HIT! Nawet 2900 zł za BEZTERMINOWO DARMOWE Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank Polska

Publikacja:
HIT! Nawet 2900 zł za BEZTERMINOWO DARMOWE Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank Polska
Czas trwania
Cel (zysk) 2900 zł: 500 zł na start + 1200 zł moneyback + 300 za terminal + 300 zł za eKsięgowość + 300 zł za kredyt + 300 zł za leasing/pożyczkę leasingową + bezterminowe zwolnienie z podstawowych opłat.
Uczestnik Nowy klient firmowy, który od 1 stycznia 2022 r. nie posiadał w Santander Bank Polska konta firmowego.
Po drodze Logowanie do aplikacji mobilnej, transakcje kartą i Blikiem, wyrażenie zgód marketingowych, skorzystanie z różnych produktów Santandera.
Prezentujemy kolejną promocję Konta Firmowego Godnego Polecenia z oferty Santander Bank Polska. Jej organizator przyznaje przedsiębiorcom 500 zł premii za spełnienie bardzo prostych warunków. W równoległej akcji bank oferuje do 1200 zł zwrotu za płatności kartą i zwalnia bezterminowo z opłat za konto oraz podstawowe operacje. Do zdobycia są też premie po 300 zł za skorzystanie z innych produktów firmowych. W sumie można zgarnąć nawet 2900 zł!

Promocja "Zyskaj BONUS z Kontem Firmowym Godnym Polecenia"

Organizatorem promocji jest spółka Rankomat, Santander Bank Polska ma status jej współorganizatora.

Równolegle trwa akcja "Promocja godna polecenia"; edycja 6, której organizatorem jest samodzielnie bank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Do akcji przygotowanej przez Rankomat można przystąpić do 29 lutego 2024 r., a tej firmowanej przez Santandera do 31 marca 2024 r.

Co możesz zyskać?

W promocji przygotowanej przez Rankomat do zdobycia są dwie nagrody po 250 zł (czyli 500 zł) w formie przelewu na konto firmowe.

Santander oferuje bezterminowy brak opłat za konto firmowe oraz kilka nagród o łącznej wartości 2400 zł:

 • zwrot 3% wydatków kartą przez 6 miesięcy; nawet 200 zł miesięcznie, czyli łącznie 1200 zł;
 • 300 zł za podpisanie umowy o terminal płatniczy,
 • 300 zł za podpisanie pierwszej umowy o kredyt;
 • 300 zł za skorzystanie z eKsięgowości,
 • 300 zł za skorzystanie z leasingu lub pożyczki leasingowej na kwotę min. 10 tys. zł.

Łącząc wszystkie promocje można zyskać aż 2900 zł.

Czy możesz skorzystać?

W promocji mogą wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne będące jednocześnie przedsiębiorcami, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych, obywatelstwo polskie, miejsce zamieszkania na terenie Polski oraz ważny dowód osobisty. Konieczne też jest, by w okresie od 1 stycznia 2023 r. do dnia przystąpienia do promocji bank nie prowadził dla takiej osoby konta firmowego.

W przypadku akcji samodzielnie przygotowanej przez bank okres karencji jest dłuższy o rok, nie możesz być jej uczestnikiem, jeśli posiadałeś w Santanderze konto formowe po 1 stycznia 2022 r.

Nie ma przeszkód, by w akcji uczestniczyli posiadacze indywidualnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, dla osób fizycznych, w Santanderze.

Co musisz zrobić?

Droga po 2900 zł premii z Kontem Firmowym Godnym Polecenia
 • Krok 1. Do 29 lutego 2024 r. załóż profil uczestnika w serwisie organizatora

  Do 29 lutego 2024 r. załóż Profil uczestnika na stronie organizatora. Zaakceptuj regulamin oraz wyraź zgodę na ujawnienie organizatorowi tajemnicy bankowej w zakresie spełnienia warunków promocji.

  Jeśli korzystasz już z serwisu Bonus eBrokerPartner.pl w związku z uczestnictwem we wcześniejszych promocjach przygotowanych przez spółkę Rankomat, to pomijasz ten krok.

 • Krok 2. Złóż wniosek o Konto Firmowe Godne Polecenia

  Również do 29 lutego 2024 r. złóż wniosek o otwarcie Konta Firmowego Godnego Polecenia za pośrednictwem swojego Profilu uczestnika. W tym celu wejdź w zakładkę "KONTO BONUS" i kliknij link, który przekieruje Cię do wniosku.

  Na etapie wnioskowania wyraź zgody na kontakt w sprawie realizacji wniosku oraz na kontakt telefoniczny i mailowy w celach marketingowych.

  Uwaga: We wniosku o rachunek podaj ten sam adres e-mail co podczas rejestracji na stronie organizatora.

 • Krok 3. Do 11 marca 2024 r. zawrzyj umowę o konto firmowe

  Do 11 marca 2024 r. zawrzyj umowę o rachunek firmowy.

 • Krok 4. Spełnij warunki aktywności

  Do 29 marca 2024 r.

  • przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Mobile. Nagrodą za spełnienie tego warunku (oraz za wspomniane wcześniej wyrażenie zgody marketingowej) jest 250 zł. Gdybyś wcześniej nie wyraził wymaganych zgód, możesz to zrobić w dowolnym momencie (ale nie później niż 29 marca 2024 r.) podczas wizyty w oddziale banku / placówce partnerskiej, w bankowości elektronicznej Santander Mini Firma lub podczas rozmowy z doradcą telefonicznym.
  • wykonaj przynajmniej 3 dowolne transakcje spośród wymienionych: przelew, płatność kartą lub transakcja Blikiem. Premia za zrealizowanie tego warunku też wynosi 250 zł.

  Wszystkie wymagane operacje mogą opiewać na dowolną kwotę, pod tym względem nie ma żadnych ograniczeń.

  W regulaminie zaznaczono, że w ramach promocji zostanie uznany dowolny przelew, jeśli nie będzie on skierowany do ZUS lub na inny rachunek prowadzony w Santanderze. To dość zaskakujący warunek, bo przecież możliwe jest, że kontrahent też będzie klientem Santandera. Dobrze jest więc wiedzieć, jak rozpoznać bank po numerze rachunku.

  Bezgotówkowa transakcja kartą debetową wydaną do Konta Firmowego Godnego Polecenia może być zrealizowana w punkcie stacjonarnym, jak i sklepie internetowym; dopuszczalne są płatności telefonem.

  Na temat płatności Blikiem regulamin mówi, że można ją wykonać w dowolnym miejscu, ale w ramach promocji nie zostaną uznane transakcje Blikiem na numer telefonu.

 • Krok 5. Podaj dane do przekazania nagrody

  Do 17 kwietnia 2024 r. zostaniesz powiadomiony o spełnieniu warunków promocji za pośrednictwem wiadomości mailowej od organizatora.

  Od momentu otrzymania maila masz tylko 7 dni (tj. do 24 kwietnia 2024 r.) na wypełnienie formularza, do którego link znajdziesz w wiadomości (będzie on dostępny również na profilu uczestnika w zakładce "WYPŁATA"). Należy w nim podać numer nowo otwartego Konta Firmowego Godnego Polecenia.

 • Premia. Odbierz należną Ci premię

  Wypłata należnej Ci premii nastąpi najpóźniej 30 kwietnia 2024 r. w formie przelewu na Konto Firmowe Godne Polecenia.

  Zamknięcie konta przed dniem wypłaty bonusów pozbawi Cię prawa do premii.

  Ważne! Premia stanowi przychód Twojej firmy, musisz się więc z niej rozliczyć z właściwym urzędem skarbowym według zasad, jakie stosujesz w swojej działalności gospodarczej.

 • Dodatkowy bonus. Sięgnij po kolejne premie w akcji przygotowanej przez Santandera

  Swoje zyski możesz powiększyć, spełniając wymagania promocji samodzielnie przygotowanej przez bank. Można w niej zdobyć nawet 2400 zł.

Mission complete!

Konto firmowe objęte promocją

Konto Firmowe Godne Polecenia

Oferta nieaktywna
Santander Bank Polska
 • Konto
  0 zł

 • Karta
  0 zł

 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Unikalne cechy: pakiet darmowych przelewów ekspresowych Blue Cash i bezpłatne wpłatomaty banku.

Zwracamy uwagę na BEZTERMINOWE zwolnienie z opłat za konto, kartę i podstawowe operacje bankowe.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.5
(2 oceny)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
Andi
Gość

Dziwne to wykluczenie przelewu do ZUS… rozumiem, że US już nie jest problemem?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Andi

Organizator najprawdopodobniej uznał, że nie będzie nagradzał za realizację przelewu, którego wykonanie jest obowiązkowego. Z przelewem do US jest nieco inaczej, bo podatek może być należny lub nie.

Odpowiedz

M
Mro
Gość

Czy dobrze przeczytałem brak transakcji wykluczonych (chodzi o kody MMC) - czyli każda transakcja kartą wejdzie?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Mro

Regulamin promocji faktycznie nie zawiera informacji o wykluczeniu transakcji wykonanych w miejscach o określonych kodach MCC. Trzeba jednak pamiętać, że mamy do czynienia z kartą wydaną do rachunku firmowego, więc wskazane jest, by płatności miały związek z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Odpowiedz