Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

300 zł do Biedronki za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas

12 komentarzy / opinii
300 zł do Biedronki za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 300 zł do Biedronki.
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która nie posiadała karty kredytowej w BNP Paribas po 1 maja 2021 r.
Po drodze Należy wyrobić kartę kredytową w BNP Paribas i aktywnie z niej korzystać przez 3 miesiące, wykonując transakcje na min. 1000 zł miesięcznie.
BNP Paribas ponownie zachęca do skorzystania ze swojej karty kredytowej bonem na zakupy. Dzięki złożeniu wniosku o "kredytówkę" i aktywnemu korzystaniu z niej przez 3 miesiące możesz zyskać nawet 300 zł do Biedronki. Ponadto przez 12 miesięcy będziesz zwolniony z opłat za kartę.

Nagrody dla aktywnych

Nagrodą za wyrobienie karty kredytowej i spełnienie warunków akcji jest 300 zł do wydania w Biedronce (3 vouchery po 100 zł). Promocją objęte są karty kredytowe Mastercard Standard i Mastercard Gold.

To jeszcze nie wszystko – bank przygotował dla Ciebie dodatkowo roczne zwolnienie z opłaty za obsługę karty. I choć ten bonus w pierwszej chwili nie robi dużego wrażenia, to jednak przyniesie Ci wymierną korzyść – karta stanie się bezwarunkowo bezpłatna, tak więc nie będziesz musiał pamiętać o kwotowym limicie transakcji, które musiałbyś wykonać, by uniknąć miesięcznej prowizji.

Termin i uczestnicy akcji

Akcja trwa do 31 marca 2023 r. i mogą w niej wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które od 1 maja 2021 r. do 1 stycznia 2023 r. nie były związane z bankiem BNP Paribas umową o kartę kredytową. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

300 zł do Biedronki

Twoje zadanie sprowadza się do aktywnego korzystania z karty kredytowej:

Start
 • Krok 1

  Do 31 marca 2023 r. zawrzyj umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold. Zacznij od wypełnienia dedykowanego formularza na stronie banku.

  Konsultant oddzwoni do Ciebie i przekaże szczegóły oferty, a także przeprowadzi Cię przez proces wnioskowania o kredytówkę.

 • Krok 2

  W każdym z 3 pełnych miesięcy kalendarzowych po zawarciu umowy o kartę wykonaj nią transakcje o łącznej wartości min. 1000 zł.

  Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek, otrzymasz kartę podarunkową do Biedronki o wartości 100 zł.

 • Premia

  Nagroda za każdy miesiąc, w którym zrealizujesz warunki aktywności, będzie Ci udostępniona w ciągu 60 dni kalendarzowych od jego zakończenia na stronie http://www.mambonus.pl.

 • Krok 3

  Od momentu udostępnienia pierwszej nagrody będziesz miał 2 miesiące na zarejestrowanie się w programie mamBonus i pobranie vouchera.

  Aby przystąpić do programu, potrzebny Ci będzie identyfikator klienta oraz 8 pierwszych cyfr numeru PESEL. Będziesz musiał także zaakceptować regulamin programu oraz stworzyć swój identyfikator i hasło dostępu.

Mission complete!

Dla pełnej jasności posłużmy się przykładem. Jeśli umowę o kartę podpiszesz w styczniu, to transakcje bezgotówkowe musisz zrealizować w lutym, marcu i kwietniu.

Kilka ważnych szczegółów

Transakcje kartą

Regulamin wskazuje, że dopuszczone są zarówno transakcje bezgotówkowe, jak i gotówkowe:

 • transakcją bezgotówkową jest płatność za towary lub usługi w punktach handlowo-usługowych lub sklepach internetowych z wyłączeniem podmiotów identyfikowanych kodami MCC 5300 – handel hurtowy oraz 4111 – usługi transportowe.
 • transakcją gotówkową jest wypłata z bankomatu główną kartą kredytową lub przelew z karty kredytowej dokonany w bankowości elektronicznej bądź telefonicznej albo też przelew na spłatę zadłużenia w innym banku

Nie zostaną też uznane transakcje zwrócone, będące zasileniem karty lub innego instrumentu płatniczego, w tym operacje przez portfel elektroniczny, przekazy pieniężne i płatności związane z grami hazardowymi.

Pamiętaj też, że do chwili otrzymania nagrody nie możesz zrezygnować z karty ani złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania przez bank Twoich danych osobowych w celach marketingowych. Gdybyś to zrobił, bank nie wypłaci Ci premii.

Uważaj także na transakcje gotówkowe - wiążą się one z dodatkowymi kosztami i nie są objęte okresem bezodsetkowym!

Otrzymana nagroda nie podlega opodatkowaniu.

Program lojalnościowy mamBONUS

Bank BNP Paribas prowadzi program lojalnościowy mamBONUS, którego idea sprowadza się do zbierania punktów podczas każdej transakcji wykonywanej kartą kredytową według przelicznika 2 zł = 1 pkt. Zgromadzony „majątek” można wymienić na jedną z nagród z katalogu programu.

Warto więc zarejestrować otrzymaną „kredytówkę” przed rozpoczęciem realizacji zadań w ramach opisywanej promocji, by przy okazji gromadzić punkty i korzystać z innych benefitów związanych z uczestnictwem w nim.

Karty kredytowe Mastercard objęte promocją

W ramach promocji możesz wybrać jedną z kart kredytowych Mastercard – w wersji Standard lub Gold. Podstawowa różnica między nimi dotyczy wysokości opłat, przy czym nie musisz się nimi martwić, gdyż dodatkowym bonusem w tej akcji jest brak konieczności spełniania jakichkolwiek warunków przez 12 miesięcy, by karta była bezpłatna.

Karta kredytowa Mastercard Standard

Jej okres bezodsetkowy wynosi 56 dni. Poza promocją opłata miesięczna za obsługę karty Mastercard Standard wynosi 9 zł. Można jej uniknąć pod warunkiem wykonania w danym okresie transakcji na łączną kwotę min. 1000 zł.

Karta
0 zł / 9 zł
Opłata za kartę 0 zł / 9 zł

opłaty unikniesz, jeśli w poprzednim okresie rozliczeniowym wydasz kartą łącznie min. 1000 zł

Bankomaty
4,9%, min. 10 zł
Bankomaty 4,9%, min. 10 zł

4,9%, min. 10 zł

Oprocentowanie
18,5%
Okres bezodsetkowy
56 dni
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja 4.5/ 5

Informacje ogólne

 • Polecana dla
  • aktywnego użytkownika
  • łowcy promocji
 • Operator karty

  Mastercard

 • Rodzaj karty

  zwykła

 • Okres ważności

  4 lata

Opłaty

 • Wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za kartę

  0 zł / 9 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty unikniesz, jeśli w poprzednim okresie rozliczeniowym wydasz kartą łącznie min. 1000 zł

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  4,9%, min. 10 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  4,9%, min. 10 zł

 • Płatność kartą za granicą

  2%

 • Wydanie karty dodatkowej

  0 zł

 • Opłata za kartę dodatkową

  0 zł / 4,50 zł

  opłaty unikniesz, jeśli w poprzednim okresie rozliczeniowym wydasz kartą łącznie min. 500 zł

Zadłużenie

 • Oprocentowanie

  18,5%

 • Okres bezodsetkowy

  56 dni

 • Maks. limit kredytowy

  ustalany indywidualnie

 • Wysokość spłaty minimalnej

  3%, min. 30 zł

 • Przekroczenie limitu karty

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.

Zalety

 • długi okres bezodsetkowy
 • program lojalnościowy Bezcenne Chwile Mastercard
 • możliwość wyboru i zmiany dnia zakończenia cyklu rozliczeniowego
 • możliwość rozłożenia zadłużenia na raty
 • 10% zniżki na bilety w kinach Cinema City

Wady

 • wysoki próg wydatków zwalniający z opłaty miesięcznej
 • Atrakcyjność opłat
  4/ 5
 • Możliwości i korzyści
  4.5/ 5
 • Promocje i bonusy
  4.5/ 5

Karta kredytowa Mastercard Gold

Przy tej karcie wymagania wobec jej posiadaczy są nieco wyższe. Warunkiem zwolnienia z opłaty (15 zł/miesiąc) jest wykonanie kartą transakcji na łączną kwotę min. 2000 zł.

Dodatkowa premia za konto osobiste

Proponujemy, byś przed złożeniem wniosku o „kredytówkę” zastanowił się nad otwarciem rachunku osobistego w BNP Paribas, dzięki czemu zgarniesz dodatkową premię.

Niezła premia na początek roku

W obecnej odsłonie promocji kart kredytowych BNP Paribas po raz kolejny rozdaje bony zakupowe jako nagrody. Cieszy nas, że raz jeszcze wybrano elektroniczne vouchery, tym razem do wykorzystania w Biedronce. Choć 300 zł to sporo, to nie jest to oszałamiający bonus za kartę kredytową. Na plus można zaliczyć uwzględnianie każdej transakcji kartą, ale warto wiedzieć, że operacje gotówkowe mogą słono kosztować, więc trzeba się ich wystrzegać, realizować je w ostateczności, gdy brak jest możliwości spełnienia warunku wydania 1000 zł podczas transakcji bezgotówkowych.

Co istotne, uczestnicząc w promocji karty kredytowej BNP Paribas, nie musisz wykonywać żadnych specjalnych płatności. Po prostu używasz kredytówki do regulowania należności za zakupy, których i tak byś dokonywał. Przy okazji gromadzisz punkty w programie mamBONUS.

Pamiętaj jednak, że korzystanie z karty kredytowej wiąże się z zaciągnięciem zobowiązania, które należy spłacić w terminie, by nie narazić się na niepotrzebne koszty. Wiele cennych informacji na temat korzystania z „kredytówek” znajdziesz w naszym poradniku.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(12)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Marcin
Gość

Dzień dobry, czy trzeba posiadać konto aby otrzymać kartę kredytową?

Odpowiedz

R
robert
Gość
@Marcin

nie trzeba

Odpowiedz

M
Michał
Gość

Mam pytanie. Dla tej promocji trzeba dołączyć do programu MamBonus, ale na stronie tego programu napisaliście, że Paribas planuje zamknąć ten program. Czy jedno drugiego nie wyklucza jakby?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Michał

Komunikat banku BNP Paribas mówi o zaprzestaniu naliczania od 1 kwietnia 2023 r. standardowych punktów w programie mamBonus za wykonane transakcje, odwołaniu kilku bezterminowych promocji związanych z przystąpieniem do niego, uczestnictwem w nim. Katalog z nagrodami będzie jeszcze dostępny przez 3 lata, w tym czasie można będzie wymienić posiadane punkty na nagrody. Na tej stronie jest pełny komunikat na ten temat: https://mambonus.pl/akcje-promocyjne

Zwracam uwagę, że w promocji karty kredytowej konieczne jest zarejestrowanie się w określonym czasie w mamBonus, by odebrać nagrodę.

Odpowiedz

M
Michał
Gość
@Krzysztof Duliński

Jeszcze jedno dwa pytania miałbym. To moja druga karta kredytowa, którą biore. Nie ma problemu dla banków jak będe mieć dwie karty naraz? W tej promocji nie ma limitu jaki muszę wziąść? Rozumiem, że mogę minimalny 2k?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Michał

O ile posiadasz zdolność kredytową, to możesz mieć dwie "kredytówki". Zgadza się, w tej promocji nie ma minimalnego limitu karty.

Odpowiedz

J
Jan
Gość

Na stronie https://mambonus.pl/rejestracja jest problem z rejestracją, ponieważ numer klienta w BNP Paribas posiada 8 cyfr, a na stronie chcą dokładnie 6 cyfr. Nie da się zarejestrować w promocji.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Jan

To może być problem techniczny - kontaktowałeś się z bankiem w tej sprawie?

Odpowiedz

M
mar
Gość

Ciekawe czy bank stosuje przy kk dodatkowe (pozaregulaminowe) kryterium peselu (stosuje to Millennium na pewno i chyba Credit Agricole)

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@mar

Pytasz w kontekście weryfikacji, czy dana osoba (numer PESEL) nie posiadała kredytówki w okresie karencji, podobnie jak to się dzieje przy produktach firmowych dla danego numeru NIP? Sądzę, że numer PESEL to podstawowy sposób identyfikacji klienta.

Odpowiedz

M
mar
Gość
@Krzysztof Duliński

To raczej mój komentarz niż pytanie, znajomy nie dostał karty kredytowej w tych bankach, bo pesel wskazywał na jego wiek i bank stwierdził że ma za dużo lat?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@mar

Sam PESEL z pewnością nie był jedynym kryterium oceny przy ocenie wniosku o kartę kredytową. Taka sytuacja mogłaby raczej zaistnieć w przypadku wnioskowania o kredyt, kiedy to bank od razu udostępnia klientowi całą kwotę. Przy "kredytówkach" decydujące znaczenie mają osiągane dochody (np. renta, emerytura) oraz comiesięczne wydatki (deklarowane przez klienta lub przyjęte przez bank wg wewnętrznie ustalonych reguł) i posiadane już zobowiązania (kredyty, karty kredytowe, ale i abonamenty na tv, telefon, internet). Nie bez znaczenia jest też historia kredytowa zapisana w rejestrach BIK, jeśli jest negatywna, to bardziej ostrożniej podchodzą do przyznawania kolejnych produktów kredytowych.

Odpowiedz