HIT! Aż 950 zł łatwej premii za Konto Santander w Santander Bank Polska + łatwiejsze warunki karencji

Publikacja:
HIT! Aż 950 zł łatwej premii za Konto Santander w Santander Bank Polska + łatwiejsze warunki karencji
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) Do 950 zł: 550 zł premii gotówkowej + karta podarunkowa o wartości 100 zł (lub 4 bilety do kina) za otwarcie konta z polecenia + do 300 zł zwrotu za rachunki.
Uczestnik Osoba, która nie posiadała konta osobistego w Santander Bank Polska od 1 stycznia 2021 r.
Po drodze Wpływy, transakcje kartą i Blikiem, logowanie do aplikacji mobilnej banku, transakcja w kantorze.
Santander Bank Polska jeszcze bardziej podbija stawkę swoim pakietem promocji. W wyniku kumulacji do zgarnięcia jest w sumie nawet 950 zł! Zdobycie każdej z premii jest możliwe po spełnieniu prostych warunków, choć aktywność wymagana jest przez całe 4 miesiące. Kolejne bonusy możesz zdobyć sięgając po kartę kredytową Santandera.

Promocja "Zyskaj do 500 zł z kontem"

Organizatorem akcji "Zyskaj do 500 zł z kontem" i pozostałych opisanych promocji jest Santander Bank Polska.

Do kiedy możesz skorzystać?

Z propozycji banku dotyczącej promocji konta osobistego możesz skorzystać do 30 listopada 2023 r., z kolei akcja związana z Kantorem Santandera obowiązuje do 31 grudnia 2023 r. lub wyczerpania puli 1000 premii.

Adresowana do studentów promocja związana z nauką języka anielskiego trwa do 31 grudnia 2023 r.

Co możesz zyskać?

Santander Bank Polska znany jest z hojnego nagradzania swoich klientów, zarówno na początku współpracy, jak i później. Przekonuje o tym pakiet aktualnie dostępnych promocji:

 1. W akcji "Zyskaj do 500 zł z kontem" do zgarnięcia jest 500 zł w gotówce (bonus będzie wypłacony w 3 częściach: 150 + 150 + 200 zł). Promocja trwa do 30 listopada 2023 r.
 2. W akcji "50 zł z Kantorem Santander" możesz zgarnąć 50 zł. Ta promocja potrwa do 31 grudnia 2023 r., jednak liczba nagród jest ograniczona i wynosi 1000 sztuk.
 3. W programie poleceń bank oferuje nowym i obecnym klientom nagrodę do wyboru: 100 zł w formie karty podarunkowej (do Biedronki, Decathlonu, RTV EURO AGD lub Zalando) albo 4 bilety do kina Helios / Cinema City.
 4. Dodatkowo jako posiadacz Konta Jakie Chcę Santandera będziesz mógł odzyskać nawet 300 zł w ciągu roku, regulując domowe rachunki ze swojego nowego konta.
 5. Decydując się na kartę Visa Dopasowana, możesz wziąć udział w konkursie i powalczyć o nagrody w różnej wysokości, max 1000 zł.
 6. Zakładając konto dla dziecka lub nastolatka, jako rodzina zyskacie dodatkowe 150 zł.
 7. Jeśli jesteś studentem, możesz także otrzymać kod promocyjny na kurs języka angielskiego do wykorzystania na platformie eTutor. Pula bonusów jest ograniczona jest do 1000.
 8. Czekają też premie za skorzystanie z karty kredytowej. Szczegóły poniżej.

Łączna kwota nagród jest więc niebagatelna i wynosi 950 zł + ewentualna premia za rachunek dla niepełnoletniego +  bonusy za kartę kredytową + szansa na nagrody w konkursie.

Czy możesz skorzystać?

Organizator stawia uczestnikom kilka warunków. Po pierwsze, muszą to być osoby pełnoletnie posiadające ważny dowód osobisty, polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania na terytorium Polski oraz pełną zdolność do czynności prawnych.

Po drugie, wykluczone są osoby, które w okresie od 1 stycznia 2021 r. posiadały w Santanderze konto osobiste (również jako współwłaściciele).

Jeżeli natomiast posiadasz jakiś inny produkt Santandera (np. konto firmowe lub kartę kredytową), to bez problemu możesz wziąć udział w promocji.

Aby móc ubiegać się o kurs języka angielskiego, musisz mieć status studenta, być w wieku 18-26 lat i od 1 stycznia 2021 r. nie posiadać w Santanderze konta osobistego (również jako współwłaściciel).

Co musisz zrobić?

Droga do 950 zł w Santander Bank Polska
 • Krok 1. Do 30 listopada 2023 r. złóż wniosek o wybrany rachunek: Konto Santander, Konto Santander dla studenta lub Konto Santander Max.

  Do 30 listopada 2023 r. złóż internetowy wniosek o wybrany rachunek:

  • Konto Santander
  • Konto Santander dla studenta
  • Konto Santander Max

  z kartą debetową Visa Dopasowana i dostępem do bankowości elektronicznej, pamiętając o podaniu adresu e-mail oraz numeru telefonu.

  Jeśli studiujesz, zaznacz pole „Tak, jestem studentem”, oświadczając tym samym, że posiadasz taki status, co pozwoli bankowi na przypisanie Cię do akcji z bonem na kurs języka angielskiego.

  We wniosku musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, kontakty ze strony banku, w tym w celach marketingowych drogą telefoniczną i elektroniczną oraz na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej (EKK, czyli elektroniczny kanał kontaktu).

  Miejsce, w którym musisz zaznaczyć wymagane zgody marketingowe, wygląda tak:

  Promocja Santander, wniosek o konto, zgody marketingowe.
 • Dodatkowy bonus. Zyskaj dodatkowe 100 zł w programie poleceń

  Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowy bonus w programie poleceń, to po otwarciu konta wpisz kod polecenia w rubryce związanej z programem poleceń. Jeśli nie posiadasz takiego kodu, możesz skorzystać z naszego: QPCX4E

  Pamiętaj o spełnieniu warunków aktywności dotyczących tej oferty!

 • Krok 2. Do 10 grudnia 2023 r. zawrzyj umowę o wybrany rachunek

  Do 10 grudnia 2023 r. zawrzyj umowę o rachunek z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Możesz to zrobić podczas spotkania z kurierem lub metodą "na selfie".

 • Dodatkowy bonus. Zostań Mistrzem Płatności z kartą Visa Dopasowana

  Zawalcz o nagrody w konkursie - do wygrania są premie pieniężne o różnej wartości, maksymalnie 500 zł.

 • Krok 3. Zrealizuj warunki aktywności w grudniu i styczniu (150 zł)

  W grudniu 2023 r. i styczniu 2024 r. (w każdym z miesięcy osobno):

  • zapłać kartą lub Blikiem w punkcie stacjonarnym lub sklepie internetowym na łączną kwotę min. 300 zł,
  • zaloguj się minimum raz do aplikacji Santander mobile.

  Co musisz wiedzieć o transakcjach bezgotówkowych kartą? Liczą się zarówno te wykonane w sklepach stacjonarnych, jak i w Internecie. Co ważne, pod uwagę brana jest data rozliczenia (zaksięgowania) transakcji na rachunku. Zatem jeśli wykonasz je w ostatnich dniach miesiąca, bank najpewniej zaksięguje je na rachunku dopiero na początku kolejnego miesiąca.

  Do transakcji Blikiem nie są wliczane przelewy na telefon.

  Pamiętaj, że do otrzymania każdej kolejnej premii cząstkowej w promocji niezbędne jest spełnienie warunków uprawniających do uzyskania poprzedniej. Dla przykładu, jeśli nie spełnisz warunków w grudniu, pozbawisz się szansy na bonusy w kolejnych etapach akcji.

  Uwaga studenci: warunkiem otrzymania bonu na kurs języka angielskiego jest wykonanie w styczniu 2024 r. choć jednej płatności kartą lub Blikiem. tak więc spełniając ogólne warunki akcji, spełnisz wymóg drugiej promocji.

 • Dodatkowy bonus. Do 31 grudnia 2023 r. otwórz konto walutowe i wykonaj transakcję w kantorze (50 zł)

  Do 31 grudnia 2023 r. otwórz Konto24 Walutowe i wykonaj transakcję wymiany walut na min. 50 jednostek EUR/USD/GBP/CHF za pośrednictwem Kantoru Santandera.

  Pula nagród jest ograniczona do 1000 sztuk.

  Jeśli warunki spełnisz w listopadzie, 50 zł przelewem otrzymasz na swoje Konto Santander do 31 grudnia, jeśli zaś później, premia trafi do Ciebie do 31 stycznia 2024 r.

 • Premia. Odbierz 150 zł premii i kupon na kurs języka angielskiego

  150 zł premii za otwarcie rachunku i aktywność w grudniu i styczniu otrzymasz na ROR w Santander Bank Polska do 29 lutego 2024 r.

  Nagrodę (także i pozostałe) otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu ich przekazania Twój ROR będzie aktywny i nie odwołałeś wcześniej udzielonych zgód marketingowych.

  Kod do wykorzystania na platformie eTutor.pl także otrzymasz do 29 lutego 2024 r., SMS-em lub w poczcie w Santander internet/ mobile.

 • Krok 4. Zrealizuj warunki aktywności w lutym i marcu 2024 r. (150 zł)

  W lutym i marcu 2024 r. (w każdym z tych miesięcy):

  • zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 1000 zł, jeśli skończyłeś 26 lat (młodsi klienci nie muszą spełniać tego warunku),
  • zapłać kartą lub Blikiem w punkcie stacjonarnym lub sklepie internetowym na łączną kwotę min. 300 zł,
  • zaloguj się minimum raz do aplikacji Santander mobile.

  Warunek dotyczący wpływów nie został opisany w regulaminie zbyt szczegółowo – poniekąd to dobra informacja, gdyż można z tego wyciągnąć wniosek, że bank uzna każdy wpływ na konto, niezależnie od źródła. Przypominamy też, że wpływ nie musi być jednorazowy; ważne, by suma uznań na rachunku w danym miesiącu wyniosła min. 1000 zł.

 • Krok 5. Przez 4 miesiące płać kartą lub Blikiem (200 zł)

  Jeśli spełniłeś warunki przyznania I i II nagrody, to możesz zyskać dodatkowe 200 zł, o ile w każdym z miesięcy od grudnia 2023 r. do marca 2024 r. wykonasz min. 10 transakcji kartą lub Blikiem.

 • Premia. Odbierz drugą i trzecią część premii (150 zł + 200 zł)

  Przelew z drugą i trzecią częścią premii gotówkowej (150 zł + 200 zł) zasili Twoje Konto Santander do 30 kwietnia 2024 r.

 • Dodatkowy bonus. Zyskaj zwrot za rachunki (do 300 zł w ciągu roku)

  Opłacając domowe rachunki z konta osobistego w Santander Bank Polska, możesz otrzymać do 300 zł zwrotu w ciągu roku.

 • Dodatkowy bonus. Zyskaj premie za skorzystanie z karty kredytowej

  Wartość bonusów zdobytych w Santanderze możesz powiększyć sięgając po kartę kredytową. Do wyboru masz 3 akcje:

  Wskazówka Bankonautów: jeśli nie uczestniczysz dotąd w Bezcennych Chwilach, to masz szansę na zdobycie vouchera, jak i punktów powitalnych.

Mission complete!

Premie zwolnione są z opodatkowania, nie musisz się więc przejmować rozliczeniami z fiskusem.

Konto, którego dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł / 6 zł

 • Karta
  0 zł / 9 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 3 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Unikalne cechy: darmowe przelewy natychmiastowe, zwrot 1% kwoty rachunków za gaz, prąd, TV, telefon i Internet.

Konto Santander w wersji dla studenta adresowane jest do osób pełnoletnich, które nie ukończyły jeszcze 26 r.ż. Jego posiadacze mają do zrealizowania nieco inne zadania niż starsi, by uniknąć podstawowych opłat.

Konto Santander Max

Santander Bank Polska
 • Konto
  15 zł

 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Konto Santander Max to sztywna opłata za prowadzenie rachunku, w zamian za co otrzymujemy bezpłatne korzystanie z karty debetowej, wypłaty z bankomatów i przelewy natychmiastowe.

Aldona Derdziak

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(14)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
S
Sławek
Gość

Dzień dobry. Linki do wzięcia udziału w promocji nie działają. Wiem, że to już prawie koniec promocji, ale akurat zakładam i zauważyłem, wiec daje znać :)

Odpowiedz

S
Sławek
Gość
@Sławek

Odpowiadam na swój komentarz :) Przepraszam za zamieszanie, to jednak wina mojej przeglądarki. Na drugiej wszystko działa ok.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Sławek

Dziękujemy za wiadomość. Sprawdziliśmy i wszystkie linki już działają.

Odpowiedz

K
Kinga
Gość

Promocja z kantorem jest jeszcze aktywna?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Kinga

Z tego, co widzę, ta akcja jest jeszcze aktywna.

Odpowiedz

K
Krzysztof
Gość

Promocja kantorka 50 złotych to dla starych użytkowników, co dopiero założą wymiane walut też? 50 jednostek, to znaczy 50 euro, na przykład? Płaci się coś za konto walutowe albo wymiane walut?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Krzysztof

Promocja jest także dla nowych użytkowników. Tak, 50 jednostek to np. 50 euro albo dolarów. Za konto w Kantorze nie ma opłat.

Odpowiedz

J
Jan
Gość

W regulaminie promocji nie ma informacji, czy zwrot zakupionego towaru za min. 300 zł będzie zaliczony jako spełnienie warunku płatności. 

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Jan

Regulamin nie precyzuje dokładnie co bank uzna za prawidłowo wykonany wpływ, co daje duże możliwości manewru. Osobiście nie ryzykowałbym opcji, by był to zwrot pieniędzy za kupiony wcześniej towar, zwłaszcza, gdyby była to operacja w ramach wymaganych płatności.

Odpowiedz

L
Lucas
Gość

Na czym polegają te łatwiejsze warunki karencji? Bo miałem nadzieję, że może się tym razem załapię, ale widzę, że jednak nie.

Odpowiedz

W
Wiktor
Gość
@Lucas

Okres karencji jest taki sam jak w październiku, ale jeszcze we wrześniu rzeczywiście byli bardziej restrykcyjni, bo jak ktoś otwierał dawniej to konto w promocji, to karencja w jego przypadku sięgała bodajże aż 2019 roku. Czyli po prostu teraz utrzymali te same korzystniejsze warunki karencji co ostatnio.

Odpowiedz

L
Lucas
Gość
@Wiktor

Ok, bo porównałem na szybko z poprzednią edycją i zdziwiony byłem, że w tej warunki są te same. Teraz rozumiem. W moim przypadku i tak nic to nie daję, muszę czekać - konto otwarte w promocji i zamknięte jakoś w połowie 2021.

Odpowiedz

P
Piotr
Gość
@Lucas

Mi w Santander brakuje promocji dla obecnych klientów posiadających konto od wielu lat. Nie chcę mi się ciągle otwierać i zamykać kartotekę klienta. Mogliby w końcu docenić lojalność.

Odpowiedz

L
Lucas
Gość
@Piotr

A to już inna kwestia, choć oczywiście zgoda. Obserwując politykę banków i generalnie niewielką liczbę dobrych promocji dla obecnych klientów poluję bardziej na te dla nowych, bo nie widzę za bardzo wyjścia. Niedawno z kartą Citi udało mi się po kilku latach skorzystać z kolejnej promocji i liczę na to, że za konto w Santander też niebawem będę mógł coś ponownie zyskać. Może po nowym roku ustalą inaczej karencję?

Odpowiedz