460 zł za eKonto do usług + 100 zł za eKonto Junior w mBanku + 7,5% na rachunku Moje cele

Publikacja:
460 zł za eKonto do usług + 100 zł za eKonto Junior w mBanku + 7,5% na rachunku Moje cele
Czas trwania
Cel (zysk) 560 zł: 460 zł za aktywność + 100 zł za eKonto dla dziecka + 7,5% na rachunku Moje cele.
Uczestnik Nowy klient.
Po drodze Wpływy, transakcje kartą.
Weź udział w promocji
mBank jest konsekwentny w działaniu - nie dopuszcza, by za rachunki z jego oferty przysługiwała tylko jedna premia. W podstawowej akcji nowy posiadacz eKonta do usług może otrzymać 450 zł oraz 100 zł za założenie rachunku dla dziecka. Do tego bank dokłada dodatkowe 10 zł w odrębnej promocji. Maksymalny bonus gotówkowy może więc wynieść 560 zł. mBank oferuje też 7,5% na rachunku do automatycznego oszczędzania Moje cele, brak prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych przez rok oraz zachęca do skorzystania z atrakcyjnych wakacyjnych bonusów.

Promocja „Zyskaj premię z eKontem do usług II"

Organizatorem akcji jest mBank. Ta sama instytucja przygotowała też trwającą równolegle promocję "Nagroda dodatkowa IV".

Do kiedy możesz skorzystać?

Akcje „Zyskaj premię z eKontem do usług II" i "Nagroda dodatkowa IV" zakończą się 17 września 2024 r.

Co możesz zyskać?

W promocji „Zyskaj premię z eKontem do usług II" do zdobycia jest następujący zestaw bonusów:

 • 250 zł - 100 zł za założenie rachunku oraz za szybki wpływ i transakcje, a także 3 × 50 zł za aktywność;
 • 200 zł za otwarcie ROR metodą na selfie lub z e-dowodem;
 • 100 zł za założenie eKonta Junior dla dziecka, które nie ukończyło 13 r.ż.;
 • 7,5% na rachunku do automatycznego oszczędzania Moje cele. Podwyższona stawka obejmuje środki do 25 tys. zł i obowiązuje przez 3 pełne miesiące kalendarzowe po otwarciu konta.

Dodatkową korzyścią z udziału w tej akcji jest brak prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych przez 12 miesięcy od daty otwarcia eKonta do usług.

W promocji "Nagroda dodatkowa IV" bonusem jest dodatkowe 10 zł za otwarcie eKonta możliwości lub eKonta do usług przez selfie lub przez e-dowód i wykonanie min. 5 transakcji.

Będąc już klientem mBanku, możesz odzyskać 200 zł z zagranicznych wydatków i zyskać inne wakacyjne bonusy.

Czy możesz skorzystać?

Szansę na zgarnięcie 560 zł masz pod warunkiem, że nie posiadałeś w mBanku od 1 stycznia 2020 r. konta osobistego ani oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Wykluczenie obejmuje również współposiadaczy wspomnianych rachunków.

Co musisz zrobić?

Droga do 560 zł premii w mBanku
 • Krok 1. Do 17 września 2024 r. zgłoś swój udział w promocji

  Do 17 września 2024 r. wypełnij formularz przystąpienia do akcji dostępny na stronie internetowej promocji.

 • Krok 2. Do 17 września 2024 r. złóż wniosek o eKonto do usług wraz z kartą

  Do 17 września 2024 r.

  • złóż wniosek o eKonto do usług wraz z kartą oraz – opcjonalnie – z rachunkiem do automatycznego oszczędzania Moje cele;
  • wyraź zgodę na przystąpienie do programu mOkazje.

  Nie zapomnij też o wymaganych oświadczeniach i akceptacji regulaminu.

  Pamiętaj, że:

  • dodatkowy bonus – 210 zł w gotówce, otrzymasz, jeśli otworzysz konto przez e-dowód lub na selfie i zrobisz to w ciągu 7 dni kalendarzowych od daty zapisania się do promocji;
  • o rachunek do automatycznego oszczędzania Moje cele wnioskujesz już na etapie składania wniosku o eKonto do usług; zaznacz odpowiednie pole w tym miejscu, aby mieć szansę na wyższe oprocentowanie „resztek” z wykonywanych transakcji;
  • na etapie wnioskowania o eKonto do usług możesz także włączyć bezpłatną usługę CyberRescue, pomocną np. przy kradzieży konta w mediach społecznościowych;
  • jeśli będziesz chciał korzystać z braku opłat za przewalutowanie, musisz wybrać jedną z następujących kart debetowych: Visa PayWave, Visa Pionowa, Visa Foto, Mastercard PayPass, Mastercard Pionowa lub Mastercard Mobilna

  Bank przygotował krótkie instrukcje, które pozwolą Ci spokojnie przejść przez niezbędne działania związane z otwarciem eKonta do usług z e-dowodem lub metodą "na selfie".

 • Dodatkowy bonus. Aktywuj usługę wielowalutową i ciesz się z bezpłatnych przewalutowań

  Jeśli chcesz wyciągnąć maxa z udziału w tej promocji, aktywuj usługę wielowalutową przez aplikację mobilną lub w serwisie transakcyjnym. W jej ramach będziesz mógł płacić i wypłacać gotówkę kartą w dowolnej walucie w sklepach i punktach stacjonarnych oraz w Internecie, a także w każdy inny sposób, na który pozwoli Twoja karta.
  Bank nie pobierze prowizji z tytułu przewalutowań przez 12 miesięcy od momentu założenia rachunku osobistego.

 • Krok 3. Zapewnij szybki wpływ i wykonaj transakcje kartą

  Aby otrzymać 100 zł za szybki wpływ i transakcje:

  • w ciągu 7 dni kalendarzowych od daty otwarcia rachunku zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1000 zł ORAZ
  • w miesiącu otwarcia eKonta i/lub w kolejnym wykonaj przynajmniej 8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub Blikiem na dowolną kwotę.

  Jeśli chodzi o warunek wpływu, to należy pamiętać, że musi on być jednorazowy – nie liczy się suma, chodzi o co najmniej 1000 zł w jednym przelewie. Może on pochodzić z dowolnego źródła z wyjątkiem innego konta w mBanku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem. Najprościej będzie po prostu wykonać przelew z Twojego rachunku w innym banku. W regulaminie promocji jest zapis, że zaliczona będzie także wpłata we wpłatomacie i oddziale banku.

  Z kolei transakcje możesz wykonać w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych oraz w Internecie przy użyciu karty lub Blika, także zbliżeniowego. Liczą się też mobilne płatności zbliżeniowe, o ile do portfela Google Pay / Apple Pay dodałeś kartę od mBanku.

  Ważne, by transakcje nie zostały anulowane (zwrócone) przed 15. dniem kolejnego miesiąca od ich wykonania.

 • Premia. Odbierz pierwsze nagrody

  100 zł za szybki wpływ i transakcje oraz nagrodę dodatkową 10 zł otrzymasz na eKonto do usług do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

 • Krok 4. Aktywnie korzystaj z rachunku w trzech kolejnych miesiącach

  Aby otrzymać dodatkowo 3 × 50 zł, spełnij te same warunki aktywności w każdym z kolejnych miesięcy.

  Oznacza to, że musisz zapewnić jednorazowy wpływ w wysokości min. 1000 zł i wykonać przynajmniej 8 transakcji kartą lub Blikiem w drugim, trzecim i czwartym pełnym miesiącu po otwarciu eKonta do usług (pozwoli Ci to zdobyć 3 premie po 50 zł).

 • Premia. Odbierz kolejne premie

  Każda z premii gotówkowych wpłynie na Twoje konto oddzielnie.

  Generalna zasada jest taka, że bonusy otrzymujesz w miesiącu następującym po tym, w którym zrealizowałeś warunki uprawniające do ich zdobycia. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy wymagania spełnisz w miesiącu założenia konta. Wówczas i tak premię otrzymasz do końca drugiego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy.

  Nagroda za otwarcie rachunku metodą na selfie lub z e-dowodem wpłynie na Twoje konto pod warunkiem wywiązania się z wszystkich wymagań regulaminu. Stanie się to do końca piątego miesiąca po założeniu rachunku.

 • Dodatkowy bonus. Zyskaj 7,5% na rachunku oszczędnościowym Moje cele

  Dodatkową zachętą do skorzystania z oferty mBanku jest rachunek do automatycznego oszczędzania Moje cele, który w ramach promocji oferuje oprocentowanie 7,5% w skali roku (dla osób, które otworzą ROR metodą na selfie lub przez e-dowód) lub 5,5% (w pozostałych przypadkach). Maksymalna kwota to 25 tys. zł, a czas naliczania wyższych odsetek to 3 pełne miesiące kalendarzowe po założeniu konta.

  Ważne! Aby bank naliczył promocyjne oprocentowanie, suma wpływów w każdym z miesięcy musi być o min. 100 zł wyższa niż suma obciążeń. Innymi słowy, ostatniego dnia roboczego miesiąca saldo rachunku Moje cele musi być o co najmniej 100 zł wyższe niż w poprzednim miesiącu.

 • Dodatkowy bonus. Otwórz eKonto Junior i zgarnij kolejne 100 zł

  Po założeniu rachunku osobistego dla siebie możesz zgarnąć dodatkowe 100 zł za otwarcie darmowego rachunku eKonto Junior (dla dziecka do 13. roku życia). Regulamin wymaga, byś zrobił to w miesiącu otwarcia ROR lub w kolejnym.

  Przykład: założenie konta osobistego dla siebie w lipcu oznacza, że na otwarcie eKonta dla pociechy masz czas do końca sierpnia, a nagrodę z tego tytułu bank wypłaci do 30 września 2024 r.

Mission complete!

Wyjaśnijmy zawiłości związane z terminami wykonywania poszczególnych działań na konkretnych przykładach. Jeśli otworzysz rachunek np. 1 lipca 2024 r., to:

 • Do 7 lipca zapewnij wymagany wpływ na konto,
 • W lipcu i / lub do końca sierpnia wykonaj 8 transakcji kartą lub Blikiem. Bank przekaże Ci 100 zł (w ramach akcji "Zyskaj premię...) i 10 zł (z tytułu udziału w promocji "Nagroda dodatkowa IV) do końca września 2024 r.
 • Wpływ na konto + 8 transakcji kartą lub Blikiem musisz także zrealizować we wrześniu, październiku i listopadzie 2024 r. Za wykazanie się aktywnością w każdym z nich zyskasz kolejne nagrody gotówkowe po 50 zł. Bonusy zostaną wypłacone do końca października, listopada i grudnia 2024 r.
 • Jeśli spełnisz wszystkie warunki promocji, 200 zł premii za skorzystanie z metody na selfie lub przez e-dowód przy otwieraniu ROR-u otrzymasz do końca grudnia 2024 r.

Premie cząstkowe są od siebie niezależne, tzn., że jeśli przypadkiem nie spełnisz warunków uzyskania którejkolwiek z nich, to wciąż możesz się spokojnie ubiegać o pozostałe.

Wszystkie nagrody uzyskane w promocji są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Konta, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 9 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,50 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
 • Oprocentowanie
  7,5%

 • Okres obowiązywania
  3 miesiące
 • Zakres kwot
  do 25 tys. zł
 • Konto osobiste
  TAK

Oprocentowanie 7,5% dotyczy nowych klientów, którzy otworzą rachunek Moje Cele z kontem osobistym w promocji przez selfie / e-dowód oraz obecnych klientów zakładających Moje Cele przez stronę banku, bankowość elektroniczną lub aplikację mobilną.
 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: karta płatnicza dostępna jest dla dzieci od 1. roku życia.
Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos