Wróć

Rabaty na paliwo na stacjach Shell dla zaproszonych klientów PKO BP

Rabaty na paliwo na stacjach Shell dla zaproszonych klientów PKO BP
Czas trwania Zakończona (31.12.2021)
Cel (zysk) Rabat w wysokości 10-30 gr/l paliwa lub 5 gr/l autogazu.
Uczestnik Zaproszony klient banku PKO BP.
Po drodze Będąc w gronie zaproszonych do promocji, wystarczy zapłacić kartą PKO BP na stacjach Shell biorących udział w akcji.
Trwa szaleństwo wyprzedaży. Wkrótce w pełni opanuje nas gorączka przedświątecznych zakupów, więc w powodzi związanych z tym informacji może umknąć Ci zaproszenie od banku PKO BP do wzięcia udziału w promocji, w której nagrodą są rabaty na paliwo na stacjach Shell. Regulamin nie stawia żadnych ograniczeń co do liczby wizyt przy dystrybutorze czy maksymalnego bonusu dla uczestnika promocji.

Ceny paliw przekroczyły już dawno 6 zł i każda wizyta na stacji benzynowej to znaczne uszczuplenie zasobów finansowych. Co prawda rząd zapowiada działania, które pozwolą obniżyć ceny, ale na efekty przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać. Tymczasem z propozycji spółki PKO BP Finat, która jest organizatorem opisywanej akcji, możesz korzystać już teraz.

Uczestnicy promocji

Uczestnikami akcji mogą być osoby fizyczne posiadające kartę płatniczą wydaną przez PKO BP, która była aktywna 22 listopada 2021 r. Z udziału w promocji wykluczone są karty Vitay, Inteligo, "PKO po godzinach" oraz "plastiki" związane z rachunkami walutowymi.

W regulaminie trwającej do 31 grudnia 2021 r. akcji "Płać z PKO BP na stacjach Shell i zyskaj upust na paliwo" niestety nie określono, w jaki sposób bank informuje o tej promocji. Sprawdź więc sms-y, skrzynkę pocztową, a także wiadomości w bankowości elektronicznej. Może w którymś z tych miejsc czeka na Ciebie stosowna informacja.

Jeśli nie, to możesz zapytać bank o szansę otrzymania zaproszenia. Nic nie tracisz, a możesz zyskać.

Rabat zależny od paliwa

Czas przedstawić działania niezbędne do otrzymania rabatu:

 • Krok 1.

  Do 31 grudnia 2021 r. zatankuj paliwo na stacji Shell biorącej udział w promocji (ich wykaz stanowi załącznik do regulaminu promocji) i zapłać za nie kartą wydaną przez PKO BP.

  Wysokość rabatu, jaki otrzymasz, jest uzależniona od rodzaju paliwa:

  • 30 gr na litr paliwa premium: Shell V-Power 95, Shell V-Power Diesel, Shell V-Power Racing
  • 10 gr na litr paliwa podstawowego: Shell FuelSave 95, Shell FuelSave Diesel
  • 5 gr na litr Shell AutoGas LPG
 • Informacja.

  Kartę / telefon / zegarek musisz zbliżyć do terminala dwukrotnie - raz, by naliczył się rabat i ponownie w celu dokonania płatności.

  Z oferty możesz korzystać wielokrotnie, przy czym jednorazowo możesz zatankować maksymalnie 80 l paliwa. Nadwyżka zostanie rozliczona według standardowych cen na danej stacji w dniu tankowania.

 • Premia.

  Rabat będzie naliczony automatycznie przy dokonywaniu płatności kartą PKO BP.

Mission complete!

Nie ma znaczenia, czy użyjesz "plastiku" czy też telefonu lub zegarka, do którego podpiąłeś uprzednio kartę PKO BP.

Upust nie łączy się z innymi promocjami i rabatami, w tym z kuponami czy voucherami rabatowymi.

Promocja nie obowiązuje we wtorki dla paliw Shell V-Pover 95, a w czwartki dla Shell V-Pover Diesel. W te dni Shell stosuje dla nich specjalne promocyjne ceny.

Kupując podczas jednego tankowania dwa rodzaje paliwa (np. gaz i benzynę), rabat otrzymasz tylko na to z większym upustem.

Warto skorzystać

Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że to propozycja, z której trzeba skorzystać. Największym problemem jest otrzymanie zaproszenia od banku, a nieco mniejszym obecność stacji Shell biorącej udział w akcji na naszej trasie.

Sprawdź więc dokładnie, czy nie jesteś w gronie szczęśliwców, którzy w najbliższych tygodniach będą mogli płacić mniej przy dystrybutorze.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji