Wróć

10 kwietnia 2024 r. mBank uruchomił promocję z dodatkowym bonusem w postaci 200 zł do Biedronki.

410 zł za eKonto do usług w mBanku + 120 zł za eKonto dla dziecka + 6,5% na rachunku Moje cele

Publikacja:
410 zł za eKonto do usług w mBanku + 120 zł za eKonto dla dziecka + 6,5% na rachunku Moje cele
Czas trwania
Cel (zysk) 530 zł w formie przelewu: 210 zł za otwarcie konta na selfie lub przez e-dowód + 200 zł za aktywność + 120 zł za eKonto dla dziecka + 6,5% na rachunku Moje cele.
Uczestnik Nowy klient, który po 1 stycznia 2020 r. nie posiadał konta osobistego ani oszczędnościowego w mBanku.
Po drodze Wpływ, transakcje kartą lub Blikiem.
mBank promuje nowy rachunek w swojej ofercie – eKonto do usług – ciekawym zestawem nagród. Za otwarcie rachunku metodą na selfie lub z wykorzystaniem e-dowodu do zdobycia są premie gotówkowe o łącznej wartości 410 zł i dodatkowo 120 zł za założenie konta dla dziecka. Oprócz tego bank proponuje 6,5% na rachunku do automatycznego oszczędzania "Moje cele".

Promocja "Zyskaj premie z eKontem do usług"

Akcję przygotował mBank, który jednocześnie uruchomił promocję "Nagroda dodatkowa IV".

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 5 czerwca 2024 r.

Co możesz zyskać?

Premie wynoszą:

 • 200 zł, na które składają się 3 premie cząstkowe – 100 zł za otwarcie rachunku oraz szybki wpływ i transakcje oraz 2 × 50 zł za aktywność,
 • 200 zł za otwarcie rachunku przez e-dowód lub metodą na selfie i zrealizowanie wszystkich wymagań regulaminu,
 • 10 zł za zarejestrowanie się w promocji "Nagroda dodatkowa IV", otwarcie konta metodą za selfie lub przez e-dowód i wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem.

Do tego mBank dorzuca oprocentowanie 6,5% na rachunku Moje cele służącym do automatycznego oszczędzania, jeśli oczywiście zdecydujesz się go otworzyć razem z kontem osobistym. Podwyższona stawka obejmuje środki do 50 tys. zł i obowiązuje przez 3 kolejne pełne miesiące kalendarzowe po otwarciu konta. Jeśli założysz Moje cele w sposób inny niż selfie / e-dowód, oprocentowanie promocyjne wyniesie 5,3%.

Regulamin przewiduje też możliwość zgarnięcia 120 zł za otwarcie eKonta Junior (dla dziecka, które nie ukończyło 13 r.ż.).

Czy możesz skorzystać?

mBank kieruje ofertę do nowych klientów. Warunkiem jest nieposiadanie po 1 stycznia 2020 r. konta osobistego ani oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Wykluczenie obejmuje również współposiadaczy wspomnianych rachunków.

Co musisz zrobić?

Droga do 530 zł premii w mBanku

 • Krok 1. Do 5 czerwca 2024 r. pobierz aplikację ze strony mBanku i złóż wniosek o konto za jej pośrednictwem

  Do 5 czerwca 2024 r.:

  • zapisz się do promocji "Nagroda dodatkowa IV", wypełniając formularz na stronie banku,
  • skorzystaj z kodu QR i ściągnij aplikację mobilną, by w niej kontynuować działania.

  Kusi Cię udział w tej promocji, ale zastanawiasz się, czy skorzystanie z najnowszych metod zakładania rachunku bez wychodzenia z domu jest rzeczywiście szybkie i wygodne? Zapoznaj się z instrukcjami przygotowanymi przez bank:

 • Krok 2. Także do 5 czerwca 2024 r. złóż wniosek o eKonto do usług

  Także do 5 czerwca 2024 r. złóż wniosek o eKonto do usług wraz z kartą oraz (opcjonalnie) rachunkiem do automatycznego oszczędzania Moje cele w aplikacji lub na stronie promocji i zawrzyj z mBankiem umowę o te produkty.

  Uwaga: abyś mógł ubiegać się o 10 zł premii w ramach akcji "Nagroda dodatkowa IV", otwarcie konta musi nastąpić w aplikacji mobilnej w ciągu 7 dni od momentu zapisu do tej promocji!

  Pamiętaj o wymaganych oświadczeniach i akceptacji regulaminu.

  O rachunek do automatycznego oszczędzania Moje cele wnioskujesz już na etapie składania wniosku o eKonto do usług. Zaznacz odpowiednie pole, aby mieć szansę na wyższe oprocentowanie „resztek” z wykonywanych transakcji. Na tym etapie możesz także włączyć bezpłatną usługę CyberRescue, pomocną np. przy kradzieży konta w mediach społecznościowych.

  Zaakceptuj też oświadczenie związane z uczestnictwem w promocji.

 • Krok 3. Zapewnij szybki wpływ i wykonaj transakcje (100 zł)

  Aby otrzymać 100 zł za szybki wpływ i transakcje:

  • w ciągu 7 dni kalendarzowych od daty otwarcia rachunku zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1000 zł ORAZ
  • w miesiącu otwarcia eKonta i/lub w kolejnym wykonaj przynajmniej 8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub Blikiem na dowolną kwotę.

  Jeśli chodzi o warunek wpływu, to należy pamiętać, że musi on być jednorazowy – nie liczy się suma, chodzi o co najmniej 1000 zł w jednym przelewie. Może on pochodzić z dowolnego źródła z wyjątkiem innego konta w mBanku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem. Najprościej będzie po prostu wykonać przelew z Twojego rachunku w innym banku. W regulaminie promocji jest zapis, że zaliczona będzie także wpłata we wpłatomacie lub oddziale banku.

  Z kolei transakcje możesz wykonać w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych oraz w Internecie przy użyciu karty lub Blika. Liczą się też mobilne płatności zbliżeniowe, o ile do portfela Google Pay / Apple Pay dodałeś kartę od mBanku.

  Ważne, by transakcje nie zostały anulowane (zwrócone) przed 15. dniem kolejnego miesiąca od ich wykonania.

 • Krok 4. Wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem (10 zł)

  Jeśli otworzyłeś konto metodą na selfie lub z wykorzystaniem e-dowodu, w miesiącu założenia rachunku i/lub następnym wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem. Dzięki temu zasłużysz na nagrodę w wysokości 10 zł.

  Zasady dotyczące transakcji w tym okresie, jak i w kolejnych krokach są identyczne z tymi opisanymi powyżej.

 • Premia. Odbierz 110 zł premii

  100 zł za szybki wpływ i transakcje oraz 10 zł w ramach "Nagrody dodatkowej IV" otrzymasz do końca drugiego pełnego miesiąca następującego po miesiącu założenia eKonta do usług.

 • Krok 5. Aktywnie korzystaj z rachunku w dwóch kolejnych miesiącach (2 x 50 zł)

  Aby otrzymać kolejne nagrody: 2 × 50 zł, spełnij te same warunki aktywności również w każdym z dwóch kolejnych miesięcy.

  Oznacza to, że musisz zapewnić jednorazowy wpływ w wysokości min. 1000 zł i wykonać przynajmniej 8 transakcji kartą lub Blikiem w drugim pełnym miesiącu oraz w trzecim pełnym miesiącu po otwarciu eKonta.

 • Premia. Oczekuj na premie za zrealizowanie wszystkich zadań (200 zł) oraz za aktywność (2 x 50 zł)

  Należne Ci premie wpłyną na Twoje konto oddzielnie. Generalna zasada jest taka, że nagrodę za aktywność otrzymujesz w miesiącu następującym po tym, w którym zrealizowałeś warunki uprawniające do jej zdobycia. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy wymagania spełnisz w miesiącu założenia konta. Wówczas i tak premię bank przekaże do końca drugiego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy.

  Jeśli otworzyłeś konto metodą na selfie lub z wykorzystaniem e-dowodu i zrealizujesz wszystkie zadania, do końca czwartego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta do usług otrzymasz nagrodę w wysokości 200 zł.

 • Dodatkowy bonus. Otwórz eKonto Junior dla dziecka i zgarnij 120 zł

  Po otwarciu eKonta do usług możesz zgarnąć dodatkowe 120 zł za założenie darmowego rachunku eKonto Junior (dla dziecka do 13. roku życia). Musisz to zrobić w miesiącu otwarcia konta osobistego lub w kolejnym.

  Otwierając konto osobiste dla siebie w kwietniu, na założenie eKonta dla pociechy masz czas do końca maja, a nagrodę z tego tytułu bank wypłaci do 30 czerwca 2024 r.

 • Dodatkowy bonus. Zyskaj 6,5% na rachunku oszczędnościowym Moje cele

  Jeśli chcesz uzyskać podwyższone oprocentowanie na rachunku Moje cele, dopilnuj, by w miesiącu jego otwarcia i w każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych suma wpływów była o co najmniej 100 zł wyższa niż suma obciążeń. Promocyjna stawka oprocentowania zostanie naliczona za każdy miesiąc, w którym spełnisz ten warunek.

Mission complete!

Wyjaśnijmy zawiłości związane z terminami wykonywania poszczególnych działań na konkretnych przykładach. Jeśli otworzysz rachunek np. 8 kwietnia 2024 r., to:

 • do 15 kwietnia zapewnij wymagany wpływ na konto;
 • do końca maja zrealizuj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem, a 10 zł nagrody dodatkowej trafi na Twój rachunek do końca czerwca 2024 r.;
 • w kwietniu i / lub do końca maja 2024 r. wykonaj 8 transakcji kartą lub Blikiem. Bank przekaże Ci premię w kwocie 100 zł do końca czerwca 2024 r.;
 • wpływ na konto + 8 transakcji kartą lub Blikiem musisz także zrealizować w czerwcu oraz w lipcu 2024 r. – za wykazanie się aktywnością w każdym z tych miesięcy zyskasz kolejne nagrody po 50 zł; premie zostaną wypłacone do końca lipca i sierpnia 2024 r.;
 • jeśli spełnisz wszystkie warunki promocji, 200 zł premii za skorzystanie z metody na selfie lub przez e-dowód otrzymasz do końca sierpnia 2024 r.

Przypominamy, że do zdobycia nagrody za otwarcie konta na selfie lub z wykorzystaniem e-dowodu i aktywność konieczne jest spełnienie wszystkich warunków regulaminu.

Premie uzyskane w promocji są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Konta, których dotyczy promocja

Konto
0 zł
Karta
0 zł / 9 zł
Miesięczna opłata za kartę

0 zł / 9 zł


opłaty unikniesz, jeżeli wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 350 zł/mies.

Bankomaty
0 zł / 2,50 zł
Bankomaty 0 zł / 2,50 zł

 • 0 zł - we wszystkich bankomatach w Polsce, jeżeli wypłacana kwota wynosi min. 300 zł
 • 2,50 zł - jeżeli wypłacana kwota wynosi mniej niż 300 zł
Przelew internetowy
0 zł
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja
  4.3

Konto

Karta

Bankomaty i operacje gotówkowe

Przelewy

Inne

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 18. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych
  • Visa payWave
  • Mastercard PayPassTM
  • Mastercard Mobilna
 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback
  • 3D Secure
  • wielowalutowość
  • własny wizerunek karty (z kartą Visa Foto)
  • moneyback w ramach programu mOkazje
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę

  0 zł / 9 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty unikniesz, jeżeli wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 350 zł/mies.

 • Płatność kartą za granicą
  • 5,9% za przewalutowanie transakcji kartą bez usługi wielowalutowej
  • 3,5% za przewalutowanie transakcji kartą z uruchomioną usługą wielowalutową

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce
  • 0 zł - we wszystkich bankomatach w Polsce, jeżeli wypłacana kwota wynosi min. 300 zł
  • 2,50 zł - jeżeli wypłacana kwota wynosi mniej niż 300 zł
 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem

  0 zł

  od 4 czerwca 2024 r.:

  • 0 zł - dla kwot od 300 zł w dowolnym bankomacie
  • 2,50 zł - dla kwot poniżej 300 zł
 • Wypłata z bankomatów za granicą

  0 zł + opłata za przewalutowanie transakcji od 3,5% (karta wielowalutowa) do 5,9% (pozostałe karty) za przewalutowanie

 • Wpłata gotówki we wpłatomacie
  • 0 zł - wpłata gotówkowa we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash, Cashline
  • 0,5%, min. 5 zł - sieć Euronet
 • Cashback

  0 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  10 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  10 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  5 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty
  • 0 zł - realizacja 
  • 2 zł - miesięczna opłata za korzystanie z polecenia zapłaty
 • Zwykły przelew w oddziale banku

  10 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,35% kwoty przelewu, min. 25 zł, maks. 200 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, płatności zbliżeniowe telefonem, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Visa Mobile: płatności internetowe kartą Visa z użyciem numeru telefonu zarejestrowanego w usłudze (bez danych karty).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.

Zalety

 • funkcjonalna aplikacja mobilna
 • szeroki wachlarz płatności mobilnych
 • praktyczne usługi dodatkowe (np. karta wirtualna)

Wady

 • wypłaty z bankomatów darmowe tylko dla wyższych kwot
 • przeciętna oferta walutowa
 • Atrakcyjność opłat
  4.5/ 5
 • Użyteczność rachunku
  4.4/ 5
 • Jakość obsługi klienta
  3.5/ 5
 • Promocje i bonusy
  4.7/ 5
Konto
0 zł
Karta
0 zł
Bankomaty
0 zł
Bankomaty 0 zł

wszystkie bankomaty krajowe i zagraniczne

Przelew internetowy
0 zł
Unikalne cechy: karta płatnicza dostępna jest dla dzieci od 1. roku życia.
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja
  4.5

Konto

Karta

Bankomaty i operacje gotówkowe

Przelewy

Inne

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób do 13 lat

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych

  Visa Junior

 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • cashback
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę

  0 zł

 • Płatność kartą za granicą

  5,9% wartości transakcji

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  0 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  0 zł + 5,9% prowizji za przewalutowanie

 • Wpłata gotówki we wpłatomacie

  0 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  0 zł

Inne

Zalety

 • darmowe konto, karta i wypłaty ze wszystkich bankomatów
 • karta debetowa do rachunku
 • gra-samouczek wprowadzająca w świat bankowości
 • aplikacja mobilna dla dziecka

Wady

 • brak ciekawych propozycji oszczędnościowych i walutowych dla dziecka
 • Atrakcyjność opłat
  5/ 5
 • Użyteczność rachunku
  4/ 5
 • Promocje i bonusy
  3/ 5
Oprocentowanie
6,5%
Opłata za konto
0 zł
Konto osobiste
TAK
Czy konto osobiste jest wymagane?

TAK


dowolne, np. eKonto do usług

Konto oszczędnościowe
NIE
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja
  4.2

Autooszczędzanie

Podstawowe opłaty

Wymagane konta

Autooszczędzanie

 • Oprocentowanie rachunku
  • w promocji 6,5% dla kwot do 50 tys. zł - obowiązuje przez 3 miesiące, jeśli skorzystasz z oferty do 5 czerwca 2024 r.
  • poza promocją:
   • 0,5% - oprocentowanie standardowe
   • 1,5% - stawka premium jest naliczana, jeśli w danym miesiącu suma wpływów na rachunek jest wyższa o min. 100 zł od sumy obciążeń
 • Sposób oszczędzania

  możesz wybrać:

  • zaokrąglenie kwoty transakcji do 10 zł
  • procent (1-15%) od każdej transakcji
  • stałą kwotę (3-10 zł) po każdej transakcji
  • stałą kwotę raz w miesiącu
 • Rodzaj transakcji
  • płatności kartą debetową
  • wypłaty z bankomatów
  • przelewy internetowe
 • Uwagi

  do uzyskania oprocentowania 6,5% należy otworzyć ten rachunek razem z eKontem osobistym do 5 czerwca 2024 r. i zadbać, aby w danym miesiącu suma wpływów na Moje Cele była większa od sumy obciążeń o min. 100 zł

  obecni klienci mBanku mogą skorzystać z promocyjnego oprocentowania 6,5%, jeśli 1 lutego 2024 r. posiadali na rachunkach oszczędnościowych i lokatach w mBanku mniej niż 1000 zł i do 5 czerwca 2024 r. złożą wniosek o rachunek Moje Cele (alternatywy warunek to spełnienie łącznie warunków: 1) wykonanie w co najmniej 3 miesiącach od lipca do grudnia 2023 r. min. 1 transakcji miesięcznie, 2) w tym samym okresie zapewnienie min. 2500 zł na rachunek w mBanku w min. 3 miesiącach, 3) w min. 3 miesiącach od lipca do grudnia 2023 r. zalogowanie do aplikacji mobilnej mBanku, 4) nieposiadanie mKonta intensive na dzień 12 stycznia 2024 r.)

  rachunek Moje Cele otwarty placówce mBanku, przez mFinanse lub na mLinii oraz dla klientów, którzy otworzyli po 08.02.2024 r. eKonto osobiste lub ekonto możliwości w inny sposób niż przez selfie i e-dowód oprocentowany jest na 5,3%

Podstawowe opłaty

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

 • Opłata za internetowy przelew z rachunku

  pierwszy przelew w miesiącu jest bezpłatny, opłata za każdy kolejny uzależniona jest od wieku klienta:

  • 1 zł za drugi i każdy kolejny przelew (wewnętrzny i zewnętrzny) w miesiącu dla klientów w wieku 18-24 lata
  • 9 zł za drugi i każdy kolejny przelew (wewnętrzny i zewnętrzny) w miesiącu dla klientów, którzy skończyli 25 lat
 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

Wymagane konta

 • Czy konto osobiste jest wymagane?

  TAK

 • Wymagane konto

  dowolne, np. eKonto do usług

 • Czy konto oszczędnościowe jest wymagane?

  NIE

Zalety

 • konkurencyjne rynkowo oprocentowanie
 • największy wybór metod oszczędzania na rynku

Wady

 • konieczność posiadania konta osobistego
 • oferta dla nowych środków
 • Wysokość oprocentowania
  4.5/ 5
 • Atrakcyjność opłat
  4/ 5
 • Wygoda osiągnięcia zysku
  3.7/ 5

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.6
(5 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(5)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
T
Tomek
Gość

4 lata karencji. Czy mBank może się w końcu opamiętać?

Odpowiedz

M
Mateo
Gość
@Tomek

A daj spokój.. Oni chyba sobie kopiuj-wklej robią w tych regulaminach, zero refleksji, że data się zmienia..

Odpowiedz

B
Berni_1999
Gość
@Mateo

Może są w stanie hibernacji i nie zauważają upływu czasu... Rekord długości karencji chyba już pobili, więc naprawdę mogliby coś zmienić.

Odpowiedz

M
mar
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Tomek

1554 dni co stanowi 4 lata, 3 miesiące i 2 dni

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Gość
@mar

Widzę, że rozgrzewa Was temat karencji w mBanku. W redakcji również się zastanawiamy, kiedy bank zmieni datę graniczną.

Odpowiedz