Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

45 zł za zakupy internetowe dla użytkowników Twisto

Publikacja:
45 zł za zakupy internetowe dla użytkowników Twisto
Czas trwania
Cel (zysk) 45 zł do wykorzystania podczas następnych zakupów.
Uczestnik Obecny użytkownik Twisto.
Po drodze Należy dokonać zakupów na eButik.pl za min 199 zł.
Fintech Twisto po raz kolejny proponuje swoim użytkownikom zrobienie zakupów w serwisie eButik.pl, za co nagrodzi ich premią w wysokości 45 zł na kolejne zakupy. Bonus można zdobyć kilka razy. Sprawdźmy, czy sięgnięcie po nagrodę rzeczywiście jest tak dziecinnie proste.

Najnowsza propozycja promocyjna Twisto skierowana jest do jego obecnych użytkowników. Tytuł akcji „Zapłać z Twisto i zgarnij voucher 45 zł na kolejne zakupy” wiele mówi o jej zasadach i nagrodzie. Dodajmy tylko, że promocja trwa do 31 grudnia 2022 r. i przewidziano w niej jedynie 165 nagród.

Promocja dla obecnych posiadaczy kart Twisto

Z oferty skorzystają użytkownicy Twisto, co jest jednoznaczne ze spełnieniem standardowych warunków dotyczących pełnoletności i pełnej zdolności do czynności prawnych.

Jeśli jeszcze nie korzystałeś z usług tego fintechu, możesz to zmienić, otwierając konto Twisto i wybierając jeden z dostępnych planów taryfowych.

Nagroda w zasięgu każdego

Oto wymagane działania, by zgarnąć 45 zł lub wielokrotność tej kwoty, gdyż nie jest zabronione kilkukrotne spełnienie wymagań regulaminu:

Start
 • Krok 1

  Jak najszybciej zarejestruj się na Twisto.pl.

  Jeśli korzystasz już z usług tego fintechu, pomijasz ten krok.

 • Krok 2

  Do 31 grudnia 2022 r. zrób zakupy o wartości min. 199 zł na eButik.pl i zapłać za nie metodą Twisto Payu płacę później.

 • Informacja

  Możesz otrzymać tylko jedną nagrodę za zakupy danego dnia, ale nie ma przeszkód, byś zrealizował warunki regulaminu w różne dni i odebrał za nie kilka nagród.

 • Premia

  Kupon promocyjny o wartości 45 zł otrzymasz w wiadomości e-mail w ciągu 72 godzin od momentu dokonania płatności. Będziesz mógł go wykorzystać do 28 lutego 2023 r. na wspomnianej platformie zakupowej przy kolejnej transakcji o wartości min. 99 zł.

Mission complete!

Proste zasady

Przyznasz, że zasady nie są skomplikowane. Sam decydujesz, co kupisz, a potem po prostu odbierasz nagrodę i możesz udać się na następne zakupy, tym razem z kodem rabatowym od Twisto. Nie zastanawiaj się zbyt długo nad tym, co kupić na eButik.pl, bo - jak wspomnieliśmy - pula nagród jest bardzo niewielka. Kto pierwszy, ten lepszy.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos