Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 490 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

435 zł za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Publikacja:
435 zł za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 435 w formie przelewu.
Uczestnik Nowy klient BNP Paribas, czyli osoba, która nie posiadała rachunku osobistego w tym banku w ostatnich 12 miesiącach przed datą złożenia wniosku o ROR.
Po drodze Transakcje kartą, przelewy, logowanie do aplikacji GOmobile.
Podpisanie z bankiem BNP Paribas umowy o Konto Otwarte na Ciebie daje szansę na zdobycie trzech premii o łącznej wartości 435 zł. Regulamin wymaga aktywnego korzystania z rachunku przez dwa miesiące. Choć mowa jest o kilku różnych operacjach, to nie masz się czego obawiać - chodzi o proste aktywności, które nie wykraczają poza codzienne bankowanie.

Promocja „ZŁAPP premię”

Organizatorem akcji jest spółka Hagen, bank BNP Paribas ma status partnera promocji.

Do kiedy możesz skorzystać?

Akcja trwa do 17 października 2023 r. lub do wyczerpania limitu 9000 rejestracji.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest w sumie 435 zł. Premia składa się z nagrody bonusowej wynoszącej 55 zł i dwóch nagród zwykłych po 190 zł. Bonus otrzymasz tylko wtedy, gdy otworzysz ROR w aplikacji GOmobile. Wybierając inny sposób założenia rachunku, Twój zysk ograniczy się do 380 zł.

Czy możesz skorzystać?

O premię mogą się starać osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych, o ile posiadają polskie obywatelstwo i dowód osobisty, który jest niezbędny do zawarcia umowy rachunku oraz w okresie 12 miesięcy poprzedzających datę złożenia wniosku o ROR nie posiadały (także jako współposiadacz) konta osobistego w BNP Paribas.

Z udziału w akcji wykluczone są osoby, które w dniu wnioskowania o Konto Otwarte na Ciebie są stroną umowy ramowej dotyczącej rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych.

Co musisz zrobić?

Droga do 435 zł premii w BNP Paribas
 • Krok 1. Do 17 października 2023 r. zarejestruj się na stronie promocji

  Do 17 października 2023 r. zarejestruj swój udział w promocji na stronie internetowej (pamiętaj o ograniczonej puli wniosków), wypełniając formularz. Na tym etapie musisz zaakceptować regulamin akcji i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia.

 • Krok 2. Złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą

  Także do 17 października 2023 r. skorzystaj z linka (a dokładniej z przycisku „Otwórz konto”), który wyświetli się na ekranie po dokonaniu rejestracji (otrzymasz go także na podany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą i usługami bankowości elektronicznej.

  UWAGA: Premię w wysokości 55 zł otrzymasz tylko w sytuacji, gdy do otwarcia ROR-u dojdzie w aplikacji GOmobile.

  Koniecznie podaj we wniosku o konto te same dane osobowe i kontaktowe co w formularzu!

 • Krok 3. Podpisz z bankiem umowę o ROR i nadaj PIN do karty

  Do 31 października 2023 r.:

  • Podpisz z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty (odbywa się to w systemie Autenti z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS). Do wyboru masz dwie ścieżki – wypełnienie wniosku internetowego i weryfikację tożsamości w obecności kuriera (wówczas nie dostaniesz 55 zł, Twój bonus wyniesie 380 zł) lub przejście całego procesu w aplikacji GOmobile, gdzie potwierdzenie tożsamości następuje w drodze wideoweryfikacji (idąc tą ścieżką, zgarniesz maksymalną premię, czyli 435 zł);
  • Nadaj PIN do karty (najlepiej jest to zrobić w ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki z kartą).

  Do otrzymania każdej kolejnej części premii konieczne jest spełnienie warunków uprawniających do uzyskania poprzedniej. Inaczej mówiąc, jeśli po otwarciu konta nie nadasz kodu PIN do karty w wymaganym terminie, pozbawisz się szansy na bonus za aktywność w kolejnych miesiącach.

 • Krok 4. Prześlij dane niezbędne do przekazania Ci nagrody

  Do 22. dnia miesiąca następującego po tym, w którym założyłeś Konto Otwarte na Ciebie w aplikacji GOmobile i aktywowałeś kartę, organizator prześle Ci na adres e-mail podany podczas rejestracji w promocji informację o przyznaniu Ci nagrody bonusowej. W wiadomości znajdziesz link do bezpiecznej strony internetowej. Skorzystaj z niego i do 26. dnia miesiąca, w którym otrzymałeś wiadomość, podaj numer Konta Otwartego na Ciebie, na które ma być przekazana premia.

  Gdybyś nie podał numeru rachunku do przelewu nagrody w wymaganym terminie, to możesz to zrobić później. Ostateczny termin na dopełnienie tego wymogu upływa 14 października 2024 r.

 • Premia. Odbierz premie za otwarcie rachunku (55 zł)

  Należną Ci nagrodę bonusową, czyli 55 zł, otrzymasz na Konto Otwarte na Ciebie do końca miesiąca, w którym zostałeś poinformowany o jej przyznaniu i przesłałeś numer rachunku.

 • Krok 5. Aktywnie korzystaj z rachunku w 1. i 2. miesiącu po aktywacji karty

  W miesiącu następującym po tym, w którym dokonałeś aktywacji karty oraz w kolejnym:

  • zrealizuj min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą,
  • wykonaj z rachunku przelewy na łączną kwotę min. 350 zł,
  • zaloguj się min. czterokrotnie do aplikacji GOmobile (przy czym w ciągu jednego dnia tylko jedno logowanie będzie uwzględniane do uzyskania nagrody).

  Wymagania regulaminu spełni każda płatność kartą za towary w punktach handlowo-usługowych, w tym przez Internet, w drodze zamówień pocztowych i telefonicznych; transakcji możesz także dokonywać przez Google Pay i Apple Pay.

  Wykluczone są operacje dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności takich jak Blik, PayU, Przelewy24, Blue Media itd. W regulaminie zapisano, że transakcje nie mogą być wykonane w miejscach o kodach MCC wymienionych w załączniku. Chodzi m.in. o gry hazardowe, przekazy pieniężne i brokerów ubezpieczeniowych.

  W ramach promocji zostaną uznane polecenia przelewu złożone w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są jedynie przelewy natychmiastowe oraz operacje wykonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik.

 • Premia. Odbierz nagrodę za aktywność w pierwszym miesiącu (190 zł)

  Dwie premie, każda w wysokości 190 zł, otrzymasz na nowo założony rachunek do końca miesiąca następującego po tym, w którym zrealizujesz wymagania regulaminu dotyczące aktywności.

  Jeśli nie przysługiwała Ci nagroda bonusowa, to do 22. dnia miesiąca następującego po tym, który był pierwszym miesiącem Twojej aktywności, otrzymasz link do formularza, w którym musisz podać numer konta założonego w promocji. Powinieneś go odesłać do 26. dnia tego miesiąca.

Mission complete!

Brak konkretnych dat zawsze budzi wątpliwości, więc przedstawmy przykładowy rozkład czasowy koniecznych działań. Zakładając, że założysz konto i aktywujesz kartę w lipcu, to wymagane aktywności musisz zrealizować w sierpniu i wrześniu. W tej sytuacji do 22 sierpnia otrzymasz wiadomość o zdobyciu nagrody bonusowej za uruchomienie konta i karty w aplikacji, do 26 sierpnia będziesz musiał podać numer swojego rachunku, a 55 zł wpłynie na Twój ROR do końca miesiąca. Kolejne wiadomości o nagrodzie (każda po 190 zł) dostaniesz we wrześniu (wraz z linkiem do podania numeru ROR, jeśli nie zakładałeś konta w aplikacji) i październiku i do końca tych miesięcy na Twoim Koncie Otwartym na Ciebie pojawią się bonusy.

W regulaminie zamieszczone są harmonogramy działań dla innych wariantów czasowych.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

 • Konto
  0 zł / 2,50 zł

 • Karta
  0 zł – 12 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 7 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z pięciu kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(18)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Mateusz
Gość

Czy w promocji można skorzystać z wyboru Karta Mobilna ? Wymóg badanie pin jest równoznaczny z nadanie Pin do karty mobilnej ?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Mateusz

Możliwe jest skorzystanie z karty mobilnej. Mówi o tym punkt 4.7) regulaminu:

Karta – płatnicza karta debetowa fizyczna lub mobilna o nazwie „Karta Otwarta na Dzisiaj” albo „Karta Otwarta na Świat” albo „Karta Otwarta na eŚwiat”...

O aktywacji karty mowa jest w punkcie 4.2), można to zrobić na różne sposoby, np. w bankowości elektronicznej, podczas zakupów lub w oddziale banku.

Odpowiedz

M
Mateusz
Gość
@Krzysztof Duliński

A czy orientuje się ktoś, czy po zamówieniu karty plastikowej i nie aktywowaniu jej, można zawnioskować o kartę mobilna o na jej podstawie kontynuować akcje: ZŁAPP premie. Dzisiaj jest ostatni dzień miesiąca, plastik idzie strasznie długo a tak po aktywacji karty mobilnej już bym ładnie spełnił wymogi w sierpniu

Odpowiedz

M
Mateusz
Gość
@Mateusz

Już wszystko wiem. Z banku dostałem podpowiedź na mój problem. Zalecono mi aktywację karty, nadanie PINu po czym zablokowanie karty czasowo, dzięki czemu w systemie pojawiło się że karta została aktywowana i nadany został pin. Jak fizycznie karta dotrze, wtedy mam ja z aplikacji odblokować.

Odpowiedz

J
Julia
Gość

Czy aby zdobyć nagrodę przelewy na kwotę 350 zł mogą być na swoje konto do innego banku?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Julia

Tak, regulamin nie wyklucza takiej opcji pod warunkiem, że nie będzie to przelew natychmiastowy (Express Elixir).

Odpowiedz

K
Karol
Gość

Czy znacie jakiś sposób na wykonanie jak najmniejszych płatności kartą jeśli niczego akurat nie potrzebujemy kupować? Myślałem o zapłaceniu 3 razy po 1 zł "za nic" albo za wysyłkę elektroniczną.

Jak się zakłada kilka kont, płacenie wiele razy na miesiąc staje się uciążliwe, a sam należę do ludzi, którzy wolą płacić gotówką w sklepach (bo bez gotówki nie ma wolności, jak m.in. w Kanadzie gdy konta bankowe protestujących w 2022 roku zostały zamrożone).

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Karol

Trudno zapłacić "za nic", ale można zapłacić osobno za każdą z kilku kupowanych bułek; w Biedronce kajzerki są chyba po 35 gr.

Moim zdaniem wymóg dokonania kilku płatności w ramach promocji czy realizacji warunku spełnienia bezpłatności rachunku/karty jest i tak lepszy dla Łowcy promocji niż konieczność zapłacenia określonej kwoty. Co prawda jest to bardziej pracochłonne, zajmuje trochę czasu, by płacić za każdą rzecz osobno, ale da sie zrobić. Gorzej z wymyśleniem sensownych wydatków, gdy kilkoma kartami trzeba wydać po kilkaset złotych.

Odpowiedz

K
Karol
Gość
@Krzysztof Duliński

Dziękuję za odpowiedź. Zgadza się, płatność kilkoma kartami na kwotę chociażby 300 zł jest o wiele trudniejsza, ale wymyśliłem w tym czasie płatność "za nic": cegiełki charytatywne po 1 zł, które można znaleźć na znanym serwisie aukcyjnym.

Odpowiedz

O
Ola
Gość

Czy korzystając z tej promocji można założyć konto wspólne z inna osobą?

Odpowiedz

Justyna Kalicińska
Członek załogi
@Ola

Nie, zakładane w promocji Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem indywidualnym.

Odpowiedz

G
Gabriela
Gość

Czy przelew 350 zł może być wykonany na swoje konto do innego banku?

Odpowiedz

Justyna Kalicińska
Członek załogi
@Gabriela

Jak najbardziej, regulamin akcji tego nie wyklucza.

Odpowiedz

D
Damian
Gość

Wie ktoś ile może trwać weryfikacja wniosku o konto? Ja już czekam trzeci dzień

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Damian

Nie zaszkodzi zapytać w banku, czy Twój wniosek faktycznie jest w systemie i czeka na weryfikację. Być może wystąpił jakiś problem techniczny.

Odpowiedz

M
MARTA
Gość

Edit: Jeżeli moje konto zostało zamknięte w dniu 16 lipca 2022 r., to kiedy mogę otworzyć konto ponownie, zważywszy na okres wykluczenia?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@MARTA

Zakładając, że podana przez Ciebie data to moment upływu okresu wypowiedzenia, a nie moment złożenia wypowiedzenia umowy rachunku, to udział w nowej promocji możesz wziąć od 17 lipca 2023 r., czyli po upływie 12 miesięcy.

Odpowiedz

M
MARTA
Gość

Jeżeli moje konto zostało zamknięte w dniu 16 lipca 2023 r., to kiedy mogę otworzyć konto ponownie, zważywszy na okres wykluczenia?

Odpowiedz