600 zł moneyback z Nest Kontem w Nest Banku + 7,1% dla oszczędności

Publikacja:
600 zł moneyback z Nest Kontem w Nest Banku + 7,1% dla oszczędności
Czas trwania
Cel (zysk) 600 zł w formie moneyback.
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która nie miała konta osobistego w Nest Banku od 1 stycznia 2022 r.
Po drodze Transakcje (kartą lub Blikiem, przelewy), zapewnienie wpływów.
Weź udział w promocji
Nest Bank włącza się do rywalizacji o uwagę osób, które szukają atrakcyjnego rachunku osobistego z wysoką premią powitalną. W promocji Nest Konta można obecnie zdobyć nawet 600 zł moneyback pod warunkiem, że część zakupów zrobisz w sklepach sieci Biedronka lub Lidl. Wysokość bonusu uzależniona jest od rodzaju wpływów na rachunek. Zyskasz też promocyjne oprocentowanie dla swoich oszczędności – 7,1% do 100 tys. zł na Nest Koncie Oszczędnościowym.

Promocja „Otwórz Nest Konto i zgarnij zwrot za zakupy w Biedronce i Lidlu”

Organizatorem akcji jest Nest Bank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Zgodnie z regulaminem akcja ma trwać do 30 września 2024 r., ale bank zastrzegł, że może ją zakończyć wcześniej, jeśli w ramach promocji zostanie otwartych 5000 rachunków.

Co możesz zyskać?

Za otwarcie Nest Konta Nest Bank proponuje premię w maksymalnej wysokości 600 zł. Wysokość zwrotu za płatności w Biedronce i Lidlu uzależniona jest od Twoich wydatków i rodzaju wpływów:

 • 10% moneyback, max 100 zł/miesiąc, przy zapewnieniu w danym miesiącu wpływu na rachunek wynagrodzenia w wysokości min. 2000 z i wykonaniu wymaganych transakcji;
 • 5% zwrotu, max 60 zł/miesiąc, jeśli zapewnisz wpływ na ROR w wysokości min. 2000 zł z dowolnego tytułu i zrealizujesz konieczne transakcje.

Jeśli posiadasz oszczędności, to możesz skorzystać też z promocyjnego oprocentowania Nest Konta Oszczędnościowego i Nest Lokaty Witaj.

Czy możesz skorzystać?

Akcja przeznaczona jest dla pełnoletnich osób fizycznych, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, miejsce zamieszkania w Polsce i legitymujących się polskim dowodem osobistym, które od 1 stycznia 2022 r. (włącznie) nie posiadały w Nest Banku konta osobistego.

Co musisz zrobić?

Droga do 600 zł moneyback w Nest Banku
 • Krok 1. Do 30 września 2024 r. złóż wniosek o Nest Konto

  Najpóźniej do 30 września 2024 r. złóż wniosek i w ciągu 14 dni od jego wysłania zawrzyj z Nest Bankiem umowę o Nest Konto.

  Na tym etapie musisz wyrazić zgody marketingowe, czyli pozwolić, by bank przesyłał Ci informacje promujące jego usługi lub produkty różnymi kanałami kontaktu, tj. za pośrednictwem wiadomości SMS/MMS, w trakcie rozmów telefonicznych oraz z wykorzystaniem poczty elektronicznej na adres e-mail, bankowości internetowej i aplikacji mobilnej.

 • Krok 2. Aktywnie korzystaj z Nest Konta w 6 kolejnych miesiącach

  W każdym z 6 pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po tym, w którym otworzyłeś Nest Konto:

  • wykonaj kartą min. 15 transakcji bezgotówkowych, w tym choć 1 płatność kartą w sklepie sieci Biedronka lub Lidl;
  • zapewnij wpływy na rachunek w łącznej wysokości co najmniej 2000 zł.

  Za miesiąc, w którym zrealizujesz powyższe zadania, bank zwróci Ci część wydatków w Biedronce i Lidlu:

  • 10%, max 100 zł/miesiąc, jeśli wpływy będą pochodziły z tytułu wynagrodzenia;
  • 5%, max 60 zł miesięcznie, jeśli otrzymasz wpływy z innego tytułu.

  Wymagania dotyczące transakcji spełnią operacje Blikiem i kartą (z wyłączeniem wpłat dokonanych Blikiem lub "plastikiem"), a także przelewy (oprócz tych pomiędzy Twoimi rachunkami w Nest Banku).

  Uwaga: wśród transakcji musi być choć jedna operacja bezgotówkowa kartą w Biedronce lub w Lidlu!

  Wpływ wynagrodzenia musi pochodzić bezpośrednio od pracodawcy, zleceniodawcy lub organu wypłacającego świadczenie (np. rentę, emeryturę, stypendium). Z regulaminu wynika, że uwzględnione będą także wpływy z programu Rodzina 800 plus lub innego świadczenia rodzinnego.

  Zapewniając wpływ z innego tytułu, pamiętaj, że pieniądze nie mogą pochodzić z Twoich rachunków w Nest Banku, założonych w nim lokat oraz zwrotów z transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem.

  Regulamin nie wspomina, by brak realizacji wymagań regulaminu w jednym z miesięcy pozbawiał prawa ubiegania się o moneyback w kolejnych okresach.

 • Premia. Odbierz należny Ci moneyback

  Należny Ci moneyback otrzymasz na Nest Konto do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki jego otrzymania.

  Zdobyte nagrody nie podlegają opodatkowaniu.

 • Dodatkowy bonus. Skorzystaj z promocyjnego oprocentowania oszczędności w PLN

  Otwórz Nest Konto Oszczędnościowe w PLN i skorzystaj z promocyjnego oprocentowania oszczędności.

Mission complete!

W przypadku każdej promocji, w której nie ma konkretnych dat, warto przedstawić jej ramy czasowe na konkretnym przykładzie. Jeśli otworzysz Nest Konto w czerwcu, to moneyback będziesz mógł otrzymać za okres od lipca do grudnia 2024 r., a premie będą wpływały na Twój ROR od sierpnia 2024 r. do stycznia 2025 r.

Do chwili otrzymania ostatniej nagrody nie możesz zamknąć Nest Konta (niedopuszczalne jest nawet złożenie wypowiedzenia umowy tego rachunku) oraz odwołać zgód marketingowych czy wyrazić sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Gdybyś zrobił którąś z tych rzeczy, zostaniesz pozbawiony prawa do premii. Stanie się też tak wtedy, gdy będziesz wykorzystywał Nest Konto do celów związanych z działalnością gospodarczą, np. wykonywał z niego przelewy do ZUS.

Produkty, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł / 6 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
 • Oprocentowanie
  7,1%

 • Okres obowiązywania
  90 dni
 • Zakres kwot
  do 100 tys. zł
 • Konto osobiste
  TAK

Oferta dla nowych klientów.
Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.2
(11 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos