Nawet 650 zł za eKonto do usług + 100 zł za eKonto Junior w mBanku + 7,5% na rachunku Moje cele

Publikacja:
Nawet 650 zł za eKonto do usług + 100 zł za eKonto Junior w mBanku + 7,5% na rachunku Moje cele
Czas trwania
Cel (zysk) 750 zł: 450 zł za aktywność (250 zł w gotówce + 200 zł w formie bonu do Biedronki) + 200 zł za otwarcie konta na selfie lub przez e-dowód + 100 zł za eKonto dla dziecka + 7,5% na rachunku Moje cele.
Uczestnik Nowy klient.
Po drodze Wpływy, transakcje kartą.
Weź udział w promocji
mBank po raz kolejny proponuje atrakcyjny zestaw promocji. Za otwarcie eKonta do usług można zdobyć premie gotówkowe: 450 zł dla posiadacza ROR-u i 100 zł za założenie rachunku dla dziecka oraz 200 zł w formie vouchera do Biedronki. W sumie więc do zgarnięcia jest 750 zł. Ponadto bank oferuje 7,5% na rachunku do automatycznego oszczędzania "Moje cele", bezpłatny dostęp do usługi Allegro Smart przez miesiąc oraz brak prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych przez 12 miesięcy, a także atrakcyjne wakacyjne bonusy.

Promocja „Zyskaj premię z eKontem do usług II"

Organizatorem akcji jest mBank. Ta sama instytucja zorganizowała też trwającą równolegle promocję "Zyskaj bonus od mBanku II".

Do kiedy możesz skorzystać?

Akcja „Zyskaj premię z eKontem do usług II" zakończy się 17 września 2024 r. Natomiast promocja z "bonusem" w tytule trwa do 27 czerwca 2024 r. i obowiązuje w niej limit premii – 3000.

Co możesz zyskać?

W promocji „Zyskaj premię z eKontem do usług II" do zdobycia jest następujący zestaw bonusów:

 • 250 zł - 100 zł za założenie rachunku oraz za szybki wpływ i transakcje, a także 3 × 50 zł za aktywność;
 • 200 zł za otwarcie ROR metodą na selfie lub z e-dowodem;
 • 100 zł za założenie eKonta Junior dla dziecka, które nie ukończyło 13 r.ż.;
 • 7,5% na rachunku do automatycznego oszczędzania Moje cele. Podwyższona stawka obejmuje środki do 25 tys. zł i obowiązuje przez 3 pełne miesiące kalendarzowe po otwarciu konta.

Dodatkową korzyścią z udziału w tej akcji jest brak prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych przez 12 miesięcy od daty otwarcia eKonta do usług.

W akcji "Zyskaj bonus od mBanku II" nagrodami są:

 • 200 zł w formie e-bonu do Biedronki (100 + 50 + 50 zł);
 • darmowy dostęp przez miesiąc do usługi Allegro Smart za zapisanie się do promocji.

Możesz je zdobyć pod warunkiem, że wniosek o eKonto do usług otworzysz metodą na selfie lub z e-dowodem.

Organizator przygotował po 3000 sztuk każdej z nagród. Informacja o liczbie rachunków pozostałej do otwarcia będzie podawana na stronie promocji . Licznik ma być aktualizowany minimum raz w tygodniu.

Będąc już klientem mBanku, możesz odzyskać 200 zł z zagranicznych wydatków i zyskać inne wakacyjne bonusy.

Czy możesz skorzystać?

Pełną pulę, czyli 750 zł, mogą zdobyć osoby, które nie posiadały w mBanku od 1 stycznia 2015 r. konta osobistego ani oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Wykluczenie obejmuje również współposiadaczy wspomnianych rachunków.

Jeśli nie byłeś klientem mBanku od 1 stycznia 2020 r., to masz szansę na zgarnięcie 550 zł (bez bonów do Biedronki).

Co musisz zrobić?

Droga do 750 zł premii w mBanku
 • Krok 1. Do 27 czerwca 2024 r. zapisz się do udziału w promocji z e-bonem do Biedronki

  Do 27 czerwca 2024 r. zapisz się do udziału w promocji z e-bonem do Biedronki (pamiętaj o ograniczonej puli voucherów).

  To warunek niezbędny, by walczyć o pełną pulę - czyli 750 zł.

 • Krok 2. Do 17 września 2024 r. złóż wniosek o eKonto do usług wraz z kartą

  Do 17 września 2024 r.

  • złóż wniosek o eKonto do usług wraz z kartą oraz – opcjonalnie – z rachunkiem do automatycznego oszczędzania Moje cele;
  • wyraź zgodę na przystąpienie do programu mOkazje.

  Nie zapomnij też o wymaganych oświadczeniach i akceptacji regulaminu.

  Pamiętaj, że:

  • dodatkowy bonus – 200 zł w gotówce, oraz bony do Biedronki otrzymasz, jeśli otworzysz konto przez e-dowód lub na selfie;
  • warunkiem zdobycia voucherów na zakupy jest też złożenie wniosku o ROR w tym samym dniu, w którym zapiszesz się do udziału w promocji;
  • o rachunek do automatycznego oszczędzania Moje cele wnioskujesz już na etapie składania wniosku o eKonto do usług; zaznacz odpowiednie pole w tym miejscu, aby mieć szansę na wyższe oprocentowanie „resztek” z wykonywanych transakcji;
  • na etapie wnioskowania o eKonto do usług możesz także włączyć bezpłatną usługę CyberRescue, pomocną np. przy kradzieży konta w mediach społecznościowych;
  • jeśli będziesz chciał korzystać z braku opłat za przewalutowanie, musisz wybrać jedną z następujących kart debetowych: Visa PayWave, Visa Pionowa, Visa Foto, Mastercard PayPass, Mastercard Pionowa lub Mastercard Mobilna

  Bank przygotował krótkie instrukcje, które pozwolą Ci spokojnie przejść przez niezbędne działania związane z otwarciem eKonta do usług z e-dowodem lub metodą "na selfie".

  Jeśli nie zależy Ci na dodatkowych 200 zł, pozostaje opcja z tradycyjnym podpisaniem umowy w obecności kuriera.

 • Dodatkowy bonus. Aktywuj usługę wielowalutową i ciesz się z bezpłatnych przewalutowań

  Jeśli chcesz wyciągnąć maxa z udziału w tej promocji, aktywuj usługę wielowalutową przez aplikację mobilną lub w serwisie transakcyjnym. W jej ramach będziesz mógł płacić i wypłacać gotówkę kartą w dowolnej walucie w sklepach i punktach stacjonarnych oraz w Internecie, a także w każdy inny sposób, na który pozwoli Twoja karta.
  Bank nie pobierze prowizji z tytułu przewalutowań przez 12 miesięcy od momentu założenia rachunku osobistego.

 • Krok 3. Zapewnij szybki wpływ i wykonaj transakcje kartą

  Aby otrzymać 100 zł za szybki wpływ i transakcje oraz voucher o wartości 100 zł do Biedronki wraz z miesięczną subskrypcją usługi Allegro Smart:

  • w ciągu 7 dni kalendarzowych od daty otwarcia rachunku zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1000 zł ORAZ
  • w miesiącu otwarcia eKonta i/lub w kolejnym wykonaj przynajmniej 8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub Blikiem na dowolną kwotę.

  Jeśli chodzi o warunek wpływu, to należy pamiętać, że musi on być jednorazowy – nie liczy się suma, chodzi o co najmniej 1000 zł w jednym przelewie. Może on pochodzić z dowolnego źródła z wyjątkiem innego konta w mBanku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem. Najprościej będzie po prostu wykonać przelew z Twojego rachunku w innym banku. W regulaminie promocji jest zapis, że zaliczona będzie także wpłata we wpłatomacie i oddziale banku.

  Z kolei transakcje możesz wykonać w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych oraz w Internecie przy użyciu karty lub Blika, także zbliżeniowego. Liczą się też mobilne płatności zbliżeniowe, o ile do portfela Google Pay / Apple Pay dodałeś kartę od mBanku.

  Ważne, by transakcje nie zostały anulowane (zwrócone) przed 15. dniem kolejnego miesiąca od ich wykonania.

 • Premia. Odbierz voucher do Biedronki (100 zł) i 100 zł za szybki wpływ i transakcje

  Voucher do Biedronki oraz kod umożliwiający aktywację usługi Allegro Smart zostanie Ci udostępniony w formie kafelka mOkazji w serwisie transakcyjnym w sekcji Finanse > mOkazje i aplikacji mobilnej Profil > mOkazje do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Nagrody specjalne będą dostępne w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej przez 60 dni.

  W tym samym terminie otrzymasz na eKonto do usług 100 zł za szybki wpływ i transakcje.

  mOkazje to specjalny program lojalnościowy, umożliwiający otrzymanie zwrotu za zakupy kartą u wybranych partnerów banku. W ramach programu są też udostępniane oferty własne mBanku. Aby skorzystać z mOkazji, należy jednak dodatkowo wykonać następujące kroki:

  • aktywować mOkazje w systemie transakcyjnym lub w aplikacji mobilnej;
  • wyrazić zgodę na przetwarzanie przez mBank danych osobowych oraz na przekazanie przez bank informacji objętych tajemnicą bankową partnerom programu (i nie odwołać ich do dnia otrzymania ostatniego zwrotu), a także zaakceptować regulamin mOkazji.
 • Krok 4. Aktywnie korzystaj z rachunku w trzech kolejnych miesiącach

  Aby otrzymać dodatkowo 3 × 50 zł oraz kolejne 2 e-bony do Biedronki (tym razem po 50 zł), spełnij te same warunki aktywności w każdym z kolejnych miesięcy.

  Oznacza to, że musisz zapewnić jednorazowy wpływ w wysokości min. 1000 zł i wykonać przynajmniej 8 transakcji kartą lub Blikiem w drugim pełnym miesiącu oraz w trzecim pełnym miesiącu po otwarciu eKonta do usług (pozwoli Ci to zdobyć 2 premie po 50 zł i 2 e-kody do Biedronki), a także w czwartym pełnym miesiącu (kolejna premia gotówkowa w wysokości 50 zł).

 • Premia. Odbierz premie gotówkowe i vouchery do Biedronki

  Każda z premii gotówkowych wpłynie na Twoje konto oddzielnie. Vouchery do Biedronki znajdziesz w mOkazjach.

  Generalna zasada jest taka, że bonusy otrzymujesz w miesiącu następującym po tym, w którym zrealizowałeś warunki uprawniające do ich zdobycia. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy wymagania spełnisz w miesiącu założenia konta. Wówczas i tak premię otrzymasz do końca drugiego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy.

  Nagroda za otwarcie rachunku metodą na selfie lub z e-dowodem wpłynie na Twoje konto pod warunkiem wywiązania się z wszystkich wymagań regulaminu. Stanie się to do końca piątego miesiąca po założeniu rachunku.

 • Dodatkowy bonus. Zyskaj 7,5% na rachunku oszczędnościowym Moje cele

  Dodatkową zachętą do skorzystania z oferty mBanku jest rachunek do automatycznego oszczędzania Moje cele, który w ramach promocji oferuje oprocentowanie 7,5% w skali roku (dla osób, które otworzą ROR metodą na selfie lub przez e-dowód) lub 5,5% (w pozostałych przypadkach). Maksymalna kwota to 25 tys. zł, a czas naliczania wyższych odsetek to 3 pełne miesiące kalendarzowe po założeniu konta.

  Ważne! Aby bank naliczył promocyjne oprocentowanie, suma wpływów w każdym z miesięcy musi być o min. 100 zł wyższa niż suma obciążeń. Innymi słowy, ostatniego dnia roboczego miesiąca saldo rachunku Moje cele musi być o co najmniej 100 zł wyższe niż w poprzednim miesiącu.

 • Dodatkowy bonus. Otwórz eKonto Junior i zgarnij kolejne 100 zł

  Po założeniu rachunku osobistego dla siebie możesz zgarnąć dodatkowe 100 zł za otwarcie darmowego rachunku eKonto Junior (dla dziecka do 13. roku życia). Regulamin wymaga, byś zrobił to w miesiącu otwarcia ROR lub w kolejnym.

  Przykład: założenie konta osobistego dla siebie w czerwcu oznacza, że na otwarcie eKonta dla pociechy masz czas do końca lipca, a nagrodę z tego tytułu bank wypłaci do 31 sierpnia 2024 r.

Mission complete!

Wyjaśnijmy zawiłości związane z terminami wykonywania poszczególnych działań na konkretnych przykładach. Jeśli otworzysz rachunek np. 10 czerwca 2024 r., to:

 • Do 17 czerwca zapewnij wymagany wpływ na konto,
 • W czerwcu i / lub do końca lipca wykonaj 8 transakcji kartą lub Blikiem. Bank przekaże Ci należne premie (100 zł w gotówce + 100 zł do Biedronki + kod do aktywacji usługi Allegro Smart) do końca sierpnia 2024 r.
 • Wpływ na konto + 8 transakcji kartą lub Blikiem musisz także zrealizować w sierpniu i wrześniu 2024 r. Za wykazanie się aktywnością w każdym z nich zyskasz kolejne nagrody gotówkowe po 50 zł oraz vouchery do Biedronki o takiej samej wartości. Bonusy zostaną wypłacone do końca września i października 2024 r.
 • Zapewnienie wpływów i wykonanie transakcji także w październiku przyniesie Ci kolejne 50 zł, które bank wypłaci na Twoje konto do końca listopada.
 • Jeśli spełnisz wszystkie warunki promocji, 200 zł premii za skorzystanie przy otwieraniu ROR-u z metody na selfie lub przez e-dowód otrzymasz do końca listopada 2024 r.

Premie cząstkowe są od siebie niezależne, tzn., że jeśli przypadkiem nie spełnisz warunków uzyskania którejkolwiek z nich, to wciąż możesz się spokojnie ubiegać o pozostałe.

Wszystkie nagrody uzyskane w promocji są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Konta, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 9 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,50 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
 • Oprocentowanie
  7,5%

 • Okres obowiązywania
  3 miesiące
 • Zakres kwot
  do 25 tys. zł
 • Konto osobiste
  TAK

Oprocentowanie 7,5% (i 5,5%) dotyczy nowych klientów, którzy otworzą rachunek Moje Cele wraz z ekontem do usług lub ekontem możliwości przez selfie / e-dowód.
 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: karta płatnicza dostępna jest dla dzieci od 1. roku życia.
Weź udział w promocji

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.2
(6 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
Ania
Gość

Po jakim kursie to przewalutowanie?

Odpowiedz

P
paladinek
Gość
@Ania

Po kursie Visy/Mastercarda.

Odpowiedz

G
Gabi
Gość

Czy przelew na tel. blik też spełnia warunki aktywności?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Gabi

Sformułowanie dotyczące płatności Blikiem zawarte w regulaminie jest bardzo ogólnikowe, dopuszcza "transakcje BLIKIEM/zbliżeniowe BLIKIEM". Według informacji jakie uzyskałem w mBanku dozwolone są różne sposoby wykorzystania Blika.

Odpowiedz