych informacji

Przede wszystkim nie zapomnij o wypełnieniu formularza rejestracji udziału w promocji.

Jeśli pula nagród zostanie wyczerpana, to promocja zakończy się, a bank poinformuje o tym na jej stronie internetowej.

Ponadto musisz wiedzieć o kilku ważnych kwestiach.

Po pierwsze, do chwili otrzymania nagrody nie możesz odwołać udzielonych zgód marketingowych, zamknąć rachunku lub przekształcić go w inny. Wyjątkiem jest sytuacja, w której w czasie trwania akcji jej uczestnik ukończy 26 rok życia, a bank przekształci dotychczasowy rachunek w Konto za Zero. Taka sytuacja nie powoduje utraty prawa do otrzymania bluzy.

Po drugie trzeba wiedzieć, jak bank definiuje płatność bezgotówkową kartą lub Blikiem. Według regulaminu tą pierwszą jest

każdy zakup towaru lub usługi, opłacony przy użyciu karty w terminalach płatniczych POS (tradycyjnie i zbliżeniowo), w Internecie (z wyjątkiem przelewów z karty) lub poprzez płatność zbliżeniową telefonem rozliczoną w systemie banku z konta, do którego wydana jest karta.

a drugą:

rozliczona w systemie banku: płatność wygenerowanym w IKO kodem Blik lub Blik lub Blik płatność zbliżeniowa Blikiem; w rozumieniu regulaminu płatnościami Blik nie są wpłaty i wypłaty z bankomatów ani przelewy na telefon.

Po trzecie, do łącznej liczby transakcji bezgotówkowych kartą lub płatności Blikiem nie są wliczane transakcje dokonane w punktach oznaczonych jako kasyna gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory.

Podatkiem od nagrody nie musisz się przejmować, ponieważ jest ona zwolniona z niego na podstawie przepisów ustawy o sprzedaży premiowej.

Promowane rachunki z oferty PKO BP

Czas przedstawić bliżej konta objęte promocją

PKO Konto Pierwsze

To konto dla nastolatków, które pozwala im poznać nowoczesną bankowość, pomaga w nauce zarządzania swoimi finansami.

Oferta nieaktywna
PKO BP
 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 3,90 zł

 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
      0 zł

PKO Konto dla Młodych

Propozycja rachunku osobistego dla osób w wieku 18-26 lat od PKO BP ma wiele plusów. Przede wszystkim z bardzo wielu rzeczy skorzystasz za darmo, a opłaty za kartę możesz łatwo uniknąć. Ogromnym atutem konta jest aplikacja IKO, zdecydowanie jedna z najlepszych na rynku.

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 5 zł

 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Oryginalna nagroda

Jak wspomnieliśmy na wstępie, podana w regulaminie wartość bluzy to 400 zł. Dla miłośników Pezeta i Natalii Szroeder z pewnością jest ona warta dużo więcej, nie tylko pod względem materialnym, ale i kolekcjonerskim i sentymentalnym.

Warto podkreślić, że dla zdobycia tak cennej nagrody nie jest wymagany specjalny wysiłek. Wykonanie w dwóch miesiącach po 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem z pewnością nie sprawi nikomu kłopotów. Zadanie można zrealizować po prostu przy okazji wyjść ze znajomymi, dokonywania drobnych zakupów. Praktycznie nie ma żadnych ograniczeń, bo bank nie narzucił nawet minimalnej kwoty transakcji.

Wiesz już, co zrobić, by zdobyć wyjątkową bluzę. Czas na Twoje przemyślenia i decyzję.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
C
Cysia
Gość

Proszę o informację jak mogę wziąć udział w promocji ,konto założyłam 03.11. w oddziale banku.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Cysia

Powinnaś teraz zarejestrować się na stronie promocji: https://www.pkobp.pl/lp/zgarnijbluze i spełnić pozostałe warunki określone w regulaminie (transakcje kartą/Blikiem).

Odpowiedz

H
Hip-hopek
Gość

jakaś lipna ta akcja. Strona do odbioru bluzy nie istnieje, błąd 404.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Hip-hopek

Akcja jest jak najbardziej poważna ? Bank poinformował nas, że wspomniana strona zostanie uruchomiona w momencie przyznania pierwszych nagród.

Odpowiedz