Wróć

200 zł premii za płatności kartą kredytową od Banku Pekao

9 komentarzy / opinii
200 zł premii za płatności kartą kredytową od Banku Pekao
Czas trwania
Cel (zysk) 200 zł w gotówce.
Uczestnik Osoba, która między 1 kwietnia a 31 maja 2021 r. otworzyła konto osobiste w Banku Pekao, a dodatkowo w dniu 1 kwietnia 2021 r. nie była posiadaczem karty kredytowej tego banku.
Po drodze Po otwarciu konta osobistego należy zawnioskować o kartę kredytową, a następnie aktywnie z niej korzystać w okresie kolejnych trzech miesięcy (wymagane są min. 4 transakcje w każdym miesiącu).
Promocji konta osobistego w Banku Pekao towarzyszy akcja specjalna karty kredytowej. Osoby, które otworzą konto (najlepiej w równoległej promocji), a następnie zawnioskują o "kredytówkę", mogą zyskać dodatkowe 200 zł premii za aktywność! I jeszcze punkty za rejestrację "plastiku" w programie Bezcenne Chwile.

Choć promocyjna oferta kart kredytowych z logo Mastercard trwa do 30 września 2021 r., to należy od razu podkreślić, że jest to jedynie ostateczny termin wnioskowania o "kredytówkę". Ponadto, by móc w ogóle do niej przystąpić, należy najpóźniej do 31 maja 2021 r. otworzyć Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by zrobić to w ramach promocji związanej z rachunkiem osobistym (a nawet to polecamy!):

Pamiętaj jednak, że w akcji dotyczącej konta obowiązują osobne warunki uczestnictwa i aktywności.

Dodatkowo bank wymaga pełnoletności, pełnej zdolności do czynności prawnych oraz polskiego adresu zamieszkania. Co do karencji, to warunek jest wyjątkowo klarowny – wystarczy, byś 1 kwietnia 2021 r. nie posiadał w Banku Pekao karty kredytowej.

Abyś miał pełen obraz promocji związanych z rachunkiem i kartą kredytową, wrzucamy jeszcze informację o akcji związanej z zarejestrowaniem "plastiku" w programie Bezcenne Chwile:

200 zł za prostą aktywność

Nagroda to 200 zł premii wypłacanej na konto osobiste, a więc do wydania na absolutnie dowolny cel. Jeśli jesteś zainteresowany jej zgarnięciem, sprawdź, czego bank oczekuje od uczestników:

Start
 • Krok 1

  Najpóźniej 31 maja 2021 r. złóż wniosek o Konto Przekorzystne na stronie banku w obowiązującej promocji.

 • Krok 2

  Do 30 września 2021 r. podpisz umowę o dowolną kartę kredytową Mastercard z oferty Banku Pekao dla klientów indywidualnych.

 • Krok 3

  Po podpisaniu umowy (również do 30 września 2019 r.) potwierdź udział w promocji, składając stosowne oświadczenie (jego wzór znajdziesz w załączniku do regulaminu). Możesz to zrobić w bankowości internetowej, telefonicznie lub w oddziale. Oświadczenie zawiera m.in. zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

 • Krok 4

  W każdym z trzech kolejnych miesięcy, licząc od miesiąca następującego po podpisaniu umowy o "kredytówkę", wykonaj przy jej użyciu przynajmniej 4 transakcje bezgotówkowe.

 • Premia

  Premia 200 zł wpłynie na Twoje konto osobiste do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków jej otrzymania.

Mission complete!

Co musisz wiedzieć?

Wyjaśniam zawiłości związane z terminami. Załóżmy, że umowę o kartę kredytową podpisujesz w kwietniu 2021 r. W takim przypadku transakcje musisz wykonywać w maju, czerwcu i w lipcu 2021 r. (oczywiście w każdym z tych miesięcy z osobna). Jeśli spełnisz ten warunek, premia zasili Twoje konto do końca sierpnia 2021 r.

Promocyjne transakcje kartą muszą stanowić zapłatę za nabywane towary lub usługi. Nie ma przy tym znaczenia, czy zostaną dokonane w sklepach stacjonarnych czy internetowych. Regulamin nie wyklucza też płatności mobilnych Google Pay / Apple Pay / Garmin Pay / Fitbit Pay. Nie zostaną natomiast uwzględnione ani transakcje zwrócone, ani polegające na zasileniu elektronicznych portfeli lub zakupie biletów w biletomatach.

Nagroda jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Do momentu jej otrzymania nie odwołuj zgody na przetwarzanie danych.

Karta kredytowa Elastyczna od Banku Pekao

Poniżej parametry podstawowej "kredytówki" z oferty Banku Pekao. Zwracam szczególną uwagę na niemożliwą do uniknięcia opłatę za wydanie karty w wysokości 15 zł:

Karta kredytowa Elastyczna

Oferta nieaktywna
Bank Pekao
Karta
0 zł / 3,90 zł
Opłata za kartę 0 zł / 3,90 zł

opłaty unikniesz, jeśli wykonasz min. 4 transakcje bezgotówkowe w danym cyklu rozliczeniowym

Bankomaty
3,3%, min. 6 zł
Bankomaty 3,3%, min. 6 zł

3,3%, min. 6 zł

Oprocentowanie
14%
Okres bezodsetkowy
54 dni
 • Szczegóły oferty

Informacje ogólne

 • Polecana dla
  • biernego użytkownika
  • łowcy promocji
 • Operator karty

  Mastercard

 • Rodzaj karty

  zwykła

 • Okres ważności

  5 lat

Opłaty

 • Wydanie karty

  15 zł

 • Opłata za kartę

  0 zł / 3,90 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty unikniesz, jeśli wykonasz min. 4 transakcje bezgotówkowe w danym cyklu rozliczeniowym

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  3,3%, min. 6 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  3,3%, min. 6 zł

 • Płatność kartą za granicą

  brak prowizji (przeliczenie na podstawie obowiązującej tabeli kursowej)

 • Wydanie karty dodatkowej

  15 zł

Zadłużenie

 • Oprocentowanie

  14%

 • Okres bezodsetkowy

  54 dni

 • Maks. limit kredytowy

  30 000 zł

 • Wysokość spłaty minimalnej

  5%, min. 50 zł

 • Przekroczenie limitu karty

  40 zł  (w przypadku przekroczenia limitu o więcej niż 3%)

Inne

 • Płatności mobilne

Pamiętaj też, że w promocji możesz zawnioskować o inne karty kredytowe z logo Mastercard, np. Credit Silver czy Credit Gold.

Łącz premie, maksymalizuj zyski!

Sama promocja karty kredytowej jest naprawdę zachęcająca, bo pozwala niewielkim wysiłkiem zyskać aż 200 zł premii. Warto jednak pamiętać, że to tylko jedna z dostępnych ofert promocyjnych w Banku Pekao, a przed skorzystaniem z niej powinieneś założyć również konto osobiste, rzecz jasna najlepiej w promocji.

A jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z "kredytówki", zapoznaj się z krótkim poradnikiem. Znajomość podstawowych zasad uchroni Cię przed niepotrzebnymi kłopotami!

Powodzenia 🙂

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(9)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
J
Jacek
Gość

Czy ktoś składał to oświadczenie z kroku 3 przez bankowość internetową? Jak to zrobić?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Jacek

Oświadczenie wymaga wpisania danych klienta (w tym jego numeru), podania daty złożenia dokumentu, a także podpisu uczestnika promocji. Wskazane jest więc wydrukowanie tej strony, uzupełnienie danych, a następnie zeskanowanie dokumentu / wykonanie jego zdjęcia i przesłanie do banku w formie wiadomości wysłanej w bankowości elektronicznej.

Odpowiedz

Z
Zbyszek
Gość

Czy promocja karty kredytowej obowiązkowo łączy się z promocją konta osobistego ? Czy okres karencji dla promocji konta osobistego wyklucza możliwość ponownego otwarcia konta i zawnioskiwania o kk w tej promocji?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@Zbyszek

Nie, łącznie tych promocji nie jest obowiązkowe. Regulamin akcji dot. karty kredytowej nie wymaga, by konto osobiste również zostało otwarte w promocji – choć trzeba przyznać, że jest to dość prosty sposób na zwiększenie zysku.

Nie musisz wiec przejmować się okresem karencji w akcji z premią za konto. Równie dobrze możesz skorzystać wyłącznie z promocji "kredytówki", o ile do końca maja otworzysz kolejne konto osobiste.

Odpowiedz

M
Mariusz
Gość

Z tego wynika, że samej karty kredytowej nie można wziąć. Szkoda.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Mariusz

Niestety - najpierw musisz założyć Konto Przekorzystne.

Odpowiedz

G
Greg88
Gość

Założyłem konto w połowie marca. Czy mogę przystąpić do tej promocji karty kredytowej, czy obowiązuje mnie poprzednia promocja karty, gdzie warunkiem było wydanie 2000 zł w ciągu 3 miesięcy?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@Greg88

Dokładnie, w Twoim przypadku zastosowanie ma poprzednia promocja, czyli ta, o której piszesz. Powyższa oferta dotyczy tych, którzy otworzą konto osobiste między 1.04 a 31.05.

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@Greg88

Dla jasności dorzucam link do opisu poprzedniej promocji: https://www.najlepszekonto.pl/zyskaj-do-10-proc-zwrotu-platnosci-karta-kredytowa-bank-pekao

Odpowiedz