Wróć

300 zł do Biedronki i łatwiejsze warunki uniknięcia opłat za kartę kredytową Citi Simplicity w banku Citi Handlowy

Publikacja:
300 zł do Biedronki i łatwiejsze warunki uniknięcia opłat za kartę kredytową Citi Simplicity w banku Citi Handlowy
Czas trwania
Cel (zysk) Bon o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która nie posiadała głównej karty kredytowej w Citibanku po 1 stycznia 2019 r.
Po drodze Do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o "kredytówkę" należy wydać nią min. 1000 zł.
Ponownie można zgarnąć bon do Biedronki o wartości 300 zł za sięgnięcie po kartę kredytową Citi Simplicity w Citibanku. Wystarczy podpisać umowę, choć raz zalogować się do bankowości mobilnej i wydać "plastikiem" w ciągu 3 miesięcy min. 1000 zł. Dodatkowo bank oferuje łatwiejsze warunki zwolnienia z opłat za tę popularną "kredytówkę" przez rok.

Bank Citi Handlowy bardzo aktywnie promuje swoje karty kredytowe, oferując atrakcyjne nagrody. W przypadku karty Citi Simplicity, która jest bezpłatna po wydaniu nią w miesiącu min. 1000 zł, od pewnego czasu bank dorzuca także łatwiejsze warunki zwolnienia z opłaty. W odnowionej promocji Citi oferuje 300 zł do Biedronki za wyrobienie wspomnianej "kredytówki" i spełnienie dwóch prostych zadań – zalogowanie się do bankowości mobilnej oraz wydanie kartą przynajmniej tysiąca złotych.

Kto może przystąpić do promocji?

Tradycyjnie już z ofert specjalnych Citi Handlowego nie mogą skorzystać nierezydenci oraz obywatele Stanów Zjednoczonych (lub rezydenci podatkowi USA).

Podobnie jak w poprzednich akcjach, również i w tej wykluczony jest udział osób, które od 1 stycznia 2019 r. posiadały lub posiadają główną kartę kredytową Citibanku. Jeżeli jednak przed wspomnianą datą zrezygnowałeś z „kredytówki” Citi lub do tej pory jej nie posiadasz, to oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyś przystąpił do tej promocji i sięgnął po 300 zł do wykorzystania w Biedronce.

Obecna edycja promocji „Zostań posiadaczem karty kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach i otrzymaj voucher do Biedronki” trwa do 6 września 2021 r.

Kto może otrzymać kartę kredytową?

Uzyskanie karty kredytowej nie jest tak proste jak otrzymanie „zwykłej” debetówki; wiąże się ze spełnieniem pewnych warunków, które mają uchronić bank przed niewypłacalnymi klientami. Citi Handlowy przyznaje kartę kredytową osobom pełnoletnim, zarabiającym min. 1200 zł netto i zatrudnionym w swoim obecnym miejscu pracy przez co najmniej 3 miesiące.

Dla przedsiębiorców kryteria są ostrzejsze: wymagany dochód musi wynosić min. 2500 zł netto miesięcznie, zaś firma funkcjonować przynajmniej od dwóch lat.

Przy wnioskowaniu o „kredytówkę” bank poprosi Cię o doręczenie dokumentów potwierdzających Twoje dochody (lista akceptowanych dokumentów znajduje się w regulaminie akcji na stronach 1 i 2). Pamiętaj, że bank przyzna Ci kartę tylko wtedy, gdy pozytywnie oceni Twoją zdolność kredytową.

Trzy proste kroki i 300 zł będzie Twoje

Wiesz już, czy spełniasz wymogi banku co do przyznania Ci karty Citi Simplicity, więc spójrzmy na warunki otrzymania 300-złotowej premii:

Start
 • Krok 1

  Do 6 września 2021 r. wypełnij wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na stronie promocji.

 • Krok 2

  Zawrzyj umowę z bankiem, a następnie aktywuj kartę w aplikacji mobilnej Citi Mobile.

 • Krok 3

  W ciągu 10 dni roboczych od daty złożenia wniosku dostarcz do banku dokumenty poświadczające Twoje dochody. Informacje o tym, co jest wymagane zależnie od źródła Twojego wynagrodzenia, znajdziesz w regulaminie.

 • Krok 4

  Do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Citi Mobile.

 • Krok 5

  Najpóźniej do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj nią transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł.

 • Informacja

  Wiadomość o przyznaniu nagrody otrzymasz poprzez serwis Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki akcji.

 • Premia

  Bon do Biedronki o wartości 300 zł, w postaci e-kodu, otrzymasz poprzez bankowość internetową w ciągu 60 dni od daty przesłania informacji o przyznaniu Ci nagrody.

 • Krok 6

  Przez 12 kolejnych okresów rozliczeniowych, począwszy od drugiego z nich (następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę), dokonaj "kredytówką" lub nośnikiem zbliżeniowym transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min 300 zł.

 • Premia

  Jeśli zrealizujesz powyższy warunek, bank zwolni Cię z opłat miesięcznych za wydanie i korzystanie z karty (każda z nich wynosi 12 zł), które standardowo anulowane są w przypadku wydania kartą min. 1000 zł.

Mission complete!

Jak widzisz, bank podchodzi do spełnienia warunków promocji całkiem elastycznie; możesz zdecydować się na jednorazowe, duże zakupy (za 1000 zł) lub mniejsze płatności rozłożone na 3 miesiące. Jeżeli umowę o kartę podpiszesz w kwietniu, to na zrealizowanie wydatków masz czas do końca lipca 2021 r.

Pamiętaj, że w tej akcji brane są pod uwagę wyłącznie transakcje bezgotówkowe wykonane kartą. Nie mogą one zostać ani zwrócone (na kartę Simplicity), ani zaliczać się do kategorii tzw. transakcji szczególnych (tj. powiązanych z hazardem, przelewem z rachunku karty, zasileniem Revoluta itp.).

Brak spełnienia warunków aktywności zwalniających z opłat za kartę w jednym z miesięcy nie pozbawi Cię prawa do tego bonusu w kolejnych okresach. Przypominamy, że tę nagrodę możesz otrzymać tylko w 12 okresach rozliczeniowych po podpisaniu umowy o kartę.

Warunkiem przekazania 300-złotowej nagrody jest posiadanie wciąż aktywnej karty kredytowej.

Jak użyć e-kodu do Biedronki?

Nagrodą w tej akcji jest bon do Biedronki w postaci kodu elektronicznego, który znajdziesz w serwisie Citibank Online. Kod powinieneś pokazać sprzedawcy po zeskanowaniu ostatniego produktu, przed opłaceniem zakupów.

Kod ważny jest przez 6 miesięcy od momentu jego przekazania. Może być on wykorzystywany wielokrotnie, aż do wyczerpania limitu 300 zł brutto (nie ma natomiast możliwości wydania reszty w gotówce).

Każdy uczestnik akcji może otrzymać tylko jedną nagrodę. Jest ona zwolniona z opodatkowania, tak więc nie musisz się martwić rozliczeniami z fiskusem.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity daje dostęp do wielu bonusów, ale trzeba pamiętać o związanych z nią opłatach:

Karta
0 zł / 12 zł
Opłata za kartę

0 zł / 12 zł


opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

w przypadku wybranych promocji karty poza podstawową premią bank oferuje bezwarunkowe zwolnienie z opłaty lub stosuje łatwiejsze warunki jej uniknięcia przez określony czas

Bankomaty
10%, min. 20 zł
Bankomaty 10%, min. 20 zł

bankomaty krajowe i zagraniczne

Oprocentowanie
18,5%
Okres bezodsetkowy
56 dni
Unikalne cechy: kartę można powiązać z usługą Blik.
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja
  4.5

Informacje ogólne

 • Polecana dla
  • aktywnego użytkownika
  • łowcy promocji
 • Operator karty

  Mastercard

 • Rodzaj karty

  zwykła

 • Okres ważności

  3 lata

 • Minimalny dochód

  1200 zł

Opłaty

 • Wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za kartę

  0 zł / 12 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

  w przypadku wybranych promocji karty poza podstawową premią bank oferuje bezwarunkowe zwolnienie z opłaty lub stosuje łatwiejsze warunki jej uniknięcia przez określony czas

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  10%, min. 20 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  10%, min. 20 zł

 • Płatność kartą za granicą

  6,8%

 • Opłata za kartę dodatkową

  0 zł / 6 zł

  opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

Zadłużenie

 • Oprocentowanie

  18,5%

 • Okres bezodsetkowy

  56 dni

 • Maks. limit kredytowy

  ustalany indywidualnie

 • Wysokość spłaty minimalnej

  min. 30 zł, wysokość ustalana na koniec cyklu rozliczeniowego

 • Przekroczenie limitu karty

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple) i kart Mastercard.

Zalety

 • możliwość korzystania z rabatów i promocji specjalnych
 • łatwiejsze warunki uniknięcia opłat w ramach promocji

Wady

 • wysoki próg wydatków zwalniający z opłaty miesięcznej
 • wysoka prowizja za przewalutowanie transakcji w obcych walutach
 • Atrakcyjność opłat
  4/ 5
 • Możliwości i korzyści
  4/ 5
 • Promocje i bonusy
  5/ 5

Zaletą najnowszej propozycji Citibanku jest znaczące złagodzenie na rok warunków wymaganej aktywności, by karta była bezpłatna.

Należy jednak pamiętać, że karta kredytowa jest bardziej skomplikowanym produktem niż karta debetowa. W naszym poradniku znajdziesz konkretne wskazówki, jak ustrzec się przed niechcianymi kosztami i rozsądnie korzystać z „kredytówki”.

Dodatkowa premia za darmowe konto osobiste!

Nie tylko karta kredytowa jest aktualnie objęta promocją. Jeśli założysz bezwarunkowo bezpłatny rachunek osobisty w Citibanku, możesz zyskać dodatkowe bonusy.

Bon na 300 zł na zakupy w Biedronce

Citi Handlowy lubi hojnie nagradzać swoich nowych klientów. Voucher o wartości 300 zł na zakupy w Biedronce to jedna z najatrakcyjniejszych nagród za sięgnięcie po kartę kredytową. Warunki jej zdobycia nie są wcale wygórowane – jedno logowanie do bankowości mobilnej i wydanie kartą 1000 zł w ciągu 3 miesięcy. Naszym zdaniem są one możliwe do zrealizowania przez każdego.

Trzeba też pamiętać o dodatkowym bonusie w postaci znacznego złagodzenia przez rok warunków uniknięcia opłat związanych z kartą Citi Simplicity. A co potem? Decyzja należy do Ciebie - możesz dalej korzystać z Citi Simplicity, realizując wymagania banku lub zrezygnować ze wspomnianej "kredytówki" i rozejrzeć się za inną, korzystając z rankingu kart kredytowych, w którym znajdziesz też informacje o aktualnych promocjach dotyczących poszczególnych kart.

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos