2200 zł za Konto Przekorzystne Biznes i zintegrowanie Pekao24 z Księgowością z Żubrem w Pekao SA + zwolnienie z opłat

Publikacja:
2200 zł za Konto Przekorzystne Biznes i zintegrowanie Pekao24 z Księgowością z Żubrem w Pekao SA + zwolnienie z opłat
Czas trwania
Cel (zysk) 2200 zł w gotówce + zwolnienie z opłat za konto (na rok) i za Księgowość z Żubrem w pakiecie self service (przez 2 lata).
Uczestnik Przedsiębiorca, który po 1 stycznia 2023 r. nie posiadał w Pekao SA rachunku firmowego.
Po drodze Warunkiem wypłaty premii jest założenie konta na platformie „Księgowość z Żubrem” i połączenie go z bankowością internetową Pekao24 dla Firm.
Połącz bankowość internetową Pekao24 dla Firm z platformą księgową „Księgowość z Żubrem” i spełnij pozostałe warunki promocji, a zyskasz nawet 2200 zł premii gotówkowej oraz zwolnienie z opłat za konto na rok a za księgowość na 2 lata. Przyglądamy się oryginalnej akcji przygotowanej dla przedsiębiorców przez bank Pekao SA.

Oferty banków dla przedsiębiorców są coraz bardziej rozbudowane. Oprócz rachunków firmowych i różnego rodzaju kredytów banki oferują firmom również ubezpieczenia, leasing, faktoring, terminale płatnicze i wiele innych usług przydatnych w codziennej działalności. Są wśród nich także mniej lub bardziej rozbudowane pakiety księgowe, które - chyba - dotąd nie były objęte żadną promocją z premią gotówkową.

Dlatego z zainteresowaniem spojrzeliśmy na propozycje banku Pekao SA, który informuje aż o dwóch akcjach specjalnych dotyczących Księgowości z Żubrem:

 • promocja „Zyskaj 200 zł za zintegrowanie Pekao24 dla Firm z Księgowością z Żubrem”, której tytuł mówi, co trzeba zrobić i jaka jest za to nagroda, trwa do 30 czerwca 2023 r. Jej organizatorem jest bank Pekao SA.
 • akcja „Przełomowa Oferta Księgowa”, którą przygotowała spółka Cash Director, trwa do 31 grudnia 2023 r. Nagrodą w niej jest zwolnienie przez 24 miesiące z opłat za Pakiet Księgowość Self-Service w usłudze Księgowość z Żubrem oraz dostęp do dwóch kursów online: „Podstawy księgowości dla małych przedsiębiorców – jak nie popaść w kłopoty z Urzędem Skarbowym” oraz „Podstawy marketingu w Internecie - jak zaistnieć żeby klienci Cię znaleźli”.
  Skorzystanie dodatkowo z Pakietu Obsługi Księgowej Komfort (pełna obsługa księgowa dla firm rozliczających się poprzez KPiR) daje prawo korzystania przez 24 miesiące z funkcjonalności Pakietu Biznes bez dodatkowych opłat oraz dostęp do 4 kursów online. Oprócz tych już wymienionych dochodzą jeszcze: „Podstawy finansów dla małych przedsiębiorców - jak nie popaść w kłopoty finansowe” i „Podstawy windykacji - jak uzyskiwać skutecznie zapłaty od klientów”.
  Warunkiem skorzystania z dodatkowych bonusów jest wystawienie przynajmniej jednej faktury sprzedażowej w kwartale kalendarzowym (przy wyborze Pakietu Księgowość Self Service) lub utrzymanie Pakietu Komfort przez 6 miesięcy.

Warunkiem wstępnym udziału w tej akcji jest otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes, co jest bardzo dobrą wiadomością, gdyż w ramach promocji powitalnej możesz zdobyć aż 2000 zł. Szczegóły tej akcji znajdziesz w osobnym tekście.

Bank zastrzega, że promocja z premią pieniężną skierowana jest do przedsiębiorców, którzy od 1 stycznia 2023 r. nie posiadali konta firmowego w Pekao SA.

Jak zdobyć nagrodę?

Sięgnięcie po 200 zł premii gotówkowej nie wymaga wielkiego wysiłku.

Start
 • Krok 1

  Do 30 czerwca 2023 r. zawnioskuj o Konto Przekorzystne Biznes wraz z kartą Mastercard oraz dostępem do  bankowości elektronicznej Pekao24 dla Firm.

  Na tym etapie musisz też:

  • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz przesyłanie ofert marketingowych drogą elektroniczną i telefonicznie przez Bank Pekao SA oraz spółki wchodzące w skład jego grupy kapitałowej;
  • zaakceptować regulamin promocji.
 • Krok 2

  Połącz  bankowość internetową Pekao24 dla Firm z platformą księgową „Księgowość z Żubrem” świadczoną przez firmę CashDirector S.A. Możesz to zrobić, logując się do rachunku firmowego i składając wniosek o założenie konta na platformie „Księgowość z Żubrem” wraz z połączeniem z Pekao24 dla Firm. Znajdziesz go w zakładce Oferty i wnioski -> Usługi.

  Ustanowione połączenie musi funkcjonować przez co najmniej 2 miesiące kalendarzowe liczone od miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym zawarłeś umowę o Konto Przekorzystne Biznes.

 • Krok 3

  W ciągu 2 miesięcy kalendarzowych liczonych od miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym zawarłeś umowę o Konto Przekorzystne Biznes, wykonaj przelew do ZUS na kwotę min. 270 zł.

 • Premia

  Premię w wysokości 200 zł otrzymasz na otwarte w ramach promocji Konto Przekorzystne Biznes do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym spełniłeś warunki określone w regulaminie akcji.

Mission complete!

Załóżmy, że otworzysz Konto Przekorzystne Biznes w czerwcu. Wówczas musisz połączyć bankowość elektroniczną Pekao24 dla Firm z Księgowością z Żubrem oraz wykonać wymagany przez regulamin przelew do ZUS w lipcu lub w sierpniu. Należną nagrodę otrzymasz w sierpniu albo we wrześniu, zależnie od tego, kiedy wywiążesz się ze wszystkich wymogów akcji.

Premia będzie miała związek z Twoją działalnością gospodarczą i musisz ją ująć po stronie przychodów swojej firmy i rozliczyć według właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

Produkty objęte promocją

Uczestnicząc w tej akcji, będziesz miał do czynienia z dwoma produktami. Warto byś je bliżej poznał.

Konto Przekorzystne Biznes

Co prawda za prowadzenie konta i wydanej do niego karty bank pobiera prowizję, ale można ich uniknąć w prosty sposób.

 • Konto
  0 zł / 12 zł

 • Karta
  0 zł / 8 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2%, min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł / 1,50 zł

Unikalne cechy: korzystne przewalutowania i brak prowizji za transakcje walutowe kartą.

Księgowość z Żubrem

Usługę Księgowość z Żubrem świadczy spółka CashDirector. Serwis przeznaczony jest dla prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, którzy cenią sobie stały dostęp do informacji i chcą korzystać z narzędzi ułatwiających prowadzenie i kontrolowanie spraw księgowych, monitorowanie sytuacji finansowej firmy.

Zawartość poszczególnych pakietów usługi Księgowość z Żubrem przedstawia poniższa tabela.

Pakiety w ramach usługi "Księgowość z Żubrem"

Bonusy wspierające rozwój firmy

Większość promocji bankowych dla przedsiębiorców nastawionych jest na skłonienie ich do sięgnięcia po typowe produkty bankowe - konto firmowe, kredyty, leasingi. Od pewnego czasu standardem są też akcje związane z terminalami płatniczymi. Możliwość zdobycia premii za wypróbowanie księgowości dostępnej w bankowości elektronicznej to interesująca nowość.

Trudno jednoznacznie ocenić jej atrakcyjność, gdyż w dużej mierze zależy ona od potrzeb firmy w zakresie prowadzenia spraw finansowych. Przy prostych działaniach wiele osób pewnie radzi sobie samodzielnie z rozliczeniami, ale w bardziej skomplikowanych sytuacjach pomoc wykwalifikowanego księgowego może być nieoceniona.

Bank obliczył, że wybierając pakiet „Księgowość self-service”, zyskujesz 1 116 zł! (standardowa wartość jego składników), a decydując się na Pakiet Obsługi Księgowej, oszczędzisz 3580 zł. A przecież są jeszcze premie gotówkowe związane z promocją powitalną (max 2000 zł) oraz tą dotyczącą skorzystania z Księgowości z Żubrem (200 zł).

Fakt, że bonusem jest nie tylko zwolnienie z opłat, ale i premia gotówkowa z pewnością jest godny odnotowania. To najmilszy prezent, który można wykorzystać według własnego uznania.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos