Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: HIT! Aż 900 zł premii z kartą kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym.

HIT! Aż 900 zł premii z kartą kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym

Publikacja:
HIT! Aż 900 zł premii z kartą kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) 900 zł : 600 zł w formie przelewu na rachunek karty + 24 000 punktów (300 zł) w programie Bezcenne Chwile.
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która nie posiadała karty kredytowej w Citibanku po 1 stycznia 2023 r.
Po drodze Logowanie do bankowości elektronicznej Citibanku, rejestracja karty w programie Bezcenne Chwile, transakcje bezgotówkowe kartą.
Rekordowa premia od Citibanku! Za skorzystanie z karty kredytowej Citi Simplicity możesz zyskać nawet 600 zł premii gotówkowej, a do tego równowartość 300 zł w punktach programu Bezcenne Chwile. Trzeba się jednak pośpieszyć – nagrody przewidziano tylko dla 1000 uczestników!

Promocja "Zyskaj z kartą kredytową Citibank"

Organizatorem akcji jest bank Citi Handlowy

Do kiedy możesz skorzystać?

Akcja trwa do 31 sierpnia 2023 r. lub do osiągnięcia limitu 1000 zawartych umów o kartę kredytową Citi Simplicity.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest:

 • 600 zł w gotówce, po 100 zł za każdy z 6 miesięcy spełniania warunków aktywności;
 • 24 000 punktów w Bezcennych Chwilach, których wartość to aż 300 zł.

Do tego w ramach podstawowej promocji bank gwarantuje jej uczestnikom roczne zwolnienie z opłaty za obsługę karty bez dodatkowych warunków.

Czy możesz skorzystać?

Chcąc wnioskować o kartę kredytową w ramach promocji, musisz być osobą z pełną zdolnością do czynności prawnych i wykazać się określonymi dochodami.

Jeśli jesteś zatrudniony w oparciu o umowę o pracę lub umowę cywilno-prawną, Twoje miesięczne wynagrodzenie "na rękę" nie może być niższe niż 1200 zł, a w obecnym miejscu pracy powinieneś pracować od co najmniej 3 miesięcy.

Dla prowadzących działalność gospodarczą wymagania są nieco ostrzejsze – dochody min. 2500 zł netto, a okres funkcjonowania Twojej firmy nie może być krótszy niż 2 lata.

Wykaz dokumentów, których przedstawienie będzie konieczne do potwierdzenia wysokości Twoich dochodów, znajdziesz w regulaminie.

Poza dość oczywistym warunkiem uzyskania pozytywnej oceny zdolności kredytowej, Citibank wprowadził też ograniczenie dotyczące karencji, które tym razem jest jednak wyjątkowo liberalne. Z oferty skorzystają osoby, które nie posiadały w tym banku głównej karty kredytowej po 1 stycznia 2023 r. Z udziału w akcji wykluczeni są natomiast nierezydenci, a także obywatele i rezydenci podatkowi USA.

Posiadacze konta osobistego lub innych produktów Citibanku oczywiście mogą wziąć udział w promocji.

Co musisz zrobić?

Droga do 600 zł w gotówce i 300 zł w Bezcennych Chwilach w Citibanku
 • Krok 1. Do 31 sierpnia 2023 r. zawnioskuj o Citi Simplicity na stronie banku.

  Do 31 sierpnia 2023 r. złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na stronie banku.

  Pamiętaj, że limit wynosi 1000 umów, który może szybko ulec wyczerpaniu!

 • Krok 2. Zawrzyj z Citibankiem umowę o kartę Citi Simplicity i aktywuj ją

  Zawrzyj umowę z bankiem, a następnie aktywuj kartę w aplikacji mobilnej Citi Mobile lub bankowości internetowej Citibank Online.

  Ważne! Pamiętaj, by przy zawarciu umowy wyrazić zgody na otrzymywanie informacji marketingowych przez bankowość elektroniczną, e-mail, SMS oraz przez telefon. Bez spełnienia tego warunku nie otrzymasz bonusu za ostatni miesiąc aktywności, Twoja premia będzie więc niższa o 100 zł.

 • Krok 3. Przedstaw bankowi dokumenty dochodowe

  W ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku przedstaw bankowi wymagane dokumenty potwierdzające dochody, które zadeklarowałeś we wniosku (ich wykaz znajdziesz w regulaminie).

 • Krok 4. Zaloguj się do bankowości elektronicznej i przystąp do Bezcennych Chwil

  Najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy:

  • zaloguj się przynajmniej raz w aplikacji mobilnej Citi Mobile lub bankowości internetowej Citibank Online,
  • przystąp do programu Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim swoją kartę.
 • Premia. Skorzystaj z rocznego zwolnienia z opłat za kartę

  Spełnienie powyższych wymagań wystarczy do uzyskania rocznego zwolnienia z opłaty za obsługę karty.

 • Krok 5. Aktywnie korzystaj z karty w każdym z 3 kolejnych miesięcy

  W pierwszym, drugim i trzecim miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy (w każdym z tych miesięcy osobno) wykonaj kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł.

  Bank nie uzna tzw. transakcji szczególnych (np. związanych z grami hazardowymi) i operacji gotówkowych (do których należą np. przelewy z rachunku karty oraz wypłaty z bankomatów). Do sumy promocyjnych płatności nie zostaną również wliczone transakcje zwrócone. W ramach promocji możesz płacić kartą główną, dodatkową lub „nośnikiem zbliżeniowym” (naklejką lub telefonem).

 • Premia. Odbierz 24 000 punktów (300 zł) w Bezcennych Chwilach

  Po spełnieniu wszystkich powyższych warunków otrzymasz 24 000 punktów w programie Bezcenne Chwile.

  O ich przyznaniu zostaniesz poinformowany w wiadomości widocznej w bankowości elektronicznej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, zaś punkty będą naliczone naliczone w ciągu 30 dni od daty otrzymania wspomnianej informacji.

  Przyznane Ci punkty będą ważne przez 9 miesięcy, po tym okresie bezpowrotnie przepadną.

 • Krok 6. Aktywnie korzystaj z karty kredytowej Citi Simplicity od 4. do 8. miesiąca

  W czwartym, piątym, szóstym, siódmym i ósmym miesiącu po zawarciu umowy spełnij ten sam warunek dotyczący transakcji (płatności na łączną sumę 300 zł w danym miesiącu).

  Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunek, otrzymasz 100 zł w formie uznania na rachunku kredytówki.

 • Premia. Odbierz premię gotówkową (100 zł) za kolejne miesiące

  O przyznaniu premii za dany miesiąc bank poinformuje przez bankowość elektroniczną do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. 100 zł zasili rachunek karty w ciągu 30 dni od momentu przesłania informacji. Kwota zmniejszy zatem stan zadłużenia lub zwiększy ewentualną nadpłatę.

 • Krok 7. Zrealizuj warunek aktywności w 9. miesiącu korzystania z "kredytówki"

  W dziewiątym miesiącu po zawarciu umowy raz jeszcze spełnij warunek dotyczący transakcji (płatności na łączną sumę 300 zł w danym miesiącu).

 • Premia. Odbierz 100 zł premii za aktywność w 9. miesiącu

  O przyznaniu premii za ostatni miesiąc aktywności zostaniesz poinformowany w bankowości elektronicznej do końca kolejnego miesiąca. 100 zł zasili rachunek karty w ciągu 30 dni od momentu przesłania informacji.

  Uwaga! Zachęcamy, byś śledził nasz serwis także po odebraniu nagród w tej promocji, gdyż Citibank organizuje od czasu do czasu akcje specjalne z ciekawymi bonusami również dla obecnych posiadaczy tej karty.

Mission complete!

Posłużmy się przykładem. Jeśli podpiszesz umowę w kwietniu 2023 r., to do końca maja będziesz musiał zalogować się w aplikacji mobilnej Citibanku oraz zarejestrować kartę w Bezcennych Chwilach. Z kolei 300 zł powinieneś wydawać co miesiąc od maja 2023 r. do stycznia 2024 r. Przy czym, aby otrzymać 24 000 punktów w Bezcennych Chwilach, powyższy warunek musisz spełnić w maju, czerwcu i lipcu. Natomiast później możesz, ale nie musisz tyle wydawać w każdym miesiącu od sierpnia do grudnia 2023 r. Za ten, w którym zapłacisz kartą min. 300 zł, otrzymasz 100 zł premii. Ostatnie 100 zł dostaniesz pod warunkiem spełnienia warunków aktywności w styczniu 2024 r. i wyrażenia zgód marketingowych w trakcie wnioskowania o kartę.

Wszystkie bonusy otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu ich przekazywania Twoja kredytówka będzie aktywna.

Premia gotówkowa jak i ta w postaci punktów programie Bezcenne Chwile zwolnione są z podatku dochodowego, nie musisz się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

Karta kredytowa Citi Simplicity w Citibanku

 • Karta
  0 zł / 12 zł

 • Bankomaty
  10%, min. 20 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni
Unikalne cechy: kartę można powiązać z usługą Blik.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(5)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Mariusz
Gość

Czy za spłatę zadłużenia w allegro pay (kod mcc 6012) z karty pobierana jest jakaś dodatkowa prowizja? Nie chodzi mi tu o spełniania warunków promocji, ale po prostu o dokonanie takiej transakcji.

Pytam, bo za doładowanie revoluta, który ma taki sam kod mcc, jest pobierana opłata, ale nie jest to przypadkiem związane z traktowaniem tego jako przelew z karty, a nie z powodu samego kodu ?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Mariusz

To może być traktowane jak przelew z karty, czyli transakcja szczególna, za którą Citi pobiera prowizję.

Odpowiedz

R
Radek
Gość

Bank mem. Najpierw nie potrafili otworzylćmi konta chociaż odeslałem im dokumenty, a od dwóch miesięcy próbują mi uruchomić program "Bezcenne chwile", którym skuszony wziałem u nich kartę kredytową.

Niestety wciąż ich to przerasta :) I pieniedzy nie zobaczę.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Radek

Problemy techniczne to niestety dość częsty element promocji bankowych. Czasem kłopot wynika z jakiejś specyficznej sytuacji klienta, a niekiedy po prostu coś się zadzieje na etapie zakładania konta/wnioskowania o kartę czy realizacji aktywności i trudno to uporządkować w systemie banku.

Na pocieszenie powiem, że na ogół banki starają się wynagrodzić klientom w jakiś sposób kłopoty jakie ich spotkały.

Odpowiedz

T
Tomasz
Gość

Złożyłem właśnie wniosek i w umowie opcjach dodatkowych, widzę zapis:

"Naklejka Zbliżeniowa do karty w systemie MasterCard Proszę o wydanie do mojej karty dodatkowego nośnika zbliżeniowego w formie naklejki. Przyjmuję do wiadomości, że usługa ta, zgodnie z Rozdziałem III § 5 Regulaminu, jest dobrowolna i odpłatna zgodnie z TOiP. - - 

Wcale nie pamiętam, żeby pytało o to na jakimś etapie. Miał ktoś podobnie ? Nie potrzebna jest mi naklejka, mając tel. z NFC, a pewnie trzeba za to zapłacić, jak znam życie...

Odpowiedz