Nawet 555 zł premii za konto osobiste w Credit Agricole. Dodatkowo 8% na Lokacie Powitalnej

Publikacja:
Nawet 555 zł premii za konto osobiste w Credit Agricole. Dodatkowo 8% na Lokacie Powitalnej
Czas trwania
Cel (zysk) 555 zł w formie moneybacku + 8% w skali roku na Lokacie Powitalnej
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która po 31 grudnia 2021 r. nie posiadała konta w Credit Agricole.
Po drodze Wpływy, transakcje kartą i Blikiem.
Credit Agricole po przerwie wraca do promocji Konta dla Ciebie z premią aż 555 zł! Wystarczy przez 20 miesięcy zapewniać wpływy na rachunek i płacić kartą, a w każdym z nich bank będzie zwracał 5% wydatków. Po otwarciu rachunku można skorzystać z Lokaty Powitalnej z oprocentowaniem 8% w skali roku.

Promocja "Zyskaj do 555 zł"

Organizatorem promocji jest bank Credit Agricole.

Do kiedy możesz skorzystać?

Do akcji możesz przystąpić do 30 czerwca 2024 r., przy czym chcąc skorzystać z Lokaty Powitalnej musisz to zrobić do 30 kwietnia 2024 r.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest 5% w formie moneybacku za płatności bezgotówkowe kartą i Blikiem. Maksymalna miesięczna premia wynosi 27,75 zł i jest przyznawana przez 20 miesięcy. Łącznie w tym okresie możesz zyskać 555 zł.

Oprocentowanie Lokaty Powitalnej, na której można ulokować na 6 miesięcy maksymalnie 40 tys. zł, wynosi 8% w skali roku.

Czy możesz skorzystać?

Promocja skierowana jest do osób, które po 31 grudnia 2021 r. nie posiadały konta osobistego w Credit Agricole.

Co musisz zrobić?

Droga do 555 zł premii w Credit Agricole
 • Krok 1. Do 30 czerwca 2024 r. załóż konto osobiste w Credit Agricole

  Do 30 czerwca 2024 r. złóż wniosek o otwarcie Konta dla Ciebie lub Konta dla Ciebie VIP z kartą debetową przez aplikację mobilną CA24 Mobile lub w oddziale banku.

  Musisz przy tym:

  • wybrać elektroniczną wersję wyciągów z konta (bank będzie je przesyłał na Twój adres e-mail lub będą one dostępne w bankowości elektronicznej);
  • wyrazić zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych.
 • Krok 2. Aktywuj dostęp do rachunku

  Aktywuj dostęp do bankowości internetowej CA24 eBank lub aplikacji mobilnej CA24 mobile i zaloguj się do konta.

 • Dodatkowy bonus. Skorzystaj z Lokaty Powitalnej

  Promocyjną Lokatę Powitalną musisz otworzyć w ciągu 14 dni od założenia rachunku osobistego. Możesz to zrobić w aplikacji mobilnej CA24 Mobile lub placówce banku. Podwyższone oprocentowanie otrzymasz pod warunkiem spełnienia kilku warunków.

 • Krok 3. Spełniaj warunki aktywności w każdym miesiącu

  W miesiącu następującym po miesiącu założenia konta i przez kolejne 19 miesięcy:

  • zapewnij wpływy na konto w kwocie min. 2000 zł,
  • wykonaj min. 10 transakcji otrzymaną kartą, Blikiem, zegarkiem lub telefonem.

  5% wydanych kwot, ale nie więcej niż 27,75 zł, będzie wracało na Twój rachunek.

  Bank nie będzie uwzględniał w promocji transakcji w punktach o określonych kodach MCC wymienionych w regulaminie (np. związanych z grami hazardowymi czy internetowymi przekazami pieniężnymi).

  Niedozwolone są także przelewy na telefon Blikiem, wypłaty z bankomatów, przelewy lub doładowania portfeli cyfrowych z użyciem systemów płatności internetowych typu Revolut, SkyCash czy PayPal, a także płatności kartami typu Curve.

  Wymagany wpływ 2000 zł może być sumą wpłat gotówkowych oraz przelewów. Przy ocenie spełnienia tego warunku bank nie weźmie pod uwagę przelewów pomiędzy Twoimi rachunkami. Dotyczy to przelewów z innych kont w Credit Agricole, a także w innych bankach, jeżeli jesteś ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełnisz wobec nich rolę pełnomocnika.

 • Premia. Odbierz premię (27,75 zł miesięcznie)

  Premię za każdy okres otrzymasz do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków aktywności. Jeśli w danym miesiącu nie uda Ci się tego zrobić, wciąż możesz sięgnąć po nagrodę w kolejnym. Pamiętaj jednak, że bank wypłaca premię maksymalnie przez 20 miesięcy.

Mission complete!

Sytuacje, gdy terminy wykonania kolejnych działań nie są określone konkretnymi datami, zawsze mogą budzić wątpliwości, więc przedstawmy je na przykładzie. Załóżmy, że otworzyłeś rachunek w kwietniu. Wówczas Twój 20-miesięczny okres promocji zacznie się w maju i wtedy po raz pierwszy powinieneś zapewnić wpływ na konto i wykonać transakcje kartą.

Konta, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł / 10 zł

 • Karta
  0 zł / 10 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 9 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Konto dla Ciebie VIP

Credit Agricole
 • Konto
  0 zł / 50 zł

 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: brak prowizji za przewalutowanie płatności w walucie obcej i darmowe przelewy natychmiastowe.
 • Oprocentowanie
  8%
 • Zakres kwot
  1000 - 40 000 zł
 • Czas trwania
  180 dni
 • Konto osobiste
  TAK

Lokata dla nowych klientów. Wymaga wyrażenia zgód marketingowych i spełnienia warunków aktywności na koncie osobistym (transakcje kartą, logowanie do aplikacji mobilnej).

Aldona Derdziak

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.1
(8 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(10)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Maciek
Gość

Czy jest możliwość założenia Konta Dla Ciebie przez appkę bez zakładania jednocześnie Rachunku Oszczędzam? CAsaver udało się wyłączyć podczas zakładania konta ale opcji nie zakładania rachunku Oszczędzam nie widziałem. Czy można zamknąć ten rachunek bez wpływu na promocję?

Czy w ustawieniach wyciągów w polu "Jak chcesz dostawać wyciągi?" musi być "Mejlem" aby spełnić warunki promocji czy może być "Dziękuję, nie chcę" i wtedy będę sprawdzał jedynie online?

Czy te wymagane 2000zł można wpłacić we wpłatomacie lub kasie banku?

Czy trzeba zaznaczyć wszystkie zgody w systemie czy tylko te, które były do wyboru podczas zakładania konta? Podobne pytanie mam w przypadku Lokaty Powitalnej: czy trzeba jakieś zgody marketingowe zaznaczyć w systemie zanim się otworzy lokatę czy tylko te, które pojawią się podczas zakładania lokaty? Są wtedy jakieś do wyboru?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Maciek

Regulamin promocji nie wspomina o konieczności posiadania innych produktów banku poza kartą debetową.

Punkt regulaminu dotyczący wyciągów wygląda następująco:

Wybierzesz wyciągi z konta w formie elektronicznej (wysyłane na Twój adres email lub dostępne w CA24 ebank). 

Użycie lub wskazuje, że dopuszczalne są obie opcje.

Odpowiedz

M
Maciek
Gość
@Krzysztof Duliński

Co do Rachunku Oszczędzam to chodziło mi o to czy jest techniczna możliwość aby go nie otwierać a nie o to czy jest wymagany do promocji. Podczas zakładania Konta dla Ciebie poprzez aplikację nie widziałem nic na temat tego rachunku a na koniec w umowie już był. Nie jest to jakiś problem bo za prowadzenie rachunku nie ma opłat ale jestem ciekaw czy jest to teraz jakiś pakiet z Kontem dla Ciebie czy może jest gdzieś opcja(ukryta?) którą przeoczyłem.

Co do wyciągów to znaczenie "lub" rozumiem :) obawy miałem jedynie z wybraniem opcji "dziękuję nie chcę"... tak jakbym ich nie chciał w ogóle i nie wiedziałem czy czegoś nie trzeba jeszcze zaznaczyć w ustawieniach.

Odpowiedz

O
Oli
Gość

Z artykułu wynika, że nie liczy się przelew z innego rachunku bankowego którego jest się właścicielem. Gdy pytałam o to panią w banku powiedziała że to się liczy. Pytanie kto ma rację?

Odpowiedz

B
bankowicz
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Oli

Rację ma regulamin, a on mówi, że nie liczy się przelew z Twojego konta w innym banku.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@bankowicz

Dość często spotykamy się z sytuacją, że informacje udzielane przez doradców są rozbieżne z zapisami regulaminu promocji. Zawsze radzimy trzymać się tego co w regulaminie, bo jest to jedyny dokument, w oparciu o który rozstrzygane są ewentualne reklamacje. W tym przypadku zapisy regulaminu są jednoznaczne:

Wpływ na konto to suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Twojego konta w miesiącu kalendarzowym. Gdy sprawdzamy wpływ na konto, nie bierzemy pod uwagę przelewów pomiędzy Twoimi rachunkami. Dotyczy to zarówno przelewów z innych kont, które prowadzimy (sprawdzamy relację posiadacza, współposiadacza i pełnomocnika) lub Twoich rachunków w innych bankach. 

Odpowiedz

K
Kris_Mat
Gość

Wszystko fajnie, ale ten moneyback to aż przez 20 miesięcy. Za 2 lata zwrot będzie miał mniejszą realną wartość. A może zrobią waloryzację o wskaźnik inflacji...

Odpowiedz

J
Jerzy
Gość

Czy można połączyć dwie promocje; Lokata Powitalna 8 % i Zyskaj do 555zł.

Regulamin; "Zyskaj do 555zł" mówi niejasno; "Tej promocji nie możesz łączyć z innymi promocjami, które dotyczą wyłącznie otwarcia Konta dla Ciebie lub Konta dla Ciebie Vip, jakie organizujemy w tym samym czasie."

Jak to rozumieć ?

Regulamin Lokata Powitalna 8 %, mówi tak; "Promocja dotyczy lokaty terminowej o stałym oprocentowaniu w PLN, założonej w ramach naszego konta osobistego: Konto dla Ciebie, Konto dla Ciebie MOVE! lub Konto dla Ciebie VIP."

Wynika z tego, że ta druga promocja nie dotyczy "wyłącznie otwarcia Konta dla Ciebie lub Konta dla Ciebie Vip"

Proszę o "rozgryzienie" tych zawiłości.

Odpowiedz

J
Jerzy
Gość
@Jerzy

Odpowiem sam sobie. Dzwoniłem na infolinię i uzyskałem informację, że te promocje można ze sobą połączyć.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Jerzy

Dzięki za informację. Potwierdziliśmy ją w banku i dokonałem zmian w opisie.

Odpowiedz