Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

Zyskaj nawet 400 zł na zakupy z kartą kredytową BNP Paribas

2 komentarze / opinie
Zyskaj nawet 400 zł na zakupy z kartą kredytową BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 4 x 100 zł w formie bonów zakupowych.
Po drodze Należy wyrobić kartę kredytową w BNP Paribas i w każdym z 4 kolejnych miesięcy wykonać nią transakcje na min. 1000 zł.
Po krótkiej przerwie ponownie można się starać o premię za wzięcie karty kredytowej w BNP Paribas. Tym razem do zdobycia jest nawet 400 zł w postaci voucherów do wykorzystania w jednym ze sklepów uczestniczących w tej akcji. Promocja adresowana jest do osób, które bardzo aktywnie korzystają z karty kredytowej.

Organizatorem promocji jest bank BNP Paribas. Oferta obowiązuje do 31 sierpnia 2019 r. lub do momentu osiągnięcia limitu 6000 uczestników. Pula nagród jest więc większa niż w poprzednich akcjach promujących „kredytówki” tego banku. Można się jednak spodziewać, że i chętnych do sięgnięcia po bonus będzie więcej, bo stanowiące nagrodę 4 vouchery po 100 zł można wykorzystać nie w jednym, ale w czterech sklepach – Douglas, Empik, RTV EURO AGD i na Allegro.

Uczestnicy akcji

O premię mogą się starać pełnoletni klienci BNP Paribas, którzy w okresie 18 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy o kartę kredytową nie posiadali w tej instytucji takiego produktu. Z udziału w promocji wykluczeni są pracownicy banku.

4 x 100 zł do Twojej dyspozycji

Kroki, które powinieneś wykonać, aby otrzymać 4 vouchery po 100 zł, nie są szczególnie skomplikowane. Wymagane jest po prostu aktywne korzystanie z karty kredytowej.

Start
 • Krok 1

  Najpóźniej 31 sierpnia 2019 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) zawrzyj umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Gold. W tym celu najpierw wypełnij formularz na stronie banku. Konsultant oddzwoni do Ciebie i przeprowadzi Cię przez proces wnioskowania o „kredytówkę”.

 • Krok 2

  W każdym z kolejnych 4 miesięcy, liczonych od kolejnego po miesiącu zawarcia umowy o kartę, wykonaj transakcje kartą o łącznej wartości min. 1000 zł.

 • Premia

  Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek, otrzymasz kartę prezentową o wartości 100 zł.

  Bank udostępni Ci ją na stronie programu mamBonus w ciągu 7 dni roboczych po zakończeniu miesiąca, za który przysługuje Ci nagroda.

 • Krok 3

  Dla otrzymania nagrody konieczne jest przystąpienie do programu mamBonus (potrzebny Ci będzie identyfikator klienta oraz 8 pierwszych cyfr numeru PESEL) i akceptacja jego regulaminu. Musisz to zrobić w ciągu 2 miesięcy od udostępnienia Ci pierwszej nagrody przez bank.

Mission complete!

Dla pełnej jasności, przedstawmy warunek uprawniający do zdobycia nagrody na przykładzie. Jeśli umowę o kartę podpiszesz w czerwcu, to wspomniane wyżej transakcje musisz wykonać w lipcu, sierpniu, wrześniu i październiku. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że jeśli nie spełnisz warunku płatności kartą w danym miesiącu, wciąż możesz otrzymać nagrodę za kolejny okres.

Gdzie wykorzystać nagrody

Otrzymane vouchery możesz wykorzystać w jednym z poniższych sklepów:

Allegro - na zakupy w serwisie Allegro dla klientów indywidualnych,

RTV EURO AGD - w sklepie stacjonarnym RTV EURO AGD oraz w sklepie internetowym euro.com.pl,

Empik – chodzi o sklep internetowy empik.com i płatności za towaru oznaczone jako „produkt sprzedawany i dostarczany przez empik”,

Douglas - we wszystkich perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl.

Wszystkie vouchery będą ważne do 31 maja 2020 r.

Transakcje kartą – ważna definicja

Istotne w tej promocji jest to, jak bank rozumie pojęcie transakcji kartą. Zgodnie z regulaminem są to zarówno operacje bezgotówkowe - płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych - jak i operacje gotówkowe - przelewy z rachunku karty i wypłaty z bankomatów.

Warunków promocji nie spełnią natomiast transakcje:

 • zwrócone lub anulowane,
 • przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku,
 • dokonane kartami dodatkowymi,
 • polegające na zasileniu instrumentów i rachunków płatniczych (np. zasilenie elektronicznych portmonetek).

Karta kredytowa Mastercard Standard i Gold

Zanim skorzystasz z oferty banku, zapoznaj się z parametrami kart kredytowych, które możesz zamówić w ramach promocji. Każda z nich umożliwia przystąpienie do programu mamBonus i wymianę punktów na nagrody, a w ramach specjalnej powitalnej oferty możesz otrzymać 200 pkt na start.

Pierwszą z dostępnych kart to Mastercard Standard. W jej przypadku okres bezodsetkowy wynosi 56 dni, natomiast oprocentowanie to standardowe 10%. Podstawowa opłata roczna za obsługę karty to 72 zł - na szczęście możesz jej uniknąć w pierwszym roku posiadania karty dzięki powiązanej promocji, dokonując w ciągu pierwszych dwóch okresów rozliczeniowych transakcji na min. 500 zł (wliczając wypłaty z bankomatów). Prowizja za wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą wynosi 4,9% min. 10 zł.

Jeśli chodzi o kartę Mastercard Gold, to jej parametry są zbliżone do zwykłej "kredytówki". Dla karty Gold limit ustalany jest indywidualnie, a opłata za korzystanie to aż 150 zł rocznie. Dobra wiadomość jest taka, że możesz ominąć ten koszt w pierwszym roku użytkowania na podobnej zasadzie, jak w przypadku karty Standard, jednak wartość transakcji w pierwszych dwóch okresach rozliczeniowych powinna wynieść min. 1000 zł.

Z pełną taryfą opłat i prowizji zapoznasz się tutaj, natomiast pod tym adresem znajdziesz nasz poradnik dotyczący kart kredytowych. Zapoznaj się z nim, jeśli do tej pory nie korzystałeś z karty kredytowej.

Wysoka premia na zakupy

BNP Paribas przyzwyczaił nas do wysokich premii za sięgnięcie po jego kartę kredytową. Podobnie jest i teraz, przy czym otrzymaną nagrodę można wydać nie we wskazanym sklepie, ale są cztery do wyboru.

Niezmienne są też wymagania - wydanie w 4 kolejnych miesiącach 1000 zł „kredytówką”. Dla części osób może się to wydać barierą nie do pokonania. Warto sobie jednak uświadomić, że miesiące wakacyjne będą sprzyjały większym wydatkom, podobnie jak początek roku szkolnego, jesienny sezon zakupowy.

Zwracamy uwagę, że dopuszczalne przez regulamin wypłaty gotówki z bankomatu są drogim rozwiązaniem. Każda z nich kosztuje 4,9% min., 10 zł. Próbując w ten sposób „wyrobić’ cały miesięczny limit, straciłbyś połowę premii. A nawet więcej, bo transakcje gotówkowe nie wliczają się do okresu bezodsetkowego i powodują natychmiastowe naliczanie przez bank odsetek.

Pomyśl o wydatkach, jakie czekają Cię w nadchodzących miesiącach. Może wydanie tysiąca złotych „kredytówką” choć w 2-3 miesiącach nie jest wcale tak bardzo nierealne. Wspomnimy przy tym, że jeśli zamierzasz związać się z bankiem BNP Paribas, możesz też rozważyć założenie Konta Otwartego na Ciebie - w jego promocjach możesz zyskać premię gotówkową.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
L
lukasz
Gość

Dwa miesiące temu założyłem kartę kredytową w Citi Handlowy w promocji z telefonem. Czy mogę teraz skorzystać z opisywanej oferty Parbiasu i założyć kolejną kartę kredytową? Moje dochody to ok. 3500 zł.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@lukasz

Naszym zdaniem możesz, ale to do banku będzie należała ostateczna decyzja o wydaniu karty, oczywiście po przeanalizowaniu Twoich dochodów i zobowiązań.

Odpowiedz