Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 1100 zł łatwej premii za Konto Santander w Santander Bank Polska.

HIT! Aż 900 zł łatwej premii za Konto Santander w Santander Bank Polska

Publikacja:
HIT! Aż 900 zł łatwej premii za Konto Santander w Santander Bank Polska
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) Do 900 zł: 400 zł premii gotówkowej + karta podarunkowa o wartości 100 zł (lub 4 bilety do kina) za otwarcie konta z polecenia + 100 zł za wymianę waluty + do 300 zł zwrotu za rachunki.
Uczestnik Osoba, która nie posiadała konta osobistego w Santander Bank Polska od 1 stycznia 2021 r.
Po drodze Wpływy, transakcje kartą i Blikiem, logowanie do aplikacji mobilnej banku, wymiana waluty za pośrednictwem Kantoru Santander.
Santander Bank Polska nieustannie serwuje atrakcyjny pakiet promocji. W wyniku kumulacji do zgarnięcia jest w sumie nawet 900 zł! Zdobycie każdej z premii jest możliwe po spełnieniu prostych warunków, choć aktywność wymagana jest przez całe 4 miesiące. Niestety tym razem również obowiązuje dłuższa karencja.

Promocja "Zyskaj do 400 zł z kontem"

Organizatorem akcji "Zyskaj do 400 zł z kontem" i pozostałych opisanych promocji jest Santander Bank Polska.

Do kiedy możesz skorzystać?

Z propozycji banku dotyczącej promocji konta osobistego możesz skorzystać do 29 lutego 2024 r.

Co możesz zyskać?

Santander Bank Polska znany jest z hojnego nagradzania swoich klientów, zarówno na początku współpracy, jak i później. Przekonuje o tym pakiet aktualnie dostępnych promocji:

 1. W akcji "Zyskaj do 400 zł z kontem" do zgarnięcia jest 400 zł w gotówce (bonus będzie wypłacony w 3 częściach: 150 + 150 + 100 zł). Promocja trwa do 29 lutego 2024 r.
 2. W promocji "„100 zł z Kantorem Santander” możesz zdobyć kolejne 100 zł, otwierając Konto24 walutowe i wymieniając walutę za pośrednictwem Kantoru Santander. Uwaga: w tej akcji obowiązuje pula nagród, przygotowano ich tylko 1000.

 3. W programie poleceń bank oferuje nowym i obecnym klientom nagrodę do wyboru: 100 zł w formie karty podarunkowej (do Biedronki, Decathlonu, RTV EURO AGD lub Zalando) albo 4 bilety do kina Helios / Cinema City.
 4. Dodatkowo jako posiadacz Konta Jakie Chcę Santandera będziesz mógł odzyskać nawet 300 zł w ciągu roku, regulując domowe rachunki ze swojego nowego konta.

Łączna kwota nagród jest więc niebagatelna i wynosi 900 zł.

Czy możesz skorzystać?

Organizator stawia uczestnikom kilka warunków. Po pierwsze, muszą to być osoby pełnoletnie posiadające ważny dowód osobisty, polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania na terytorium Polski oraz pełną zdolność do czynności prawnych.

Po drugie, wykluczone są osoby, które w okresie od 1 stycznia 2021 r. posiadały w Santanderze konto osobiste (również jako współwłaściciele).

Jeżeli natomiast posiadasz jakiś inny produkt Santandera (np. konto firmowe lub kartę kredytową), to bez problemu możesz wziąć udział w promocji.

Co musisz zrobić?

Droga do 900 zł w Santander Bank Polska
 • Krok 1. Do 29 lutego 2024 r. złóż wniosek o wybrany rachunek: Konto Santander, Konto Santander dla studenta, Konto Select lub Konto Santander Max.

  Do 29 lutego 2024 r. złóż internetowy wniosek o wybrany rachunek:

  • Konto Santander
  • Konto Santander dla studenta
  • Konto Select
  • Konto Santander Max

  z kartą debetową Visa / Mastercard Dopasowana i dostępem do bankowości elektronicznej, pamiętając o podaniu adresu e-mail oraz numeru telefonu.

  We wniosku musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, kontakty ze strony banku, w tym w celach marketingowych drogą telefoniczną i elektroniczną oraz na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej (EKK, czyli elektroniczny kanał kontaktu).

  Miejsce, w którym musisz zaznaczyć wymagane zgody marketingowe, wygląda tak:

  Promocja Santander, wniosek o konto, zgody marketingowe.
 • Dodatkowy bonus. Zyskaj dodatkowe 100 zł w programie poleceń

  Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowy bonus w programie poleceń, to po otwarciu konta wpisz kod polecenia w rubryce związanej z programem poleceń. Jeśli nie posiadasz takiego kodu, możesz skorzystać z naszego: S2C9T9

  Pamiętaj o spełnieniu warunków aktywności dotyczących tej oferty!

 • Krok 2. Zawrzyj z Santander Bank Polska umowę o wybrany rachunek

  Do 10 marca 2024 r. zawrzyj umowę o rachunek z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Możesz to zrobić podczas spotkania z kurierem lub metodą "na selfie".

 • Dodatkowy bonus. Otwórz Konto24 walutowe i wykonaj wymaganą transakcję (100 zł)

  Do 30 kwietnia 2024 r. otwórz Konto24 walutowe i przeprowadź transakcję wymiany walut na co najmniej 100 jednostek waluty (USD, EUR, GBP lub CHF) za pośrednictwem Kantoru Santander.

  Nagrodę za transakcję walutową otrzymasz do 31 maja 2024 r.

 • Krok 3. Zrealizuj warunki aktywności w dwóch miesiącach po założeniu ROR (150 zł).

  W marcu i kwietniu 2024 r. (w każdym z tych miesięcy) zapłać kartą lub Blikiem w punkcie stacjonarnym lub sklepie internetowym na łączną kwotę min. 300 zł lub choć jeden raz (jeśli jesteś w wieku 18-25 lat),

  Co musisz wiedzieć o transakcjach bezgotówkowych kartą? Liczą się zarówno te wykonane w sklepach stacjonarnych, jak i w Internecie. Co ważne, pod uwagę brana jest data rozliczenia (zaksięgowania) transakcji na rachunku. Zatem jeśli wykonasz je w ostatnich dniach miesiąca, bank najpewniej zaksięguje je na rachunku dopiero na początku kolejnego miesiąca.

  Do transakcji Blikiem nie są wliczane przelewy na telefon.

  Pamiętaj, że do otrzymania każdej kolejnej premii cząstkowej w promocji niezbędne jest spełnienie warunków uprawniających do uzyskania poprzedniej. Dla przykładu, jeśli nie spełnisz warunków w marcu, pozbawisz się szansy na bonusy w kolejnych etapach akcji.

 • Premia. Odbierz 150 zł premii za otwarcie konta osobistego.

  150 zł premii za otwarcie rachunku oraz aktywność w marcu i kwietniu otrzymasz na ROR w Santander Bank Polska do 31 maja 2024 r.

  Nagrodę (także i pozostałe) otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu ich przekazania Twój ROR i karta będą aktywne i nie odwołałeś wcześniej udzielonych zgód marketingowych.

 • Krok 4. Zrealizuj warunki aktywności w kolejnych dwóch miesiącach (150 zł).

  W maju i czerwcu:

  • zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 1000 zł, jeśli skończyłeś 26 lat lub 300 zł, jeśli nie ukończyłeś 26 roku życia
  • zapłać kartą lub Blikiem w punkcie stacjonarnym lub sklepie internetowym na łączną kwotę min. 300 zł lub chociaż jeden raz (jeśli jesteś w wieku 18-25 lat),
  • zaloguj się minimum raz do aplikacji Santander mobile.

  Warunek dotyczący wpływów nie został opisany w regulaminie zbyt szczegółowo – poniekąd to dobra informacja, gdyż można z tego wyciągnąć wniosek, że bank uzna każdy wpływ na konto, niezależnie od źródła. Przypominamy też, że wpływ nie musi być jednorazowy; ważne, by suma uznań na rachunku w danym miesiącu wyniosła min. 1000 zł.

 • Krok 5. Przez 4 miesiące płać kartą (100 zł)

  Jeśli spełniłeś warunki przyznania I i II nagrody, to możesz zyskać dodatkowe 100 zł, o ile w każdym z 4 pierwszych miesięcy po założeniu konta w ramach promocji, czyli od marca do czerwca 2024 r., wykonasz min. 5 transakcji kartą.

 • Premia. Odbierz drugą i trzecią część premii (150 zł + 100 zł)

  Przelew z drugą i trzecią częścią premii gotówkowej (150 zł + 100 zł) zasili Twoje Konto Santander do 31 lipca 2024 r.

 • Dodatkowy bonus. Zyskaj zwrot za rachunki (do 300 zł w ciągu roku).

  Opłacając domowe rachunki z konta osobistego w Santander Bank Polska, możesz otrzymać do 300 zł zwrotu w ciągu roku.

Mission complete!

Premie zwolnione są z opodatkowania, nie musisz się więc przejmować rozliczeniami z fiskusem.

Konta, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł / 6 zł

 • Karta
  0 zł / 9 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 3 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Unikalne cechy: darmowe przelewy natychmiastowe, zwrot 1% kwoty rachunków za gaz, prąd, TV, telefon i Internet.

Konto Santander w wersji dla studenta adresowane jest do osób pełnoletnich, które nie ukończyły jeszcze 26 r.ż. Jego posiadacze mają do zrealizowania nieco inne zadania niż starsi, by uniknąć podstawowych opłat.

 • Konto
  0 zł / 45 zł

 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Konto Santander Max

Santander Bank Polska
 • Konto
  15 zł

 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Konto Santander Max to sztywna opłata za prowadzenie rachunku, w zamian za co otrzymujemy bezpłatne korzystanie z karty debetowej, wypłaty z bankomatów i przelewy natychmiastowe.

Kantor Santander

Santander Bank Polska
 • Liczba walut
  5

 • Średni spread
  0,86%

 • Średni spread weekendowy
  1,6-2,0%

 • Opłata za konto
  0 zł

Kantor bankowy dostępny wyłącznie dla posiadaczy konta w Banku Santander.

Przydatne dokumenty

 • Regulamin promocji "Zyskaj do 400 zł z kontem"
 • Regulamin promocji „100 zł z Kantorem Santander”

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos