500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas

Publikacja:
500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 500 zł: 300 zł do Biedronki (3 e-kody po 100 zł) + 16 000 punktów w Bezcennych Chwilach + zwolnienie z opłaty za kartę przez rok.
Uczestnik Nowy posiadacz karty kredytowej BNP Paribas.
Po drodze Transakcje kartą.
BNP Paribas ponownie zachęca do skorzystania ze swojej karty kredytowej wysoką premią. Dzięki aktywnemu korzystaniu z "kredytówki" przez 3 miesiące możesz zyskać nawet 300 zł w formie e-bonów do Biedronki. Wypełniając też wymagania akcji przygotowanej przez Mastercard, zyskasz równowartość 200 zł w punktach w programie Bezcenne Chwile. Ponadto przez 12 miesięcy będziesz zwolniony z opłat za kartę.

Promocja "Zyskaj do 300 zł do Biedronki z kartą kredytową Mastercard"

Organizatorem akcji jest Bank BNP Paribas.

Równolegle trwa promocja "Mobilni zyskują" przygotowana przez organizację płatniczą Mastercard.

Do kiedy możesz skorzystać?

Obie akcje trwają do 31 grudnia 2023 r., z tym że w promocji Mastercarda obowiązuje limit nagród.

Co możesz zyskać?

W akcji banku nagrodą są 3 e-bony po 100 zł do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka. Dodatkowo bank oferuje roczne zwolnienie z opłaty za obsługę karty.

W promocji przygotowanej przez Mastercard do zdobycia jest 16 000 punktów w programie Bezcenne Chwile, które stanowią równowartość 200 zł.

Czy możesz skorzystać?

W promocji mogą wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które od 1 lipca 2022 r. do 2 października 2023 r. nie były związane z bankiem BNP Paribas umową o kartę kredytową. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Co musisz zrobić?

Droga do 500 zł premii z kartą kredytową BNP Paribas
 • Krok 1. Do 31 grudnia 2023 r. wypełnij formularz na stronie banku

  Do 31 grudnia 2023 r. zawrzyj umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold. Zacznij od wypełnienia dedykowanego formularza na stronie banku.

  Konsultant oddzwoni do Ciebie i przekaże szczegóły oferty, a także przeprowadzi Cię przez proces wnioskowania o kredytówkę.

  Tylko tyle wystarczy + aktywowanie karty, by bank zwolnił Cię z opłat za "kredytówkę" przez 12 miesięcy.

 • Dodatkowy bonus. Zyskaj 16 000 punktów w Bezcennych Chwilach

  Zrealizuj wymagania regulaminu promocji "Mobilni zyskują", by zdobyć 16 000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile, czyli równowartość 200 zł.

 • Krok 2. Aktywnie korzystaj z karty w 3 kolejnych miesiącach

  Aktywnie korzystaj z karty kredytowej w okresie pierwszych 3 pełnych miesięcy kalendarzowych po podpisaniu umowy. W każdym z nich zrealizuj transakcje na łączną kwotę min. 1000 zł.

  Bank uzna:

  • transakcje bezgotówkowe definiowane jako płatność za towary lub usługi w punktach handlowo-usługowych lub sklepach internetowych z wyłączeniem podmiotów identyfikowanych kodami MCC 5300 - handel hurtowy oraz 4111 - usługi transportowe;
  • transakcje gotówkowe - wypłata pieniędzy z bankomatu lub przelew z rachunku karty.

  Nie zostaną natomiast uznane transakcje zwrócone, przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku, będące zasileniem karty lub innego instrumentu płatniczego, w tym operacje przez portfel elektroniczny, przekazy pieniężne i płatności związane z grami hazardowymi.

 • Premia. Odbierz e-kody do Biedronki

  Nagrodę otrzymasz w wiadomości SMS na numer telefonu komórkowego, jaki wskazałeś we wniosku o kartę kredytową. Kod zostanie wysłany przez bank w ciągu 30 dni od zakończenia miesiąca, w którym spełnisz warunki jego otrzymania.

  E-kody do Biedronki ważne są bezterminowo. Wystarczy podać tworzący je kod kasjerowi lub samodzielnie wpisać podczas dokonywania płatności na kasie samoobsługowej.

  Do chwili otrzymania nagrody nie możesz zrezygnować z karty. Gdybyś to zrobił, bank nie wypłaci Ci premii.

  Otrzymana nagroda nie podlega opodatkowaniu.

Mission complete!

Dla uniknięcia niejasności przedstawmy przykładową sekwencję działań na konkretnym przykładzie. Jeśli umowę o kartę kredytową podpiszesz w październiku, wymagane transakcje musisz zrealizować w listopadzie i grudniu 2023 roku oraz w styczniu 2024 roku. Wówczas e-kody do Biedronki bank przekaże Ci w grudniu 2023 r. oraz w styczniu i lutym 2024 r.

Karty kredytowe, których dotyczy promocja

 • Karta
  0 zł / 12 zł

 • Bankomaty
  6%, min. 10 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni

Karta kredytowa Mastercard Gold

Przy tej karcie wymagania wobec jej posiadaczy są nieco wyższe. Warunkiem zwolnienia z opłaty (15 zł/miesiąc) jest wykonanie kartą transakcji na łączną kwotę min. 2000 zł.

Przydatne dokumenty

 • Regulamin promocji "Zyskaj do 300 zł do Biedronki z kartą kredytową Mastercard"

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
5
(1 ocena)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos