Wróć

13 400 punktów (ok. 200 zł) powitalnych w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla zaproszonych klientów Citibanku

15 komentarzy / opinii
13 400 punktów (ok. 200 zł) powitalnych w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla zaproszonych klientów Citibanku
Czas trwania
Cel (zysk) 13 400 punktów powitalnych w programie Mastercard Bezcenne Chwile (równowartość 200 zł).
Uczestnik Posiadacz karty Mastercard wydanej przez Citibank, który nie uczestniczy w programie Mastercard Bezcenne Chwile.
Po drodze Wymagane jest zarejestrowanie karty płatniczej Citibanku w programie Mastercard Bezcenne Chwile i wydanie nią w ciągu 30 dni min. 200 zł.
W promocjach dotyczących punktów powitalnych w programie Mastercard Bezcenne Chwile do zgarnięcia bonusu na ogół wystarcza bardzo prosta aktywność. Tak też jest w najnowszej akcji dla klientów Citibanku. Wystarczy zrobić zakupy za min. 200 zł, by otrzymać 13 400 bonusowych punktów, czyli równowartość... 200 zł!

Codzienne zdobywanie punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile jest dość uciążliwe, wymaga dużej wytrwałości, by uzbierać taką ich ilość, by dało się je wymienić na atrakcyjną nagrodę z katalogu. Na szczęście są akcje specjalne z punktami powitalnymi, a także promocje pozwalające zdobyć punkty bonusowe.

Kto ma szansę na punkty powitalne?

Akcja „Zgarnij punkty powitalne z programu Bezcenne Chwile” trwa do 31 stycznia 2022 r. Przygotowano tylko 3400 nagród po 13 400 punktów (równowartość ok. 200 zł) i po ich wyczerpaniu promocja zostanie zakończona.

O bonusowe punkty mogą się ubiegać osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające główną kartę płatniczą Citibanku (nie ma znaczenia, czy jest to karta debetowa czy kredytowa), która nie jest jeszcze „podpięta” do programu lojalnościowego Mastercard Bezcenne Chwile.

W regulaminie jest też zapis, że w promocji mogą wziąć udział osoby, które

w okresie obowiązywania oferty zostaną poinformowane o ofercie przez Bank drogą elektroniczną (przez SMS, e-mail lub wiadomość w bankowości internetowej Citibank Online.

Sprawdź więc, czy jesteś wśród zaproszonych, a jeśli nie, to możesz zapytać Citibank o możliwość otrzymania zaproszenia i przystąpienia do akcji. Nic nie tracisz, a zyskać możesz wiele.

Warunki otrzymania bonusu

Twoje zadanie jest bardzo proste:

Start
 • Krok 1

  Do 31 stycznia 2022 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) zaloguj się do bankowości internetowej Citibank Online i wypełnij znajdujący się tam formularz rejestracyjny do udziału w programie Bezcenne Chwile.

 • Krok 2

  W ciągu 30 dni od przystąpienia do programu wykonaj swoją kartą płatniczą wydaną przez Citibank transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 200 zł.

 • Informacja

  Jeśli zmieścisz się w gronie pierwszych 3400 osób, które spełnią wymagania regulaminu promocji, otrzymasz 13 400 punktów powitalnych we wspomnianym programie, które stanowią równowartość 200 zł.

  Bank Citi Handlowy poinformuje Cię o przyznaniu nagrody w serwisie Citibank Online w ciągu 3 dni roboczych od daty spełnienia wspomnianych wyżej warunków.

 • Premia

  Bonusowe punkty zostaną dopisane do Twojego konta w Bezcennych Chwilach w ciągu 10 dni od spełnienia wymagań. Zobaczysz je, logując się na stronie programu.

Mission complete!

Istotne informacje

Zwracamy uwagę, że warunków akcji nie spełnią transakcje anulowane i zwrócone, a także te traktowane przez bank jako szczególne, np. związane z hazardem, przekazami pieniężnymi.

Citibank zobowiązał się w regulaminie, że poinformuje uczestników akcji o wyczerpaniu puli nagród drogą elektroniczną (przez SMS, e-mail lub wiadomość w bankowości internetowej Citibank Online) lub na swojej stronie internetowej.

Punkty możesz od razu wymienić na jedną z nagród z katalogu Bezcennych Chwil lub zbierać je dalej i wykorzystać na coś innego później. Pamiętaj jednak, że te, które otrzymasz w ramach oferty powitalnej, będą ważne tylko przez 4 miesiące od chwili ich zapisania na Twoim koncie w programie. Potem bezpowrotnie przepadną.

Nagroda zostanie przekazana tylko w przypadku, gdy Twoje karty płatnicze z oferty Citibanku nie będą się znajdowały w okresie wypowiedzenia, czyli będą aktywne.

Otrzymana premia nie podlega opodatkowaniu.

Dodatkowe 6800 punktów za zakupy

Równolegle trwa akcja dla osób, które już zarejestrowały swój "plastik" od Citibanku w Bezcennych Chwilach. Można w niej zdobyć 6800 punktów, czyli równowartość ok. 100 zł. Masz więc szansę na zwiększenie premii.

Szybka akcja z atrakcyjną nagrodą

Może denerwujesz się, że znów rozdają punkty, a nie „żywą” gotówkę. Spójrz na to z innej strony. Tam, gdzie proponują konkretne pieniądze, musisz wykazać się na ogół dużo większą aktywnością. W opisywanej promocji Twoje działanie ograniczy się do przyłączenia już posiadanej karty płatniczej Citibanku do programu Mastercard Bezcenne Chwile i wydania nią w ciągu miesiąca min. 200 zł. Z pewnością nie jest to wielkie wyzwanie. Pomyśl - zdecyduj - działaj.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(15)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
E
Elżbieta
Gość

Ktoś dostał zaproszenie do tej promocji? Czy to kit

Odpowiedz

M
Michał
Gość

Mam pytanie o kwestie formalne, tzn. podpięcie karty do programu. Dostałem maila z zaproszeniem, zarejestrowałem kartę w programie i na koniec była wiadomość że w ciągu 4 dni moje konto zostanie zaktualizowane - coś takiego. Jak mam to rozumieć, czy Citi doda za mnie kartę do mojego profilu w bezcennych chwilach czy mam to zrobić sam ręcznie?

Odpowiedz

K
Katarzyna
Gość
@Michał

Powinieneś dostać emaila powitalnego po rejestracji przez Citi (teraz jest w toku). Potem możesz sam dodać kartę do swojego konta albo utworzyć nowe konto na inny email

Odpowiedz

A
Ania
Gość

ciekawa sprawa... miałam wydaną w październiku nową kartę i chciałam ją zarejestrować od razu po otrzymaniu, ale 3. krotnie pojawiał się błąd... więc teraz chcąc skorzystać z "nowych punktów" zarejestrowałam kartę na nowego maila; zalogowałam się nowym mailem i okazuje się, że są tam już punkty za transakcje z wykonywane przeze mnie w okresie październik-grudzień ;P

no nic robię transakcję za 200 zł w euro RTV agd i zobaczę czy i z jakiej promocji coś doliczą ;)

Odpowiedz

K
Katarzyna
Gość
@Ania

Twoja katrta została zarejestrowana przez Citi automatycznie w BChw, teraz niestety tak robią, więc nie wiem, kto może skorzystać z tej promocji

Odpowiedz

K
Katarzyna
Gość
@Ania

Twoja katrta została zarejestrowana przez Citi automatycznie w BChw, teraz niestety tak robią, więc nie wiem, kto może skorzystać z tej promocji

Odpowiedz

K
Katarzyna
Gość
@Katarzyna

Ale możesz skorzystać z tej drugiej promocji na 6800 pkt dla "starych klientów"

Odpowiedz

A
Ania
Gość
@Katarzyna

tylko dziwne jest to, że ja jej nie widziałam na swoim koncie bezcennych chwil, właśnie dlatego próbowałam ją zarejestrować od nowa

Odpowiedz

A
Ania
Gość
@Katarzyna

? tak :) na wszelki wypadek zrobiłam transakcję u partnera z promocji 6800... zobaczymy co się wydarzy :)

Odpowiedz

K
Katarzyna
Gość
@Ania

Trzeba odróżnić 2 rejestracje : do samego programu - to zrobiło już Citi niejako bez Twojej zgody, i rejestracja KONTA dla karty w BChw - to robisz sama dodając kartę do już istniejącego konta (jak masz u nich inne karty), albo otwierając nowe konto dla tej karty na inny adres email

Odpowiedz

A
Ania
Gość
@Katarzyna

hmm... a co daje ten pierwszy krok, czyli rejestracja samego citi?

Odpowiedz

K
Katarzyna
Gość
@Ania

Od października naliczały ci się punkty, bo karta jest już zarejestrowana w programie, tylko nie miałaś dla karty WŁASNEGO KONTA w BChw DO OBSŁUGI tego Twojego uczestnictwa. Teraz już masz założone konto dla karty i masz podgląd do swoich punktów, ofert przyśpieszających itp. A tak w ogóle dostałaś zaproszenie do tej promocji na 13 tys.? Bo to tylko na zaproszenie.

Odpowiedz

A
Ania
Gość
@Katarzyna

tak, dostałam zaproszenie

Odpowiedz

K
Katarzyna
Gość
@Ania

A to nie był tylko email informacyjny, bo ja taki też dostałam? Było konkretne zaproszeniedo tej promocji? Jeśli tak, to nie wiem dlaczego je dostałaś.

Odpowiedz

A
Ania
Gość
@Katarzyna

...i naliczyli mi 6800 pkt. :), w międzyczasie odpowiedzieli mi też na maila, że rejestracja do programu mogła nastąpić tylko raz i wydarzyła się w 2019 r.

Odpowiedz