Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 4% zwrotu za rezerwację na Booking.com w Twoim banku, ale nie tylko....

20 euro zniżki za płatność PayPal na Booking.com

20 euro zniżki za płatność PayPal na Booking.com
Czas trwania
Cel (zysk) 20 euro zniżki.
Po drodze Należy skorzystać z PayPal płacąc na Booking.com za zamówienie o wartości min. 150 euro.
Przedstawiamy kolejną akcję, która ucieszy podróżników. Płacąc PayPal-em na Booking.com co najmniej 150 euro, otrzymasz 20 euro zniżki. Zainteresowany?

Przed nami sezon wakacyjnych wyjazdów. Poszukując informacji o ciekawych promocjach, szczególną uwagę zwracamy na te, które pozwalają obniżyć koszty podróży i wypoczynku. Informowaliśmy o możliwości otrzymania w niektórych bankach zwrotu części wydatków na portalu Booking.com, przedstawiliśmy też ofertę Visy, dzięki której, korzystając z karty z logo tego operatora, możesz otrzymać 25% rabatu za zakupy w wybranych sklepach na lotniskach. Tym razem prezentujemy akcję PayPala, która obowiązuje do 14 lipca 2019 r. lub do wyczerpania puli nagród. Niestety organizator nie określił, ile zostanie ich rozdanych.

Rezerwacja przepustką do zniżki

Warunki uzyskania zniżki w wysokości 20 euro są bardzo proste. Przede wszystkim musisz posiadać konto PayPal. Jeśli jeszcze go nie utworzyłeś, poniżej znajdziesz przydatne wskazówki.

  1. Zapisz omawianą ofertę (informację o niej otrzymasz na adres e-mail podany podczas rejestracji w PayPal) na swoim koncie PayPal;
  2. Dokonaj do 14 lipca 2019 r. zakupu za co najmniej 150 EUR na specjalnej podstronie Booking.com i zapłać z PayPal. Należna Ci zniżka automatycznie pomniejszy kwotę do zapłaty.

Uwaga: rabat w wysokości 20 euro zostanie naliczony tylko wtedy, gdy dokonujesz transakcji ze sprzedawcą, w którego kraju obowiązującą walutą jest euro i gdy rezerwacja dotyczy terminu do 31 grudnia 2019 r. W przeciwnym wypadku nie otrzymasz bonusu.

Czym jest PayPal?

PayPal to portfel elektroniczny, który umożliwia zakupy w sieci. Można go powiązać z kartami płatniczymi lub rachunkiem bankowym. Portfel umożliwia m.in. regularne opłacanie należności dla określonego sprzedawcy (np. za udostępnianą muzykę) czy szybkie przesyłanie pieniędzy pomiędzy użytkownikami systemu.

Aby korzystać z wszystkich funkcjonalności PayPala, należy utworzyć bezpłatne konto w systemie, podając swój adres e-mail oraz hasło.

O tym, jak to zrobić i do czego jeszcze możesz wykorzystać PayPala, dowiesz się z naszego artykułu. W tym miejscu dodamy, że uczestnicząc w tej promocji musisz mieć polskie konto PayPal, a przy przeliczeniu transakcji walutowej PayPal inkasuje 4%..

Szybka przedwakacyjna akcja

Jak widzisz, niewiele trzeba zrobić, by otrzymać 20 euro zniżki – wystarczy dokonać na Booking.com rezerwacji na kwotę min. 150 euro. Naszym zdaniem, największym problemem może być wybór kraju podróży (pamiętaj, że rabat otrzymasz tylko tam, gdzie obowiązującą walutą jest euro) i miejsca zakwaterowania. Potem pozostanie Ci tylko zastanowienie się, na co wydasz zaoszczędzone pieniądze.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji