400 zł na prostych warunkach + 8000 punktów w Bezcennych Chwilach za DARMOWE CitiKonto w Citibanku!

Publikacja:
400 zł na prostych warunkach + 8000 punktów w Bezcennych Chwilach za DARMOWE CitiKonto w Citibanku!
Czas trwania
Cel (zysk) 500 zł: 400 zł w formie przelewu + 8000 punktów w Bezcennych Chwilach.
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która po 31 grudnia 2020 r. nie posiadała w Citi konta osobistego lub oszczędnościowego.
Po drodze Zgody marketingowe, transakcje kartą, wpływy.
Proste warunki, wysoka nagroda – tak w skrócie można scharakteryzować najnowszą ofertę specjalną Citibanku. Wystarczy, że otworzysz CitiKonto, zapewnisz wpływy na rachunek w dwóch miesiącach i wykonasz wymagane transakcje kartą, a 400 zł premii trafi w Twoje ręce. Dodatkowo możesz zyskać 8000 punktów w programie Bezcenne Chwile, czyli równowartość 100 zł.

Promocja „CitiKonto – Zyskaj do 400 zł z CitiKontem”

Organizatorem akcji jest bank Citi Handlowy.

Równolegle trwa akcja "Zapunktuj z kartą Citibank Mastercard", którą przygotowała organizacja płatnicza Mastercard, bank Citi Handlowy ma w niej status partnera.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 30 listopada 2023 r. lub do wyczerpania puli 4000 promocyjnych rachunków, które zostaną otwarte w ramach tej promocji.

Akcja Mastercarda ma trwać do 31 października 2023 r., ale może zakończyć się wcześniej z powodu ograniczonej puli nagród.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest 400 zł premii gotówkowej. W akcji Mastercarda możesz zyskać 8000 punktów w programie Bezcenne Chwile, które stanowią równowartość 100 zł.

Czy możesz skorzystać?

Uczestnikami promocji mogą być osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 31 grudnia 2020 r. nie posiadały w Citi Handlowym konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego, także jako współposiadacz. Jeśli posiadasz w Citibanku jakiś inny produkt – np. kartę kredytową – możesz skorzystać z opisywanej oferty.

Tradycyjnie z akcji wykluczeni są nierezydenci oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Co musisz zrobić?

Droga do 500 zł premii w Citibanku
 • Krok 1. Do 30 listopada 2023 r. złóż wniosek o CitiKonto na stronie promocji

  Do 30 listopada 2023 r. wypełnij wniosek o CitiKonto na stronie promocji, a następnie zawrzyj z bankiem umowę w procesie online, na podstawie której zostanie otwarty rachunek.

  Pamiętaj, by zaakceptować regulamin akcji i wyrazić zgody na marketing drogą elektroniczną i telefoniczną.

 • Premia. Odbierz nagrodę (25 zł) za otwarcie rachunku i zgody marketingowe

  Za sam fakt otwarcia rachunku i wyrażenie zgód marketingowych otrzymasz 25 zł premii, o ile utrzymasz zgody do ostatniego dnia roboczego miesiąca, w którym otworzyłeś konto.

  Bank przekaże Ci nagrodę na CitiKonto najpóźniej do ostatniego dnia roboczego w miesiącu następującym po tym, w którym podpisałeś umowę o rachunek.

 • Krok 2. Zapewnij wpływy na konto w dwóch kolejnych miesiącach

  W każdym z dwóch kolejnych miesięcy następujących po miesiącu otwarcia rachunku zapewnij wpływy na CitiKonto w łącznej wysokości min. 2000 zł.

 • Premia. Odbierz nagrodę za wpływy na CitiKonto

  Nagrodę za zapewnienie wpływów otrzymasz na CitiKonto do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym spełniłeś wymagania.

 • Krok 3. Aktywnie korzystaj z karty w czterech kolejnych miesiącach

  Aktywnie korzystaj z karty w czterech miesiącach następujących po tym, w którym założyłeś konto. Za każdy miesiąc, w którym zrealizujesz przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 200 zł, bank wypłaci Ci 50 zł premii. Gdybyś nie zrealizował zadań w którymś z miesięcy, nie pozbawi Cię to prawa do otrzymania kolejnych nagród. Po prostu Twoja łączna premia będzie niższa.

  Uznane będą wszelkie płatności kartą do CitiKonta w sklepach stacjonarnych i przez Internet, które nie zostaną zwrócone.

 • Premia. Odbierz premię za korzystanie z karty (max 4 x 50 zł)

  Premię za spełnienie warunków regulaminu otrzymasz do końca kolejnego miesiąca następującego po tym, w którym zrealizowałeś warunki aktywności. Możesz otrzymać maksymalnie 4 bonusy po 50 zł.

 • Dodatkowy bonus. Zdobądź 8000 punktów w Bezcennych Chwilach

  Swoją zdobycz możesz powiększyć o 8000 punktów (równowartość 100 zł) w programie Bezcenne Chwile.

Mission complete!

Reguły realizacji wymagań regulaminu brzmią dość skomplikowanie, bo nie podano w nich konkretnych dat. Przedstawmy więc je na przykładzie. Zakładając konto w październiku, 25 zł za ten ruch i wyrażenie zgód marketingowych dostaniesz w listopadzie. Wpływy powinieneś zapewnić w listopadzie i grudniu 2023 r., dzięki czemu w styczniu 2024 r. otrzymasz 175 zł premii. Z kolei transakcje kartą musisz realizować od listopada 2023 r. do lutego 2024 r., a wtedy bonusy po 50 zł będziesz otrzymywał od grudnia 2023 r. do marca 2024 r.

Wszystkie nagrody są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych i nie musisz ich zgłaszać fiskusowi. Otrzymasz je wyłącznie wtedy, gdy w dniu ich przekazania CitiKonto nie będzie zamknięte lub Umowa Depozytowa nie będzie w okresie wypowiedzenia.

Konto objęte promocją

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł / 8 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: pakiet darmowych przelewów natychmiastowych.

CitiKonto prowadzone jest bezwarunkowo bezpłatne, darmowa jest też obsługa wydanej do niego karty. Atutami rachunku są też 3 bezpłatne przelewy natychmiastowe w miesiącu oraz świetne kursy walut, obowiązujące zarówno przy ich wymianie, jak i płatnościach kartą.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(23)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
B
biedra
Gość

Dzien dobry, mam dwa pytania: czy wpływ moze pochodzić z mojego konta w innym bank i czy do transakcji kartą liczą się te wykonane telefonem?

Odpowiedz

Justyna Kalicińska
Członek załogi
@biedra

Bank nie precyzuje, skąd ma pochodzić wpływ, więc moim zdaniem przelew z Twojego konta w innym banku powinien spełnić warunki promocji. Co do płatności Apple/Google Pay, to są one tak czy owak płatnościami kartą, więc nie widzę przeszkód. W regulaminie brak też konkretnej wzmianki, w której by tego zabraniano.

Odpowiedz

J
John
Gość

A ja mam problem z rejestracją karty w BC. Każe mi pobrać dwa pliki i zaakceptować ich treść. A plików brak...

Odpowiedz

B
bankowicz
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@John

Kurczę, miałem kiedyś coś podobnego. A jak przewiniesz ekran w dół albo pomniejszysz?

Odpowiedz

J
John
Gość
@bankowicz

Ważne! Aby zarejestrować się w programie, musisz wykonać następujące kroki: KROK 1 – pobierz oba dokumenty PDF w formularzu, KROK 2 – Zaznacz pierwsze 4 oświadczenia w formularzu.Jeżeli nie widzisz formularza kliknij w zakładkę „Priceless Specials Rejestracja”.

Nie mam ani tych plików (ani wyżej ani niżej), nie mam też takiej zakładki :(

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@John

Prawdopodobnie miałeś inną kartę citi w bchw i już niejako jesteś zarejestrowany, oni potem dodają nowe karty niejako z automatu. Spróbuj dodać kartę na swoim koncie w bchw, jak to bardzo nowa karta może to być możliwe nawet dopiero za kilka dni, trzeba próbować codziennie

Odpowiedz

M
Mac
Gość

Czy proces zakładania konta metodą na selfie jest w całości online czy czeka mnie jeszcze wizyta kuriera lub w oddziale? Niestety na czacie Citi banku nie potrafili odpowiedzieć i odesłali mnie na infolinię a tam niestety długo musiałbym czekać na co niestety nie mam teraz czasu. Pomyślałem że może tutaj ktoś będzie znał odpowiedź :)

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Mac

Cały proces przebiega online. Bank zamieścił na swoje stronie krótki filmik pokazujący przebieg procesu otwierania rachunku metodą na selfie https://www.citibank.pl/konta-osobiste/?prid=herobanner#

Odpowiedz

A
ama
Gość

Czy 2.000 zł wpływu to musi być przelew wynagrodzenia, czy mogę dokonać przelewu z mojego innego konta na taką kwotę?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@ama

Bank nie sprecyzował jakich wpływów (skąd) oczekuje. Punkt 11b regulaminu dotyczący obowiązku zasilenia rachunku mówi, że premię za zasilenie konta otrzyma każdy uczestnik, który:

otrzyma na Konto wpłaty o łącznej wartości w wysokości minimum 2 000 PLN (słownie: dwa tysiące złotych) w każdym z 2 (słownie dwóch) kolejnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym otworzył Konto.

Odpowiedz

A
ama
Gość
@Krzysztof Duliński

Ok, dziękuję za odpowiedź.

Odpowiedz

M
Mac
Gość

Dobrze rozumiem regulamin, że nie wyrażając zgód marketingowych traci się jedynie 25zł z premii? Bez zgód marketingowych reszta promocji będzie obowiązywać? Ma ktoś doświadczenie z tym bankiem i mógłby powiedzieć czy często dzwonią lub wysyłają sms/email gdy są wyrażone zgody marketingowe?

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Mac

Jak dzwonią to "falami" gdy mają jakąś ofertę pożyczek itp. W telefonie można ściągnąć aplikację "Kto dzwonił" i nawet ustawić blokowanie telefonów od nich. A emaile i SMS-y się przydają, bo oni mają jednak promocje dla "starych/obecnych" klientów więc może warto te ich informacje dostawać.

Odpowiedz

M
mar
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Katarzyna

zblokowaniem numerów zalecam ostrożność, taką oto miałam 'przygodę': zablokowałam numery i gdy zrobiłam większy przelew bank podał komunikat że będą dzwonić aby potwierdzić przelew; przelew nie wyszedł, a na moją reklamację była odpowiedź że nie odbierałam telefonu...

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@mar

Ok, wystarczy więc nie odbierac...

Odpowiedz

M
mar
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Katarzyna

odebrać i się rozłączyć

Odpowiedz

M
Mac
Gość
@Katarzyna

Dzięki za radę. W takim razie pewnie zezwolę na kontakt i przekonam się na ile będzie to uciążliwe a na ile pomocne. Zawsze mogę odwołać zgody :)

Odpowiedz

M
Mac
Gość
@mar

Dzięki za informacje. Konkretnie w Citi miałaś taką sytuację? Domyślam się że w wielu bankach może być podobna procedura ale ciekaw jestem czy konkretnie w Citi tak robią?

Odpowiedz

M
mar
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Mac

nie w Citi, w innym banku

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Mac

Jestem klientem kilku banków, w Citi korzystam z "kredytówki" od blisko 5 lat, i nie mam problemów z natłokiem kontaktów marketingowych. Średnio raz na miesiąc jest telefon z jakiegoś banku z propozycją wzięcia kredytu czy przedstawieniem się nowego doradcy, któremu zostałem przydzielony.

Blokowania numerów telefonów nie polecam, bo przy przelewach większych kwot banki faktycznie dzwonią z prośbą o potwierdzenie operacji. Niedawno byłem naprawdę pod wrażeniem szybkości reakcji, nie zdążyłem się nawet wylogować z bankowości a już był telefon z potwierdzeniem, czy to ja zlecałem przelew i pytaniem - uwaga - czy robię to świadomie, nie będąc przez nikogo zmuszanym do tego?

Odpowiedz

M
mar
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Krzysztof Duliński

Zgadzam się.

I dlatego nie blokuję, odbieram, rozłączam, zapisuję jaki to bank i to wszystko.

Odpowiedz

K
kyokushin
Gość

Jak długo będą ważne bezcenne punkty?

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@kyokushin

Miesiąc

Odpowiedz